Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Üks fb "sõber", kes elab Austraalias, on hingestatud KE ja EKRE pooldaja. Vahest sari-kommenteerib ja -likeb selleteemalisi artikleid ja poste fb-s ning kuna ma pole teda blockinud, siis jõuavad need ka minu nn infovoolu. Huvi pärast sattusin nende fb artiklite kommentaare lugema ja see on ikka "huumor" kuubis.
    Lisaks vihasele, pooleldi või täielikult Talegrammi-stiilis vandenõudest kubisevale ja tädi-Maali-saunas-rääkis stiilis postidele on 90% nendest halenaljakaid kirjavigu täis. Ei ole vahet, kas kirjutataja on 20a või 65a vana.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    pigem ikka on.

    videosi pole aega vaadata.
    oota las see loll austraalia sõber paneb üles facebooki, siis huvi pärast ikka vaatad ära. enne kotkas nüüd sina. seda tahaksin ainult öelda et need sinu jaoks lollid inimesed keda te siin välja toote/mõtlete elavad teist 15000km kaugusel või teie enda facebookis või peas.

  3. #3

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    oota las see loll austraalia sõber paneb üles facebooki, siis huvi pärast ikka vaatad ära. enne kotkas nüüd sina. seda tahaksin ainult öelda et need sinu jaoks lollid inimesed keda te siin välja toote/mõtlete elavad teist 15000km kaugusel või teie enda facebookis või peas.
    lol, wat?

    Kui sa viitsid mu varasemaid poste pagulaste teemal siin teemas lugeda, siis näed, et ma pigem ei poolda Kotkas, pastilaa jne ultra-tolerantsust.
    Tõin lihtsalt välja, et EKRE pooldajate(st pagulasvastaste) postitustes on meeletult kirjavigu(mitte ainult lohakusvigu -ikka juhtub- vaid suht robustseid õigekirjavigu). Muidu ei teeks teemat või ei tooks välja, kuid neid on tõesti rohkelt. Need inimesed ei ela mu peas ja ma ei mõtle neid välja- üle Eesti tavalised inimesed. See võib olla ka üks põhjuseid, miks tolerastid oma "vastastesse" üleolevalt suhtuvad. Nad lihtsalt näevad, et vastane on harimatu.
    Seega kui tahetakse asjade üle sisukalt arutleda, siis peaks tõrvikukandjad enda väljendusoskust tublisti lihvima ja tolerastid oma "leveldavat" ülbust vaka all hoidma.
    Väga laia üldistusena on Varro Vooglaid(kes nädala alguses ETV väitlussaates vs Reimo Mets jättis väga hea mulje) väga hea leid ja parempoolse vaate eestkõneleja.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    üle Eesti tavalised inimesed.
    täpselt

  5. #5

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    täpselt
    Võtku ennast avalikes väljaütlemistes kokku, kui soovivad, et laiem üldsus neid tõsiselt võtaks.

  6. #6

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Väga laia üldistusena on Varro Vooglaid(kes nädala alguses ETV väitlussaates vs Reimo Mets jättis väga hea mulje) väga hea leid ja parempoolse vaate eestkõneleja.
    Tabasin ka ennast mõttelt, et homode agendat võiks avalikkuses rohkem esindada persoonid, kellel ei ole niivõrd palju isiklikku seost. Kindlasti on meil palju mõtlevaid inimesi, kes kooseluseadust ja taustsüsteemi näevad täpselt selliselt nagu seda näevad nt. Reimo Mets või Peeter Rebane.

    Varro tase ja enesekontroll oli hea, kahju ainult, et ta sellise uskumatu jama jaoks seda rakendab. Peeter Rebase ülbe maneer (kuigi minu arvates on tal õigus) ei vii küll kuidagi lähemale soovitule.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES