Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 94

Hübriidvaade

  1. #1
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis iga mängija peaks omale selgeks tegema, et fishi vastu ei ole mõtet balanseerida.
    a) ei ole mõtet bluffida! ISegi kui esimesed 50 kätt te pole kordagi 3bettinud. Seda on mul sitaks juhtunud, kui fish avab näiteks 40% buttoneid ja ülejäänud käed limbib/foldib. Siis ei ole mõtet kordagi bluffida, mitte kordagi!!!!!!!! See, kes arvab ,et nüüd fish adjustib on ise veel suurem fish -- nad ei adjusti. Saate oma ässad, 3bettide esimest korda ja naks on stäkk Teie.
    b) betsizingut ei pea ka balanseerima. Kui käsi misseb pange cbet IP pool potti või isegi alla selle. Olen leidnud fishe, kes foldivad 2BB-le sama effektiivselt kui 3-4BB cbetile. 3BB cbet (3x raised potis) on standard ja üle selle on verkill. Seda siis kui Teil ei ole kätt või ühesõnaga kätt, millega olete võimelised callima ära allini. Sinan alla käivad ka nõrgad drawd, keskmised paarid, top paarid nõrga kikkeriga, bottom paarid jne. Seti, 2p, tp/gk, tugev combo draw ma panen 4-5, pot või isegi overbet. Olenevalt stäkist, käest, boardist jne.
    c) drawdega bettige vähem, OOP mängige passiivselt, turne dongake. Kui te callite OOP, saate pihta drawle ja vastane betib. check-call flop, kui turn misseb ja vastane üldiselt station pange turnis 40-50% potti ning seadke omale riveri hind. See on uskumatu kui palju nad foldivad, kui callivad on teil equityt + saate bluffida ja ku iraisevad siis nad reeglina teevad väikese minraise ning saate callida.
    d) 3betted pottides betsizing korda. Kui teil on JT ja fish avab 3BB (100BB stäkid) siis pange 8.5-9BB. Võite panna ka 10BB kui tunente end mugavalt aga kui nüüd käes AK, AA, KK, AQ, JJ, QQ (ehk suur käsi) pange 9,5BB, 10BB, 11BB, isegi 12 ja 13BB on fine (kahte viimast ma ei ole eriti testinud, sest 10-11 on piisav). NAD EI FOLDI, lihtsalt ei foldi. Kui postflop saate pihta tugevale käele siis olenbevalt boardidest bettige aga palju. pot on 18 ja drawd maas pange 15. Kui nad callivad teie 13 beti, callivad ka 15 beti. Kui missete siis pange sama summa mis oli 3bet suurus. Näiteks fish avas 9BB, te 3bettide 8.5BB peale QTs-iga, flop tuleb 492 (üks poti, teiel BD mastitõmme). Pot on 16.5BB (rake maha). Siin mina panen 7, maksimaalslet 8BB. Kui nad raisevad siis raisevad ka Teie 10BB cbeti, samamoodi foldivad ja callivad sama effektiivselt. Erinevus on, et TE säästate raha ja erineuvs on, et TE saate odavamalt näha turni kaarti. Kui nüüd turni tuleb T või Q - BINGO! POMMITAGE SUURELT.
    Väga head nõuanded, millest tavaliselt ei kirjutata. Braavo!

    Ma tahaks veel mainida, et kui mängite fishidega, siis arvestage seda, et aeg on ka faktor. Fish ei jää sinuga igavesti mängima. Nii et mida kiiremini teie premium käte situatsioonid ette tulevad, seda parem. Mõelge sellele, enne kui järgmine kord teete väga marginaalse avangu, 3beti või calli. Ma sageli leian, et see on minu väärtusliku aja ja jaksu raiskamine. Just gimme those aces! :D

  2. #2
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Väga head nõuanded, millest tavaliselt ei kirjutata. Braavo!

    Ma tahaks veel mainida, et kui mängite fishidega, siis arvestage seda, et aeg on ka faktor. Fish ei jää sinuga igavesti mängima. Nii et mida kiiremini teie premium käte situatsioonid ette tulevad, seda parem. Mõelge sellele, enne kui järgmine kord teete väga marginaalse avangu, 3beti või calli. Ma sageli leian, et see on minu väärtusliku aja ja jaksu raiskamine. Just gimme those aces! :D
    Head viimased postid, mehed! Varasematel aegadel rohkem, aga ka viimasel ajal tuleb ette, et hakkan kohe matši alguses liialt vastast testima. Esimeste kätega paar barrelit ja esimeses 3bet potis kesisel boardil cbet jne. Alguses ei anta sulle mingit respekti - ei fishi ega regulari poolt, ja siis avastadki pärast esimest kümmet kätt, et ca pool BI juba ära antud. Eriti totter on see veel, siis kui kasutad PTR või sarnast lehte ja tead juba ette, et tegu on fishiga ning siis pead hakkama limppottides seda tagasi grindima ja reigimasinast läbi laskma.

    Tahaks veel lisada seda, et paljud fishid ka snap-otsustajad ja nende vastu lisaks suurte kätega suurelt bettimisele tuleb kasuks ühtlase kiire rütmiga panustamine. Kui oled oma monstriga ohutul flopil otsustanud kolme tänava value peale minna, siis boom-boom-boom ja kõll-kõll.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES