Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 66, kokku 126 EsimeneEsimene ... 1656646566676876116 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 301 kuni 1 320, kokku 2519
  1. #1301
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Imelik, et e-hääli on pärast hääletamise lõppu ligi tuhande võrra juurde tulnud kui tegelikult peaks hoopis vähenema.
    Ei

  2. #1302
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mis ei?

  3. #1303

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://poliitika.postimees.ee/310771...reformierakond

    Nüüd on lisatud interaktiivne kaart. Tuleb välja, et Valdo Randpere ja Signe Kivi on L-Virus kõvad tegijad ja Siret Kotkast ning Toomast Väinastest pole keegi midagi kuulnud.

    Ausalt, ma pole KE fänn, kuigi seda tiitlit on mulle omistada tahetud, kuid mis liig, see liig.

  4. #1304

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    See on ebareaalne eriti sellest tõigast lähtudes, mida ETV-s just mainiti, et kõige tüüpilisem e-valija pole mitte noor, vaid keskealine valija.

    Kui tõesti enamus e-valijaid olnuks noored, siis ma usuks seda, et Reform sai 2x enam e-hääli kui järgmine erakond, sest Reformi toetajate hulgas ongi enamus noored.

    Nüüd aga kui öeldi, et e-valijate hulgas on ka väga palju 40-60-aastaseid valijaid, ei tundu see Reformi ülisuur edu teiste ees loogiline, ka kõiki eelnevaid küsitlusi arvestades. RE ja SDE vahe pidanuks olema palju väiksem.

    ( Click to show/hide )
    OMG
    Kõigepealt tuleb lademes utoopiat 30% tulemusest ja siis kui reaalsus sisse lööb ja valimiskünnist ei ületada hakkab jutt valimiste võltsimisest!
    Nagu päriselt! sul oli 72offsuit käes ja ei tulnu suckouti, võta rahulikult

    P.S. Mu ema on 65a vana ja e-hääletas reformi poolt, ühtegi inimest kes hääletaks EKRE poolt pole ma päris elus kohanud.

  5. #1305

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tegelikult on valimistes midagi positiivset ka. Nimelt igasugustel uuringufirmadel on kuradima hea võimalus omal mark täis teha.

  6. #1306
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ekre on üllatanud Helme 2 koht pärnumaal ja veidi ka ekre esinumbri hääled Harjumaal Põlluaas

  7. #1307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Teine positiivne pool ongi see, et EKRE teemal on valimiste lõpuks nii mõnelgi "valimiskünnise" teemal sõna võtnud mehel suu vett täis.

  8. #1308

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
    OMG
    Kõigepealt tuleb lademes utoopiat 30% tulemusest ja siis kui reaalsus sisse lööb ja valimiskünnist ei ületada hakkab jutt valimiste võltsimisest!
    Nagu päriselt! sul oli 72offsuit käes ja ei tulnu suckouti, võta rahulikult

    P.S. Mu ema on 65a vana ja e-hääletas reformi poolt, ühtegi inimest kes hääletaks EKRE poolt pole ma päris elus kohanud.
    OMG OMG OMG
    Küll mina olen ikka tubli ja mul on veel tublim ema! UHKE ema üle ja UHKE enda üle!
    Rumaluhkelt kuulutan kogu ilmale, et olen end lasknud reformierakonna demagoogide ja populistide poolt zombistada!
    Olen selline mõnus ja tore sadomasohhist, andke mulle andeks.

    Aga meil on ju demokraatia ja las jääda valijale tema õigus olla loll.

    Muide, ma pole lõpuni kindel, et Eesti e-valimisi võltsitakse, lihtsalt tõin põhjenduse, miks see tänane e-valimiste tulemus ei tundu loogiline. Ja see lisatud video paneb ka mõtlema.

  9. #1309

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kuna EKRE protsent vastavalt loetud häältele tõuseb,võivad nad isegi kuni 10 kohta saada.Kui eeldada,et reformierakond võidab ja keskerakonnaga koostööd ei tee,siis peavad nad valitsuse tegemiseks kahe erakonnaga kokku leppima.
    Viimati muudetud viki poolt : 01.03.15 at 21:06

  10. #1310

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust

    Muide, ma pole lõpuni kindel, et Eesti e-valimisi võltsitakse, lihtsalt tõin põhjenduse, miks see tänane e-valimiste tulemus ei tundu loogiline. Ja see lisatud video paneb ka mõtlema.
    Hetkeseisu arvestades peaks olema vähemalt kindel, et KE valija on e-valimise puhul täielik debiilik, kuna e-valimiste 4,9x vahe on kahanenud 1,5x peale.

    Mina seda ei usu.

  11. #1311

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Hetkeseisu arvestades peaks olema vähemalt kindel, et KE valija on e-valimise puhul täielik debiilik, kuna e-valimiste 4,9x vahe on kahanenud 1,5x peale.

    Mina seda ei usu.
    kas just nii kurjalt aga mina pigem usun seda.
    st ei tea kedagi, kes e-valimistel oleks ke-d valinud. irl tean paari inimest kes võisid seda teha.....
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 01.03.15 at 21:24

  12. #1312
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Selge on vähemalt see, et koalitsiooni enam kahekesi ei tee. Hea, et niigi läits.

  13. #1313
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Selge on vähemalt see, et koalitsiooni enam kahekesi ei tee. Hea, et niigi läits.
    Ref+Ke kokku annavad praeguse seinuga 52 häält..

  14. #1314

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    55 häält imo.

  15. #1315

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Helmed pidid Tarmo arvates olema fenomenaalsed kui saavad kokku 3000 häält. Hetkel Mart Helmel üksi juba üle 6500 hääle.

    Edit: Monika ja Mart Helme kokku ca 9000 häält ja kui lisada ka Martin Helme 4K häält siis kokku 13K
    Viimati muudetud kallekusta poolt : 01.03.15 at 22:20

  16. #1316
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Ref+Ke kokku annavad praeguse seinuga 52 häält..
    Kui nad peaksid koalitsiooni moodustama, siis see oleks ju valijatele kõrge kaarega pähe kusemine

  17. #1317

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Kui nad peaksid koalitsiooni moodustama, siis see oleks ju valijatele kõrge kaarega pähe kusemine
    Nagu nad seda varem teinud poleks.

    E: hetkeseisuga juba 57 häält.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 01.03.15 at 22:15

  18. #1318

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Paistab, et vanadest olijatest on võitnud valimised Keskerakond, kes ainukesena 4 jast suudab mandaatide arvu suurendada võrreldes eelmiste valimistega.

  19. #1319
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Aunaste hävis...see nüüd küll üllatus...õnneks unibet ei lasknud mul max bette teha...

  20. #1320
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Saab põnev olema kelle uksele reform esimesena koputab.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES