Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 126, kokku 126 EsimeneEsimene ... 2676116124125126
Näidatakse tulemusi 2 501 kuni 2 519, kokku 2519
  1. #2501
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    7-0 portugalilt tuleb esimese asjana meelde. valge mees valgel lumel või kuidas see teil oligi?
    Meil oli muidu see lugu-uskumatu mees-kuidas see TEIL oligi.
    https://www.youtube.com/watch?v=NVSOY1pdZnw

  2. #2502
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 308

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Täitsa pekkis Prantsusmaa koondis. Griezmann võeti ka välja.Sellist Eestit me vist tahamegi.
    Näe jäid pildile ka.

    ( Click to show/hide )

  3. #2503
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  4. #2504
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    aitähh sulle kallis armas Codecci, see silitas mu kõrvu ja kõnetas mind.

    aga palun öelge mulle kuidas kaaperdada lennukit? on kellelgi äsjaseid kogemusi? milliseid relvi milliseid nuge kasutada? kas ma peaks vanaisal laskma eestiaegse vikati teravaks ihuda või oleks see liiga vanamoodne?

  5. #2505
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mida ma valesti ütlesin.Lihtsalt konstateerisin fakti, et varsti pole Prantsusmaa koondises ühtegi prantslast.
    Ja hakatakse kohe sildistama.

  6. #2506
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Mida ma valesti ütlesin.Lihtsalt konstateerisin fakti, et varsti pole Prantsusmaa koondises ühtegi prantslast.
    Ja hakatakse kohe sildistama.
    Tore. Muidu 1998 aasta MMi võitnud Zidane aegses koondises oli 3 puhtaverelist prantslast.

  7. #2507

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Trump valiti USA presidendiks, Ratas saab meil peaministriks, oleks nagu põhjust see teema ka korraks käima tõmmata. Trump vs. Clinton ja RE vs. KE olid mõlemad nii sitad valikud, et ei osanudki kedagi eelistada. Sellepärast ka ei kurvasta, pigem olen mõõdukalt optimistlik ja loodan positiivseid muutusi.

  8. #2508

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma olen väga kahtlev loodava valitsuse suhtes.Mulle SDE ja KE vaated väga ei sobi.Iseenesest on valitsusvahetus hea, muidu ongi kõik juhtival kohal olevad riigiametnikud lõpuks reformierakondlased.Oleks aeg,et ka Tallinnas midagi peale kohalikke valimisi muutuks.

  9. #2509

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ma?id=76277855

    Minu jaoks läheb see teema absoluutselt poliitika alla. Kuidas sõjaväes käinutele selline uuendus sobiks?

  10. #2510

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Küsimus pole sobimises, küsimus on omariikluse säilitamises. Kui tahate Eesti vabariigis edasi elada, siis tuleb käsku täita. Ega seda seadust nalja pärast vastu ei võetud.

    Ise arvan, et selle seaduse mõte on see, et see annab õiguse olukorras, kus luureandmed viitavad, et oht idast on juba enam kui reaalne, kiiresti mehed riietada ja relvastada ning strateegilistesse kohtadesse "õppustele" saata. Mobilisatsiooni ju rahu ajal vist välja kuulutada ei saa (Edit. vbla saab ka, ei viitsi googeldada, aga igaljuhul on mobilisatsioon märksa suurema eskaleerumisohuga kui selline "õppus"). Vaevalt, et seda õigust reaalselt madala ohutaseme korral üle korra-paari läbi harjutatakse, aga eks näis.

    Edit. LOL, eelmine arvamus oli pelgalt pealkirja põhjal (täiesti ****** pealkiri muidugi deflilt, vihaõhutamine kaitseväe vastu imo). Nüüd lugesin läbi ja olen suht veendunud, et umbes nendel kaalutlustel see seadus vastu võeti. Enne polnud lihtsalt juriidilist alust hübriidsõja olukorras kiirelt reageerida.
    Viimati muudetud sm112 poolt : 16.11.16 at 22:42

  11. #2511
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Trumpi toetajamist on minul ikka väga raske mõista. kui inimesel ikka elementaarne kasvatus ja viisakus nii nihkes on, siis vaated või "kahest halvast parim" eriti nagu ei päde. ainus argument, et nalja hakkab saama.

  12. #2512

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Võta oma IQ-st kolmandik maha ja proovi selle pilguga maailmas toimuvale vaadata. Maakera ressursside jagunemine inimeste vahel liigub järjest ebavõrdsemas suunas, toimub suurkorporatsioonistumine (sellist sõna vist pole olemas, aga mõttest vast saab aru) ja üha suureneb vahe (igas mõttes) rikaste ja ülirikaste ning nn. tavainimeste vahel. Suurem osa inimestest ei mõtle nii nagu meie, ei analüüsi kõikvõimalikke tulevikustsenaariume, plusse ja miinuseid. Neil on kõrini ja nad tahtsid muutust. Arvan, et pigem hääletati Hillary vastu kui Trumpi poolt, USA tavainimesel on kõrini praegusest Establishmendist. Et aru saada nendest, kes Trumpi tema maneeride ja vaadete pärast toetasid, pead oma IQ-st poole maha võtma :)

    Õnneks on USA riigivalitsemine nii üles ehitatud, et Trump üksi midagi totaalselt perse ei saa keerata. Ja kui on oht, et asjad võivad hakata sinna poole liikuma, eks siis meenutatakse talle Kennedy saatust..

    Edit. Minu isiklik vastumeelsus Clintonite suhtes tuleneb sellest meeletust korruptsioonisüsteemist nimega "Clinton Foundation", mille nad üles on ehitanud.
    Viimati muudetud sm112 poolt : 18.11.16 at 16:08

  13. #2513

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    tglt tavainimesel pole ratsionaalsuse vaatevinklist üldse mõtet poliitikat jälgida ja selle peale aega kulutada, kui poliitika ns huvi ei paku. siin polegi midagi pistmist ilmtingimata iq-ga, lihtsalt ühe hääle väärtus on igas poliitilises süsteemis pmst olematu. Kulutada näiteks isegi tund aega parteide platvormidega tutvumiseks on imo üsna mõttetu arvestades, et selle tunni oleks võinud kulutada grindimisele või mõnele meelelahutusliku valuega tegevusele, sest üks hääl on 99,9xxxxx%lise tõenäosusega mõttetu.

    usa valimiskaotuses on süüdi ainult demokraadid ise. kui isegi trumpi asemel ei suuda vähemharitutele/lihtrahvale sobivat alternatiivi pakkuda siis lol.

  14. #2514
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    nii on - naispresident oleks väga märgiline USA puhul, aga nii ebapopulaarse ja ebameeldiva tegelase pushimine eriti naiivne ja loll demokraatide poolt. puusalt pakun, et isegi Sanders oleks seljavõidu saanud vs Trump.

  15. #2515

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://epl.delfi.ee/news/arvamus/ana...si?id=76252875

    Täna hommikul üleval olnud andmete põhjal kogus Clinton 60556142 (47,6%) ja Trump 60116240 (47,3%) häält, ent üldsummast – 127738693 häält – langes tervelt 5.9 miljonit 3.-6. kandidaadile.

    Kas Alatalu ajas nimed segamini või on USA valimistel mingi eriline kõrgem pilotaaž mängus?

    Ühes teises artiklis oli kirjas, et Trumpi edu taha oli eelkõige redneck´ide hordide liikuma saamine, kes varem ei olnud reeglina hääletanud.

  16. #2516

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Oravad hakkavad juba kesikuid ületama, sest see kiun kaotatud söögipoolise pärast on lausa meeletu.

  17. #2517
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Et aru saada nendest, kes Trumpi tema maneeride ja vaadete pärast toetasid, pead oma IQ-st poole maha võtma :)
    Sa vist ise ka aru ei saa kui tark ja nutikas oled versus keskmine Eesti valge mees.

  18. #2518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Piisavalt nutikas aru saamaks, et tegemist ei ole komplimendiga, seega:

    Esiteks, kui sa vaatad smaili lause lõpus, siis peaksid aru saama (eriti arvestades fakti, et ma neid rohkem viimase aja postitustes kasutanud ei ole), et tegemist oli pooleldi naljaga.
    Teiseks mainisin pastilaa IQ-d, mitte enda oma.
    Kolmandaks olen ma enda arvates ka keskmine Eesti valge mees.
    Ja neljandaks, ma ei vaidle/väitle/debateeri mitte selle pärast, et teistele oma arvamust peale suruda vaid selleks, et aru saada, miks inimesed teistmoodi mõtlevad, kuulda, millised on nende argumendid, hinnata, kas mul on neist midagi õppida ning parendada oma oskusi väitlemise vallas. See, kuidas see välja kukub, on juba omaette küsimus :)

  19. #2519
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    BUMP!

    Reformi heiterid, kuidas on? Mida see aasta valime? :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES