Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
Väga head nõuanded, millest tavaliselt ei kirjutata. Braavo!

Ma tahaks veel mainida, et kui mängite fishidega, siis arvestage seda, et aeg on ka faktor. Fish ei jää sinuga igavesti mängima. Nii et mida kiiremini teie premium käte situatsioonid ette tulevad, seda parem. Mõelge sellele, enne kui järgmine kord teete väga marginaalse avangu, 3beti või calli. Ma sageli leian, et see on minu väärtusliku aja ja jaksu raiskamine. Just gimme those aces! :D
Head viimased postid, mehed! Varasematel aegadel rohkem, aga ka viimasel ajal tuleb ette, et hakkan kohe matši alguses liialt vastast testima. Esimeste kätega paar barrelit ja esimeses 3bet potis kesisel boardil cbet jne. Alguses ei anta sulle mingit respekti - ei fishi ega regulari poolt, ja siis avastadki pärast esimest kümmet kätt, et ca pool BI juba ära antud. Eriti totter on see veel, siis kui kasutad PTR või sarnast lehte ja tead juba ette, et tegu on fishiga ning siis pead hakkama limppottides seda tagasi grindima ja reigimasinast läbi laskma.

Tahaks veel lisada seda, et paljud fishid ka snap-otsustajad ja nende vastu lisaks suurte kätega suurelt bettimisele tuleb kasuks ühtlase kiire rütmiga panustamine. Kui oled oma monstriga ohutul flopil otsustanud kolme tänava value peale minna, siis boom-boom-boom ja kõll-kõll.