Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 58, kokku 126 EsimeneEsimene ... 848565758596068108 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 141 kuni 1 160, kokku 2519
  1. #1141
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ma ristijeesusega ühes pundis.
    Mind on ära väsitanud reformarite arrogantsus. Pmst võib öelda, et annan seekord protestihääle. Samas eile lugesin EKRE plaane, siis nagu väga ei taha neile seda häält ka anda....Nende plaanid on kummalised, eriti see 25% kodulaenu kustutamine ja tulumaksu vabastus jne...
    aga tartu rahu järgse piiri taastumine võlus ära ikka :P ? sina võid ekre valida ja oled ikka armas

  2. #1142

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mulle meeldis see lugu reformierakonna kohta:
    http://nihilist.fm/rumal-valib-reformierakonda/

    Ma olen alati tahtnud uskuda, et reformarid teavad seda ja neil on mingisugune geniaalne plaan, mis seda muudab, kahjuks elu näitab, et see nii ei ole. Astutakse jälle sama reha otsa.
    Olen korralikult liberaalset teksti tootnud oma elus, tulevik on helge, ainult mine võta ja tee, kui mees oled, sõimanud töölisi joodikuteks ja looseriteks, aga seejärel korralikult läbi põlenud ja tervise perse keeranud.
    See tõde on ikka kusagil mujal.

  3. #1143

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Üks arvamusavaldus päevalehest sellel reformarite UUE Põhjamaa teemal:

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud alaska poolt : 18.02.15 at 10:00

  4. #1144
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ty alaska. Hea lugemine!

  5. #1145
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  6. #1146
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mulle meeldis see lugu reformierakonna kohta:
    http://nihilist.fm/rumal-valib-reformierakonda/

    Ma olen alati tahtnud uskuda, et reformarid teavad seda ja neil on mingisugune geniaalne plaan, mis seda muudab, kahjuks elu näitab, et see nii ei ole. Astutakse jälle sama reha otsa.
    Olen korralikult liberaalset teksti tootnud oma elus, tulevik on helge, ainult mine võta ja tee, kui mees oled, sõimanud töölisi joodikuteks ja looseriteks, aga seejärel korralikult läbi põlenud ja tervise perse keeranud.
    See tõde on ikka kusagil mujal.
    See "15 aastaga 10 rikkama hulka" on obv mõttetu scam-loosung, aga sama on teinud suht kõik erakonnad... KE omad olid imo palju hullemad sel ajal.

    Aga oskad sa öelda konkreetselt kuidas mõni teine erakond seda va rikkust/elatustaset suudab Eestis tõsta?

    Minu lihtsustatud talupojamõistus saab asjadest nii aru:
    * Miinimumpalk - kas hetkel Eesti ettevõtjad panevad megakasumeid tasku, lihtsalt tõstame seda miinimumpalka mingi 2x+ ja ettevõtete kasumid veits vähenevad, aga nad uksi sulgema ei pea ja no harm done? Ei tundu väga loogiline. Pigem kõige madalam klass hakkaks siis veel halvemini elama, sest väiksed firmad panevad uksed kinni ja nad kaotavad töö, töötus suureneb sitaks.

    * Astmeline tulumaks - keskklass kaotab ja maksab seda, ega Armin ja co tulumaksu ei maksa vaid võtavad dividende. Kui ettevõtete makse tõsta siis kolivad nad Caymanile oma asjad ja Eesti jääb sellestki ilma mis praegu saab.

    * Toetuste suurendamine laenurahaga nagu mujal Euroopas - laenuraha, intressid, lisakohustused tulevikuks... Ei tundu väga mõistlik.

    Mida SDE ja KE paremini saaksid teha oluliselt mida RE ei tee? Jagame 5-10a vaestele pappi, siis perse majas ja pohh järgmine valitsus vaatab edasi?

  7. #1147

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust

    * Astmeline tulumaks - keskklass kaotab ja maksab seda, ega Armin ja co tulumaksu ei maksa vaid võtavad dividende. Kui ettevõtete makse tõsta siis kolivad nad Caymanile oma asjad ja Eesti jääb sellestki ilma mis praegu saab.
    Dividendidelt tuleb siiski tulumaksu maksta.Kui sa ettevõttest kasumit välja ei võta,siis ei pea ettevõtte tulult makse maksma.

  8. #1148
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Jah, aga see ei lähe astmelise tulumaksu alla ju - isegi astmelise süsteemiga maksaks ühemehefirma sama protsendi mis Olympic. Kaotavad ainult keskmisest suurema palgaga palgatöölised ehk keskklass.

  9. #1149
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    See "15 aastaga 10 rikkama hulka" on obv mõttetu scam-loosung, aga sama on teinud suht kõik erakonnad... KE omad olid imo palju hullemad sel ajal.

    Aga oskad sa öelda konkreetselt kuidas mõni teine erakond seda va rikkust/elatustaset suudab Eestis tõsta?

    Minu lihtsustatud talupojamõistus saab asjadest nii aru:
    * Miinimumpalk - kas hetkel Eesti ettevõtjad panevad megakasumeid tasku, lihtsalt tõstame seda miinimumpalka mingi 2x+ ja ettevõtete kasumid veits vähenevad, aga nad uksi sulgema ei pea ja no harm done? Ei tundu väga loogiline. Pigem kõige madalam klass hakkaks siis veel halvemini elama, sest väiksed firmad panevad uksed kinni ja nad kaotavad töö, töötus suureneb sitaks.

    * Astmeline tulumaks - keskklass kaotab ja maksab seda, ega Armin ja co tulumaksu ei maksa vaid võtavad dividende. Kui ettevõtete makse tõsta siis kolivad nad Caymanile oma asjad ja Eesti jääb sellestki ilma mis praegu saab.

    * Toetuste suurendamine laenurahaga nagu mujal Euroopas - laenuraha, intressid, lisakohustused tulevikuks... Ei tundu väga mõistlik.

    Mida SDE ja KE paremini saaksid teha oluliselt mida RE ei tee? Jagame 5-10a vaestele pappi, siis perse majas ja pohh järgmine valitsus vaatab edasi?
    heh nice post coddeci. Aga ühesõnaga on per**s ja tegelt on Eesti ammu väljasuremisele/hukule määratud.

    Reaalselt ei usu ka ise tegelt, et Eestis annaks midagi nii kategoorilsielt ära teha, et lihtinimene hakkaks tõesti paremini elama ja kuu lõpus jääks ehk mõni euro ka üle, mida sukasäärde toppida.

    Läheb ikka sama rada edasi vaikselt ja nii,et 4 aasta tagant mingid tegelased, ujuvad oma koopast välja, et maailmatarkusi tulla rahvale jagama.

  10. #1150

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Codecci, lihtsam on alati öelda, mis on valesti, kui soovitada, kuidas on õigesti.

    Mulle tundub, et eesti inimene (või inimene üldse) toimib siiski kõige paremini sotsiaaldemokraatlikus keskkonnas. Kui vaadata eesti edukamaid ettevõtteid, siis nende kohta leiab pidevalt artikleid, kuidas töötajad seatakse esikohale, soodustatakse perega tegelemist ja tervise eest hoolitsemist. Tegelikult paljuski toimib see ka riigiametites ja seadustes, nüüd tuleks ametlik suund seada. Sellised "mine siis minema, ukse taga on järjekord" firmad saavad toimida ainult sita regionaalpoliitika ja viletsa haridussüsteemi tõttu ja selle aeg peaks olema otsas. Aga see kõik on suurem teema, nii punkti kaupa lahates, mis oleks õige, mis vale, jääks ma hätta.
    Ma ei promo siin SDE-d, ise neid ei vali.

  11. #1151

  12. #1152
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Irl lubas, et kui vastate nende mingitele lollidele küsimustele a la "Kas soovite rohkem raha ja kauem elada" siis saadavad kingituse. Mu ema tahtis kingitust ja saatis asja ilusti ära. Kui see seltskond ei suuda väikest lubadust täita, miks peaks keegi arvama, et vähegi suurema asjaga hakkama saadakse? Suht hale.

  13. #1153
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Irl lubas, et kui vastate nende mingitele lollidele küsimustele a la "Kas soovite rohkem raha ja kauem elada" siis saadavad kingituse. Mu ema tahtis kingitust ja saatis asja ilusti ära. Kui see seltskond ei suuda väikest lubadust täita, miks peaks keegi arvama, et vähegi suurema asjaga hakkama saadakse? Suht hale.
    Jep. For fun tegelt saatsin ka ise selle ära. Soov IRL salli üle oli nii suur lihtsalt :(. Tundub, et lasti üle kuna ka mina pole lubatud kingitust saanud. Ptsi ma ütlen.

    Aga muidu lükkasin hääle Vabaerakonna poole teele. Täiesti #random kandidaat, kuna ühtegi tuttavat nime seal listis minujaoks polnud. Tegelt natuke googeldasin enne ja vaatasin, kellel ilusam lõust :P.

    Esimene valimine siiski minu jaoks.

  14. #1154
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  15. #1155
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma seda koalitsioonivärki jms eriti ei jaga. Mis juhtub kui Keskerakond (või Sotsid) valimised võidavad, nemad võimul ja astmeline tulumaks garanteeritud? Kui nii siis Reformi valimine tundub suht no-brainer minu jaoks lihtsalt selleks, et astmelist tulumaksu vältida, sest see retarded.

  16. #1156
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    vägagi tabav!

  17. #1157
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Selleks, et võimule saada on vaja vähemalt 51 riIgikogulast 101st ühe mütsi alla saada. Kui sa protsente vaatad, siis ei saaks kesk ja sde võimule isegi kui nad leivad ühte kappi paneks. Keskerakonnaga hirmutamine, nagu reform praegu reklaamides teeb, on täiesti jabur. Kesk ei saaks mingil juhul ise piisavalt hääli, ega ka kedagi kampa, et valitsust moodustada.

    Edit: reformi reklaam siiski ei ole jabur kuna tundub mõjuvat nagu näha :)
    Viimati muudetud ristijeesus poolt : 20.02.15 at 21:28

  18. #1158

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma seda koalitsioonivärki jms eriti ei jaga. Mis juhtub kui Keskerakond (või Sotsid) valimised võidavad, nemad võimul ja astmeline tulumaks garanteeritud? Kui nii siis Reformi valimine tundub suht no-brainer minu jaoks lihtsalt selleks, et astmelist tulumaksu vältida, sest see retarded.
    Hm, sinu jaoks on siis kogu tsiviliseeritud läänemaailm "retarded" ja iidoliks on Euroopa ja tõenäoliselt kogu maailma kõige väärastunuma ja bolševistlikuma maksusüsteemi juurutanud Reformierakond? Miks küll Eestist lahkuvad kümned tuhanded majanduspõgenikud pea eranditult just astmelise tulumaksuga riikidesse?

    Sest Reformi eestvedamisel on Eesti muudetud täielikuks vasallriigiks nagu suvaline Aafrika banaanivabariik, kus valitseb meeletu sotsiaalne ebavõrdsus, üldine vaesus ja väga haige maksusüsteem. Eesti majandus jätkab kiratsemist ja langemist täpselt niikaua, kui Eesti püsib Euroopa kõrgeima maksukoormusega riikide hulgas:


    Rahvas lahkub eelkõige neist Euroopa riikidest, kus on kõrgeim maksukoorumus ehk Itaaliast ja Eestist: http://www.ohtuleht.ee/581770/jarjes...hkub-kodumaalt

    Kui Eestis on Reformi toetajate sõnul nii vägev maksukeskkond, siis miks küll siin majandus ei edene ja Baltikumi turule pürgivad ettevõtted pigem Lätisse või Leedusse oma tootmis- või mistahes muud laadi ettevõtted rajavad? Miks Reform ei täida ühtki valimislubadust?
    ( Click to show/hide )


    Ülaltoodud 2011 riigikogu valmiste klipist:
    "Toome Eestisse rahvusvahelisi investeeringuid!" – kus need on?
    "Vähendame bürokraatiat ja aruandlust!" – tehes ettevõtetele juurde absurdse käibedeklaratsiooni lisa.
    "Kindlustame energiajulgeoleku soodsaima hinnaga (odav elekter ja gaas)!" – naaberriikides on kõikjal soodsam.
    "Kasvatame riigireserve tuleviku langusperioodide pehmendamiseks!" – vastupidi, need on viimseni huugama pandud.
    "Parandame õigussüsteemi ja ärikeskkonda!" – nuhkides ametiautode kasutamist.
    "Muudame õigusemõistmise kiiremaks ja odavamaks!" – tõesti?
    "Ennetame ja tõkestame korruptsiooni!" – suurim naerukoht, rollotaja välisministriks.

  19. #1159
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    Väga hea. :D
    Vabaerakond võiks küll sisse saada, läheb vähemalt asi huvitavamaks.

  20. #1160
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Hm, sinu jaoks on siis kogu tsiviliseeritud läänemaailm "retarded" ja iidoliks on Euroopa ja tõenäoliselt kogu maailma kõige väärastunuma ja bolševistlikuma maksusüsteemi juurutanud Reformierakond? Miks küll Eestist lahkuvad kümned tuhanded majanduspõgenikud pea eranditult just astmelise tulumaksuga riikidesse?

    Sest Reformi eestvedamisel on Eesti muudetud täielikuks vasallriigiks nagu suvaline Aafrika banaanivabariik, kus valitseb meeletu sotsiaalne ebavõrdsus, üldine vaesus ja väga haige maksusüsteem. Eesti majandus jätkab kiratsemist ja langemist täpselt niikaua, kui Eesti püsib Euroopa kõrgeima maksukoormusega riikide hulgas
    Räägin ainult konkreetselt astmelisest tulumaksust. Praegune tulumaks JUBA ON astmeline. €3K kuupalgaga venna jaoks 20% on kordades rohkem kui €400 palgaga kodaniku jaoks, vastu saavad ikka täpselt samu asju. Kuidas veel õigustada seda, et ohh viskame kõrgepalgalistel protsendi ka veel kõrgemaks, sest vaesed ei tule muidu toime? See on retarded.

    Seda siis esiteks.

    Teiseks, reaalselt rikkad inimesed ei kannata. Rikas inimene ei saa palka, rikas võtab oma firmast dividende ja seda maksu ei saa anyway tõsta, muidu kolitakse oma firma teise riiki ja jätkatakse siin endiselt tegevust. Kõrgem keskklass kannatab kõige rohkem.

    Ja miks läänemaailmas astmeline tulumaks igalpool on - vaeseid on ja jääb alati rohkem olema kui kõrgepalgalisi ja nemad obv pooldavad astmelist tulumaksu. Kuna demokraatias on igal inimesel 1 hääl olenemata varandusest, siis mass hääletab.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES