Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 113, kokku 126 EsimeneEsimene ... 1363103111112113114115123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 241 kuni 2 260, kokku 2519
  1. #2241

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma ei saa muidu hästi sellest aru, et mis loogika kohaselt peab pagulane olema vaene nagu kirikurott.

    Venemaa tuleks eestisse sisse ning seejärel esimeses paadis ringi vaadates andu_andut nähes tuleks nägu ikka konkreetselt täis sõimata ja tagasi saata, sest tal raha on?

  2. #2242

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Mulle on ka meie keel ja kultuur väga olulised, üldse meie juured - Mikita "Lingvistiline mets" võiks isegi öelda, et üks lemmik raamatuid (soovitan ka sulle, kui veel ei ole jõudnud lugeda).

    Miks mulle on olulisem keele ja kultuuri püsimine, kui "rassiline puhtus":
    http://kultuur.postimees.ee/1012070/...ldsest-liivast
    http://www.telegram.ee/eesti/mustana...m#.Vgl8APmqpBd

    Loe ja mõtle kaasa sinagi, kallis Herbert
    Tahtsin Mikita kohta kommenteerida. Aga lugesin ka teised lingid läbi, (ok telegrami oma ei lugenud, nägin pealkirja ''maakera on tegelt ikkagi lame'' vms pealkirja ja panin ruttu kinni tabi), kardan et see Maimiku oma jääb veel pikalt kummitama... arvustus iseenesest loetav ja arusaadav, aga lõpuosa suutis täielikult jahmatada. Palun kes siinsed eksperdid seletaks kuidas selline lõik on normaalne Kultuuri rubriigis või üldsegi ühes rubriigis va ehk kalevipojad saunapeol?? Kust selline vihkamine ja matslus? Et pastilaa linkis selle siia võib järeldada, et tegu on igati lugupeetud ja salliva moodsa arvamusliidriga, ma lihtsalt ei saa aru kuidas see tekst käib kokku selle laialt jutlustatava poliitkorrektsuse ja sallivuse maailmavaatega. Või peab see mingi ülipeen iroonia olema mida vähem kui viie pehme kõrghariduseta ongi võimatu biitida?


    snip:
    ''Lõpetuseks üks väike pahupidi-rassistlik ääremärkus. Helsingis ringi kolades sai õige pea selgeks, kuivõrd seksikad on kohvikulettide taga töötavad mulatitarid, võrreldes hallinahaliste ja prillistatud põlis-soome muumitrollitütardega. Ma ei taha kujutledagi, kui Jimi asemel siuelnuks laval püknilise kehakujuga, ülekaaluline ja vinniline soome-ugri tüüpi meeskodanik. Nii et teatrisõprade kurvastuseks pidin ma Ashilevi tüki mõjul oma monolavastuse plaanid igaveseks maha matma.''

  3. #2243

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma ei saa muidu hästi sellest aru, et mis loogika kohaselt peab pagulane olema vaene nagu kirikurott.

    Venemaa tuleks eestisse sisse ning seejärel esimeses paadis ringi vaadates andu_andut nähes tuleks nägu ikka konkreetselt täis sõimata ja tagasi saata, sest tal raha on?
    Mitte mingi loogika kohaselt ei pea pagulane olema vaene kui kirikurott. Põhimõtteliselt kogu sinu eluea olen ma teadnud, et raha ja rikkus ei eelda mitte tarkust, vaid pigem mingit x faktorit.

    Põhimõtteliselt olen ma niikuinii tuhandeid poste lugemata jätnud, aga kust tuleb sinu arvamus, et andu_andu esimesse paati roniks?

  4. #2244
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    John Oliver paneb huumorivõtmes põgenikekriisi asjad paika.

    https://www.youtube.com/watch?v=umqvYhb3wf4

  5. #2245
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    John Oliver paneb huumorivõtmes põgenikekriisi asjad paika.

    https://www.youtube.com/watch?v=umqvYhb3wf4
    10/10

  6. #2246

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    John Oliver paneb huumorivõtmes põgenikekriisi asjad paika.

    https://www.youtube.com/watch?v=umqvYhb3wf4
    Pat Condell paneb need hoorkomödiandid paika.

    https://www.youtube.com/watch?v=PdGYA8HmcWM

  7. #2247

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    The EU is breaking the law to import rape and jihad:

    https://www.youtube.com/watch?v=rIcltV7r-nM

    arbitor365 3 days ago
    The most horrifying thing is how biased the media coverage has been about this. The amount of propaganda is staggering. They dont mention at all about the rapes, assaults, thefts, and other crimes that are rampant among migrants, but they spend all day talking about how a reporter tripped a migrant. Its a fucking joke.

  8. #2248

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    word

    http://arvamus.postimees.ee/3324849/...ine-eestlasest

    miskipärast vastasleerist ei tule selliseid sisukaid arvamuslugusi intelligentsetelt tegelastelt...


    Õlu läks eile käima, et umbes 20. oktoobri paiku saab mekkida kel huvi. Hind 3 euri pudel (või 2 tk 5 euri), võtan tellimusi.

  9. #2249

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://arileht.delfi.ee/news/uudised...ab?id=72595419

    Immigratsiooniametnikud taipasid septembris, et Soomes on teatud Iraagi piirkondadest tulevatele pagulastele antud automaatselt asüüli, samas, kui teised Euroopa Liidu riigid seda ei tee.

    Sel aastal on Soome saanud iraaklastelt 11 900 asüülitaotlust, ainuüksi septembris oli neid 8600, teatab Associated Press. Eelmisel aastal soovis asüüli vaid 790 iraaklast.

    Pikad juhtmed neil ametnikel. Muidugi septembri number on juba üliräige. Meenus:

    https://www.google.ee/search?q=s%C3%...sm=93&ie=UTF-8

    ja

    ( Click to show/hide )

  10. #2250

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    John Oliver paneb huumorivõtmes põgenikekriisi asjad paika.
    Miljonid teisest kultuurist/usust/arengutasemest pagulased, kellest enamus mugavusprussakad ning tuhandeid terroriste, ründamas Euroopat
    [ ]naljakas

  11. #2251
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Pat Condell paneb need hoorkomödiandid paika.

    https://www.youtube.com/watch?v=PdGYA8HmcWM

    pikalt ei suuda selliseid kibestunud vanamehi jälgida. vaatasin mis ta ülejäänud videopostituste pealkirjad - peale raevu ja sõimu ei tundugi miskit olevat. kujutan ette, et kui ära kannatada ja tund aega neid vaadata, tekiks tahtmine tänavale minna ja esimene ettejuhtuv inimene ära kägistada...

  12. #2252
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas donkihott Vaata postitust
    tuhandeid terroriste, ründamas Euroopat
    jaga infot?

  13. #2253

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    jaga infot?
    Vabandan, minuni jõudnud informatsioon osutus odavaks vedelaks kakaks. Värskeim VICE newsi uurimuslugu selgitas välja, et kõik pagulased on puhtad kui prillikivi.

  14. #2254
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Heaoluühiskond my ass, kas siis tõesti on kvootide täitmine nii tähtis? Äkki oleks saanud selle kohaliku omavalitsuse kvoodi kuhugi ümber tõsta kus tõepoolest on elamispinda.
    http://www.ohtuleht.ee/697129/immigr...kodudest-valja

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Maxi poolt : 02.10.15 at 12:35

  15. #2255
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    „Stalnuhhin, mis sa seal teed?” küsib Eiki Nestor.

    „Ei midagi.”

    „Kui inimene midagi ei tee, siis istub ta vagusi oma koha peal, mitte ei keerle ringi nagu nõela otsas,” sõnab riigikogu juhataja. „Ütle ausalt, kas sa oled jälle midagi liisinud?”

    „Ei, mitte midagi,” läheb Stalnuhhin näost punaseks.

    „Kui inimene midagi liisinud pole, siis on ta põu tühi. Sinul on põu punnis. Näita siia, mis sa jälle rahva raha eest ostnud oled!”

    Stalnuhhin näeb, et pääsu pole, ajab end püsti ja hakkab pintsaku nööpe lahti tegema. Põu läheb korraga rahutuks, keegi põristab ja tuututab seal. Siis ilmub nähtavale uue auto kapott.

    „Nojah, muidugi, jälle üks auto!” ohkab Nestor. „Inimeseloom, mis sul arus on? Sa oled juba mitu autot liisinud, aga endal pole juhilubagi! Mis sa teed nende autodega, sööd või?”

    „Ega ma siis endale…” pomiseb Stalnuhhin.

    „Kas jälle naisele? Tal on juba! Eelmiste kuluhüvitiste eest ju alles ostsid!”

    „Ei, see on Toobalile,” kinnitab Stalnuhhin. Selle peale kargab punapäine mehike erutunult püsti ja hüüab:

    „Stalnuhhin valetab! Ta rääkis, et müügile on saabunud auto, mis tantsib ja lööb trummi! Mina ei ütelnud selle peale midagi!”

    „Miks sa ei ütelnud! Käskisid mul ära liisida ja täna tööle kaasa võtta,” vastab autoomanik järsul toonil.

    „Pole tõsi!”

    Stalnuhhin valetab! Ta ise rääkis, et müügile on saabunud auto, mis tantsib ja lööb trummi. Mina ei ütelnud selle peale midagi!
    „Jääge mõlemad vait!” käratab Nestor. „Istu maha, Toobal. Aga sina, Stalnuhhin, tule minu laua juurde. Mis sa arvad, mis ma sinuga nüüd teen?”

    Stalnuhhin naeratab kurvalt ja vaatab nurga poole.

    „Vale kõik. Nurka ma sind täna ei pane. Aga sa pead kõik need rahva raha eest liisitud asjakesed, mis sul taskus on, siia minu laua peale laduma, et nad sind kurja tee peale ei ahvatleks. Tule, tule!”

    Stalnuhhin astub kõheldes juhataja laua juurde, asetab sinna uue auto ja asub seejärel taskute kallale. Üksteise järel ilmuvad Nestori lauale kolm indiaanlaste raamatut, mitu kivi, paar viili, rauatükke, kaks nuga, üks raudora, kera niiti, üks kiri nõelu, puust uisk pika nööriga ja veel palju asju.

    „Noh, kas nüüd on lõpuks kõik?” küsib Nestor, kui Stalnuhhini liisitud kraami kuhi on sedavõrd kõrgeks kasvanud, et ta ise selle tagant enam väljagi ei paista.

    „Jah, nüüd on kõik.”

    „Olgu peale, Stalnuhhin! Mine oma koha peale tagasi. Ja tulevikus püüa vähem liisida, taevane arm! Ega kuluhüvitist pea viimse kopikani ära kulutama. Jäta midagi mustadeks päevadeks kah.”

    Stalnuhhin läheb ja istub. Ta suudab natuke aega rahulikult tööd teha, aga siis ilmub tema silmisse taas ärev pilk. Ta pöörab end kellamees Heimar Lengi poole ja küsib sosinal: „Kas sa tead, kust Tamasseri raudu saaks liisida?”

    „Ikka tean,” vastab Lenk.

  16. #2256
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Jälle pagulaste teemaks:

    http://www.ohtuleht.ee/697451/tolk-o...elus-pusida-#2

    gg EV, kaine mõistus on otsas selles riigis, võtame aga kvoodipõgenikke selle asemel et võtta mees, tänu kellele potensiaalselt mõni eestlane ellu jäi afganistaanis ja kes räägib head inglise keelt.

    Endine kaitseminister Urmas Reinsalu jääb oma otsusele kindlaks: Omar ei saa Eestisse

    "Kui Omari teema oli aktuaalne, siis kaalusime seda otsust sügavalt. Tol hetkel leidsime, et Omarile ei saa asüüli anda, kuna see pole meie seadustega kooskôlas. Selleks, et Eestilt varjupaika paluda- peab olema inimene siin koha peal. Me ei saa teha erandit ühele Kabuli elanukule ja teda eelistada teistele. See läheb vastuollu kohu meie immigratsiooni poliitikaga. Ma loodan, et Omaril läheb hästi."

    Samahästi ei ole ükski paadipõgenik siin kohapeal, st. neile ei saa asüüli anda :) Tänud Reinsalu

  17. #2257
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    väga nõme käitumine EV poolt tõesti. intelligentne ja töökas tyyp, EV jaoks teinud rohkem kui mina, maxi ja erp eluajal kokku teha jõuame. loodetavasti lugu levib ja president võtab asja ette.

  18. #2258
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mis EV? Standard kapinatside teema ju. Pohh inimesed surevad, me jääme oma 18nda sajandi põhimõtetele kindlaks. Hea uudis on see, et ma ei usu et neid peale järgmisi valimisi vähemalt koalitsioonis näha saab.

  19. #2259
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Väga kahetusväärne juhtum. Siis tuleks seaduse sätet muuta, kurat lahti.
    Üldse mulle tundub, et kogu see poliitika ja bürokraatia töötab kohati täiesti vastuolulistel alustel. Sellega seoses tuleb meelde üks Albaania pere, kes elab Vao külas ja kelle kaks väikest tüdrukut õppivad Eesti koolis ja räägivad eesti keelt. Asüüli nad ei saa, sest Albaania on EL kandidaatriik, seal on turvaline elada jne - nad kvalifitseeruvad majanduspõgenikeks.

    Kogu see retoorika kui vähe meid on ja kui tähtis on Eesti riigi ja eesti keele säilimine, siis miks riik ei võiks panustada oma ressurssi nendesse, kes juba räägivad eesti keelt. Saadame tagasi, et minge rääkige siis eesti keelt Albaanias või Afganistanis.
    Viimati muudetud inward poolt : 05.10.15 at 16:57

  20. #2260

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    väga nõme käitumine EV poolt tõesti. intelligentne ja töökas tyyp, EV jaoks teinud rohkem kui mina, maxi ja erp eluajal kokku teha jõuame. loodetavasti lugu levib ja president võtab asja ette.
    EV jaoks?!? Kelle jaoks need intelligentsed tüübid tööd tegid, kes väidetavalt haiglas viibinud terroristide kohta infot andsid ja mille tagajärjel meditsiinitöötajad ja patsiendid pommitamise tagajärjel surma said?

    Muidugi peaks Omarile asüüli andma, üle Vao pagulasest on niikuinii mõttetumad tüübid kui tema, aga sinu mõtlemine on ka üle võlli ja moraalne kohustus temale asüüli anda on meil muidugi. Kummad need nüüd II MS ajal intelligentsed ja töökad olid olid, kas need kes tegid Eestis venelastega koostööd või hoopis need, kes tegid sakslastega koostööd?

    Tra, seda on juhtunud enne ja juhtub ka edaspidi, kuid mina hakkasin sõjapagulasi just peale selle haigla pommitamist paremini mõistma.

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ge?id=72571861

    See aitas ka kaasa, kõik kolm lugu on saadaval. Muidugi aitas kaasa ka see, et välja olid valitud eelkõige pered või siis naised lastega.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES