Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 27 EsimeneEsimene ... 111920212223 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 531
  1. #401
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Mul õnneks oma nimeline särk olemas, eks tuleb siis selga tõmmata. Mingi pokerstarsi särgiga olekski vist natuke piinlik tulla...

  2. #402
    Jube Noob Kasutaja sip3lgas avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    157

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    [QUOTE=ranka;307008]Kusjuures kui seal oleks läppar + veebikaamera saaks panna live streami tööle.


    Eks ma võtan läppari kaasa siis :D lasen sõbral veebika võtta :D kuigi mul läpaka küljes on veebikas.

  3. #403
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Mul ka eelmisest kokkutulekust see nimesilt. Võtan kaasa!

  4. #404

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Palusin end ka nimekirja lisada, et ehk on võimalik ukse peal 30 euri maksta? võin kellelegi samas õlle ka välja teha, kui keegi minu eest ära maksaks....

    Ehk on võimalik erandit teha? tahaks härrastega natuke kaarte taguda küll...

  5. #405

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Ei mingeid nimesilte !!!
    Ma teen koha peal äraarvamismängu.Rivistatakse punt vendi üles ja teised peavad arvama kellega tegu on, so. siis näod ja nimed omavahel kokku viima. Kes kõige rohkem ära arvab, sellele auhind. Nii et tutvuge jõudsalt! :)

  6. #406
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Mu nimesilt üphe totsi käes.

  7. #407
    Jube Noob Kasutaja sip3lgas avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    157

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    :)

  8. #408
    Jube Noob Kasutaja sip3lgas avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    157

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    mulle polegi vaja nimesilti :) niisamagi ära tuntav .

  9. #409

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Kuis on? On kellelegi vastuväiteid, kui ma oma rahakese uksepeal kellegi kätte annan, vastutasuks tagauksest sisse pugemise eest? :)

    st. et on vähemalt korraldajapool nõus sellega?

    svenza, ranka, jt?

  10. #410
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    [QUOTE=sip3lgas;307091]
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kusjuures kui seal oleks läppar + veebikaamera saaks panna live streami tööle.


    Eks ma võtan läppari kaasa siis :D lasen sõbral veebika võtta :D kuigi mul läpaka küljes on veebikas.
    Ei ole eriti nõus. Mulle küll ei meeldi, kui jumal teab kes kusagil netis lives pealt vaatab, kuidas ma lolliks teen ennast (mis suure tõenäosusega kindlasti juhtub). Kes tahab showd näha, tuleb kohale...

  11. #411

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Tsitaat Algselt postitas kala luu Vaata postitust
    Kuis on? On kellelegi vastuväiteid, kui ma oma rahakese uksepeal kellegi kätte annan, vastutasuks tagauksest sisse pugemise eest? :)

    st. et on vähemalt korraldajapool nõus sellega?

    svenza, ranka, jt?
    No saad küll... Aga selle jaoks ongi eelregistreerimine, et praegu siin manguma ei peaks...

  12. #412

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    [QUOTE=janek174;307122]
    Tsitaat Algselt postitas sip3lgas Vaata postitust

    Ei ole eriti nõus. Mulle küll ei meeldi, kui jumal teab kes kusagil netis lives pealt vaatab, kuidas ma lolliks teen ennast. Kes tahab showd näha, tuleb kohale...
    Läpakas läheb minu kasutusse anyway. Võtan Sipelgalt tugevama õigusega lihtsalt ära. Ma võtan fotoka kaasa, paar videoklippi teen ka! (Y)

  13. #413
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    142

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Tsitaat Algselt postitas sip3lgas Vaata postitust
    mulle polegi vaja nimesilti :) niisamagi ära tuntav .
    the only rapper in the house :D

  14. #414
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Tsitaat Algselt postitas Jubin Vaata postitust
    the only rapper in the house :D
    mis asi on rapper?
    Viimati muudetud yolpa poolt : 04.02.11 at 15:56

  15. #415

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    räppar obv.

  16. #416
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    sipelgas on räppar?:D

  17. #417

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    vaatasin just eelmise kokkutuleku pilte....

    ( Click to show/hide )
    (SM ytles, et aasta pärast samal peol on tal SNE tärnid seal logol :D)

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 04.02.11 at 16:17

  18. #418
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Lahedad pildid indeed. Head kokkutulekut! Jõudsin just töölt koju ja selline masekas peal ,et tulla ei saanud:) Olge tublid.

  19. #419

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Lagi kokkukas, ülichill ja sõbralik rahvas, odavad joogid ja kõht punnis toidust. Lagi üritus, nüüd linnapeale naisi taga ajama. Edukat turniiri teistele, kahjuks 1 cooler ja 1 hästi mängitud koht tõmbasid mu tühjaks, a no igakord ei peagi ju võitma.
    Ranka sa olid mõnusalt purjus ja tundus et kui sa seal Svenza kõrval muhedalt naeratades talt lõpuks ümbert kinni võtsid, tundsin et sumpsi sõit pole kaugel...
    Super üritus, hiljem siis Ranka anna aru mis edasi sai...

  20. #420

    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Nii, tulemused teada. Elu rigged fold Fortune poolt heads upis Freaky Jasoni vastu. Freaky paneb allin ja avab avalikult ässad. Ma hirnnun, et raudselt sul Fortune on kunnid. JA ONGI. Ja muckib ära KK preflop heads upis !!! SIis tegime rabbit cami, flop QQA, turn T, river K. Kui haige. Fortune võitis, congrats.
    1.Fortune
    2.FreakyJason
    3.pikk28
    4.goldfish (võttis välja hotcoca ja sai 12€ bounty)
    5.antnx
    6.miksnii
    7.your_naked_mom
    8.Saimon

    Üritus läbi ja kõik suundivad klubidesse ja õvi kasinni.

Lehekülg 21, kokku 27 EsimeneEsimene ... 111920212223 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES