Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 94
  1. #61
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma arvan, et fishide vastu mängimine videos ongi igav, sest kas sa jooksed hästi ja võtalt talt stäki ilmselges kohas ära või vastupidiselt pead palju foldima. Aga algajatele peaks see olema A&O. Kui kogemused käes siis alles regularide vastu mängima.

    Regularide vastu mängitavad videod on huvitavad aga algajatele võib-olla liiga keerulised.
    Saan aru jah, et video vaatajatele, kes tahavad actionit/bluffimist jne näha on igav. Aga minule on väga huvitav kui raha tuleb :D Õppevideona on taoline video just väga korralik imo.

  2. #62
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Vaatasin ka teise osa ära. Väga asjalikud videod, mängisin isegi praegu ajaviiteks paar sessi HU'd ja tunnen ennast peale kõikide siinsete HU videode vaatamist oluliselt vähem ebamugavalt. Jätkake samas vaimus, tänud!

  3. #63
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Jep, mulle ka meeldib. Selline hea basic HU video. Pikkus on väga hea ja mitte mingil juhul ei tohi pikemaid osasid teha, sest nagunii üle 30-40 minuti ei suuda kaasa mõelda.

  4. #64
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Väga hea video oli.
    retsept.

  5. #65

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Väga õpetlikud kommentaarid Ranka poolt - meeldis!

  6. #66
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Kusjuures tundub, et äkki andsin videodes halba nõu, sest viimased 11,000 kätt on kaugel break-evenist. PT/BB on muidugi plussis aga tulemused miinused ning hakkasin täna tõsiselt kahtlema, et äkki eelmised käed luckboxisin :S Ok loll jutt suhu tagasi ja see oli väikene soojendusjutt headsup mängu.

    Põhimõtteliselt on tegu mul headsupis esimese tõsiste downswingiga, mida võiks võrrelda full-ringis miski 100k käelise break-even stretchiga. Eelmised downswingid on mul olnud nii 2000-3000 kätt pikad, mitte rohkem ja nüüd ikka tõsiselt, väga tõsiselt halb jooks. Näiteks täna mängisin fishi vastu 300 kätt ja 3bet% oli mul 7%. LOL. Lihtsalt ei teki ühtegi soodsat võimalust ja see tekitab tilti ja kohe väga räigelt tilti.

    AGA, millele ma tahaks tähelepanu juhtida on, et isegi väga halva jooksul korral suudan näidata positiivset winrate. Tõsi, tulemused on miinuses tänu sellele 400NL $2k paugule aga kui oleksin ainult ühte limiiti mänginud siis oleks isegi võit olemas. See ongi minu arvates asja kõige suurem võlu.

    Kõik on tore mis? Aga tegelt on siis väga suur aga. Nimelt ma mängin ainult kõige suurtemate bummide vastu ja ma ei hakka enne regulare jahtimagi kui taas olen mid-stakesis. Kõik on ju fine ja finito aga see eeldab väga suurt distspliini, väga suurt ja väga palju "töötunde". Mängtunde võib päevas koguneda 1-2 aga ootamistunde oma kümmekond ja isegi siis on kuu kasum oma 20-40 buy-ini. See siis tähendab põhimõtteliselt 30 päeva kuus tööd, iga päev 8+ tundi ja palka saad $2k-$4k. Minule see eriti ei ole probleem kuna viimastel kuudel saidi ja muude majandamisega pean palju arvuti taga olema ning samal ajal lauad ootseisundis tiksuvad.

    Tooksin lõpetuseks võrdluseks full-ring mängu. Kui Te mängite full ring mängus 100,000 kätt kuus 100NL. Siis võite olla 0pt/BB mängija aga raket maksate ikka oma $6000 ning rakebackiga (olenevalt prosest) saate ca. $2000 tagasi ehk 20BI. Lisage väike winrate ja tuleb ehk sealt ka 20BI. See on nagu kord ja kohus, Te võite mängida 16 lauda, te võite mängida suhteliselt suvalisel kellaajal ja kogu moose. Kokku 20 tööpäeva ja kuu läbi. Heads-Upis peate passima 30 päeva, pikad päevad ja enamus ootetunnid ning palk jääb samaks või isegi nats parem, sest ülesliikumien on kiirem + ei toimu läbipõlemist. Vastukaalusk tilt.

    Kui te kunagi ei ole fr mänginud suurt volüümi siis seda ka hu-s ei tule bummide vastu. Volüümi saate lisada sittade regularide arvelt aga sealt tuleb ka variatsioon.

    Need minu paar mõtet mõtisklemiseks.

  7. #67

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tekkis selline küsimus, et kas sääraste vastaste vastu nagu too ei tasuks postflop 3betida suuremalt, kui 3betime for value nagu seal trips jms. Ja kui, siis kui palju suuremalt.

  8. #68
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kõik on tore mis? Aga tegelt on siis väga suur aga. Nimelt ma mängin ainult kõige suurtemate bummide vastu ja ma ei hakka enne regulare jahtimagi kui taas olen mid-stakesis. Kõik on ju fine ja finito aga see eeldab väga suurt distspliini, väga suurt ja väga palju "töötunde". Mängtunde võib päevas koguneda 1-2 aga ootamistunde oma kümmekond ja isegi siis on kuu kasum oma 20-40 buy-ini. See siis tähendab põhimõtteliselt 30 päeva kuus tööd, iga päev 8+ tundi ja palka saad $2k-$4k. Minule see eriti ei ole probleem kuna viimastel kuudel saidi ja muude majandamisega pean palju arvuti taga olema ning samal ajal lauad ootseisundis tiksuvad.
    Kujuta seda stsenaariumit ette:

    -15ptbb fish istub maha ja võidab esimesed 20 kätt järjest. Mmm, okei, peaks tightilt mängima. Sa hakkad kätt ootama, aga kannatamatusest teed mõned vead. Kuna ootad kätt, siis mängid üsna straightforwardly, nii et fish saab momentumi. Oled ärritatud, kuna tahad oma tegemiste juurde tagasi minna ja sellelt trollilt juba raha ära võtta. Keskendud sellele, kuidas kõige kiiremini raha ära võita. Sess läbi, oled miinuses, mõtled, et oled unluckim mängija maailma. Avad HEMi, et analüüsida ja siis oh ülla-ülla, mängisid kõigest 200-300 kätt, aga tundus nagu terve igavik. Sellise sample size-iga on suur luck factor. Kui kaarti ei tule, keskendu miinimumi kaotamisele. Vahepeal tsipake trikita, et mitte täielikult momentumit üle anda.

    Võib-olla see ei käi sinu kohta, aga see käib minu kohta. :P

    Kõige rohkem kettasse ajavad muidugi need vennad, kes istuvad shortstackiga, duubeldavad 2x luckboxides. Pärast duubeldamisi võtavad tightiks, teed ühe vea, kaotad buy-ini. Fishil nüüd mingi 200BB+, istus maha 40BB-ga. Nüüd võitled selle nimel, et oma raha tagasi võita, teades, et kui ta 200BB tühjaks teed, võidad lõppkokkuvõttes närused 40BB. :P Frustreeriv. Jällegist koht, kus fish võib sinu üle initsiatiivi saada.
    Viimati muudetud sixmax poolt : 12.01.11 at 14:38

  9. #69
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Ütlesid, et mängid ainult kõige suuremate fishidega. On sul mingi kindel kriteerium ka paika pandud, mitme käe peale mitu BB/100'le miinust peab olema?

  10. #70
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Ütlesid, et mängid ainult kõige suuremate fishidega. On sul mingi kindel kriteerium ka paika pandud, mitme käe peale mitu BB/100'le miinust peab olema?
    Kõik vastased, kes kaotavad HUs -5BB/100 või rohkem on head. Sampel võiks olla ka 5k+. Paljud vastased on HUs newbyd- ehk siis sampel puudub ja tihti mängivad üle limiidi. Need ka head, aga tavaliselt ei osta nad sisse full stack.
    Põhimõtteliselt ainult nendega ei mängi kes on normi sampeli (5k+) jooksul break even või plussis HUs. Nendega ka mitte, kes on näiteks NL100 6max korralik winner, aga HUs näiteks 1k kätt 1 BI miinuses jne.
    Tegelikult need regid, kes PTRi vms kasutavad, tihti ei istugi minu vastu ja mina ei istu nende vastu. Mingi 10 korda olen proovinud regi vastu istuda, umbes 5 oli sit out kohe.


    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Nüüd võitled selle nimel, et oma raha tagasi võita, teades, et kui ta 200BB tühjaks teed, võidad lõppkokkuvõttes närused 40BB. :P
    Rake teeb ka oma töö selle aja jooksul. Pigem võitled, et break even saada

  11. #71
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Peale taaskord suurepärase sisu, tahaks kiita ideaalset video pikkust. Täpselt paras ja huvitav vaadata, kordagi tähelepanu ei hajunud videolt kõrvale. A ja nice heater! :)

  12. #72
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Suurepärane video! Veel peaks mainima et heli oli see kord kõvasti parem. Eelmine kord kole palju krõbises.

  13. #73
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Tekkis selline küsimus, et kas sääraste vastaste vastu nagu too ei tasuks postflop 3betida suuremalt, kui 3betime for value nagu seal trips jms. Ja kui, siis kui palju suuremalt.
    Ikka tasub aga postflop oleneb suurelt boardist.


    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Ütlesid, et mängid ainult kõige suuremate fishidega. On sul mingi kindel kriteerium ka paika pandud, mitme käe peale mitu BB/100'le miinust peab olema?
    Et oleks vähemalt üks suur leak, mida suudan abuseda. Näiteks madal fold to 3bet või 4bet, liiga passiivne või tight vms.



    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Kujuta seda stsenaariumit ette:

    -15ptbb fish istub maha ja võidab esimesed 20 kätt järjest. Mmm, okei, peaks tightilt mängima. Sa hakkad kätt ootama, aga kannatamatusest teed mõned vead. Kuna ootad kätt, siis mängid üsna straightforwardly, nii et fish saab momentumi. Oled ärritatud, kuna tahad oma tegemiste juurde tagasi minna ja sellelt trollilt juba raha ära võtta. Keskendud sellele, kuidas kõige kiiremini raha ära võita. Sess läbi, oled miinuses, mõtled, et oled unluckim mängija maailma. Avad HEMi, et analüüsida ja siis oh ülla-ülla, mängisid kõigest 200-300 kätt, aga tundus nagu terve igavik. Sellise sample size-iga on suur luck factor. Kui kaarti ei tule, keskendu miinimumi kaotamisele. Vahepeal tsipake trikita, et mitte täielikult momentumit üle anda.

    Võib-olla see ei käi sinu kohta, aga see käib minu kohta. :P

    Kõige rohkem kettasse ajavad muidugi need vennad, kes istuvad shortstackiga, duubeldavad 2x luckboxides. Pärast duubeldamisi võtavad tightiks, teed ühe vea, kaotad buy-ini. Fishil nüüd mingi 200BB+, istus maha 40BB-ga. Nüüd võitled selle nimel, et oma raha tagasi võita, teades, et kui ta 200BB tühjaks teed, võidad lõppkokkuvõttes närused 40BB. :P Frustreeriv. Jällegist koht, kus fish võib sinu üle initsiatiivi saada.
    Seepärast ma kunagi shoetide vastu ei mängi. See teooria on ehk bullshit aga kui mina toon lauda $100 ja tema näiteks $40 siis tekib minu arvates ebaaus olukord. Kui ta lendab bustoks siis võidan $40 aga kui ta duubeldab siis mängime juba "minu raha" peale. See tähendab, et ta freerollib ja kui veel duubeldab siis lõpus ongi nii, et kutt riskis $40-nega et võita $200, kuigi ma riskisin $100-ga, et võita $40. Seda eeldusel, et nii mina kui ka tema ei reloaid. Aga reeglina mina reloadin ja seepärast ei hakka end tilti ajama.

    Korra proovisin ka nii, et hakkasin ise $35-ega sisse ostma, et fishiga 1:1 risk olla ja ise ei reloadi. Töötas ideaalselt aga panin tähele, et fishid ostavad sama summaga sisse kui saa. Sest tõstsin näiteks BI $50 peale siis tulid $50 fishid jne. Nüüd quitin insta kõik short-stackerid, eriti kellel veel peetris kommentaare, et hnr.

  14. #74
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tegin väikese statistika 200NL kohta:
    Stars: 70 bumhunterit, 5 running lauda.
    FTP: 90 bumhunterit, 10 running lauda

  15. #75
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegin väikese statistika 200NL kohta:
    Stars: 70 bumhunterit, 5 running lauda.
    FTP: 90 bumhunterit, 10 running lauda
    Wow, on asi tõesti nii hull? Pole üle 100NL üldse vaadanudki. Aitan siis ka statistikaga

    FTP 50NL: 22 bumhunterit, 72 running lauda
    FTP 100NL: 44 bumhunterit, 20 running lauda

    Kas tõesti peab 100NL ja kõrgemal oma rolli erinevate tubade vahel jagama või regidega madistama hakkama? Vähemalt 50NL see eriline probleem ei ole, et pole fishi, kellega mängida.

  16. #76
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Stars 400NL: 55 bumhunterit, 11 running lauda
    Stars 600NL: ca. 50 bumhunterit, 3 running lauda
    Stars 1000NL: ca. 50 bumhunterit, 1 running laud

    FTP 400NL: 98 bumhunterit, 10 running lauda
    FTP 600NL: 80 bumhunterit, 1 running laud
    FTP 1000NL: 80 bumhunterit, 5 running lauda.

    ei pannud nimekirja ei capi, deepi, pot limitit.

  17. #77
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Aga kas need 200NL ja kõrgemates limiitides bumhunterid on kõik break even või võitvad? Kas sa Ranka mõnikord bumide vastu ka istud, või ootad koguaeg?

  18. #78
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Seal igat masti neid ja olen regularide vastu ka mänginud. Actionit saad kas
    a) sitaks healt regularid
    b) break-even regularilt

  19. #79
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Neid fishe ikka peab jaguma kui 90 venda ootavad, et fish uksest sisse astub :)

  20. #80
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Jooksvate laudade arv seda küll eriti ei tõesta :) Ja statistika oli tehtud suht tipptunnil kah. Aga jah, nii ta on, et kõrgemates limiitides tuleb mingi alternatiiv (sng vms) kõrvale leida kui ootad.

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES