Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 63, kokku 126 EsimeneEsimene ... 1353616263646573113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 241 kuni 1 260, kokku 2519
  1. #1241
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Neist peaks ju esialgu piisama.
    hea üritus, aga kui keegi on nii omas mullis ja laiemat pilti ei näe/taha näha, siis peaga naela seinalöömine

  2. #1242

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Punaoravate ja punasotside roosamannalises vikerkaarses mullis on ju nii mõnus elada, mis te kuradi äärmuslased siin tõmblete.

  3. #1243

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Asi on lihtsalt selles, et sinu vaadete presenteerimise meetodid muudavad need teistele siinkirjutajatele vastuvõetamatuteks. Kui see viimane post oli minule suunatud, siis pean kahjuks väitma, et pole reformi ega sotse kunagi valinud ning vasakpoolseid ma kunagi valima ka ei hakka.

  4. #1244

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



    Kui tõde on ikka nii valus kuulata, siis peaks ehk enda sisse vaatama, mitte sõnumitoojat siunama või kuidas?
    Paljud püüavad siin end mingiteks jõle primadonnadeks või pirtspreilideks mõelda, kellele ei tohi midagi öelda.
    Reaalne elu pole nii roosiline nagu sotside embleem, vaadake veidi avaramalt enda ümber ja sõitke ka Eestis veidi ringi, näeta ka reaalset elu, mitte ainult seda, mida ETV ja Postimees serveerivad.

  5. #1245
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    mis te siplete siin ? :D
    andke oma hääl sinna, kus see mõju avaldab. EKRE ja mingid sihukesed saavad 4-5 esindajat, kes ei mängi mingit rolli parlamendis, jäävad väikesteks vendadeks (v.a. juhul, kui koal ja opo omavad võrdselt esindajaid, siis muutuvad kaalukeeleks ja üritatakse koali meelitada).

    Ma valin reffi sellepärast, et kedagi paremat ei ole ka valida - mingi nn protestihäälena oma häält raisku lasta on ka mõttetu. Eelpoolöeldust on tõsi see, et põhitöö teevad ministeeriumites ära kantslerid ja kogu ülejäänud seltskond - minister on ja jääb poliitiliseks ametikohaks - ka siis, kui EKRE ja RÜE kahekesti valitsuse moodustaks

  6. #1246

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    erp, kuidas sa kujutad ette, et ekre suudab astuda järgmiseid samme mis tuginevad kooseluseadusele? endale tundub, et nad on paraku ennast nurka mänginud ja väga raske on näha kuidas nad suudaksid valimistel edukaks osutudes järgmisel neljal aastal homoabielud eestis legaliseerida ilma et nad kaotaks või vähemalt vihastaks välja suurt osa oma toetajatest.

  7. #1247

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    miks te arvate et mingite uute, kogenematute vendade valimine midagi paremaks teeb? RE ei ole superhea, aga olemasolevatest on ta parim.
    EKRE ja muude uute tulijate reklaame telekast vaadates vaatavad mulle vastu lihtsad inimesed, mis tõi mu mõttele, et peaks 2019 ise ka kandideerima - vaevalt ma neist suvalisem olen.
    Kõigepealt valid õige erakonna ja saad seal omaks meheks. Siis kandideerid kõigepealt KOV valimistel kõrgel kohal ja hea õnne korral veetakse sind häältemagneti häältega volikokku jne. Paar aastat hiljem kordad seda juba RK tasemel ja kui ringkonna häältega sind sisse ei veeta, siis valimiste võidu korral oma mehena asendusliikmena saad ikka ning kes teab, ehk oled veel paar aastat hiljem juba minister. Umbes nii on see olnud mitme olemasolevatest parima erakonna RK liikme ja ka ministri puhul. Mõelda vaid, meie praegune peaminister alustas oma karjääri justiitsministeri nõunikuna, kui ta ise alles ülikooli majandusteaduskonnas
    haridust omandas ja praegune sise- ja regionaalminister oli õpingute ajal juba õigusnõunik ja haldussekretär. Tuleb lihtsalt õigel ajal õiges kohas olla ning õigete inimestega suhelda.

  8. #1248

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    erp, kuidas sa kujutad ette, et ekre suudab astuda järgmiseid samme mis tuginevad kooseluseadusele? endale tundub, et nad on paraku ennast nurka mänginud ja väga raske on näha kuidas nad suudaksid valimistel edukaks osutudes järgmisel neljal aastal homoabielud eestis legaliseerida ilma et nad kaotaks või vähemalt vihastaks välja suurt osa oma toetajatest.
    Ma pole EKRE eestkõneleja ja mul endal on üsna ükskõik sellest kooseluseadusest, liiga palju vahtu on juba klopitud selle ümber, aga ma toetan EKRE arvamust, et nii olulise otsuse puhul olnuks vajalik korraldada referendum. Lihtsalt meie ühiskond pole valmis nii järskudeks ülevalt poolt tehtud muutusteks, mis seniseid traditsioonilisi väärtushinnanguid kõigutavad. Ja ma mõistan inimesi, kes tunnevad muret, kas nende teemade "soovitavat" käsitlemist ei hakata riiklikult kuidagi õppekavadesse suruma ja laste ajusid pesema (et samasooliste kooselud on sama vahvad või vahvamadki kui traditsioonilised ja et vastavates peredes kasvavatel lastel millestki puudu ei jää).

    Ma ei saa ka aru, mis mõttes on EKRE end nurka surunud, kui EKRE-t toetab kooseluseaduse küsimuses vähemalt 2/3 eestlastest? :)

  9. #1249
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  10. #1250

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    (Y)

    poty

  11. #1251

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust

    Ma ei saa ka aru, mis mõttes on EKRE end nurka surunud, kui EKRE-t toetab kooseluseaduse küsimuses vähemalt 2/3 eestlastest? :)
    Kooseluseaduse poolt hääletas 37,6% Riigikogu liikmetest, seega selles küsimuses toetab neid tegelikult ka Riigikogu enamus.

  12. #1252
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    siit lihtne tehe. liidame erplanderi 2/3 häältest ja potsataja 37%, saame EKRE-le 103% häältest

  13. #1253
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    PAFis ja Unibetis on täna kella 19-ni (võibolla pikendatakse) üleval mõningaid huvitavaid pakkumisi, parim tundub Aunaste:

    Suurim häälte protsent:
    Maire Aunaste 1.40
    Peeter Võsa 2.70

    Panin eile juba Triobetis samas vastasseisus Aunaste 1.35 (alles hiljem taipasin vaadata, kas PAF ja Unibet ka midagi pakuvad).
    Seejärel langes Triobetis Aunaste 1.32-le (vs Peeter Võsa 3.10).
    Ma tagusin selle unibeti koefi 1.85-lt 1.40-ni suht 100 euriga....lol
    Võsa Aunaste oleks suht 1-1,AGA Võsa on jah rk 4-s number(tõenäoliselt ei saa riigikokku) Aunaste 1-ne, lisaks on Võsa ringkonnas esinumber ka endine teletaht Tuus, mis head klappi ei tekita. Panen täna homme ka olybeti koefid, kus näen leake, seal olen suurelt sisse läinud
    unibet-triobet
    Midagi pole teha reform võidab ja arvan, et ta võidab keski 3%+ koef oli pikalt 2.0 nüüd langenud 1.7 peale. Arvan, et reaalne koef võiks olla isegi 1.4. Eelhääletus on tugevasti reform kasuks, mis on suurenenud
    Unibet pakkus alguses suht huvitavaid koefe, nt Trubetsky ei saa riigikokku rohelistes 1.1 koef peaks olema reaalselt 1.02 ehk:)
    Viimati muudetud privador poolt : 28.02.15 at 23:15

  14. #1254
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    (et samasooliste kooselud on sama vahvad või vahvamadki kui traditsioonilised ja et vastavates peredes kasvavatel lastel millestki puudu ei jää)
    Sinu arust siis jääb?

  15. #1255

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mitte, et kooseluseadus mulle eriti korda läheks, pigem on tegu suureks puhutud pseudojamaga, aga kuna oluline on põhimõte, siis peaks levinud rahvahääletuse seisukohta adresseerima. Kooseluseaduse rahvahääletusele panemist nimetatakse poliitfilosoofias "enamuse türanniaks". See tähendab seda, et demokraatia algusfaasis satuvad teatud isikuvabadused enamuse põlu alla sellepärast, et enamuses olev pööbel/lumpen kipub üle sõitma neist inimestest, kelle elustiil või tegevused (mis kedagi teist ei kahjusta) nende arvamusega kokku ei lähe. Selleks, et olla enamuse türannia eest kaitstud, tuleb kõigile inimestele anda võimalikult palju põhiseaduslikke isikuvabadusi kui võimalik. Enamus ei saa otsustada vähemuste õiguste üle, kuna see pole enam demokraatia.

  16. #1256
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    word

  17. #1257

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    pastilaa, donkament, kuidas te viitsite?

  18. #1258

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kipun arvama, et EKRE ja Vabaerakonna tulemust on siiani alahinnatud ja ei imestaks kui EKRE saaks ka Vabast rohkem hääli

  19. #1259
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    pastilaa, donkament, kuidas te viitsite?
    pakuti raha. tegelikult valime obv ekre

  20. #1260
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    kooseluseaduses on omasooliste kraam vaid üks osa ja kõik kapihomod, kes ei taha tunnistada, et neile mehed meeldivad, kraaksuvad selle vastu.
    mida see kraaksujate perset torgib (höhö), mida teised inimesed teevad oma eraelus? kui neil pole oma mutiga vedanud ja see boring-as-hell paks amööb on, siis ei ole mõtet oma kibestumust vähemuste peale välja valada.
    samas homod ka, mida te koguaeg kirete et te homod olete? väga mature on segmenteerida end seksuaalse suundumuse järgi. Nii et mõlemad pooled puhake jalga :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES