Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 93, kokku 126 EsimeneEsimene ... 43839192939495103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 841 kuni 1 860, kokku 2519
  1. #1841

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Eurotsoon ei oma midagi.Soome oli omal ajal vist ainus,kes mingeid tagatisi nõudis(ei viitsi täpselt kontrollida)Praegune valitsus võib öelda,et nemad laene ei võtnud ja ei kavatsegi midagi tagasi maksta.Ainus asi mis eurotsoon teha saab on rohkem raha mitte anda.Lisan juurde,et kreeka tolleaegne valitsus lubas täita laenuandjate tingimusi(vähendada pensione jmt)Rahalisi tagatisi andsid teised euroopa riigid sh eesti,et laenu garanteerida.
    http://www.aripaev.ee/uudised/2015/0...ased-ei-nainud

    Kes siis veel, kui mitte eurotsoon? Pankurid on hetkel kindlasti vägagi tänulikud ka meie endisele rahandusministrile ja poolele riigikohtust.

    E:

    http://majandus24.postimees.ee/32414...ise-aastapalga

    http://www.bloomberg.com/bw/articles...llar-tax-break

    Mõtlesin, et siinkohal võiks tervitada ka igavest heategijat Mark Zuckerberg-i ja neid 0,5 miljonit Walmarti töötajat, kes hakkavad hiljemalt järgmise aasta veebruariks teenima vähemalt 10 dollarit tunnis senise väiksema palga asemel.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 01.07.15 at 19:54

  2. #1842
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    Valitsus on vist Maxilt pagulaste osas coatchi võtnud.
    ( Click to show/hide )

  3. #1843
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tahate näha kes uueks välisministriks saab-Palling

  4. #1844

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Valdo väriseb niikuinii ootusärevuses, et ehk läheb lõpuks õnneks. Temal on ju pagulaskogemus olemas ja puha.

  5. #1845

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.postimees.ee/3241883/vall...rovokatsioonid

    Orav käis oravale kurtmas, et ei saa isegi sissesõitnud ossidega hakkama. Suhteliselt kõrge politseiametniku natuke liigagi uhke maja on pagulaskeskusest alla 2km kaugusel.

  6. #1846

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    https://www.facebook.com/jukukalle.r...nf&pnref=story

    Paras ahv see Juku-Kalle ikka. Ise laseb kogu aeg õlli, nüüd on ühest õllest poliit-pagulasele kahju.

  7. #1847
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    juku-kalle tihti tabab naelapead - praegu kahjuks pani ikka julmalt näppu. sedalaadi üldistused ühe inimese pealt on lasteaia teema

  8. #1848

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Minu subjektiivne arvamus ja kogemus on, et seanaha vedajaid ja tublisi inimesi on pagulaste seas parimal juhul pooleks. Tublid siis selles mõttes, et kes on enda abistamisest ise huvitatud, midagi selleks teevad ja reaalselt ka vajavad abi. Niiet kui see valiku tegemise komisjon ja mehhanism töötab hästi, siis ei näe takistust võtta 1000 asemel siia 2-3-4 tuhat. Materiaalne võimekus ja eetilisus oma kodakondsete suhtes on teine küsimus.

  9. #1849
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Feministifoorumi aktivistid juba vägistavad Raidi selle sõnavõttu eest FB´s. #stopoppressingjuku

    Soiver paneb imo minujaoks asja paika, kui pro-immigrationi rahvas toob näiteid üksikisikutest siis kuidagi laieneb see kogu grupile, kui aga anti-immigrationi inimesed või võrdlemisi neutraalsed nt. (J-K.R) kirjeldavad üksikjuhtumit siis on tegemist erandiga ja kogu grupile ei laiene. Otsustagu ära kuidas on mitte, et võrdsust taga ajavad on "võrdsemad" kui vastased. max level topeltstandard

  10. #1850
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    loe ntx vainola ja jancise uusi raamatuid, kus kirjeldavad oma ja teiste pagulaste elu 90. rootsis ja soomes. pagulane on pagulane - eks eestlaste skeemitamised ja raha nuiamised olid väga piinlikud ka nyyd tagasi vaadates. iva on selles, et yksikute näidete pealt yldistuste tegemine näitab yhiskonna väiklust. ja jätkuvalt - soome krimiuudistes ei ruuli pagulased vaid kalevid. sama piinlik on, kui islamiusulisi aetakse eestis segamini islamiäärmuslastega...

  11. #1851

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://majandus24.postimees.ee/32427...ulaste-toetusi

    Raudpolt tuleb Rootsi poolt nii mõnigi rassismisüüdistus.

  12. #1852

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    pagulasteema ja rassismi vahele =-märgi tõmbamine on nii lol.

  13. #1853
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 308

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    See on Potsataja ja sõprade töö vili:
    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ga?id=71867549

    Kahjuks ma kardan, et see alles algus, varsti hakatakse tänavatel mustanahalistele sinist äratust tegema.

  14. #1854

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma olen oma elus vist kaks akent lõhkunud ja seda siis, kui ma aknaklaase vahetada üritasin. Vähemalt viimane kord läks õnneks. Teoreetiliselt võin ma muidugi rassist olla, kuid mingeid vandalismiakte, ega ammugi mingit sinist äratust ma ei toleeri.

    Kas ma olen üheski postituses kedagi üles kutsunud sooritama pagulaste vastaseid vandalismi- või vägivallategusid?

  15. #1855

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma olen oma elus vist kaks akent lõhkunud ja seda siis, kui ma aknaklaase vahetada üritasin. Vähemalt viimane kord läks õnneks. Teoreetiliselt võin ma muidugi rassist olla, kuid mingeid vandalismiakte, ega ammugi mingit sinist äratust ma ei toleeri.

    Kas ma olen üheski postituses kedagi üles kutsunud sooritama pagulaste vastaseid vandalismi- või vägivallategusid?
    Sa ei ole veel aru saanud et kui kahe käega poolt ei ole, siis oled nats, ekrelane,ekstremist, vandaal ja skinhead. Lisaks kindlasti ka homovihkaja ja korra igaks juhuks veel nats.

  16. #1856
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    poolt on hullem olla. siis oled tolerast - see kõlab ju nagu peder*st :(

  17. #1857

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Keda need ***** kotivad, kuni Peetri külas pole vähemalt 25% pagulasi.

  18. #1858

  19. #1859

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Palju häid vastuseid jube lollidele küsimustele. Soovitan kõigil lugeda, kes on tulised vastased.

  20. #1860
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Jep, suht hea tekst. Ehk siis on aru saada, et sisulist plaani kui sellist ei ole. Lootus on, et nad sujuvalt soome-rootsi lähevad peale eestis elamisloa saamist.

    http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs...gration_et.pdf

    Kui keegi artikklis ei märkanud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES