Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 124, kokku 126 EsimeneEsimene ... 2474114122123124125126 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 461 kuni 2 480, kokku 2519
  1. #2461

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Täitsa nõus selle keskmise osas.

    Samas suht kurb on vaadata, et tolerastid käituvad suures osas sama mustri järgi, mis parem-äärmuslased - nende arusaam on ainuõige; suutmatus mõista vastaspoolt ja mõistlikult arutleda antud teemadel; teatud pagulasteemadega seotud negatiivsetest faktidest/statistikast mööda vaatamine, selle salgamine või tervele ühiskonnale üle kandmine; pagulasvastaste avalik alavääristamine, solvamine jne.
    Ma ei imesta, et sellise lühinägeliku "viha-käitumise"(see on viha-käitumine vaatamata ilusamale sõnakasutusele) tulemusena on EKRE 8%-st saanud järgmistel valimistel 15% ja seda suuresti tänu nn tsentristide protestihäälte toel.
    Tundub,et IRL on tegemas poliitilist suitsiidi.http://epl.delfi.ee/news/eesti/koose...il?id=73509281
    Kui sellised kokkulepped sünnivad,saavad nii EKRE kui VE järgmistel valimistel kõvasti hääli juurde.

  2. #2462
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Tundub,et IRL on tegemas poliitilist suitsiidi.http://epl.delfi.ee/news/eesti/koose...il?id=73509281
    Kui sellised kokkulepped sünnivad,saavad nii EKRE kui VE järgmistel valimistel kõvasti hääli juurde.
    No see on küll kino.Kui ühe mehe sooja koha nimel müüakse maha oma maailmavaade kui neil üldse enam midagi sellist on.

  3. #2463
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    mis selle iq arutelu point on?
    Eesti Intelligentide Vab(a)r(i)iK
    Kuigi ma saan aru, et IQ määrab inimeste käitumist, sotsiaalset staatust jne, siis see eeldus, nagu ühe grupi IQ oleks madalam, kui teise oma, on lihtsalt kellegi arvamus, mida pole tõestatud IMO. See kaldub minu meelest olema midagi sellest kategooriast https://en.wikipedia.org/wiki/In-group_favoritism
    Ma leian, et enamuse inimeste arvamus põhinebki just sellele instinktile, et mis neile sel hetkel kõige kasulikum on, laiemat pilti näevad või üritavad näha väiksem osa. Pagulaste siia lubamisel on erinevaid vorme, see kuida seda tehakse ja mis ulatuses jne. Sõltuvalt sellest ja igasugustest muudest faktoritest on sellel ka kasulikud ja kahjulikud küljed. Kas kasulikud kaaluvad kahjulikud üle? Kui pagulasi vastu võtta valimatult, siis IMO ei kaalu kasulikud küljed kahjulikke üle.
    Kui siin varem inimesed levitasid igasuguseid fotosid ja jutte sellest, mida pagulased halba mujal Euroopas teinud on, siis nö. tolerastid olid varmad seda sellega ümber lükkama, et see on mingi Putini ja valge rassi vandenõu kõik, et KKK jms organid mängus raudselt. Viimase aja uudised, aga lükkavad selle teooria ümber IMO (Saksamaa Uue Aasta kamm nt.).
    Ilmselgelt on nende pagulaste kultuurilised väärtused teistsugused ja üks lihtsamaid näiteid selle kohta on nende arusaamad ja suhtumine naistesse. Kõike seda arvestades olen mina pagulaste vastu, seda puhtalt kultuurilist tausta arvestades. Kindlasti kannatavad paljud süütud pagulased oma kaasmaalaste kultuurituse vms pärast. Individuaalsel pinnal on loomulikult nad kõik inimesed ja vastuvõtmisel tulekski kontrollida neid individuaalselt, kuid ma kardan, et nii head kontrolli pole võimalik teha, mis suudaks välja sõeluda igasugused friigid.
    See lähenemine või arvamus nagu pagulaste vastased oleks madala IQ-ga, harimatud jne on täiega kallutatud arvamus. Faktid pagulaste kultuuri, nende senise käitumise kohta näitavad IMO seda, et iga haritud ja vähegi ok IQ-ga inimene peaks just katsuma neid siit eemal hoida, isegi kui sellega kaasneb pagulaste seas nö. collateral damage ehk osad normaalsed kannataksid selle pärast. Aga me ei elagi ideaalses ühiskonnas. Meil on siin täie rauaga (rööv)kapitalism möllab ja nüüd äkki tahame pagulaste puhul käituda nagu paadunud sotsid, kes on valmis iga saasta aitama, mõtlemata reaalsetele tagajärgedele? See ei ole kooskõlas sellega, kuidas me oma kodanikesse suhtume IMO.

  4. #2464
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kindlasti kannatavad paljud süütud pagulased oma kaasmaalaste kultuurituse vms pärast. Individuaalsel pinnal on loomulikult nad kõik inimesed ja vastuvõtmisel tulekski kontrollida neid individuaalselt, kuid ma kardan, et nii head kontrolli pole võimalik teha, mis suudaks välja sõeluda igasugused friigid.
    miks? kotkas suutis üksi kontrollida facebooki põhjal mis inimestega pagulaskommuunides tegu on. kah asi see siis pole mingi klotsi eest hinnata keda paati lasta ja keda mitte. muidugi võis olla et ta võttis kõik selle õhust mis ta ütles...

  5. #2465
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Lol IRL ja maailmavaade, kas veel on lolle kes seda usuvad?

    vsiu postile 5+. ''Kes ei ole meie poolt on meie vastu'' mentaliteet on näiliselt igasuguse konstruktiivse arutelu lämmatanud. Ei räägita mitte millestki sisuliselt...

  6. #2466

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://maailm.postimees.ee/3482111/s...-taisealisteks

    Üksinda saabunud lapspõgenike seas oli enim Afganistanist pärit alaealisi, kellel järgnesid Iraagist ja Somaaliast pärit alaealised. Poisse oli kümme korda rohkem kui tüdrukuid.

    Nice one.

  7. #2467

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    see samuti pole paha:
    http://www.ohtuleht.ee/714300/-kivis...tade-oo-kolnis

    lisaks veel vaatamist-kuulamist, kaasamõtlemist:
    http://www.tallinnatv.eu/index.php/s...ba-motte-klubi
    https://www.mixcloud.com/raadiosaade/

  8. #2468

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    pigem ikka on.

    videosi pole aega vaadata.

  9. #2469

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Üks fb "sõber", kes elab Austraalias, on hingestatud KE ja EKRE pooldaja. Vahest sari-kommenteerib ja -likeb selleteemalisi artikleid ja poste fb-s ning kuna ma pole teda blockinud, siis jõuavad need ka minu nn infovoolu. Huvi pärast sattusin nende fb artiklite kommentaare lugema ja see on ikka "huumor" kuubis.
    Lisaks vihasele, pooleldi või täielikult Talegrammi-stiilis vandenõudest kubisevale ja tädi-Maali-saunas-rääkis stiilis postidele on 90% nendest halenaljakaid kirjavigu täis. Ei ole vahet, kas kirjutataja on 20a või 65a vana.

  10. #2470

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kusjuures mulle maailmavaatelt hetkel konservatiivid istuks isegi, aga just see stiil millega sotsiaalmeedias jüngrid EKREt promovad tõmbab neile kriipsu peale. Kui nad ajaks mõistlikult oma asja oleks täitsa teretulnud erakond tasakaalustamaks olukorda, aga jah see mainitud vandenõudest kubisev saunas räägitud stiilile viitamine on ikka päris piinlik. Samuti on eriti hale kui nö allikale viideteks copytakse kommentaare Delfi kommentaariumist või mingitelt 5nda kategooria meedia või blogi saitidelt.

  11. #2471
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    pigem ikka on.

    videosi pole aega vaadata.
    oota las see loll austraalia sõber paneb üles facebooki, siis huvi pärast ikka vaatad ära. enne kotkas nüüd sina. seda tahaksin ainult öelda et need sinu jaoks lollid inimesed keda te siin välja toote/mõtlete elavad teist 15000km kaugusel või teie enda facebookis või peas.

  12. #2472

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    oota las see loll austraalia sõber paneb üles facebooki, siis huvi pärast ikka vaatad ära. enne kotkas nüüd sina. seda tahaksin ainult öelda et need sinu jaoks lollid inimesed keda te siin välja toote/mõtlete elavad teist 15000km kaugusel või teie enda facebookis või peas.
    lol, wat?

    Kui sa viitsid mu varasemaid poste pagulaste teemal siin teemas lugeda, siis näed, et ma pigem ei poolda Kotkas, pastilaa jne ultra-tolerantsust.
    Tõin lihtsalt välja, et EKRE pooldajate(st pagulasvastaste) postitustes on meeletult kirjavigu(mitte ainult lohakusvigu -ikka juhtub- vaid suht robustseid õigekirjavigu). Muidu ei teeks teemat või ei tooks välja, kuid neid on tõesti rohkelt. Need inimesed ei ela mu peas ja ma ei mõtle neid välja- üle Eesti tavalised inimesed. See võib olla ka üks põhjuseid, miks tolerastid oma "vastastesse" üleolevalt suhtuvad. Nad lihtsalt näevad, et vastane on harimatu.
    Seega kui tahetakse asjade üle sisukalt arutleda, siis peaks tõrvikukandjad enda väljendusoskust tublisti lihvima ja tolerastid oma "leveldavat" ülbust vaka all hoidma.
    Väga laia üldistusena on Varro Vooglaid(kes nädala alguses ETV väitlussaates vs Reimo Mets jättis väga hea mulje) väga hea leid ja parempoolse vaate eestkõneleja.

  13. #2473
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    üle Eesti tavalised inimesed.
    täpselt

  14. #2474

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    täpselt
    Võtku ennast avalikes väljaütlemistes kokku, kui soovivad, et laiem üldsus neid tõsiselt võtaks.

  15. #2475

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Väga laia üldistusena on Varro Vooglaid(kes nädala alguses ETV väitlussaates vs Reimo Mets jättis väga hea mulje) väga hea leid ja parempoolse vaate eestkõneleja.
    Tabasin ka ennast mõttelt, et homode agendat võiks avalikkuses rohkem esindada persoonid, kellel ei ole niivõrd palju isiklikku seost. Kindlasti on meil palju mõtlevaid inimesi, kes kooseluseadust ja taustsüsteemi näevad täpselt selliselt nagu seda näevad nt. Reimo Mets või Peeter Rebane.

    Varro tase ja enesekontroll oli hea, kahju ainult, et ta sellise uskumatu jama jaoks seda rakendab. Peeter Rebase ülbe maneer (kuigi minu arvates on tal õigus) ei vii küll kuidagi lähemale soovitule.

  16. #2476
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma ei saa aru, miks on kooselu seadus ja pagulaste teema ühes supikausis kui üldnimetaja konservatism välja jätta. Enamus mu mittehetero tuttavaid on täiesti normaalsed inimesed ja antud seadus peaks nagu tagama nende kooselu eksisteerimise(de facto) koos õigusliku kaitsega. Siit ka minu kerge vastuseis varro Vooglaiule, kes piiblist sisse tallutatud nämmutatud rada pidi mingit krdi "traditsioonilise" pere pläma ajab. Jutumärkides seepärast, et meil on kärg/põim/lõim jne. suhteid, abielusid jne. tonnide kaupa,igandid tulebki prügikasti kirjutada. Mind absull ei koti, kui mingi gay/lesbipaar saab õiguse abielluda, üks seadus ei muuda kellegi seksuaalset orientatsiooni.
    Kogu selle tramburai juures häirivad mind ennekõike võimuparteide täielik visioonipuudus ja julgus/tahtmine midagi muuta. Majanduse "imelapsest" Eestist on ammu saanud keskpärane Euroopa p***elakkuja ja tallaalune, elanikkonna maksukoormus on ebainimlik, ametlik regionaalpoliitka toimib-maal pole elu enam eriti võimalik. Ministrite kohti täidavad ebapädevad karjeristid jne jne. Ma hakkan EKRE-t ja vabaerakonda tõsiselt võtma siis kui näen, et antud erakonnad toovad välja reaalse nägemuse, kuidas riik mülkast välja tuua, ainult pagulaste seljas ei ratsuta kaugele.
    Teeme ise erakonna?

  17. #2477

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Need kärg/põim ja lõim suhted on kah mingisuguste poliitikate ja seaduste tulemus. Igasugused dekreedi, sünni ja lapsetoetused, emapalgad ja võrdõiguslikkuse teemad on otsene põhjus nende uueaja perekonnamudelite tekkimisel. Selle poliitiksa tulemusi me näeme, see ei ole mingisugune naiste tohutust ajalooikkesst vabastamine, sellel on ka negatiivseid tagajärgi, usas 25% naistest antidepressantide peal, välimusest ma ei räägigi.

    Gay ja lesbipaaride pooldajad toovad näiteks uuringuid, kus küsitletakse lapsi ja vaadeldakse nende hakkamasaamist lapsena. Tulemused on ilusad, kiusamist on vähe, sõbrad olemas jne. Aga ei taheta väga rääkida uuringutest, mis viiakse läbi nendesamade lastega, kui nad on täiskasvanuks saanud. Ei viitsi tõlkida:


    • Are much more likely to have received welfare (IBF 17%; LM 69%; GF 57%)
    • Have lower educational attainment
    • Report less safety and security in their family of origin
    • Report more ongoing "negative impact" from their family of origin
    • Are more likely to suffer from depression
    • Have been arrested more often
    • If they are female, have had more sexual partners--both male and female

    The high mathematical standard of "statistical significance" was more difficult to reach for the children of "gay fathers" in this study because there were fewer of them. The following, however, are some additional areas in which the children of lesbian mothers (who represented 71% of all the children with homosexual parents in this study) differed from the IBF children, in ways that were statistically significant in both a direct comparison and with controls. Children of lesbian mothers:


    • Are more likely to be currently cohabiting
    • Are almost 4 times more likely to be currently on public assistance
    • Are less likely to be currently employed full-time
    • Are more than 3 times more likely to be unemployed
    • Are nearly 4 times more likely to identify as something other than entirely heterosexual
    • Are 3 times as likely to have had an affair while married or cohabiting
    • Are an astonishing 10 times more likely to have been "touched sexually by a parent or other adult caregiver."
    • Are nearly 4 times as likely to have been "physically forced" to have sex against their will
    • Are more likely to have "attachment" problems related to the ability to depend on others
    • Use marijuana more frequently
    • Smoke more frequently
    • Watch TV for long periods more frequently
    • Have more often pled guilty to a non-minor offense


    Võibolla on info pärit kallutatud lehelt, aga see teema ei ole kindlasti ausalt käsitletud meedias.

    Visioon võiks olla igal inimesel seestpoolt tulev, mitte ei peaks ootama, et seegi selle ette kirjutab talle.

  18. #2478
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 308

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Võibolla on info pärit kallutatud lehelt, aga see teema ei ole kindlasti ausalt käsitletud meedias.
    Viisakas olekski kui sa sellist iba postitad vähemalt link juurde panna.

  19. #2479

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    varrovooglaid.com

  20. #2480
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    varrovooglaid.com
    Äkki mõtled https://vooglaid.wordpress.com/

    Ei tea kust kohast just seda teemat leida, tahaks huviga uurida, mis uuringuga tegu ja millist metoodikat kasutati täpsemalt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES