Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 88, kokku 126 EsimeneEsimene ... 3878868788899098 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 741 kuni 1 760, kokku 2519
  1. #1741
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    https://www.facebook.com/Pagulasvaba...50799888318996
    Eesti majanduspagulased kavatsevad Soomes pagulaste vastu meeleavalduse korraldada

    Üldiselt saan mina 350€ palka. Kas selles olen süüdi MINA? Minu raha on kõik Rõivase, Ansipi, Kallase jne taskus. Nüüd hakkab iga neeger saama üle tuhande euro kuus lihtsalt siin olemise eest. Rootsis elavad suurtes lossides, kust kohalikud on tänavale visatud ja varsti on see ka siin nii. Naine kuulis töökaaslaselt, et merivälja kanti (seal elavad rikkad) plaanitakse neile suured majad ehitada basseinide ja ma ei tea veel millega, kus nad siis elama hakkavad. Kas ma pean tõesti leppima sellega? Ma olen valge eesti mees omal kodumaal ja ei kavatsegi.

  2. #1742
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Rofl.

    Ma olen küll pagulaste massilise siiatoomise vastu, aga suht piinlik oli vaadata mingit meeleavaldust, julmad tondid-maakad on enamus ja EKRE scumbagid seovad oma sitast erakonda nende üritustega, et odavat populaarsust skoorida...

  3. #1743
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Naine kuulis töökaaslaselt, et merivälja kanti (seal elavad rikkad) plaanitakse neile suured majad ehitada basseinide ja ma ei tea veel millega, kus nad siis elama hakkavad. Kas ma pean tõesti leppima sellega? Ma olen valge eesti mees omal kodumaal ja ei kavatsegi.
    made my day :)

  4. #1744
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ilus

  5. #1745

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  6. #1746
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Nunii kes Ckomandot nägi täna sell teemal , ise pole näind aga sõber suht närvis juba kirub FB-s lol =D
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 16.06.15 at 19:59

  7. #1747

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kas on aeg pusse ihuma hakata?

  8. #1748
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  9. #1749

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Nad võiksid siis juba tripi teha Türgi pagulaslaagritesse, kus süüria kodusõja eest põgenenud 300 000 pagulast muiduleiba söövad.

  10. #1750
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    jep. variant oleks ka itaalia lõunarannikule sõita ja seal moodustada tsiklitest hiigel barrikaad

  11. #1751

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Päevakajalist huumorit kah sekka:


  12. #1752

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Sa pastilaa oled sama tüütuks muutunud kui vene trollivabriku töökas kollektiiv. Kirjuta vahelduseks midagi huvitavat ja konstruktiivset, su "ainult mina tean, mis on õige ja kes teisiti arvab, on nats" stiilis propaganda neoliberalismile ja tolerastiale ei pane mitte kedagi oma arvamust muutma.

  13. #1753
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Sa pastilaa oled sama tüütuks muutunud kui vene trollivabriku töökas kollektiiv. Kirjuta vahelduseks midagi huvitavat ja konstruktiivset, su "ainult mina tean, mis on õige ja kes teisiti arvab, on nats" stiilis propaganda neoliberalismile ja tolerastiale ei pane mitte kedagi oma arvamust muutma.
    Pastilaa peaks oma postitused lihtsate tabelite kujul esitama, et shortstackerid ka asjast aru saaks

  14. #1754
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    :)

  15. #1755

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  16. #1756

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Nii armas, istume anonüümselt netis ja naerame teisitimõtlejate üle, ilma et peaks ühegi oma sõna eest vastutama. Sa pastilaa julgeksid minna tsiklimeestega samal ajal Vao külla oma meelsust näitama, käes silt kirjaga "eesti "ööhundid" in action"? Ja mendile, üksikuid sõnu, smailisid ja one-linereid ei ole eriti raske tabelisse panna, saan ise ka hakkama.

  17. #1757
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    interneti pühasõdalane in action. no hard feelings

    edit: äkki vähemalt proovid mingeid pädevaid vastuargumente välja tuua. See et pastilaa sulle ei meeldi ei päde eriti
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 18.06.15 at 13:57

  18. #1758

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Pädevaid vastuargumente on kõik kohad täis, pädevaid pooltargumente aga napib ja sellepärast ilmselt pooldajad argumenteerimise asemel opponente naeruvääristavadki.

    Põhiline pooltargument tundub olevat see, et nii on humaanne ja Liberaalne Lääs kaitseb meid ning sellepärast peame tegema, mis Liberaalne Lääs ette kirjutab. Selle teise poole kohta käib vanasõna, et ükski heategu ei jää karistuseta, ehk mida rohkem järgi anda, seda rohkem sinult tahetakse.

    Ja see jutt, et me aitame vaeseid sõjapõgenikke, on ju naeruväärne. Inimkaubandus on tohutu äri ja euroopasse jõuavad need, kellel on piisavalt raha. Ei arutata ju selle üle, palju sõjapõgenikke sõjakoldest päästa ja siia tuua, arutatakse selle üle, kuidas Vahemere põhjakaldale jõudnud ja jõudvad tugevad noored mehed Euroopa riikide vahel ära jagada. Ja niikuinii ei anna kõiki sõja kätte jäänud inimesi päästa, suurem osa jääb ikka maha kannatama. Seega võiks parem suunata kogu ressursi sellele, et neid kohapeal sõjaliselt ja humanitaarkorras aidata.

    Ja pastilaa vastu ei ole mul mitte midagi, kunagi ammu kokkutulekul tundus väga tore ja lahe inimene olevat. Lihtsalt mulle käib räigelt pinda üleolev suhtumine.

  19. #1759
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    :(

  20. #1760
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Ja see jutt, et me aitame vaeseid sõjapõgenikke, on ju naeruväärne. Inimkaubandus on tohutu äri ja euroopasse jõuavad need, kellel on piisavalt raha.
    Ma ei saa ikka aru kas siis jõuavad siia rikkad omal alal edukad inimesed või vaesed sotsiaalsüsteemi kulul elavad "metslased" ?

    Ja seisukoht, et kuna me kõiki nagunii päästa ei suuda siis ei ole mõtet kedagi aidata on täielik feil.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES