Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 97, kokku 126 EsimeneEsimene ... 47879596979899107 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 921 kuni 1 940, kokku 2519
  1. #1921

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kuidas sa nüüd sellise paralleeli suutsid tõmmata?

    Üldiselt ei arva, v.a mõned üksikud punktid.

  2. #1922

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Üheski riigis, kus pole demokraatlike valimisi, pole hea elada. Vähemalt minu arvates.

  3. #1923

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Üheski riigis, kus pole demokraatlike valimisi, pole hea elada. Vähemalt minu arvates.
    Kahe lolli hääl loeb rohkem kui ühe targa oma?

  4. #1924

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Lihtsalt huvi pärast oleks mul pastilaale ja kotkas1000le(kui siinse kogukonna kõige tolerantsematele isikutele)küsimus.Kas te isiklikult tõesti tahate,et Eestis oleks võimalikult palju pagulasi?

  5. #1925

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mul oleks ka küss neile "erinevus rikastab!" fännidele- oletame, et maruliberaalide märg unenägu saab tõeks: kõik rassid segunevadki (kõik näevad ühte moodi välja), rahvused segunevad/kaovad (kõik on üks ja sama), seksuaalsus muutub kõigil selliseks, et kõik panevad kõiki ja kõike- kas siis hakatakse heledama/tumedama nahaga inimesi kaitsma? Kui keegi kaldub siis pisut heteroseksuaalsuse poole siis tuliselt toetatakse teda?

  6. #1926
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    põhjuse leiab alati

  7. #1927
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma tahan, et eestis oleks võimalikult palju heatahtlikke ja toredaid inimesi. jumala savi, kas on ta juut, neeger või pe-de.

  8. #1928
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ja neid saame me juurde Aafrikast, yea, right.

  9. #1929

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Hakkasin korra mõtlema selle väite peale, et Aafrikasse lihtsalt ei mahu enam inimesed ära. Okei, seal elab 1,1 ja pisut peale miljardit inimest. Ja no ei mõista, et mis moodi ei mahu. Üks hea kaart selle kohta-


    (keda jutt ka huvitab selle kaardi kohta siis - http://www.sciencealert.com/this-is-...rticleReadMore )

  10. #1930
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ma tahan, et eestis oleks võimalikult palju heatahtlikke ja toredaid inimesi. jumala savi, kas on ta juut, neeger või pe-de.
    Järjekordselt lehvitame rassismiteemaga.
    Olgu need immigrandid valged, mustad või sinised, pole vahet; kui nende saabumisega kaasneb meil kuritegevuse tõus ja turvalisuse vähenemine, ma ei ole selle üle õnnelik.
    Kui siia saabuvad mõistlikud inimesed, kes kavatsevad siin tööle hakata, ei ole midagi selle vastu. Islam jätku ka sinna, kust tuldi.

  11. #1931

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kuritegevuse tõusu küll ei taha. Üks viis kuritegevust eestis vähendada:

    http://epl.delfi.ee/news/eesti/eesti...as?id=71912205

  12. #1932
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    peaks moodustama tugigrupi APV ( anonüümsed pagulaste vihkajad) ja pastilaa tugigrupi hingekarjaseks

  13. #1933

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ga?id=71996689

    Kohalike sõnul toimub nende linnas tõepoolest üht-teist, kuid see on nii igas suuremas linnas ning Malmö ei ole ainus taoline negatiivne näide.

    Tundub, et Tallinna ja sadade teiste suuremate linnade elanikud Euroopas elavad pimeduses ja ei tunnista reaalsust.

  14. #1934
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma olen for fun inimestelt küsinud pagulaste teema kohta... Kõrgharidusega ema ütles, et ta ei tea kedagi kes teaks kedagi kes pooldaks nende siiatoomist Eestisse ja tema tutvusringkond koosneb põhiliselt kõrgharidusega kultuuriinimestest - laulukoorid, kultuurimaja töötajad jms. Oleks siis reaalselt sõjapõgenikud, aga kõik on täies elujõus mehemürakad. Kõik nad on natsid ja rassistid, see 'pehme' kõrgharidus ei kvalifitseeru, eks pastilaa?

    Peale sinu teksti eelmine kuu küsisin paarilt sommilt, et kas tõesti noored pooldavad seal pagulaste toomist Soome - tuttavate kuskil ~ 10 'ne väga edukate pokkerimängijate grupp naeris mu välja, teisega convo:
    ( Click to show/hide )


    Suht lolsamplesize, aga still, kuskohast sa neid pooldajaid nii massiivselt leiad pastilaa, et 'enamus kõrgharidusega; enamus Soome noori' jms pooldavad? Tööintervjuudel küsid seda küsimust?

  15. #1935
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Codecci, see on ehtne victim blaming, et inimesed ennast halvasti tunneks, tüüp ütleb et soome on kõige rassistlikum riik euroopas, cmon, sama räägitakse eestis eestlaste kohta, et umbes kõige sitem rahvas europas kuna on ksenofoobid, rassistid jne.
    Max level brainwashing käib koguaeg ja ma ei saa aru inimestest kes ennast mõjutada lasevad sellest.

  16. #1936
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ausalt - mu sõpradest ma ei tea kedagi, kes oleks vastu. soome tuttavaid oma 15 - seal sama. noored õpetajad, arhitektid, disainerid, kunstnikud, näitlejad, it ettevõtjad jne. keskmisest edukamad ja laiema silmaringiga julgeks pakkuda. ilmselt viga minus, et sellised tolerastid ymbritsevad.

  17. #1937

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    muslim immigrant ei võrdu pagulane.

  18. #1938
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma olen ainuke, kes mõtleb tissi ja tussu potentsiaalist, kui juttu tuleb pagulastest?

  19. #1939
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma poleks ka vastu noortele neegrinaiste vastuvõtmisele vms, sest nemad ju sisulsielt on abitus olukorras
    Aga kui näen seal paatides noori tugevaid mehi , kes peaks oma riigi eest võitlema vms ainult siis hmmz..

  20. #1940
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Aga kui näen seal paatides noori tugevaid mehi , kes peaks oma riigi eest võitlema vms ainult siis hmmz..
    Nagu need eesti põgenikud 75a tagasi siin :P?

    http://estonianworld.com/life/75-yea...on-of-estonia/

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES