Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 81, kokku 126 EsimeneEsimene ... 3171798081828391 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 601 kuni 1 620, kokku 2519
  1. #1601

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kui eestis vingutakse selle üle, et pangad viivad kasumeid riigist välja, siis kujutage ette, mida teevad lääneriikide ettevõtted näiteks aafrika riikidega? Sealset rahvast lüpstakse julmalt maavarade ja kõige muuga. Alles oli etvs mingi dok film, ei mäleta aafrika riiki, aga kui nad oleks oma vasemaagi eest saanud maailmaturu hinda, oleks riigi skt poole suurem. Vaevalt siis sealt nii paljud põgeneksid.

    Teiseks meedia teema. Räägitakse, et Rootsis meedia vaikib ja ei räägi tegelikust olukorrast. Ega meil pole teisiti. Meil on kah 11 000 süstivat heroiinikut, enamus vene rahvusest. Kui palju läheks ajakirjanikel aega, et kaks rahvust totaalselt tülli ajada?`Paar nädalat ma pakun. "Pealtnägija" tegijad ütlesid konkreetselt, et nende saates pole kunagi olnud ühtegi rahvusteemalist konfliktilugu ja ei tule kah. Nad tunnevad oma vastutust. Sellist jama pole kellelgi vaja.

    Ja kuna ise ei kavatse kindlasti terve elu eestis elada, siis pagulaste teemal ei hakka sõna võtma, liiga silmakirjalik oleks.

  2. #1602
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 308

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Põgenike vastuvõtmine ja massimmigratsioon on erinevad asjad.

  3. #1603
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Sinu viimasest lingist: "Samuti on suured erinevused inimeste vahel. Sõbralikumalt suhtuvad sisserändesse kõrgharidusega, nooremad, majanduslikult paremal järjel olevad inimesed."

    Täpselt nii ongi. Lumpen võtab tarkust alati vaevaliselt omaks.
    Sample on küll väike, aga niipalju kui Skandinaavia noorte ja väga edukate pokkerimängijatega sel teemal suhelnud siis kõik on kategooriliselt väitnud, et jubedat sitta keeravad kaltsupead ja riik on rumal, et neid massiliselt sisse laseb ja tasuta pappi viskab. Tõesti satun siis mingite matside otsa aint kes somehow kvalifitseeruvad noorte, majanduslikult paremal järjel inimeste sekka?

    Teiseks kui sa päris maailmas töötad kuskil solid koha peal siis tihtipeale sa ei saa/tohigi öelda mida sa arvad... Kui kuskil solid firmas tööl oleks ja keegi tuleb paneb mikri nina alla ja küsib, mis pagulastest arvad siis no shit, et kiidaks takka.

  4. #1604
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Lisaks, et mul ei ole ühegi rahvuse vastu midagi... Lihtsalt on jäänud mulje, et nt Rootsi vandid on lihtsalt freerolli peal väljas. Kui mingite korralike reeglitega võetaks neid vastu - a'la peavad X aja jooksul töö leidma, end harima/keelt õppima, 0 kuritegu korda saatma - kasvõi 1 eksimus siis saadetakse kohe välja - oleks ju ok.

    Meenub üks Eesti pokkerimängija, kes elas USA-s. Aga kuna seal ametlikult tööl ei käinud (pokker ei ole töö) siis 6 kuud aastas sai ainult seal viibida ja ülejäänud 6 pidi Eestis olema. Ja inimesel oli kohalik naine, solid sissetulek ja värgid jne, aga no green card kui ametlikku töökohta polnud. Ja meie peaksime lambi-õlidel laskma siin alaliselt elada kes tööle ei lähe ja muud lisandväärtust ka ei loo?

  5. #1605

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mine tea, võibolla mõni õpib pokkerimängu ära.

  6. #1606

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust

    RESIDING IN FINLAND
    Refugees 11,252

    RESIDING IN SWEDEN
    Refugees 114,175

    RESIDING IN LITHUANIA
    Refugees 951

    RESIDING IN ESTONIA
    Refugees 81

    Väga häbi ikka, kui palju õelust ja rumalust meie rahva seas on. Eesti Keskaegne Rahva Erakond rokib! Muide - teise maailmasõja järel oli maailmas 80 000 Eesti pagulast. See 1000 inimest oleks ikka väga minimaalne panus mida Eesti teha saaks, et näidata, et oleme osa tsiviliseeritud lääne ühiskonnast.
    Oli nädalavahetusel väike istumine.Koosolijatest ei toetanud ükski inimene pagulaste suuremat sissetoomist.Võib olla tõesti on kõik õelad ja rumalad,aga järgmistel riigikogu valimistel pagulasi toetavad erakonnad üle 10% hääli ei saa.

  7. #1607
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    küsimus ei ole tahtmises. mulle ka ei meeldi prügikasti välja viia või koristada näiteks. vaadates suhtarve ja eesti panust, siis on ju ilmselge, et eesti panus seni on naeruväärne. see on juba omaette teema, kas piir peaks olema 200 või 20000. küsimus on selles, kas me tahame olla euroopa või mitte. selline "võimalikult palju euroopast pappi aga väärtushinnangud, ise panustamine ahju" suhtumine tundub väga kahepalgeline.

  8. #1608

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Huvitav kuidas meedia ega paljud inimesed ei julge välja öelda, et ei olda mitte pagulaste vastu, vaid konkreetset rassi ja usku olevate pagulaste vastu.

    Norrast-Rootsist vms tuleks siia blonde sinisilmseid pagulastena ei oldaks ilmselt vastu.
    Mina olen ka vastu, jah olen isekas, aga mulle ei meeldi nende olek, hoiak ja uskumused, ei käi Egiptuse laadsetes riikides ka puhkamas. Ma ei vihka neid, lihtsal ei soovi nendega tegemist teha, seega arusaadav et siia pideva sissevooluna ei sooviks neid.

    Paet pakkus minu meelest foorumis hea lahenduse välja, tuleb neutraalsetele aladele luua suured ja korralikud pagulaslaagrid, kus on elatavad elamistingimused, siis ei põgeneta laagritest edasi + mis veel olulisem kui kodus saab sõda läbi, siis minnakse laagritest koju tagasi, kui aga juba uues riigis oled ennast sisse seadnud siis vaevalt tagasi minnakse. Selleks tuleks ainult megapapp sinna alla panna, aga pikas perspektiivis kindlasti odavam kui hiljem tagajärgedega kodus tegeleda.

  9. #1609

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mul poleks ka midagi selle vastu kui nt ukrainast toodaks siia 1000 pagulast aastas.Vene keelega saaksid hakkama.Loomulikult peaks nad kohe tööle rakendama.Küsimus ongi erinevas usus ja kommetes.
    Viimati muudetud viki poolt : 28.05.15 at 13:29

  10. #1610
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    lontile +1, eriti sellele lõigule :

    Mina olen ka vastu, jah olen isekas, aga mulle ei meeldi nende olek, hoiak ja uskumused, ei käi Egiptuse laadsetes riikides ka puhkamas. Ma ei vihka neid, lihtsal ei soovi nendega tegemist teha, seega arusaadav et siia pideva sissevooluna ei sooviks neid.

  11. #1611

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Minu meelest asjalik arvamus pagulaste teemast.
    http://arvamus.postimees.ee/3205687/...b-suu-itaalial

  12. #1612
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Inimesi tuleks vastu võtta vastavalt sellele, mida neil pakkuda on. St. kui on haritud spetsialist, kes leiab tööd, siis on teretulnud. Selleks, et täiesti suvalisi vastu võtta, selleks peab mingi väga hea pikaajaline plaan selleks olema, mis kuidagi ennast ära tasub. Aga kui mingit plaani pole...

  13. #1613
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kogu selle temaatika raames rõhutaks ISISe osalust ja pagulaste kahte erinevat poolust.
    On väga tõenäoline, et põgenike Euroopasse jõudmist aitab ISIS organiseerida. Pagulaste hulgas on ka sõjapõgenike, kuid enamus neist on majandusmigrandid, kes on pärit Aafrikast. Nende inimeste rände üheks paljudest eesmärkidest on rahvastiku plahvatuslik tõus. Aafrika rahvaaarv kasvab maailmas järgneva kümne aasta jooksul kõige kiiremini. Näiteks Etioopia rahvaarv tõuseb 2025. aastaks 130 miljonini (praegu u 100 miljonit).

    Ehk et migratsioonisurve on alles algfaasis. Tulevikus saab see olema väga tõsine probleem.

  14. #1614
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ENAMIK pagulasi skandinaavias on sõjapõgenikud, mitte muidu yoloneegrid (suurimad etnilised grupid ex jugoslaavia, iraak ja süüria).

  15. #1615

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kas peab võtma just neid paadipõgenike või võib ka enne paati istumist inimesi valida? Teeks Süüriasse väikese agentuuri, vaataks enne kandidaadid üle ja siis veaks kvoodi täis. Arste ja IT tegelasi näiteks.

  16. #1616
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Arstid ja IT on ammu sealt jalga lasknud ja mitte paadi vaid kas siis Emirates või Qatar Airlines liiniga :D
    Need kes alles jäänud on kas a) ei tahagi lahkuda, b) ei suuda normaalsetes tingimustes lahkuda

  17. #1617

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Nagu Ranka kirjutas, et meil on endalgi piisavalt niisama vahtivaid inimesi. Tegeleks esmalt sellega. Samuti, et ükski Eestis elav laps ei läheks tühja kõhuga magama. Kui sealt klotsi üle jääb, võib kolmandale maailmale anda imo.

  18. #1618
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Need, kes Itaaliasse jõuavad on suuremas osas isikud, kellel on vahendeid, et maksta 3-4k€ üle toomise eest mingitele kurjategijatele. Kui suurel hulgas eestlastest on nii palju sääste? Need pole mingid krdi sõjapõgenikud, vaid nagu öeldud majanduspõgenikud. Samas ei tasu meil üleliia veel muretseda-ega nad siia jää, kui ikka Rootsis kuldlusikaga kalamarja suhu topitakse ja getos tunne tekib nagu oleks kodus ainult, et suurema raha eest siis padavai minema siit. Siinkohal tahaks kiita reformierakonda ettenägeliku tegutsemise eest sotsiaalsete hüvede minimaliseerimisel.

  19. #1619

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kui naised, lapsed ja vanurid välja arvata, siis kuskohast jookseb piir sõjapõgeniku ja desertööri vahel?

  20. #1620
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Oleneb kas tegemist on reservväelasega või mitte. Üldmobilisatsiooni korras kutsele mitte vastaja peaks automaatselt desertööri staatuse saama.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES