Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 11, kokku 126 EsimeneEsimene ... 9101112132161111 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 2519
  1. #201
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    ( Click to show/hide )

    +1 Ei saa aru mina, milleks Zuravljovi sinna saatesse üldse vaja oli. Ei suutnud ta korrektselt väljendada oma põhimõtteid ja seisukohti, lauseehitus oli ka nagu puder ja kapsad. Ilmselgelt Vene erakonna esindaja peab kohal olema, aga valinud siis keegi kompetentsem isik väljendusoskuse poolest.

    Paet aeti muidugi päris vihaseks lõpus . Aga tuli ilusti välja. Kuigi ma üldiselt Reformierakonna pooldaja ei ole, siis kutsearmee järkjärgulise suurendamise ja ajateenistuse lühendamise 6 kuu peale olen Paetiga täiesti nõus. Tulenevalt mitmete sõprade väidetelt, kes ajateenistuses teeninud. Ütlevad ka nemad, et kaitseväe programmi saab väga edukalt läbida poole aastaga ja täiesti mõttetu tundub ala 11 kuud seal passida. Ka meeldis mulle Paeti konkreetsem ja laiem seletus Afghanistani missiooni vajalikkusest ja põhjustest.

  2. #202
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema


  3. #203
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Enne valimisi tuleb abiks, kui juutuubist ära vaadata Valimiskool, annab hea ülevaate, kuidas meil poliitika tegelikult toimib

    Esimene osa siin, kokku on 12 osa üleval

  4. #204

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    http://poliitika.postimees.ee/?id=384455

    Kusjuures minu jaoks on sotside juures kõige vastumeelsem see, et mingi x põhjusel promovad nad Marianne Mikko´t.

  5. #205
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Jõks on väga asjalik, endine õiguskantsler. See mees meeldiks mulle küll justiitsministrina. Aga no see nimekiri ei saa tõelisuseks.

    Marianne Mikko - kaitseminister
    Urve Palo - majandusminister

    See on tõesti päris hea huumor

  6. #206
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Sotside list oli tõesti selline üle ühe.

    umbes nii

    ok
    misasja?
    ok
    mis mõttes?

  7. #207

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    LHV valimiste teemast kasutajalt Cynic kuldne kommentaar KE kohta:
    "Ega inimestele ei saa ju seda pahaks panna kui nad Keskerakonda vasakpoolseks peavad. Kui tüübid pidevalt rahasid vasakule panevad ja sellega vahele jäävad siis on ju suht loogiline järeldada, et ju nad vaskapoolsed on :-)"

  8. #208

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=1503981

    Seniajani kõige rohkem mõtlemisainet pakkunud valimisteemaline Reporteritund.

  9. #209
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Krt vaatasin ka seda üksikkandidaatide saadet ja tõesti noh... pooled neist ajasid ikka päris piinlikku juttu. Järgmine kord tuleb vist ise ka kandideerida. Krt öelda mul ikka üht-teist on küll...

  10. #210
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Helmed on mulle küll asjalikud tundunud. Ja Soosaarel pole ka viga. Paddari tekst oli...nohjah huvitav

    Muidu saatejuhina see Rannamäe mulle meeldib, otsekohenne, hea huumor ja parajalt ülbe. Kuigi võiks olla rohkem erapooletum ja vähem näidata välja oma soosivat suhtumist parempoolsele erakonnale. Üldse kogu rahvusringhäälingu, kui avaliku riigimeediana on see pisut häiriv ja üllatav.

  11. #211

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://poliitika.postimees.ee/ ja vaadake sealset gallupit. Ma oleks väga rahul, kui reaalne valimistulemus selline tuleks.
    Vahepeal on aeg edasi läinud ja Delfi valimisküsitlus on juba naljakas: http://www.delfi.ee/news/rk/?l=tn_delfi

    Ansip saaks infarkti ja Savisaare sulest ilmuks varsti ´´Peaminister 2 ehk kuidas ma Ansipi Tartusse küüditasin``

  12. #212

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    http://www.delfi.ee/news/rk/valimise...onresults=true

    KE valijad pole vist erilised FB fännid

  13. #213

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Teemasse eriti ei lähe, aga seletab väga hästi ära, miks infoajastul enam kui kunagi varem on vajalik (ja ka võimalik) hea haridus ja elukestev täiendamine hea sissetuleku saavutamiseks.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Informa..._the_workforce

    Panin, et murda osade sotsialistlikku mõttemalli, et kunagi sai tehtud mingi karjääriotsus, ehk käidud mingit ammu oma aja ära elanud ametitki õppimas ja nüüd peaks riik sellele inimesele töökoha kindlustama. Või vähemalt maksustama degenni jaoks surnuks kõik need, kes end harida ja enda sissetulekut tõsta viitsivad. Selline mõtlemine oli reaalne viimati kusagil 60-70'ndatel.

  14. #214

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    TEHKE TESTI!
    http://poliitika.postimees.ee/?r=692

    Esikolmik : 1. Reform, 2. IRL, 3. Kristlikud
    Tagumised: 6-8. Vene erakond, Stotsid, Kesikud

    Populaarseimad kandidaadid:
    *Tõnis Lukas (Isamaa ja Res Publica Liit)
    *Margus Hanson (Eesti Reformierakond)
    *Laine Jänes (Eesti Reformierakond)

  15. #215
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    tuleb välja, et välismaal saab ka hääletada isegi ilma ID kaardi ja saatkonnata. Käisime aukonsuli juures valimas täna. Kuna ise pole asjadega absoluutselt kursis, (ja mind väga ei huvita ka seni kuni see pole KE) siis võtsin kuulda oma intelligentset ema, kes väitis, et Eesti vajab muutust sotsiaalvaldkonnas ja tuleb hääletada SDE poolt. Kalvi Kõva ftw. Ärge näkku lööge.

  16. #216
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Kõikvõimalikud valimistestid on suhteliselt värdjalik nähtus. Paberil ilusaid ideid oli Hitleril ka suht palju, reaalsus oli mõneti erinev (Keskerakond selles vallas parim näide). Samuti olukord, kui pead testis valima mitme hea variandi vahel kindlasti ainult ühe (a la vanemahüvitist tuleks säilitada, pikendada + praegused lastetoetused on ka satiir näiteks), et siis seetõttu saab otsustatud erakondlik eelistus - samuti nonsens.

    Edit: irw - tuligi nii, et esimeseks variandiks pakkus Avo Keel KERAkonnast, kõik järgmised olid RE ja IRL mehed. Kerge loogika viga nagu...
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 21.02.11 at 14:13

  17. #217
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    njah, kodanikukohust tuli ju täita ja kui ma olen päris kindel, et kunagi enam Eestisse elama ei tule, siis mis mul muud üle jääb? Teen seda, mis mu lähedaste arvates neile parim on.

    jah, lugupeetud pastilaa mainitud lastetoetus on suur nali. Ma saan aru, et sa oled highroller ja sul on sellest süavalt poogen, aga kahe lapse pealt 38€ vms kuus saada on ju natuke.. ee.. häbi, i guess ? 2BB sul lol.
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 21.02.11 at 14:26

  18. #218
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Testi järgi sellised tulemused. Ei taha üldse hääletama minna, minu usaldust pole suutnud ükski erakond võita.

    Eesti Reformierakond
    75%
    Erakond Eesti Kristlikud Demokraadid
    55%
    Eestimaa Rohelised
    55%
    Sotsiaaldemokraatlik Erakond
    45%
    Eestimaa Rahvaliit
    40%
    Isamaa ja Res Publica Liit
    35%
    Vene Erakond Eestis
    15%
    Eesti Keskerakond
    15%

  19. #219

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kõikvõimalikud valimistestid on suhteliselt värdjalik nähtus. Paberil ilusaid ideid oli Hitleril ka suht palju, reaalsus oli mõneti erinev (Keskerakond selles vallas parim näide). Samuti olukord, kui pead testis valima mitme hea variandi vahel kindlasti ainult ühe (a la vanemahüvitist tuleks säilitada, pikendada + praegused lastetoetused on ka satiir näiteks), et siis seetõttu saab otsustatud erakondlik eelistus - samuti nonsens.

    Edit: irw - tuligi nii, et esimeseks variandiks pakkus Avo Keel KERAkonnast, kõik järgmised olid RE ja IRL mehed. Kerge loogika viga nagu...
    Minu esimene variant on Mai Treial (69%/ERL) ja piirkondlik Tiina Murumägi (60%/SDE). Kattuvus Rahvaliidu lubadustega on 85% ja SDE puhul 55% aga hetkel läheb hääl siiski IRL kandidaadile, kui just SDE lähipäevil millegi uuega välja ei tule.

    Pastilaa, kas sa oled oma maailmavaatelt siis individualistlik vasakpoolne ?:

    ( Click to show/hide )


    Muide eile sattusin vaatama valimisreklaami, kus Ansip lubas juba järgmisel aastal pensione tõsta. See tekitas minus tõsise WTF tunde. Pensione ei saa tõsta enne, kui on tõusnud keskmine palk. Hetkel on meil keskmise palga ja pensioni suhe väga ok. Samas on miinimumpalk märgatavalt väiksem, kui keskmine pension, mis ei ole üldse ok. Isegi mina oma 10 aastase tööstaažiga saan netomiinimumpalgale lähedast töövõimetuspensioni.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 22.02.11 at 12:53

  20. #220
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    head armee aastapäeva teile, litsid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES