Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    mis selle iq arutelu point on?
    Eesti Intelligentide Vab(a)r(i)iK
    Kuigi ma saan aru, et IQ määrab inimeste käitumist, sotsiaalset staatust jne, siis see eeldus, nagu ühe grupi IQ oleks madalam, kui teise oma, on lihtsalt kellegi arvamus, mida pole tõestatud IMO. See kaldub minu meelest olema midagi sellest kategooriast https://en.wikipedia.org/wiki/In-group_favoritism
    Ma leian, et enamuse inimeste arvamus põhinebki just sellele instinktile, et mis neile sel hetkel kõige kasulikum on, laiemat pilti näevad või üritavad näha väiksem osa. Pagulaste siia lubamisel on erinevaid vorme, see kuida seda tehakse ja mis ulatuses jne. Sõltuvalt sellest ja igasugustest muudest faktoritest on sellel ka kasulikud ja kahjulikud küljed. Kas kasulikud kaaluvad kahjulikud üle? Kui pagulasi vastu võtta valimatult, siis IMO ei kaalu kasulikud küljed kahjulikke üle.
    Kui siin varem inimesed levitasid igasuguseid fotosid ja jutte sellest, mida pagulased halba mujal Euroopas teinud on, siis nö. tolerastid olid varmad seda sellega ümber lükkama, et see on mingi Putini ja valge rassi vandenõu kõik, et KKK jms organid mängus raudselt. Viimase aja uudised, aga lükkavad selle teooria ümber IMO (Saksamaa Uue Aasta kamm nt.).
    Ilmselgelt on nende pagulaste kultuurilised väärtused teistsugused ja üks lihtsamaid näiteid selle kohta on nende arusaamad ja suhtumine naistesse. Kõike seda arvestades olen mina pagulaste vastu, seda puhtalt kultuurilist tausta arvestades. Kindlasti kannatavad paljud süütud pagulased oma kaasmaalaste kultuurituse vms pärast. Individuaalsel pinnal on loomulikult nad kõik inimesed ja vastuvõtmisel tulekski kontrollida neid individuaalselt, kuid ma kardan, et nii head kontrolli pole võimalik teha, mis suudaks välja sõeluda igasugused friigid.
    See lähenemine või arvamus nagu pagulaste vastased oleks madala IQ-ga, harimatud jne on täiega kallutatud arvamus. Faktid pagulaste kultuuri, nende senise käitumise kohta näitavad IMO seda, et iga haritud ja vähegi ok IQ-ga inimene peaks just katsuma neid siit eemal hoida, isegi kui sellega kaasneb pagulaste seas nö. collateral damage ehk osad normaalsed kannataksid selle pärast. Aga me ei elagi ideaalses ühiskonnas. Meil on siin täie rauaga (rööv)kapitalism möllab ja nüüd äkki tahame pagulaste puhul käituda nagu paadunud sotsid, kes on valmis iga saasta aitama, mõtlemata reaalsetele tagajärgedele? See ei ole kooskõlas sellega, kuidas me oma kodanikesse suhtume IMO.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kindlasti kannatavad paljud süütud pagulased oma kaasmaalaste kultuurituse vms pärast. Individuaalsel pinnal on loomulikult nad kõik inimesed ja vastuvõtmisel tulekski kontrollida neid individuaalselt, kuid ma kardan, et nii head kontrolli pole võimalik teha, mis suudaks välja sõeluda igasugused friigid.
    miks? kotkas suutis üksi kontrollida facebooki põhjal mis inimestega pagulaskommuunides tegu on. kah asi see siis pole mingi klotsi eest hinnata keda paati lasta ja keda mitte. muidugi võis olla et ta võttis kõik selle õhust mis ta ütles...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 37 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 37 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES