Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 119, kokku 126 EsimeneEsimene ... 1969109117118119120121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 361 kuni 2 380, kokku 2519
  1. #2361
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    enamus probleemid saaksid lahendatud, kui inimesed ei suhtu teise inimesse eelarvamustega, mis põhinevad usulisel, rassilisel või soolisel kuuluvusel. ei saa ju üldistada käputäie jobude pealt tervet rahvust või religiooni. ma mõtleks ikka niipidi, et mida nende toredate 95% pagulastega peale hakata, mitte esmalt vb 5% jobudega. keegi ei suru ju sulle islamit v islaminorme peale.

  2. #2362
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    enamus probleemid saaksid lahendatud, kui inimesed ei suhtu teise inimesse eelarvamustega, mis põhinevad usulisel, rassilisel või soolisel kuuluvusel. ei saa ju üldistada käputäie jobude pealt tervet rahvust või religiooni. ma mõtleks ikka niipidi, et mida nende toredate 95% pagulastega peale hakata, mitte esmalt vb 5% jobudega. keegi ei suru ju sulle islamit v islaminorme peale.
    Ma ei räägi siin 5 %-st jutt käib 30-40st % ja kohati rohkemgi.

    inimesi ei tohiks ja üldistada , aga kui üks grupp käitub radikaalselt teistmoodi ja on sellised SEGASED vaated.

    Ja palun ütle, et need poll numbrid on valed , 2min googlit ja leiad need.(paljud pollid on sellised vb paar % kõiguvad aastast aastasse , BBC vasakpoone uudiste agentuur , neil tulevad pollidel suht samad numbrid.
    Või kes selliseid numbreid tähele panevad on rassistid ?

    Olen valmis muutma oma meelt aga BBC, WORLDPEW jne , igakord teevad mingi polli tulemused on väga hirmsad.
    ( Click to show/hide )


    Kui vaatad üldse poll numbreid EU-moslemite hulgas siis need on masendavad.


    Ülejäänud asjadega nõustun, aga hui tuleb ausat debatti Euroopas selle teema pealt , ja tänu sellele saavad parem äärmulased palju võimu juurde kuna vasakpooled tunnevad ennast safespace-is nii hästi ja ei taha reaalsusest midagi kuulda.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 22.12.15 at 17:59

  3. #2363
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    IMO on sul, pastilaa natuke naivistlikud seisukohad ja mulle tundub, et osaliselt õhkub sinu seisukohtadest seda just world-tüüpi arusaamu/loogikat https://en.wikipedia.org/wiki/Just-world_hypothesis
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 22.12.15 at 19:32

  4. #2364
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Ma ei räägi siin 5 %-st jutt käib 30-40st % ja kohati rohkemgi.

    inimesi ei tohiks ja üldistada , aga kui üks grupp käitub radikaalselt teistmoodi ja on sellised SEGASED vaated.
    ma juba korra vastasin sel teemal:

    - palju neid eestlasi oleks, kes küsitluses vastaks "jah", kui küsida, kas peaks moslemid, neegrid ja pe*ed piiril maha laskma?
    - palju neid eestlasi on, kui küsida, kas peaks tiblad maha laskma?
    - palju neid venelasi on, kui peaks küsima, et kas peaks NSVL taastama endistes piirides?

    meid huvitavad numbrid on siin:

    http://www.telegraph.co.uk/news/reli...errorists.html

    selge vahe sees islamistlike arengumaadega vs moslemid euroopa riikides. siit tuleb välja, et 11% kellele sümpatiseeris hebdo juhtum näiteks.

  5. #2365
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ma juba korra vastasin sel teemal:

    - palju neid eestlasi oleks, kes küsitluses vastaks "jah", kui küsida, kas peaks moslemid, neegrid ja pe*ed piiril maha laskma?
    - palju neid eestlasi on, kui küsida, kas peaks tiblad maha laskma?
    - palju neid venelasi on, kui peaks küsima, et kas peaks NSVL taastama endistes piirides?
    kaval süsteem sul, aga kui sa mulle poll numbreid ei anna siis on see argument kasutu.
    (ära hakka ajama, et sina tänaval oled kuulnud jne või pidudel vms )
    NUH palju on siis ?



    11% on VÄGA suur number sellejaoks, ja paar kuud see number oli KÕVASTI suurem.
    Muidugi sa saad googlist otsida neid numbreid mis sulle paremini sobivad aga isegi need numid on liiga kõrged.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 22.12.15 at 20:42

  6. #2366
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ma juba korra vastasin sel teemal:

    selge vahe sees islamistlike arengumaadega vs moslemid euroopa riikides. siit tuleb välja, et 11% kellele sümpatiseeris hebdo juhtum näiteks.
    Aga arenenud islami riigid ? Qatar , UAE jne ?, ühed maailma rikkamad riigid ja neil on ikka F-up maailma vaade.

  7. #2367
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    NUH palju on siis ?
    http://www.pewglobal.org/2015/06/10/...ine-report-19/

    ( Click to show/hide )


    näe hullemad kui moslemid!
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid

  8. #2368
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Täiesti kohatu võrdlus sul pastilaa. Kui viitsid, vaata äkki see video ära, mis ma postitasin, mida arvad?

  9. #2369
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    http://www.pewglobal.org/2015/06/10/...ine-report-19/

    ( Click to show/hide )


    näe hullemad kui moslemid!
    Täiesti eri areenadel.
    Täiesti eri asjade kohta tood võrdlusi.
    Täiesti eri efektidega ühiskonnale. Nii otsene kiire moju isikutele kui kaudne ja pikka ajaline mõju.

    ah ma ei tea , mõned teevad ikka kõva vaimset akrobaatikat, et nende poliitiline vaade vastu peaks.


    EestiAA: 50 % moslemeid usub laste abielu on ok.
    Pastilaa:50 % eestlasi usub, et lastele võib vitsa anda. Ega meie ka paremad pole.
    (statsid ei esinda õigeid numi , lambi näide)

  10. #2370
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Inimene kes minu arust postitab vist kõige paremat, musta/sarkasmiga huumorit PPdes (pastilaa ikka, kes siis veel?!), ajab minu jaoks mingi väga imeliku emotsionaalset liini siin - tundud täpselt samasugune nagu mingi Stormfront debiil lihtsalt vastupidise maailmavaatega, kogu teemakäsitlus on läbi imbunud emotsioonidest ja argumendid taanduvad tihti demagoogia laadsete võtete ees.

    Lisaks... Postimees hea ajakirjanduslik allikas? Ma ei tea võib olla vahest tuleb neil mõni normaalne artikkel ka välja, aga isiklikult tundub, et 80% postimehe ajakirjanikest ja toimetajatest on trepist alla kukkudes kõvasti pea peale maandunud. Isegi enam vähem normaalses eesti keeles artiklite kirjutamine, tundub neile tekitavat tugevaid raskusi, mitte, et minu kirjaoskus midagi eeskujuliku oleks...

    Ja viimaks, mis kuradi võrdlus, vastad küsimusele, olgugi, et emotsionaalselt küsitud küsimusele, täieliku demagoogiaga ju.

    Muudkui mõtlen, et prooviks ka lahti kirjutada oma pagulas teemaga seonduvaid mõtteid, aga pole täna vist energiat ja piisavalt alkoholi sees, et kipuks midagi nii lolli tegema :D... Pealegi teema on minu jaoks, isiklikult, väga keeruline, et polegi jõudnud korralikult läbi mõelda ja eelkõige uurida fakte, st nö ''käimasolevat'' teemat Süüria ja nende põgenikega.
    Viimati muudetud Jäämees poolt : 22.12.15 at 22:26

  11. #2371
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma siin teemas enam sõna ei võta - jah nõus, et napakalt emotsionaalseks teeb see maailmavaate küsimus. just täna pidin ühe siinse kasutaja jälle fb-s unsubscribema, kuna konkreetset rassistliku saasta tihedalt jagab - muidu igati tore tegelane tundub. gl!

  12. #2372
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    EestiAA paku rohkem lahendusi selle asemel, et kiruda islamit ja moslemeid. Isegi kui su jutt oleks tõsi siis keelame lihtsalt islami ära ? Mulle ei meeldi ka ükski religioon, aga keelustamine ja vihkamine asja paremaks ei tee. Iga posti juurde käivad kohustuslikud youtube videod ka:





    Viimati muudetud rasmer poolt : 23.12.15 at 00:33

  13. #2373
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ei arva ka, et islam tuleks ära keelata EU-s vms , see on debiilne ja haige vaade.
    Lihtsalt ausalt probleemidest rääkimine aitaks väga palju, siis leiaks lahenduse ka.(mis ei oleks mingi debiilne rassistide lahendus)

    Kui kesk vasak ja kesk parem saaks vestluse enda kätte siis usun, et oleks täiesti normaalne, ja poliitilised otsused ka normid.( aga meediat hui saab center left/right enda kätte )



    Vasaks äärmus toidab parem äärmust.
    Parem äärmus toidab vasak äärmust.

    Vasak äärmus: Faktid on rassitlikud, ja need ei loe.
    Parem äärmus: Me ütlesime, et juudid/moslemid/neegrid tahavad meid maha võtta näe väänavad / peidavad / kardavad fakte.

    Mõlemad võivad terve EU persse keerata.



    To rasmer , kuidas ma moslemeid taga kirusin ?(ma ju ei kiru, ja ei musta neid, aga probleem on teatud vaadetes küll)
    Kui ma ütlen minu arvates on haige end nende provhet abiellus 6 aastase lapsega, ja astus vahekorda temaga kui ta oli 9ne, kas see on kirumine ? (+ tean isegi, et vanas testamendis on ka paska, ja ütlen et mulle ei meeldi need asjad siis ma ei kiru ju kristlasi ka taga või kirun ?, aga seda paska ei tehta järgi enam vb üksikud idud jh)
    Mu probleem on rohkem islamiga, ja seda tüüpi tõlgendusega islamiga mis on äärmiselt konsertatiivne või radikaalne.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 23.12.15 at 01:50

  14. #2374
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    EestiAA paku rohkem lahendusi selle asemel, et kiruda islamit ja moslemeid. Isegi kui su jutt oleks tõsi siis keelame lihtsalt islami ära ? Mulle ei meeldi ka ükski religioon, aga keelustamine ja vihkamine asja paremaks ei tee. Iga posti juurde käivad kohustuslikud youtube videod ka:
    Mida arvad muidu USA hardcore baptistide kirikutest, kes käivad matustel möllamas, et paras et surma said kuradi gay? Arvad nende kohta ka, et ei peaks keelustama, las möllavad?

    Imo kuskiltmaalt muutub see asi päris idiootseks ja tuleb piir ette kus ei saa enam 'religiooni' taha varjuda. Seda ma ei tea, kas islam on selle piiri lähedal või mitte, pole piisavalt kursis.

    Hetkel pikemalt Tais viibides, kus on suht palju Taikatest muslimeid, siis üldjuhul on chill ja no problem, aga mõni asi küll ridic - nt iga öö kella viie ajal lastakse kõlaritest mingit muslimi tümmi suht kõva volüümiga - mismõttes selline asi ok on? Kas sellise loogika järgi võin oma usu 'Hardstyleism' luua ja iga öö 5-st 6-ni mingit rämedat saagimist lasta, sest my religion says so, chill bro, it's religion, don't hate!!1

  15. #2375
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mida arvad muidu USA hardcore baptistide kirikutest, kes käivad matustel möllamas, et paras et surma said kuradi gay? Arvad nende kohta ka, et ei peaks keelustama, las möllavad?
    Keelaks ära konkreetse teo mitte kogu usu, samamoodi sinu öörahu rikkumised vms. Nagu ma mainisin siis mulle ka meeldiks kui me lõpuks jõuaks religioonivabasse maailma , aga kahjuks see on utoopia.

  16. #2376

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://elu24.postimees.ee/3445503/pi...itu-silme-labi

    Ka ilma religioonita jääks inimesed siiski inimesteks.

  17. #2377
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Keelaks ära konkreetse teo mitte kogu usu, samamoodi sinu öörahu rikkumised vms. Nagu ma mainisin siis mulle ka meeldiks kui me lõpuks jõuaks religioonivabasse maailma , aga kahjuks see on utoopia.
    Aga kui sa tuled välja jutuga, et enam ei või öösel 5-6 muslimi tümmi lasta või burkat kanda siis ilmub ikka välja grupp inimesi (nii islamiusulisi kui pastilaasid) kes näitavad näpuga ja ütlevad, et see on diskrimineerimine, rassist, raisk.

  18. #2378
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Aga kui sa tuled välja jutuga, et enam ei või öösel 5-6 muslimi tümmi lasta või burkat kanda siis ilmub ikka välja grupp inimesi (nii islamiusulisi kui pastilaasid) kes näitavad näpuga ja ütlevad, et see on diskrimineerimine, rassist, raisk.
    Burka kandmine ei tohiks küll kuidagi sinu elu aktiivselt segada ja selle keelustamine on debiilne IRL-i häälte võitmise katse.

  19. #2379
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Burka kandmine ei tohiks küll kuidagi sinu elu aktiivselt segada ja selle keelustamine on debiilne IRL-i häälte võitmise katse.
    IMO on burka kandmine täiesti ajuvaba. See võimaldaks ju inimestel täiesti anonüümselt nt. panka jalutada, maski kandes, perfect crime IMO. Miks peab teiste usk olema üle meie seadustest sellisel moel, et me ei või seadust rakendada oma soovi kohaselt, vaid peame alluma teise usu reeglitele, kuna vastasel juhul võib keegi kisama kukkuda, et tegu on "diskrimineerimisega"? See on IMO esimene samm selle suunas, kus meie riigi, meie kultuuri üle hakkavad otsustama meile täiesti võõrad inimesed, kellel ei ole mingit motiivi, et selle tegevusega meile kuidagigi kasulik olla. Mis kasu sellest meie ühiskonnale oleks?? Mina seda ei näe.
    Siis järgmine asi oleks see, et mingi kiimane võõrast usku "esindav" teismeline kepib mõne lapseohtu neiu läbi ja siis ei julgeta sellest otse rääkida, sest "ta tuli ju teisest kultuuriruumist kus see on norm" või "parem on mitte häält tõsta, sest see tõmbaks meile islamistide viha". jne jne jne. Kardetakse oma riigis oma reegleid kehtestada, sest mingi täielik võõras võib sulle midagi nina alla hõõruda või tulla ja sul pea maha võtta. Nagu üks selle burkakeelu vastaseid argumente on praegu, et see burkakeeld võib ekstremismi tekitada, ehk sisuliselt kardetakse omas kodus mingeid välismaa ekstremiste ja hakatakse selle järgi ennast sättima, nagu eided.
    Minge Saudi Araabiasse ja hakake seal nõudma, et teie neiu saaks poolpalja persega ringi lasta või et sinul on seal õigus keset linna risti ja Jeesuse plakatiga ringi käia ja "tõde" kuulutada. Vaadake, kas läheb läbi. Samad inimesed tulevad siia ja hakkavad nõudmisi meile esitama- no fucks given, ütlen mina, sest usuvabadus ei tähenda seda, et sa võid oma usuliste veendumustega teiste kodus nende kultuuri vorpima hakata ja mingil moel isegi neid ahistama hakata. Pole midagi- neil tuleb lihtsalt harjuda uue keskkonnaga või GTFO.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 23.12.15 at 16:01

  20. #2380

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Oleks rasmer taibukam, siis oleks ta burka asemel kasutanud sõna hijab.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES