Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 74, kokku 126 EsimeneEsimene ... 2464727374757684124 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 461 kuni 1 480, kokku 2519
  1. #1461

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kui tahavad, siis pangu kinni. Tsensuur teemal, et mõni nõrganärviline autor lasi püksid täis ja teab mida veel on siiski rõve.

  2. #1462
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    enne selle teema lugemist oli EKRE minu jaoks intuitiivselt pigem positiivne nähtus. tänan erplanderit silmade avamise eest.

  3. #1463
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    delfis kommenteerimine või selle võimaluse puudumine ei ole väga sinu sõnavabaduse piiramine. Homme pannakse delfi kinni, kaebad HHL kohtusse?
    Aga mis oleks minu sõnavabaduse piiramine? Kui kustutatakse minu kommentaar, siis IMO on tegu sõnavabaduse piiramisega juhul, kui kommentaar ei olnud vaenuõhutav, oli tõene väide, ei läinud vastuollu nö. hea tavaga.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 08.03.15 at 18:44

  4. #1464

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma ei viitsi välja otsida artiklit, aga paar päeva tagasi delfi moderaatorid kurtsid, et sellist kogust vaenu õhutavaid kommentaare pole ammu pidanud lugema, nagu EKRE teemade all on.

  5. #1465

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Aga mis oleks minu sõnavabaduse piiramine? Kui kustutatakse minu kommentaar, siis IMO on tegu sõnavabaduse piiramisega juhul, kui kommentaar ei olnud vaenuõhutav, oli tõene väide, ei läinud vastuollu nö. hea tavaga.
    millest sa aru ei saa? Mitte kellegil ei ole kohustust lasta oma saidile teistel sitta kirjutada. Sõnavabadus tähendab seda, et kõigil on õigus võtta avalikult kõigil teemadel sõna, aga mitte seda, et kedagi peaks see üldse huvitama või keegi peaks seda avaldama. Olgu see delfi selline peldikusein nagu ta on, aga selles on neil ikka õigus. Kommentaator on lumpen ja lumpeniks jääb ka, algselt sai ju ka inimeste surmateateid kommenteerida ja sinna kirjutati ka mõnuga igast sitta.

  6. #1466
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Keegi võiks seletada pigem kuidas igal EKREt ülistaval kommentaaril oli plusside ja miinuste suhe 10-1le kuigi neid toetas vaid 8% valijaist?
    ma ei mäleta, et ma delfis midagi kommenteerinud oleks kunagi. ka plusse ja miinuseid pole pannud. erplander tundub seal kõvasti möllavat - ekre ongi ju delfi kommentaatorite esindus parlamendis

  7. #1467
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma ei viitsi välja otsida artiklit, aga paar päeva tagasi delfi moderaatorid kurtsid, et sellist kogust vaenu õhutavaid kommentaare pole ammu pidanud lugema, nagu EKRE teemade all on.
    Jep siuke artikkel oli. Imo on ka nende pea veits pakul ju kui kommentaarium sodi täis.

  8. #1468
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...se?id=70964289

    Nutjob
    Helme tulevane ettepanek riigikogus on, et igale eestlasele tasuta fooliumüts.

  9. #1469
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Snowden on ka nutjob sinu arust?

  10. #1470

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Valitsus suudab mõnede arvates ikka kõike. Kuigi elu just näitas, et ei suudeta kõige lihtamaid asju ette näha, pannakse valimisreklaamidega mööda, upitatakse ebapopulaarseid inimesi ja kaotatakse riigikogu kohti. Aga kui on vaja orkestreerida näiteks EKRE maine langust, siis on kohe kõik oskused olemas. Siis muutub seesama goverment üliosavaks manipulaatoriks, müüb kapo läände maha ja ostab ajakirjanduse üles.

  11. #1471

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Jep siuke artikkel oli. Imo on ka nende pea veits pakul ju kui kommentaarium sodi täis.
    Nüüdseks on see artikkel müstilisel kombel ära "kaotatud" või olen mina igasuguse guugeldamise oskuse minetanud?

  12. #1472
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Nüüdseks on see artikkel müstilisel kombel ära "kaotatud" või olen mina igasuguse guugeldamise oskuse minetanud?
    Do u even google?

    http://epl.delfi.ee/news/arvamus/del...ga?id=70945979

  13. #1473
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ja needsamad "ajakirjanikud" lausa karjusid Charlie Hedbo tulistamise puhul sõna- ja väljendusvabaduse toetuseks. Kõike võib naeruvääristada, kõike võib mõnitada.....
    Njah, mis lubatud Jupiterile, pole härja asi kobiseda, künna, raisk!

  14. #1474

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  15. #1475
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tegelikult, kotkas, paned nihilistis piiramatut sõnavabadust kasutava vaimugeeniuse lingi siia? Ja sa leiad, et tegu mingi erilise šedöövriga. Tegelikult? Tase.

  16. #1476

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ega sul peas mõnda mõra ei ole, Ristijeesus? Et sõnavabaduse kontekstis neile kahele episoodile võrdusmärk vahele tõmmata, peab väikse mõraga olema.

  17. #1477
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma pole mingeid märke tõmmanud. Sõnavabadus kas on või ei ole. Pärast hiljutisi valimisi tundub, et ei ole. Mina olen mõraga, sina ei ole...Kes ütleb?

  18. #1478
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tundub, et nii kaua on sõnavabadus kuni sa piirdud lubatud sõnavõttudega :D Cmon ei ole ju reaalne, et selle pärast, et ühe artikli all oli mingi väidetav viha õhutamine, et siis peab just kõik artiklid, mis ühte kindlat poliitilist parteid puudutavad ära märgistama ja kinni mätsima igasuguse tagasiside, mis tulla võib?
    Milleks siis moderaatorid on, milleks on "teata sobimatust kommentaarist" funktsioon?
    Ma võiksin ju siis samast loogikast lähtudes pommitada mõne muu suvalise erakonna artiklit igasuguse anonüümse vihaõhutamisega ja kas pannakse kõik artikli kommid kinni, mis puudutavad seda erakonda edaspidi? Ei saa loogikast aru TBH.
    Mis annab õiguse neile niimoodi erandeid teha ja valida, keda tohib kommenteerida ja keda mitte? See ei ole õige!
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 09.03.15 at 19:00

  19. #1479

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Minu ilmselge rumalus.

    Antud artikli puhul on ainult lubatud registreeritud kommenteerimine ja lausa ime, et lausa 3 neist on saanud üle 1000+ plussi, ehk ühel pool on nende peale kokku 3345 plussi ja teisel pool 185 miinust. Erakonna väiksust arvestades peaks igasugused nö. Kutserid kuubis ja kus kurat ja millal iganes veel enamat olema.

  20. #1480
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    See ei ole õige!
    Samuti karjusin mina kui mind, kaigas käes (ja mõningaid teisi) Võrus nõukogude sõjaväeosa ründamise pärast kgbsse tõmmati. Huvitav mida kotkas ja pastilaa siis karjund oleks. Slava Velikomu Sojuzu?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES