Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 94, kokku 126 EsimeneEsimene ... 44849293949596104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 861 kuni 1 880, kokku 2519
  1. #1861

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    mulle meeldis see, et niikuinii asub juba 3500 inimest aastas euroopa riikidest eestisse elama, niiet lootust on, et tulevikus ei hakka mingi inbreeding toimuma.

  2. #1862
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    See oleks paras hundid terved, lambad söönud olukord.

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...si?id=71882655

    Rahvale jääks mulje, et nemad said võidu ja samas ei jää ka valitsus EU ees lolliks. ca 200 pagulast 5-6 linna vahel jagada oleks suht fine

  3. #1863
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Sattusin seda videot vaatama https://www.youtube.com/watch?v=S16E...youtu.be&t=34s

    Läheb praeguse debatiga ühiskonnas kokku nagu rusikas silmaauku. Soovitan kõigil ära vaadata

  4. #1864
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma ei viitsinud seda vaadata, aga cliffs et inimesed ei oska põhjustele ja tõenditele reageerida?

    Mina neid tõendeid ja põhjuseid ootan siiamaani miks just nii tahetakse teha, aga mitte keegi neid ei anna. Hägused vastused ja hämamine ei kvalifitseeru kummagi alla.

  5. #1865
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  6. #1866
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mul ei ole tolerantsi vastu midagi, kuid tolerantsiks peab ka põhjus olema- mingi ratsionaalne alus, mitte pime usk kõigesse, mis on erinev, et seda peaks automaatselt ka tolereerima.
    Ega tolerantsus ei ole ideoloogia, vaid pigem ikka laia silmaringi, teadlikkuse märk, arusaamise ja mõistmise märk. Kui see aga ideoloogiaks muutub, siis tekibki mingi kari lambaid, kes mõtlemata absull iga veidrust ja vähemust aksepteerivad, sest "nii ma olen ju hästi salliv ja hea" aru saamata oma tolerantsuse põhjustest või mingi konkreetse vähemuse või teistsuguseks olemise põhjustest midagi teadmata.

  7. #1867

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Palju häid vastuseid jube lollidele küsimustele. Soovitan kõigil lugeda, kes on tulised vastased.
    Ma saadaks sinu, pastilaa&co ning need ametnikud pooleks aastaks Ida-Virumaale elama, soovitavalt Narva, Kohtla-Järve või Sillamäele. Taskurahaks sama 90 eurot, mida omadega p****s eestlased ja pagulased saavad.

  8. #1868

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kas see kogemus peaks kuidagi muutma mu maailmavaatelisi eelistusi või miks sa meid sinna täpsemalt saata tahad?

  9. #1869
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    sa potsataja paned tiba puusse jälle - tolerastid ju yldiselt toetavad kõrgemaid sotsiaaltoetuseid ja suuremat abi neile, kes seda vajavad. pagulaseteema ajab inimesi nii kettasse, et viimnegi igasugune loogikapoeg kaob... oleks minu teha, teeks ma kõikidele täiskasvanud venelastele vabatahtlikud tasuta riiklikud keelekursused. annaks pappi klassiekskursioonideks ntx narva - tartu sõprusklassidele jne. see oleks imeodav vs aprilliöö sarnased jamad.

    see, et pagulaseteemal, kooselu teemal RE liberaalne on, see ju ka loogiline. yldises arusaamast riiki jääb minu jaoks isiklikult ikkagi inimvõõraks see erakond

  10. #1870
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Päriselt või? Sa oled ikka natuke tuhm. Neile võib peale ka maksta-kui inimene ei taha siis keelt suhu ei topi ja kodakondsust passi ei kirjuta. Rootsis on neile kõik olemas, ikka panevad autosid põlema, keeleklassi ei kipu keegi.

  11. #1871
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    keeleklassi ei kipu keegi.
    LOL. linki pliis..

  12. #1872
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Päriselt või? Sa oled ikka natuke tuhm. Neile võib peale ka maksta-kui inimene ei taha siis keelt suhu ei topi ja kodakondsust passi ei kirjuta. Rootsis on neile kõik olemas, ikka panevad autosid põlema, keeleklassi ei kipu keegi.
    tuhm? äkki jagad paremaid ideid :)

  13. #1873

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mu õde on Rootsis koolis rootsi keele õpetaja ja õpilasteks immigrandid. Klassid inimesi täis ning õde upub töösse. Auto oli veel eile alles tal. Ei pole põlema pandud.

  14. #1874

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Istun Sämmi grillis ja tervitaks ühtlasi kõrvallauas istuvat Codeccit

  15. #1875
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mu õde on Rootsis koolis rootsi keele õpetaja ja õpilasteks immigrandid. Klassid inimesi täis ning õde upub töösse. Auto oli veel eile alles tal. Ei pole põlema pandud.
    any sec hakkavad vägistama obv

  16. #1876

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Uued sõbrad juba aktsioonis.Pidi inimesi Balti jaamas tülitama ja mingit sitta ajama.

    "Esimene kokkupuude pealetükkivalt agressiivse "raudteeimmigrandiga".
    Täna: Mina ja sõbranna jalutame mööda Balti jaama turgu, ostame maasikaid ja värskeid kirsse, ilm on ilus nagu ikka ühele Eesti suvele kohane. Kõnnime siis natukene edasi, Balti jaama ja Vanalinna ühendava tunneli poole kuni meid kõnetas meelalt üks pikka kasvu, tumedanahaline, rätiga noor mees. Mees kiitis segases inglise keeles, et on pärit Jeemenist ja, et kuhu me tüdrukud marsime ning kas me oleme eestlased...Selle peale me loomulikult reageerisime nagu iga teise järelkõndiva üleoleva meesterahva hõigetele- mitte reageerides. Kui hakkasime kiiremal sammul kõndima, kiirenes ka tema samm ning aru saamata, et me ei soovi temaga rääkida tekkis tema üleolevasse tooni ka vihanoot. Seejärel mina ja sõbranna pöördusime ja palusime, et mees jätaks meid rahule. Selle peale ta tõmbas taskust oma käe mis meid väga ehmatas, sest kunagi ei või teada mis võõras inimene oma taskutes kaasas kannab. Nähes, et me ei soovi seda pakutud kätt suruda hakkasid tulema vihased laused. Ta pusis oma vigases inglise keeles viimaseid halbu sõnu, mis pähe tulid. Samal ajal meil järel kõndides Selle asemel, et suhtuda austusega sellesse riiki kuhu reisid, näitas ta vaid seda, et austusest on asi kaugel. "I hate Estonia", "F*ck You Estonians" ja veel värvikaid väljendeid oli noormees selgeks õppinud, koos lausetega oli ta silmis viha ja jälestus meie suhtes. Kõige ebameeldivam oli see, et mees oli pikka kasvu ja teised möödujad nähes, et käib meie pihta sõim ei teinud teist nägugi. Ma võin julgelt öelda, et meie inimõigusi täna räigelt rikuti. Jõudes juba omadega koos hääleka umbkeelse mehega Balti jaama Selveri ette, kõndisime vastu Neeme Lall'le ja Peep Otsmaa'le. Sel hetkel oli kergendav neid seal näha kuna tundsin end tõesti ohustatuna. Viimased mehed jäid meie situatsiooni nähes rahulikuks ja käskisid ahistaval mehel konkreetselt lahkuda. Eemale kõndides hakkasid tema mõnitused laienema Neeme'le ning kui viimane selle kohta aru küsis toimus lausa füüsiline rünnak rätiga mehe poolt. Ta üritas jalalöögiga tabada Neemet ja viimane tegi koheselt kõne politseisse. Kui Neeme jagas seletusi segava mehe kohta, kiirustas teine poe poole ning kadus. Politsei selle peale muidugi kiirelt ei reageerinud. Mul tekibki sellest küsimus: Kas hakkabki nüüd nii olema, et läbi raudteejaama kõndides satud mõnitamise ja ahistamise ohvriks? Kui politsei sellele ei reageeri, siis KES hakkavad meie noori naisi kaitsma, kui neid immigrante siia samamoodi hakkab tulema nagu me teame Soomes ja Rootsis? Mul on palju küsimusi, aga mitte ühtegi vastust.
    Kui meie peame neid austama ja respekteerima, siis kas sama ei pea nõudma ka neilt?"
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 13.07.15 at 21:56

  17. #1877

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    See on õudne lugu tõesti. Hea, et valge mees ei olnud, muidu poleks sellest lugeda vb saanudki.

  18. #1878
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    eks tõrvatilgad tuleb ikka menti saata kui yle piiri minnakse. ka see tont. vaos ju yhe sellise kohta hulgim rahumeelseid. ei näe absoluutselt probleemi. olen kolanud ringi öises ny-s, londonis, stockholmis ja eelmisel a ka malmös - värvilisi jagub, aga sellist pole olnud au kohata. kyll jagub seiku tallinnas kohalike eestlastest ja venelastest jorssidega...

  19. #1879
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Istun Sämmi grillis ja tervitaks ühtlasi kõrvallauas istuvat Codeccit
    Tule ütle tere siis, creeper :D


  20. #1880

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    eks tõrvatilgad tuleb ikka menti saata kui yle piiri minnakse. ka see tont. vaos ju yhe sellise kohta hulgim rahumeelseid. ei näe absoluutselt probleemi. olen kolanud ringi öises ny-s, londonis, stockholmis ja eelmisel a ka malmös - värvilisi jagub, aga sellist pole olnud au kohata. kyll jagub seiku tallinnas kohalike eestlastest ja venelastest jorssidega...
    endal väga seisukohta pole ja linnas ei ela, aga nende Tallinna jorsid on tõesti häbiplekk Eestile. Väga harva käin pealinnas, aga tulin parasjagu reisilt ja tegime naisega mcdonaldsis aega parajaks, kuni meid peale korjati.
    Siis kukkus sinna sisse mingi purjus seltskond kell 11 öösel teisipäeval...sellised kolmekümnendates mehed.Lällasid ja lõugasid.Siis tuli ka mingi tüüp mustanahalise sõbraga sööma sinna. Peale seda muud ei kuulnud kui neeger ja neeger nende suust.Selle mustanahalise tüübi sõber proovis veel korrale kutsuda neid aga joodikutele see kohale ei jõudnud.otsustati veel uksest tagant järgi minna ja edasi sõimata, kuni politsei tuli.
    Siis mõtlesin küll et kus krdi kohas ma olen..kas Eesti ongi selline w.vähemalt tuletas meelde miks mulle Tallinn ei meeldi.Oleks minu teha siis vahetaks kõik need purjus rassistid normaalse suhtumisega pagulaste vastu

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES