Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    eks tõrvatilgad tuleb ikka menti saata kui yle piiri minnakse. ka see tont. vaos ju yhe sellise kohta hulgim rahumeelseid. ei näe absoluutselt probleemi. olen kolanud ringi öises ny-s, londonis, stockholmis ja eelmisel a ka malmös - värvilisi jagub, aga sellist pole olnud au kohata. kyll jagub seiku tallinnas kohalike eestlastest ja venelastest jorssidega...

  2. #2

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    eks tõrvatilgad tuleb ikka menti saata kui yle piiri minnakse. ka see tont. vaos ju yhe sellise kohta hulgim rahumeelseid. ei näe absoluutselt probleemi. olen kolanud ringi öises ny-s, londonis, stockholmis ja eelmisel a ka malmös - värvilisi jagub, aga sellist pole olnud au kohata. kyll jagub seiku tallinnas kohalike eestlastest ja venelastest jorssidega...
    endal väga seisukohta pole ja linnas ei ela, aga nende Tallinna jorsid on tõesti häbiplekk Eestile. Väga harva käin pealinnas, aga tulin parasjagu reisilt ja tegime naisega mcdonaldsis aega parajaks, kuni meid peale korjati.
    Siis kukkus sinna sisse mingi purjus seltskond kell 11 öösel teisipäeval...sellised kolmekümnendates mehed.Lällasid ja lõugasid.Siis tuli ka mingi tüüp mustanahalise sõbraga sööma sinna. Peale seda muud ei kuulnud kui neeger ja neeger nende suust.Selle mustanahalise tüübi sõber proovis veel korrale kutsuda neid aga joodikutele see kohale ei jõudnud.otsustati veel uksest tagant järgi minna ja edasi sõimata, kuni politsei tuli.
    Siis mõtlesin küll et kus krdi kohas ma olen..kas Eesti ongi selline w.vähemalt tuletas meelde miks mulle Tallinn ei meeldi.Oleks minu teha siis vahetaks kõik need purjus rassistid normaalse suhtumisega pagulaste vastu

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    endal väga seisukohta pole ja linnas ei ela, aga nende Tallinna jorsid on tõesti häbiplekk Eestile. Väga harva käin pealinnas, aga tulin parasjagu reisilt ja tegime naisega mcdonaldsis aega parajaks, kuni meid peale korjati.
    Siis kukkus sinna sisse mingi purjus seltskond kell 11 öösel teisipäeval...sellised kolmekümnendates mehed.Lällasid ja lõugasid.Siis tuli ka mingi tüüp mustanahalise sõbraga sööma sinna. Peale seda muud ei kuulnud kui neeger ja neeger nende suust.Selle mustanahalise tüübi sõber proovis veel korrale kutsuda neid aga joodikutele see kohale ei jõudnud.otsustati veel uksest tagant järgi minna ja edasi sõimata, kuni politsei tuli.
    Siis mõtlesin küll et kus krdi kohas ma olen..kas Eesti ongi selline w.vähemalt tuletas meelde miks mulle Tallinn ei meeldi.Oleks minu teha siis vahetaks kõik need purjus rassistid normaalse suhtumisega pagulaste vastu
    Minu viimase aja kogemus oli kui üks mustanahaline bussis istus siis tuli mingi idikas peale ja ütles talle näkku "Oi neeger ka lausa bussi lastud" vms.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES