Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 68, kokku 126 EsimeneEsimene ... 1858666768697078118 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 341 kuni 1 360, kokku 2519
  1. #1341
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Nyyd vaja loota, et kolmanda lapse 300 ikka jõusse jääb reformi lubadusena. Palju õnne kõigile, kes kindlalt edasi valisid. ise seekord panin hääle Vabaerakonnale. ref+sots+vaba või siis irl laseb kõrvad lonti ja tehakse ref+irl+vaba. Muud kombod juba ebatõenäolised imo.

  2. #1342
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    Nyyd vaja loota, et kolmanda lapse 300 ikka jõusse jääb reformi lubadusena. Palju õnne kõigile, kes kindlalt edasi valisid. ise seekord panin hääle Vabaerakonnale. ref+sots+vaba või siis irl laseb kõrvad lonti ja tehakse ref+irl+vaba. Muud kombod juba ebatõenäolised imo.
    jep 2016 tuleb rahasadu rahvale :) Garanteeritud. Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis hakkab raha sisse tulema ustest ja akendest. 2019 saame juba hakata erakonda otsima, kes sellele rahasajule lõpu teeks kiirelt.




    ######Eesti kui uus põhjamaa
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 02.03.15 at 09:04

  3. #1343
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kokkuvõtvalt - hea et niigi läks. Peamine, et KE ei võitnud. Vabaerakonna üle eriti hea meel - loodetavasti suudavad kõva häält ka teha ja valitsusse ka + hoolimata väikseimaks osapooleks olemisest oma ka läbi suruda. EKRE hääli oleks loomulikult pigem IRLile eelistanud (kuna EKRE esindab niikuinii kõike negatiivset IRLis). Selle kambaga koalitsiooni niikuinii õnneks keegi ei taha teha. Kui nad 4a opositsioonis seakisa teevad, siis muidugi pööbli hääli tuleb jälle juurde...

  4. #1344
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kokkuvõtvalt - hea et niigi läks. Peamine, et KE ei võitnud. Vabaerakonna üle eriti hea meel - loodetavasti suudavad kõva häält ka teha ja valitsusse ka + hoolimata väikseimaks osapooleks olemisest oma ka läbi suruda. EKRE hääli oleks loomulikult pigem IRLile eelistanud (kuna EKRE esindab niikuinii kõike negatiivset IRLis). Selle kambaga koalitsiooni niikuinii õnneks keegi ei taha teha. Kui nad 4a opositsioonis seakisa teevad, siis muidugi pööbli hääli tuleb jälle juurde...
    +1

    Aunaste tahab kohast loobuda. Enda sõnul: '' Mul pole kunagi poliitika vastu huvi olnud. '' heh normaalne konn

    '' Tulin kandideerima, sest Urve Palo kutsus. ''

    http://www.delfi.ee/news/riigikogu20...da?id=70914759

  5. #1345

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kokkuvõtvalt - hea et niigi läks. Peamine, et KE ei võitnud. Vabaerakonna üle eriti hea meel - loodetavasti suudavad kõva häält ka teha ja valitsusse ka + hoolimata väikseimaks osapooleks olemisest oma ka läbi suruda. EKRE hääli oleks loomulikult pigem IRLile eelistanud (kuna EKRE esindab niikuinii kõike negatiivset IRLis). Selle kambaga koalitsiooni niikuinii õnneks keegi ei taha teha. Kui nad 4a opositsioonis seakisa teevad, siis muidugi pööbli hääli tuleb jälle juurde...
    kooseluseadusega nüüd kellad muidugi.

  6. #1346

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Palju õnne kõigile, kes kindlalt edasi valisid.
    +1

    Selle uudisega seoses:
    http://arileht.delfi.ee/news/uudised...da?id=70916283



    Siis veel üks uudis, mis olnuks ehk paslikum avaldada kuu aja pärast (1. aprillil):
    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ti?id=70917133

  7. #1347

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    erp - KE või RE ?

  8. #1348

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    erp - KE või RE ?
    Mis üritad vaimukas olla või mida?

  9. #1349

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ei olnud plaanis või ma ei saa su lausest aru....

    oli mõeldud suht lihtsa küsimusena, kas RE või KE ? isegi põhjendusi ei tahtnud teada.

  10. #1350

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Selge, sa siis lihtsalt pole regulaarselt lugenud seda varasemat vestlust siin.

  11. #1351
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    IRLi kampaaniameistrid peaks küll oma palga tagasi maksma - irvitada valijale 10 korda päevas teleekraanilt vastu, et "sina tavaline tööinimene, tule, ma anna sulle natuke raha" - no kuulge see on alavääristav ja rõhutab eriti kõneleja üleolekut. Miks peaks ma tahtma valida kedagi, kes minuga nii ülbelt suhtleb - ja olles ise üsna normaalse palgaga võin öelda, et mind ju seal reklaamis täielikult ignoreeriti - miks ma peaks siis seda meest valima, tema ju minuga suhelda ei taha? Huvitav, kust saaks teada, kes see copuwriter oli, kes sellise "pärliteksti" Juhanile kirjutas?
    ..

  12. #1352

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    irvitada valijale 10 korda tunnis teleekraanilt vastu
    parandasin postitust.

    need, kes kanalite vahel klõpsisid, said 10x tunnis kokku küll.

  13. #1353

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    See Eesti valimissüsteem on ikka rämedalt keeruline. Hetkel pääseti ca 400 häälega riigikokku ja samas mõni kandiaat kes kogus ca 2500 häält jäi ukse taha. Palju loogilisem oleks näiteks süsteem, et igast maakonnast 3 parimat häälesaajat saaks valitus, mis teeb 45 kohta + siis näiteks 5 suuremat linna oleks eraldi, mille vahel jaotataks ära näiteks 16 kohta (tln 6 ,tartu 4 narva 3, pärnu 2 ja kohtla-järve 1). Oleks riigikogu 61 kohaline. Süsteem oleks palju läbipaistvam, ausam ja ka äärealad oleksid paremini esindatud.

  14. #1354

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Minu kui pikaajalise IRL valija häälest jäid nad seekord ilma. Põhjuseks Partsi totaalselt sitt esinemine majandusministrina, Estonian airi teemad ja elektrijaamadega, odava populaarsuse püüdmine kooseluseaduse puhul, hääletamata jätmine SMS laenu korrigeerimise hääletamisel (see väike asi obv) ja valimidebattides nende eesmärkide kuulutamises, mida oleks kõike võinud valitsuse olles ära teha (haldusreform). Kodukulude teema samuti.

    Kuna mu maailmavaade kisub järjest sotsialistlikumaks, siis läks sotsidele hääl, kuigi neil ka palju sellist, mis ei meeldi. Ekre ja Vabaerakonna üle on ainult hea meel, hea kui suured grupid eesti ikka esindatud saavad, mitte ei jää mingi lollaka valimiskünnise pärast kaduma.

    Reform on ok seni kui nad ainuvõimu ei saa, kesk võiks võiks samamoodi kaduda, nagu Rahvaliit läks.

  15. #1355

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Heh, üks tuttav ahastas FB-s:
    "Nägin just töökaaslast kes valis EKRE ja tiit madisoni annaks jumal kannatust!
    See töökaaslane ise vihkab rasissmi. Ja nüüd EKRE-t inimesed on kummalised."


    Panin vastuseks:

    Wtf, mis rassismi teemat sa ajad, ma vihkan ka rassismi ja valisin EKRE-t. EKRE-l pole ei rassismi ega natsismiga mingit teemat nagu mõned konkurendid või ma ei tea kes neile vägisi püüavad inkrimineerida. Samuti seotus Keskiga - mida pole, seda pole. EKRE on hetkel nii programmiliselt kui sisuliselt väga lähedane erakond kunagisele Isamaaliidule, mille valija varasemalt olin.

    Pärast Res Publicaga liitumist muutus IRL täielikuks paariaks ja olen ka valinud Rohelisi ja mõned valimised UK-s elades jäid ka vahele. Seekord läks väga kindel hääl EKRE-le.

    Teine alternatiiv olnuks Vabaerakond ja neid nn kodanikualgatusliku jõuna mingil määral ka toetan, sest nendega on liitunud palju arukaid ja haritud inimesi (nagu ka EKRE-ga), aga samas on ka palju kloune (Artur Talvik, Arlet Palmiste, Emil Rutiku, Jevgeni Krištafovitš), näitlejaid jm parte.

    Sotsid tundusid üsna sümpaatsed veel mõned aastad tagasi (eelkõige astmelise tulumaksu pärast, mis on norm kõigis arenenud riikides), aga tänasel päeval on nad ka väga ülbeks ja populistlikuks läinud nagu kõik teised kartelliparteidki. Olematu toetusega parteisid (nt Rohelisi) polnud ju mõtet seekord üldse valida, nii et ainus valik jäigi EKRE (kuigi ka nende puhul on rida asju, millega rahul pole).

    Btw, elasin mustanahalise portugali tüübiga ühes korteris ligi viis aastat - polnud vähimatki probleemi mingi rassismiga. Töökaaslasteks oli aeg-ajalt ka teisi väga lahedaid ja arukaid mustanahalisi, küll Barbadose, küll Nigeeria jm päritolu.

    See Martin Helme ütlus "kui on must, näita ust", mida siin mõni võib-olla meenutada tahab, oli lihtsalt kujundlik väljend massmigratsiooni vastu.

    See on ka üks põhjusi, miks sotsid on vastumeelsemaks muutunud, et nad ikka väga toetavad seda massmigratsiooni teemat. See pole Eesti sugusele väikeriigile lihtsalt vastuvõetav, siiani oleme Ida-Virumaaga hädas.

    Lisaks EKRE üleriigilises nimekirjas oli väga kõrgel, 8. kohal aser Orhan Oktain.

  16. #1356
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Nii et kõige suuremal gayfoobile tehti anaal ära siiski ;D

    http://publik.delfi.ee/news/inimesed...=og.recommends

    Päris normaalse suuvärgiga see Nool. Tere härra peaminister, meil läksid asjad perse.

  17. #1357

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    FB-s see tuttav kribas vastu:
    "Kas me räägime ikka samast EKRE-st. Peale selle :"kui on must näita ust" on neid näiteid veel ja pealegi on nad nii homovaenulikud. Ning s6na konservatiiv nende partei nimes ei ole just see mida mina ei sümpatiseeri."

    Ja minu vastus:

    Ma küll ei näe, et nad kellegi vastu vaenulikud on, seda mõned kujutavad endale liigselt ette ja võibolla lasevad ka peavoolumeedial oma ajusid pesta (eriti sel "natsismi" teemal).

    Mulle ei sümpatiseeri poliitikaga seonduvalt kumbki sõna, ei liberaal ega konservatiiv, mõlemad on omamoodi "äärmuslased", kuigi seda heidetakse ette ainult EKRE-le.

    Vähemalt EKRE on väga sümpaatne ses suhtes, et võitlevad globalistliku rahamaffia vastu ja toetavad ühistulist tegevust, otsedemokraatiat jms (umbes nagu rohelisedki).

    Päris normaalse suuvärgiga see Nool. Tere härra peaminister, meil läksid asjad perse.
    Tundub, et lisaks teibale oli ka keel juba pehme.

  18. #1358

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Kas kuskil on juba tabelit, et mis tulemus oleks olnud ilma e valimiseta?
    Üldjoontes oleks seis sama olnud max 1,6% kõikumisega, ainult KE oleks saanud 32,5% häältest ja RE 23,3% häältest. E-valimistel hääletas 41,9% RE valijatest ja 9,5% KE valijatest.

  19. #1359

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Ringkond nr 1 (Tallinn): Urmas Espenberg 1500 häält.
    Ringkond nr 2 (Tallinn): Mare Liiger 1500 häält (sh minu hääl)
    Ringkond nr 5 (Lääne/Saare): Helle-Moonika Helme 1500 häält
    Ringkond nr 6 (Lääne-Viru): Anti Poolamets 2000 häält
    Ringkond nr 7 (Ida-Viru): Arno Kodu 500 häält
    Ringkond nr 8 (Järva/Viljandi): Jaak Madison 1500 häält
    Ringkond nr 9 (Jõgeva/Tartumaa): Malle Pärn 1500 häält
    Ringkond nr 11 (Kagu-Eesti): Uno Kaskpeit 2000 häält

    Kokku ma pakun, et EKRE saab 45 000 häält, pluss-miinus 5000. Täpselt samas suurusjärgus saab ka Vabaerakond.
    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Hääli loeme loetud tundide pärast.
    Võrdlesin hommikul huvipärast just nende kandidaatite numbreid ja tuleb tunnistada, et päris hästi ennustatud.

  20. #1360
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Heh, üks tuttav ahastas FB-s:
    "Nägin just töökaaslast kes valis EKRE ja tiit madisoni annaks jumal kannatust!
    See töökaaslane ise vihkab rasissmi. Ja nüüd EKRE-t inimesed on kummalised."


    Panin vastuseks:

    Wtf, mis rassismi teemat sa ajad, ma vihkan ka rassismi ja valisin EKRE-t. EKRE-l pole ei rassismi ega natsismiga mingit teemat nagu mõned konkurendid või ma ei tea kes neile vägisi püüavad inkrimineerida. Samuti seotus Keskiga - mida pole, seda pole. EKRE on hetkel nii programmiliselt kui sisuliselt väga lähedane erakond kunagisele Isamaaliidule, mille valija varasemalt olin.

    Pärast Res Publicaga liitumist muutus IRL täielikuks paariaks ja olen ka valinud Rohelisi ja mõned valimised UK-s elades jäid ka vahele. Seekord läks väga kindel hääl EKRE-le.

    Teine alternatiiv olnuks Vabaerakond ja neid nn kodanikualgatusliku jõuna mingil määral ka toetan, sest nendega on liitunud palju arukaid ja haritud inimesi (nagu ka EKRE-ga), aga samas on ka palju kloune (Artur Talvik, Arlet Palmiste, Emil Rutiku, Jevgeni Krištafovitš), näitlejaid jm parte.

    Sotsid tundusid üsna sümpaatsed veel mõned aastad tagasi (eelkõige astmelise tulumaksu pärast, mis on norm kõigis arenenud riikides), aga tänasel päeval on nad ka väga ülbeks ja populistlikuks läinud nagu kõik teised kartelliparteidki. Olematu toetusega parteisid (nt Rohelisi) polnud ju mõtet seekord üldse valida, nii et ainus valik jäigi EKRE (kuigi ka nende puhul on rida asju, millega rahul pole).

    Btw, elasin mustanahalise portugali tüübiga ühes korteris ligi viis aastat - polnud vähimatki probleemi mingi rassismiga. Töökaaslasteks oli aeg-ajalt ka teisi väga lahedaid ja arukaid mustanahalisi, küll Barbadose, küll Nigeeria jm päritolu.

    See Martin Helme ütlus "kui on must, näita ust", mida siin mõni võib-olla meenutada tahab, oli lihtsalt kujundlik väljend massmigratsiooni vastu.

    See on ka üks põhjusi, miks sotsid on vastumeelsemaks muutunud, et nad ikka väga toetavad seda massmigratsiooni teemat. See pole Eesti sugusele väikeriigile lihtsalt vastuvõetav, siiani oleme Ida-Virumaaga hädas.

    Lisaks EKRE üleriigilises nimekirjas oli väga kõrgel, 8. kohal aser Orhan Oktain.
    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    FB-s see tuttav kribas vastu:
    "Kas me räägime ikka samast EKRE-st. Peale selle :"kui on must näita ust" on neid näiteid veel ja pealegi on nad nii homovaenulikud. Ning s6na konservatiiv nende partei nimes ei ole just see mida mina ei sümpatiseeri."

    Ja minu vastus:

    Ma küll ei näe, et nad kellegi vastu vaenulikud on, seda mõned kujutavad endale liigselt ette ja võibolla lasevad ka peavoolumeedial oma ajusid pesta (eriti sel "natsismi" teemal).

    Mulle ei sümpatiseeri poliitikaga seonduvalt kumbki sõna, ei liberaal ega konservatiiv, mõlemad on omamoodi "äärmuslased", kuigi seda heidetakse ette ainult EKRE-le.

    Vähemalt EKRE on väga sümpaatne ses suhtes, et võitlevad globalistliku rahamaffia vastu ja toetavad ühistulist tegevust, otsedemokraatiat jms (umbes nagu rohelisedki).



    Tundub, et lisaks teibale oli ka keel juba pehme.
    põnev chat

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES