Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 94, kokku 94
  1. #81
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Vaatasin korra Ongame seisu: kõrgemal käib hetkel vaid üks mäng (NL5K) ja 79 NL600-NL1K lauas oodatakse

  2. #82

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Varsti tulevad kindlasti mingid 100hands minimum lauad.

  3. #83
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Kuskilt mäletasin, et Ongames oli päris kõrge HU rake, sellepärast seal eriti keegi vähemalt madalal HU ei harrasta.

  4. #84

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Kuskilt mäletasin, et Ongames oli päris kõrge HU rake, sellepärast seal eriti keegi vähemalt madalal HU ei harrasta.
    5%, cap 1$, miskist limiidist, vist nl200 või 400, tõuseb cap. HU on seal aga päris vahva nl30-100 limiidis, kõrgematest ei tea

  5. #85
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Sain ka viimaks koju, et kerge vastukaja anda. Tekkis küsimus QQ käe kohta, kuna vastas meil tõeliselt agro mängija kas poleks parem flopist mitte lihtsalt 4bettida vaid 4bet shoveda (oli vist 4bet), sest ega ta seal drawsid ei foldi nikuinii ja turni võib tulla meile väga halbu kaarte, isegi Q ei pruugi hea olla. Ning meie liin võib tunduda ka drawisem siis. Lihtsalt ebamugav on stacke sisse lükata turnis kui mast tuleb maha:S

  6. #86
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Ma arvan, et shove on seal ka suht ok move. Kuid shove peale ta võib veel mõned käed foldida, millega ta selle raise to 11 callib. Näiteks 7X- jah ma arvan, et ta oli nii tiltis seal, et oleks shove peale foldinud, aga raise to 11 peale mitte.

  7. #87
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas sineep Vaata postitust
    5%, cap 1$, miskist limiidist, vist nl200 või 400, tõuseb cap. HU on seal aga päris vahva nl30-100 limiidis, kõrgematest ei tea
    Mängisin prooviks Ongames NL50 HU matsi ja 200 käe jooksul näitab HEM makstud rakeks 14,50$ ja kasum jäi täpselt BI ehk yldjuhul fishi vastu vist kestavad need HU matsid 100 kätt, siis oletame hästi läheb saad stacki kätte 50$ ja 7,5$ läheb 100 käe peale raket, muidugi sõltub milliseid potte ka mängida jne, preagu näitas vähemalt selliseid numbreid.

  8. #88
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Fishi vastu on jah nii, et kui kaart jookseb, siis võid paarikümne käega stacki kätte saada. Aga kui on kaardisurm, siis olen ka kuni 300-400 kätt jamanud ja siis on ka setup tulnud ja fish paneb minema ning kerge tilt tuleb :D
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 17.01.11 at 22:37

  9. #89
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Reikide võrdlust saab vaadata siit - http://www.pokertableratings.com/blo...heads-up-rake/ - kahjuks Ongame puudub, aga enamik teised suuremad pokkerivõrgud on olemas.

    Kui tahate võrrelda heads-up võitjaid võrkude vahel, siis PTRis on ka selleks päris hea moodus olemas - Top Winners. Valige oma limiit, ajaks "this year" ja võrk ning saate teada, kui palju on see aasta parimad HU-mängijad võitnud. Üks-ühele võitjaid seal otseselt küll valida ei saa, aga BB/100 ja "hands" järgi ning mängijaid läbiklikkides saab enam-vähem aru, kes on HU kes mitte.

  10. #90
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Minu soovitus on, et kui närviline fish hakkab sõimama, siis sõimake vastu. Suurem võimalus, et tema ego ei lase tal lahkuda. Pealegi... it's fun! :D Ma ei ütle, et fishe peaks sõimama nende halbade playde puhul. See ei ole üldse lahe. Aga kui fish alustab sõimamisega, siis mina annan igastahes tuld. :) Ma tunnen, et fish saab rohkem meelelahutust ka oma raha eest. Parem, kui lihtsalt üleolevalt smiley face'idega vastata.

    Näide:

    VASTANE: LOL
    VASTANE: Typical Horseshyt
    sixmax: lol
    VASTANE: QJ VS AK
    sixmax: you are horseshyt
    VASTANE: LOL
    VASTANE: F U IDIOT
    sixmax: fck your mother
    VASTANE: I Fak YOURS SHES GOOD
    VASTANE: GREAT HEAD TOO
    sixmax: lol
    VASTANE reloads 200$
    Viimati muudetud sixmax poolt : 29.01.11 at 01:43

  11. #91
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Ahaa! Esimene märk sixmaxi mängitavast limiidist!

  12. #92
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis



    :)

  13. #93
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Ahaa! Esimene märk sixmaxi mängitavast limiidist!
    Nop, eelnevalt on kuskil kirjas, et HU nl100-nl200 on tema limiidid. Vist küll ridade vahel.

    Et mitte liigselt OT'd genereerida, siis tänaks veel kord videote eest. Peale videosid ja paari üksikut HU sessi on enda BU mäng ja boardide lugemine märgatavalt paranenud.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 29.01.11 at 16:49

  14. #94
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Ma ei ole kunagi oma mängu kiitnud ja tundnud, et olen hea mängija aga viimasel nädalal olen teinud teatud sessioonidel väga head mängu. See ei tähenda nüüd seda, et ma miski mega-crusher oleks - ei üldse mitte ja kaugel sellest vaid pean selle all silmas, et andnud oma oskuste juures maksimumi.

    Lohutuseks võin öelda, et selliseid sesse on jube raske teha, sest see nõuab megalt keskendumist. Tuleb jälgida igat kätt, igat tänavat ette planeerida, igal tänaval vastane range peale panna kasutades olemasolevat infot. Vaadates timing telle, betsizingut jne. ning siis tulevad ka väga head otsused. Aga see keskendumien on väga kiire kaduma, kohe väga kiire. Üks väike segav faktor ning oledki tagasi "autopiloodil".

    Pika looga tahtsin öelda, et kui sellise video linti saaks siis oleks tõesti midagi, mida rahvale ekspneerida.

Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES