Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 26, kokku 126 EsimeneEsimene ... 1624252627283676 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 2519
  1. #501

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mida head KE siis sellel aastal Pärnus korda on saatnud?

    Hetkeseisuga pole minul igatahes aimugi, keda sügisel valida või valimata jätta.

  2. #502

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Erakond Eesti Kristlikud Demokraadid - suht safe bet imo.

  3. #503
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Põllumeeste kogu see aasta vist jällegi ei osale valimistel, seal tõsised lahkhelid juhatuses ja liikmete vahel.

    Iseseisvuspartei tundub kõige loogilisem valik, aga seal vähe tõsiseltvõetavaid poliitikuid.

    Rahvaerakonda ei hääleta kuigi sugulaste poolt kerge surve nagu oleks. Liiga palju asju käib vastu, kasvõi see, et Ühendatud Vasakpartei 2011 nende valimisnimekirjas oli.

    IRL ja sotsid on veel ka reaalsed valikud.


    Eesti puhul aga ei saa alati vaadata ja lähtuda erakonna vaadetest vaid sellest, kes erakonna valimisnimekirjade üleval otsas on. Keskerakonnas on mitmeid häid poliitikuid, aga YanaToomid ja Kõlvartid rikuvad selle ära, seega ei hääletaks kunagi erakonda kus puldis on mitmeid rahvavaenlasi.

  4. #504

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Erakond Eesti Kristlikud Demokraadid - suht safe bet imo.
    Sama hästi võib valimas käimata jätta või on nad hetkel imekombel mõnes KOV-i volikogus esindatud?

    KOV ja Riigikogu valimistel on üks oluline erinevus. Nimelt ratsionaalselt mõtlev inimene peaks KOV valimiste puhul olema suuteline valima x erakonna esindajat, keda ta Riigikogu valimiste puhul just selle erakonna pärast mitte mingil juhul ei valiks. Lambad valivad muidugi kinnisilmi ministreid ja Riigikogu liikmeid, kuigi tõenäosus, et keegi neist väiksema palga või ametikoha peale läheb on nullilähedane. KOV valimised lihtsalt peaksid olema rohkem inimeste ja Riigikogu valimised maailmavaate põhised.

  5. #505

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    dno sotsid ei biidi majandust, irl hariduspoliitikat.
    Lõppkokkuvõttes tuleb valida halbade valikute seast kõige vähem halvem. imo selleks ref.
    muud erakonnad on kadunud hääled eniveis, samahästi võib hääletamata jätta.

    ei räägi konkreetselt Pärnust siis.

  6. #506
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kas tõesti eksisteerib Eestis 2013 aastal Põllumeeste Kogu ja Kristlikud Demokraatid?

  7. #507

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    dno sotsid ei biidi majandust, irl hariduspoliitikat.
    Lõppkokkuvõttes tuleb valida halbade valikute seast kõige vähem halvem. imo selleks ref.
    muud erakonnad on kadunud hääled eniveis, samahästi võib hääletamata jätta.

    ei räägi konkreetselt Pärnust siis.
    suht +1

  8. #508

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    dno sotsid ei biidi majandust, irl hariduspoliitikat.
    Eesti nr 1 erakondade spets pani asja paika. Igas erakonnas on ropult erinevate valdkondade inimesi, niimoodi lahterdamine näitab pigem sinu väheseid teadmisi.

  9. #509

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Hariduse teemal on RE viimane erakond mida valida. Majanduse osas on olukord natuke teine, kuigi areneva Euroopa 2010. aasta parim rahandusminister pole isegi matemaatikas eriti tugev. Vähemalt on tal pädevad alluvad, kes vajaliku info läbi töötavad ja talle ette söödavad.

  10. #510

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Eesti nr 1 erakondade spets pani asja paika. Igas erakonnas on ropult erinevate valdkondade inimesi, niimoodi lahterdamine näitab pigem sinu väheseid teadmisi.

    602982_599108463438067_709289459_n.jpg



    yep, aga valik tehakse ju ikka erakonna vaadete pooldamise või mitte pooldamise alusel, mis on üpris täpselt määratletud.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 06.02.13 at 13:13

  11. #511

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Eesti nr 1 erakondade spets pani asja paika. Igas erakonnas on ropult erinevate valdkondade inimesi, niimoodi lahterdamine näitab pigem sinu väheseid teadmisi.
    kuule mees, talitse oma hobuseid. Ma avaldasin oma arvamust. Kui sul on midagi mu arvamuse vastu, siis kritiseeri seda andes oma arvamus, mitte ära tule siia ära panema.

    Erakonnad ning nende liikmed töötavad vastavalt erakonna programmile. sotside majandusprogramm on minu hinnangul sitt. Üksikliige ei puutu siinkohal absoluutselt asjasse. Kui sa sellest aru ei saa, siis see näitab ikkagi sinu, mitte minu väheseid teadmisi.

    Minu jaoks on refide majandusprogramm parem kui sotside. Samuti ei meeldi mulle IRLi hariduspoliitika. Kui sul on teine arvamus, siis fine ning avalda see ja arutleb. Mitte ära tule mölisema ja ära panema.

  12. #512

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ja niimoodi lahterdamine on parem kui: "mul vanaema peika on päris lahe vend ja tark ka, hääletame teda". Arusaamata, et üks liige ei tee erakonnas mitte essugi ära, kui sa just savisaar või ansip ei ole. Sellest tulenevalt tuleb lähtudagi programmist, mitte liikmest. aga loomulikult, tule pane veel ära ja näita kui kõva vend oled

  13. #513
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    tuleb üldiselt karupojaga nõustuda, aga lisaks veel see, RE ei biidi inimlikkust, mis välistab ka nemad. seega halbadest kõige vähemkahjulik/ vähem ebameeldiv tundub hetkel IRL (kuigi mingit erilist süpaatiat ei oma ka nende suhtes)...

  14. #514

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma arvan, et nüüdsest alates muutuvad valimislubadused konkreetsemateks ja käegakatsutavamateks ja võimulesaaja teeb ka need ära. Kui võimule saab astmelise tulumaksu lubaja, siis astm.tmaks ka tuleb. Niiet tuleks vähe ettevaatlikum olla ja valida ikkagi oma maailmavaatest lähtuvalt.
    Samas lubavad kõik igasugust jama kokku, peaasi et võimule saada. Ma siiamaani ei ole aru saanud, näiteks mida emapalga kehtestamisega taotleti ja kas see on ootused täitnud. Mingeid kokkuvõtteid ja analüüse kusagilt lugeda ei ole, iivet vaadates vist kukkus läbi?
    Ise tean hetkel ainult seda, et reformi ei vali kindlalt, kui inimestele näkku vaadates on ikka tegu ebasümpaatsete inimestega, siis "aga paremaid ju pole" argument ei ole piisav minule.

  15. #515

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Hariduse teemal on RE viimane erakond mida valida. Majanduse osas on olukord natuke teine, kuigi areneva Euroopa 2010. aasta parim rahandusminister pole isegi matemaatikas eriti tugev. Vähemalt on tal pädevad alluvad, kes vajaliku info läbi töötavad ja talle ette söödavad.
    hariduse temaatika (nagu ka majanduse) on maitse küsimus. avaldasin lihtsalt oma arvamust. IRLi läbi surutud kõrgharidusreform on pehmelt öeldes kehv (jällegi minu tagasihoidlik isiklik arvamus - et härra pumper turja ei lendaks).

  16. #516

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    tuleb üldiselt karupojaga nõustuda, aga lisaks veel see, RE ei biidi inimlikkust, mis välistab ka nemad. seega halbadest kõige vähemkahjulik/ vähem ebameeldiv tundub hetkel IRL (kuigi mingit erilist süpaatiat ei oma ka nende suhtes)...
    Ref probleem on see, et nad on liiga kaua võimul olnud ning ühiskonnataju on hägustumas. oma arvamuse absoluutsus ning teiste mitte arvestamine on jah suurimaks probleemiks.

    samas tõele au andes ma olen paljude resoluutsete väljaütlemistega refide poolt isiklikult pigem nõus, kuid ei meeldi viis, kuidas nad seda teevad ning oma hoiakut presenteerivad.

  17. #517

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Ref probleem on see, et nad on liiga kaua võimul olnud ning ühiskonnataju on hägustumas. oma arvamuse absoluutsus ning teiste mitte arvestamine on jah suurimaks probleemiks.

    samas tõele au andes ma olen paljude resoluutsete väljaütlemistega refide poolt isiklikult pigem nõus, kuid ei meeldi viis, kuidas nad seda teevad ning oma hoiakut presenteerivad.

    krt, nagu minu mõtted paberil.
    isiklikult pole IRL-i haridussüsteemiga kursis ja eelistaks neid võrselt Reformiga. Vbolla tuleks see kasukski(IRL võit), kuna võimuliit moodustatakse ikkagi reformiga, kuid reform saaks IRL-i võiduga maa peale tagasi tulla. vähemalt mõnegi sammu.

  18. #518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma pakun, et KOV-d panevad sotsid ja kesikud kinni. Mu mälu võib mind petta, aga selline olukord oleks nagu kunagi varem olnud, kus kohalike ajal oli reformil päris madal toetus ja kui õige aeg käes, siis toetus kah piisav.

  19. #519

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    oleneb piirkonnast jah. Tartus on imo suhteliselt väike variant, et sotsid või KK võidavad.

  20. #520

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    tallinna lähivaldades samuti.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES