Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 94
  1. #41
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Video autoritele pole muud öelda, kui et:
    ( Click to show/hide )


    Jään huviga seikluste jätku ootama. Prode uus videoseeria siiani on täiesti maailmatasemel. Võimalik, et isegi parim kogu universumis.

  2. #42
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Ei hakanud eraldi teemat tegema, sest pm sama. video: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...rEST2-10012011

  3. #43
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei hakanud eraldi teemat tegema, sest pm sama. video: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...rEST2-10012011
    Ranka, mul see video rakebacki lehel tööle ei hakka, küll aga 4 mindine näidis töötab..

  4. #44
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Mul ka algul Google Chromiga millegipärast ei töötanud aga nüüd töötab. Äkki oli liiga palju vaatajaid korraga või muud sellist.

    EDIT:
    Ja kurvaks muidugi teeb asjaolu, et 116 silmapaari vaadanud aga kommentaare netu. Teadke mehed, et niisama me ka tööd ei tee ja kui muud moodi tagasisidet ei saa siis hakkab see tagasiside tulema meie rahakottidesse. Nii lihtne see ongi.

  5. #45
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    142

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    esimene viga mis kohe silma jääb ja leak on see et ranka sellisel boardil cbetib alati 1.5big blindi

    AGA muidu hea vid
    Viimati muudetud Jubin poolt : 11.01.11 at 02:39

  6. #46

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Kas teises videos 1.45-peal 86o-ga riveris kui vastane shoveb oleks mõeldav foldimine kartes paremat kätt? näites A6 või maja

  7. #47
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    142

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    pigem on küsimus kui vastane raiseb kas me ainult callime või paneme ise otsa. Seal käes ma ei näe mingit nii suur bluffi et vastane seal sellise beti peale peaks tegema nii suure overbet/AI, pigem teeks ta seda ainult nutsiga. Samas shovemine nutsiga on suhteliselt -EV niiet seal shovet me kunagi suht ei näe. Ja kui ka näeksime siis promad vb leiaksid foldi aga mina arvatavasti calliks ja kui oleme taga siis note kirja. samuti kui saame otsa paneku, siis ajaks probably nupud sisse sest ta võib seal otsa panna nts Kxs ja isegi bluffiga.

    minu mõtted siis

  8. #48

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Väga hea jällegi nagu ka esimene osa. Sai palju tarkust kõrvataha pandud.
    Aga mina isiklikult oleks seal 252 flopis kus meil 10 2 oli korralikult otsa keevitanud mitte lihtsalt callima hakanud nagu ranka soovitas. Põhjendus selles, et kuigi lauas tundus olevat vaid masditõmme (kaks kaarti olid potid) siis samuti on siin ju ka reatõmbed jah sa lisasid et me ei tohiks karta nt. A4 laadset reatõmmet aga kas ennemini ta ei pane sellise käega nupud sisse flopil, kui tal on veel 2 kaarti mis talle rea annavad? või samamoodi masditõmme?
    Selle info põhjal mis video järgi vastasest jäi tundus et ta mängib kaarte puht emotsioonide põhjal st. kui talle tundub et 94 nüüd hittib siis seda ta ka mängib mitte, et seda ma oop ei puutu ors.
    võimalik et mõtlen natuke mööda, siis palun juhendage mind:)

    Jubin su postist ma küll midagi aru ei saanud:S
    "Pigem teeks ta seda nutsiga", "aga mina arvatavasti calliks" "samuti kui saame otsa paneku, siis ajaks problably nupud sisse sest ta võib seal otsa panna nts Kxs ja isegi bluffiga."

  9. #49
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    142

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    ühesõnaga kõik võib olla kuna tundmatu, aga esimest korda ajaks ma siiski nupud sisse tripsiga kuna tundmatu vastane. Kui nuts siis nuts siis note kirja. Minu kogemused on näitanud et seal kui keegi SHOVEB siis see on tavaliselt nuts aga kuna tundmatu vastane siis esimest korda maksan talle kinni, for info. Samas nüüd mõtlen shove calliks vb aga kui standard tõste saaks siis ka calliks arvatavasti ja sisse ei hakkaks algul ajama

  10. #50
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Hea ja kasulik note tuleks: nutsuga ajab rahad sisse

    Video oli kihvt nagu kõik eelmised. Pärast ranka ja estpatricku videosid hakkan alati paare ja teisi selliseid väikseid käsi rohkem hindama millegipärast :P
    Viimati muudetud ziimukaz poolt : 11.01.11 at 13:10

  11. #51

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Väga head videod, sai tublisti kõrva taha pandud.

  12. #52
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    142

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Hea ja kasulik note tuleks: nutsuga ajab rahad sisse

    Video oli kihvt nagu kõik eelmised. Pärast ranka ja estpatricku videosid hakkan alati paare ja teisi selliseid väikseid käsi rohkem hindama millegipärast :P
    note ei tuleks "nutsuga ajab rahad sisse" vaid " nutsuga overbetib/shoveb/"

  13. #53
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas Jubin Vaata postitust
    note ei tuleks "nutsuga ajab rahad sisse" vaid " nutsuga overbetib/shoveb/"
    IMO see on ka suht 'standard', et nutsiga nii tehakse. Pigem võiks olla note, et kui bluffiga teeb. Aga jah see note ka halb ei ole, sest siis järgmine kord saad notest kinnitust.

  14. #54

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Ainult üks küsimus: miks sa fishiga rääkida ei taha? Selles mõttes, et käsi ei peaks arutama, kuid niisama midagi peaks minu arvates siiski vastu seletama, selliselt viisakalt, et tal ka tore tuju oleks jätkata.

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Ainult üks küsimus: miks sa fishiga rääkida ei taha? Selles mõttes, et käsi ei peaks arutama, kuid niisama midagi peaks minu arvates siiski vastu seletama, selliselt viisakalt, et tal ka tore tuju oleks jätkata.
    Olen nendega rääkinud ja siis juhtub mul endal järgmised asjad:
    a) saan liiga sõbraks ja hakkab halb raha ära võtta :( Olen mina alles õrnahingelien tibu
    b) mäng läheb aeglasemaks
    c) tekib metamäng
    d) kui saan uue laua siis ei suuda enam chattida, mis võib fishi välja vihastada ja ta kaduda või hoopis tekitada veelrohkem metamängu
    e) fish hakkab ka rohkem mõtlema. see tähendab, et kui enne lasi veebis ringi ja mängis robotit siis nüüd äkki vahib rohkem mängu ja püüab mul mõne betsizing telli kinni
    f) kui võidad ja ütled vale sõna võib solvuda ja kaduda

  16. #56

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Äkki ranka viitsiksid minu postile ka vastata? tahaks teada kas mu mõttekäik on õige:)
    Äitähh!

  17. #57
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Teisest videost rohkem UUSI leake/vigasid silma ei hakanud. Teine video oli ikka korralik heater ja te peate arvestama, et nii jooksed üli harva ja mõnikord jooksevad vastased sinu vastu nii ja siis peadki külma pead säilitama ja üritama ikka head mängu teha ja minimaalselt kaotama.


    Teises videos jäi 1 vastase käsi (27. minut) nägemata. Kõik, kes soovivad seda näha, vajutage spoilerit:

    ( Click to show/hide )

  18. #58

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    kuna oli hiiter, siis nagu jäigi video igavaks...hu on kõige lihtsam mäng kui jooksed hästi, skilli vajab kõige enam kui vastane jookseb hästi ning pisut vähem kui mõlemad jooksevad sitasti...tglt on aga tore kui sellised videod tähelepanu äratavad, sest siis elavneb ka asdfjaüsdpj thread, kus kirutakse 1000 käega võidetud 5bi kaotamist 100 käega
    Viimati muudetud sineep poolt : 11.01.11 at 18:26

  19. #59
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Vaadatud, meeldis. Kõik jutt tundub kuidagi nii loogiline, samas ise lauas alati ei suuda nii loogilist mõttekäiku tekitada...

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas sineep Vaata postitust
    kuna oli hiiter, siis nagu jäigi video igavaks...hu on kõige lihtsam mäng kui jooksed hästi, skilli vajab kõige enam kui vastane jookseb hästi ning pisut vähem kui mõlemad jooksevad sitasti...tglt on aga tore kui sellised videod tähelepanu äratavad, sest siis elavneb ka asdfjaüsdpj thread, kus kirutakse 1000 käega võidetud 5bi kaotamist 100 käega
    Ma arvan, et fishide vastu mängimine videos ongi igav, sest kas sa jooksed hästi ja võtalt talt stäki ilmselges kohas ära või vastupidiselt pead palju foldima. Aga algajatele peaks see olema A&O. Kui kogemused käes siis alles regularide vastu mängima.

    Regularide vastu mängitavad videod on huvitavad aga algajatele võib-olla liiga keerulised.

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES