Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 29
  1. #1

    Probleem HEMiga

    ahoi
    Täna juhtus nii et HEM otsustas et ei lähe enam käima
    ja kui vaadata windos task manageri alt siis näitab peale HEMi käivatamist et korraks nagu käiks ja siis kaob kohe Processes listist ära

    Kas kellegil on sellist jama varem olnud ja mida peaks tegema restart updatid ei aita ...

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Probleem HEMiga

    reinstall??

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: Probleem HEMiga

    jube sai uued juhised, loodame, et aitab,

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Probleem HEMiga

    Mul hakkas ka HEM j2lle mingip2ev n2gensisse panema. Niikaua kuni pelasin cashi oli k6ik korras.
    Siis aga m6tlesin et v6tan cashi k6rvale yhe odava turna laua(1 taala cash tournament). Noja mida
    kuradit. Hakkas seda turnalauda iga sekund ette popupima. T2iesti absurdne. Mitte ainult teistest
    laudadest, vaid ka teistest programmidest popis just see turnalaud ette. Ja nii kui HEMi kinni panin,
    l6ppes see jama 2ra. Tegin triobetile restardi, ei aitanud. Tegin arvutile restardi, ei aitanud. Nii kui HEMis
    "Start Auto Import" panin, hakkas seda krdi turna laua spammima ette.

    Ei ole rohkem turnasid teinud ning updatesin HEMi ka 2ra. Loodan, et sellist idiootsust enam ei juhtu.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: Probleem HEMiga

    lebovend - 1 õlle vahele, et tegu oli prima pot limit turniiriga. Oli ju nii? Kui jah, siis väldi prima pot limit turkasid, kui samal ajal cashi mängid.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Probleem HEMiga

    100% oli NL.

    J2ta see 2L Double Bock Supilinna Herne poe ette, korjan hiljem 2ra selle sealt.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Probleem HEMiga

    mul oli sama probla, mis sul lebovend ja nüüd kui ma tagasi mõtlen, siis 100 % oli tegu pot limit turnaga. Eile õhtul oli 2 NL turnat lahti + cash ja ei mingisugust jama.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Probleem HEMiga

    Ma m2ngisin seda kella 15:15 1 taala cash turnat.

    Mis päeval ma seda 6llet seal n2ha v6in?

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: Probleem HEMiga

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Ma m2ngisin seda kella 15:15 1 taala cash turnat.

    Mis päeval ma seda 6llet seal n2ha v6in?
    Oot Tartus vä? Kui jah, siis ehk laupäeval, annan täpsemalt teada, kui selgub.

  10. #10

    Re: Probleem HEMiga

    sain korda tänud rankale abi eest ... probleem oli väga veider mingil moel oli HEM nakatunud troya viirusega vms ... ja viirusetõrje lihtsalt ei lasknud seda avada... veider asi aga sain vähemalt korda

  11. #11
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Probleem HEMiga

    Tsitaat Algselt postitas Hal
    sain korda tänud rankale abi eest ... probleem oli väga veider mingil moel oli HEM nakatunud troya viirusega vms ... ja viirusetõrje lihtsalt ei lasknud seda avada... veider asi aga sain vähemalt korda
    Mis viirusega tegu oli ja huvitav, miks just HEM, et kuda see võimalik, mingi nuhkvaraga äkki tegu.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: Probleem HEMiga

    Tsitaat Algselt postitas Hal
    sain korda tänud rankale abi eest ... probleem oli väga veider mingil moel oli HEM nakatunud troya viirusega vms ... ja viirusetõrje lihtsalt ei lasknud seda avada... veider asi aga sain vähemalt korda
    Kui nii, siis vaheta KÕIK PAROOLID ÄRA, ERITI, MIS ON SEOTUD POKKERITUBADE VÕI VÕIVAD MUUD MOODI PÕHJUSTADA VÄGA SUURT MAJANDUSLIKKU KAHJU SINULE. Pean siis silmas - pokkeritubade paroole, emaili paroole, mis seotud pokkerikontodega, samuti ehk pangaparoolid, moneybookers, neteller jne. Ning kindlasti ära kasuta pokkeritubadega seotud kontodel samu paroole.

    Sest viirused, mis poogivad pokkeritubade/progede külge on kõige ohtlikumad ning tihti just mõeldudki pokkeriparoolide varastamiseks.

    NB! Enne paroolide vahetamist scanni oma arvuti läbi anti-viirusgea (AVG, Karsperksy, jne) ja kindlasti ka spywarega (ad-aware näiteks) ning kasuta head tulemüüri. Kui need tehtud ja oled kindel, et kompuuter puhas, siis vaheta paroolid ära.

    EDIT: Ja veel turvaliseusest - maili aadressid, mis on seotud Teie pokkerikontodega, ärge hoidke neil mittemingisugseid kirju, mis viitavad Teie osalust pokkerikontoga - ei reklaam kirjasid, ei cashoute, turniiri tulemusi jne. Kõik visake ära nii inboxist kui ka trash canist. Nii isegi häkkides Teie emaili ei suuda keegi välja mõelda teie screen-name ja seostust pokkeritoaga. Paljudel pokkeritubadel piisab juab ainuükski emaili parooli teadmisest, et Teie pokkeritoa parool ära muuta.

    Samuti vahetage paroole tihedalt - kuus korra näiteks. Hodike anti viirused, spyware uuendatud ning ärge käige kahtlastel lehtedel või avage kahtlaseid linke/pilte/jms.

  13. #13
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Probleem HEMiga

    Väga oluline teema, kunagi peaks tegema kõva taustauuringu, kuidas oma arvutit kaitsta viiruste ja häkkerite eest, parimad viirusetõrjed, pairmad softid liikluse jälgimiseks ehk isegi mingi eraldi tulemüür osta, mis oleks veelgi tõhusam jne.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: Probleem HEMiga

    Keda huvitab turvalisus ja pokker, siis väga hea teema 2p2-s:
    http://forumserver.twoplustwo.com/48...osting-321637/

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: Probleem HEMiga

    kusjuures, eile juhtus selline asi, et samal ajal kui full tildis mängisin hüppas ette sõnum, et mujalt arvutist üritas keegi sisse logida mu kontole ja oli võimalik panna accept või deny. ilmselt seda küsitakse juba enne parooli verifitseerimist, sest pärast vaatasin historyst, et hollandist oli üritatud logida mu kasutajanimega ja kolm korda järjest pandi valet parooli. ilmselt siis keegi kas 1) lihtsalt näiteks tehtud bad beadi eest pani lambi parooli mu kasutajale, et ma näekski seda ja hämming oleks 2) üritas kuritahtlikul eesmärgil screenname'ile mingit loogilist parooli leida (muidugi lootusetu antud juhul) 3) kogemata sisestas vale kasutajanime, näiteks tal on kasutajanimi mis erineb ainult ühe tähe võrra vms.
    enivei, oli mis oli, igatahes alguses tõmbas ikka kergelt ehmatusse aga pole põhjust arvata, et tingimata midagi kuritahtlikku selles oli.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: Probleem HEMiga

    Kus selline asi oli? Kui juba accept-deny värk kas siis mitte õiget parooli ei sisestatud?? Ehk teadis su parooli ja sai sisse lõpuks ning kuna sa panid deny siis lõpetas jamamise kuna sai aru, et sa hetkel mängid? Ja kas FTP näitab ära, kõik logimiskatsed? Kui jah siis väga hea tuba, starsis ei näe sittagi.

    Ja mina sellistesse asjadesse suhtuks vägagi ettevaatlikult. Kui võimalik kontrollida oma emaili logimis ajalugu (gmaili vist sai, hotmailil ei saa - kui saab andke teada) siis kindlat kontrolli ja vaata, kas keegi võõras on käinud. Kui ei ole siis piisab FTP parooli vahetamisest, kui on võõraid jälgi või ei saa kontrollida, siis kindlasti vahetaks parooli/emaili ära.

  17. #17
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: Probleem HEMiga

    loomulikult parooli vahetasin ahvi kiirusel juba minutite jooksul

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kui juba accept-deny värk kas siis mitte õiget parooli ei sisestatud??
    seda minagi mõtlesin, kuid logi näitab midagi muud

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja kas FTP näitab ära, kõik logimiskatsed?
    tundub nii

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja mina sellistesse asjadesse suhtuks vägagi ettevaatlikult.
    seda minagi. kuid siiski tuleb arvestada, et see ei pea tingimata olema millegi kuritahtlikuga seotud. võib olla eksitus vms. meetmed muidugi võtsin kasutusele.

  18. #18
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: Probleem HEMiga

    Tekkis selline küsimus, et kui ma ostan endale HEMi ja regan koodiga ära progre ning kui kunagi mõtlen, et peaks arvutile formati tegema, siis kas võib tekkida mingeid probleeme? Näiteks, et ei saa enam peale formatit koodi kasutada vms?

  19. #19
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Probleem HEMiga

    Tsitaat Algselt postitas raunooo
    Tekkis selline küsimus, et kui ma ostan endale HEMi ja regan koodiga ära progre ning kui kunagi mõtlen, et peaks arvutile formati tegema, siis kas võib tekkida mingeid probleeme? Näiteks, et ei saa enam peale formatit koodi kasutada vms?
    Ei teki probleeme ja kui tekib, siis kiri supporti ja probleemid lahenevad.

  20. #20
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: Probleem HEMiga

    Kas keegi teab, kuskohast võib leida mõne viisaka (eelistatuna eestikeelset) abimaterjali HEM'i installimisel ja käivitamisel?

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES