Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 94
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    PokkeriProd POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Foorumikasutaja ‘MeelisV’ (Full Tilt pokkeritoas tuntud kui TomsterEST) võttis linti oma 50NL ($0.25/$0.50) Hold’em Heads-Up sessiooni. Algne video oli ilma hääleta ja siis seetõttu ‘MeelisV’ otsis omale ‘coachi’, kes vaataks video üle ning lisaks oma mõtteid.

    Vaata videot: http://www.pokkeriprod.com/2011/01/0...pokkeririigis/

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Videot ma ise ei ole üle vaadanud, seega ei vastuta millegi eest :) Lisan mõne aja pärast ka MeelisV kommentaarid.

  3. #3

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Jah, "vaatame, mida teeb meie donkster EST."

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Või hoopis paranka donk?

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Kas seda videot arvutisse pole kuidagi võimalik saada?

  6. #6

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Polnud paha kommentaar video peale, kuid ma tahaks natuke selgitust, et kuidas sa 3-bet pottides neid käte range enda jaoks määrad, väites, et vastasel võib käes olla nt 107 vms. Võib-olla jooksvalt tõesti ütled esimese pähe tuleva, kuid lihtsalt jäi kõrva, umbes kaks korda.

    Muud selgitused - väga okeid.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Ei. Hetkel isegi on, tulevikus kindlasti mitte.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Polnud paha kommentaar video peale, kuid ma tahaks natuke selgitust, et kuidas sa 3-bet pottides neid käte range enda jaoks määrad, väites, et vastasel võib käes olla nt 107 vms. Võib-olla jooksvalt tõesti ütled esimese pähe tuleva, kuid lihtsalt jäi kõrva, umbes kaks korda.

    Muud selgitused - väga okeid.
    Esimesest küsimusest ei saa hästi aru, et kus kohas (mis tänaval) täpsemalt 3betting range määratleda? Üldiselt 90% fishe ei foldi 3betidele ja nad callivad su 3beti ära pm. iga suitedi/connected/ässaga + siis broadwayd. Seega sina ei tohiks bluffida ja peaksid valuerange hoidma umbes sellise (mu standard 3betting range fishi vastu): 99+ ja any broadway - 15.2% käsi.

    See T7 või miski muu, mida ma korrutan pm. peakski sulle aimu andma, et ta range on täiesti trash-heavy. See tähendab, et T7s on isegi nende range keskel või topis, sest nad callivad veel pasemaga näiteks Q3s. Jah Q3s on tegelt parem käsi kui T7s aga 3betted potis mängib T7s paremini. Vähem domineeritud, rohkem võimalus suuremaid paare ja ridu teha.

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    vaatan lähimal ajal ära, aga esimeste videominutitega tekkis kohe küsimus. kas PTR ei näita winratet mitte big betides (2xbb?). st, et Meelise winrate oli 7BB ehk 14bb/100?

  10. #10

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Lisakommentaar: mulle ei meeldi viimaste videode pealkirjad, sest need ei anna mingit infot ja on lihtsalt poosetamiseks. Mõttetu pask järelikult. Kui ma toredat huumorit tahan, loen Valdo Jahilo nalju või midagi.

  11. #11

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Esimesest küsimusest ei saa hästi aru, et kus kohas (mis tänaval) täpsemalt 3betting range määratleda?
    Konkreetne käsi on minut 26 ja 3-bettija oli vastane. Vaatasin üle ja ikka ei saa aru, et kuidas sa saad öelda käe kommentaariks, et tal on siin nt "A7 või 107". Mis tingimustes vastane (!) 3-betib sul 107? Nende kahe käe vahe on ju röögatu. Eriti kui tal see 3-bet on vist sinna 8% juurde.

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Oli informatiivne ja huvitav. Hästi arutlesid ja väljendasid end.

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Häiris hääldus sõna "equity" (ˈɛkwɪtɪ) puhul.

    Lisaks, kas te ära ei tüdine selliste donkish halfstackeritega mängimisest? Nii ei ole üldse huvitav ju.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Lisaks veel niipalju, et mu standard 3betting range muutub päris palju. Kui fish 4betib palju siis ei hakka häid käsi nagu JTs, QTs jne. 3bettingu peale raiskama vaid võtan flopi. Samuti kui fish on väga maniakaalne siis on parem nende kätega callida, lootes et saame paari/draw pihta ja makstakse välja. Kui fish ei foldi üldse 3betile aga samas postflop väga niti ning passiivne siis ma isegi kätega 9Ts, 98s, J9s, J8s hakkan 3betima.

    Käed, millega ma mitte-foldivaid fishe kunagi ei 3beti ja alati callin:
    AX-A9s, vahest ka ATs (liiga suur postflop value ja liiga suur domineeringu oht 3betted potis), 22-88.
    Ja millega ma kunagi ei 3beti ja vahest callin aga enamasti foldin:
    98o, 9To, J9o, Q8o, Q9o ja sinna kanti kaardid. 67o on minu jaoks alati fold ning ülejäänud käed kõik foldin.

    Kui fish minraiseb siis mu calling range läheb nats loosemaks ala callin Q7s, J7s, T7s, KXs jne. aga kui mul mind sitt ning tilt siis foldin ka need, sest ma arvan, et nende kaartide EV on väga väikene.

    Kokkuvõte: Fishi vastu OOP tuleks mängida väga tight ja väga suuri potte. See tähendab, et haarake initsiatiiv tugeva käega enda kätte ning bet-bet-bet-bet kui teil midagi on. Siit peaks tulema ka OOP kõige suurem eelis välja, sest nüüd Teie kontrollite täielikult poti suurust (jah fishi vastu saab teha seda ka OOP) ja kuna nende 3betting call range on nõrk, Teie range tugev, pot suur siis pm. sinu 3bet + flopi cbet on long rnnis break-even, nõrgalt profitable aga turnil kui Teie käsi on veel tugev siis sealt maalt muutub see väga suureks +EV mänguks ja kui te check-foldite pasa käe olete ikkagi plussis tänu heale PF + flop mängule.

    IP jällegi olen 'loose'. Tegelt HU kohta väga tight, mängin ca. 59% käsi keskmise fishi vastu, niti fishi vastu ligi 100% ja IP on juba raskem stäkke sisse saada aga samas sealt tulevad +EV olukorrad small-ball pokkerist ja headest bluffidest või korrektse betsizingu thin/fat valuebettidest.

    Siis iga mängija peaks omale selgeks tegema, et fishi vastu ei ole mõtet balanseerida.
    a) ei ole mõtet bluffida! ISegi kui esimesed 50 kätt te pole kordagi 3bettinud. Seda on mul sitaks juhtunud, kui fish avab näiteks 40% buttoneid ja ülejäänud käed limbib/foldib. Siis ei ole mõtet kordagi bluffida, mitte kordagi!!!!!!!! See, kes arvab ,et nüüd fish adjustib on ise veel suurem fish -- nad ei adjusti. Saate oma ässad, 3bettide esimest korda ja naks on stäkk Teie.
    b) betsizingut ei pea ka balanseerima. Kui käsi misseb pange cbet IP pool potti või isegi alla selle. Olen leidnud fishe, kes foldivad 2BB-le sama effektiivselt kui 3-4BB cbetile. 3BB cbet (3x raised potis) on standard ja üle selle on verkill. Seda siis kui Teil ei ole kätt või ühesõnaga kätt, millega olete võimelised callima ära allini. Sinan alla käivad ka nõrgad drawd, keskmised paarid, top paarid nõrga kikkeriga, bottom paarid jne. Seti, 2p, tp/gk, tugev combo draw ma panen 4-5, pot või isegi overbet. Olenevalt stäkist, käest, boardist jne.
    c) drawdega bettige vähem, OOP mängige passiivselt, turne dongake. Kui te callite OOP, saate pihta drawle ja vastane betib. check-call flop, kui turn misseb ja vastane üldiselt station pange turnis 40-50% potti ning seadke omale riveri hind. See on uskumatu kui palju nad foldivad, kui callivad on teil equityt + saate bluffida ja ku iraisevad siis nad reeglina teevad väikese minraise ning saate callida.
    d) 3betted pottides betsizing korda. Kui teil on JT ja fish avab 3BB (100BB stäkid) siis pange 8.5-9BB. Võite panna ka 10BB kui tunente end mugavalt aga kui nüüd käes AK, AA, KK, AQ, JJ, QQ (ehk suur käsi) pange 9,5BB, 10BB, 11BB, isegi 12 ja 13BB on fine (kahte viimast ma ei ole eriti testinud, sest 10-11 on piisav). NAD EI FOLDI, lihtsalt ei foldi. Kui postflop saate pihta tugevale käele siis olenbevalt boardidest bettige aga palju. pot on 18 ja drawd maas pange 15. Kui nad callivad teie 13 beti, callivad ka 15 beti. Kui missete siis pange sama summa mis oli 3bet suurus. Näiteks fish avas 9BB, te 3bettide 8.5BB peale QTs-iga, flop tuleb 492 (üks poti, teiel BD mastitõmme). Pot on 16.5BB (rake maha). Siin mina panen 7, maksimaalslet 8BB. Kui nad raisevad siis raisevad ka Teie 10BB cbeti, samamoodi foldivad ja callivad sama effektiivselt. Erinevus on, et TE säästate raha ja erineuvs on, et TE saate odavamalt näha turni kaarti. Kui nüüd turni tuleb T või Q - BINGO! POMMITAGE SUURELT.

    Ma ütlen ,et fishid on idioodid aga enamus 'prosid' on veel suuremad idikad, sest nad balanseerivad fishi vastu. 2p2 näen sellist jama igapäev, iga fucking päev.

    PS! Rohkem sellist väärtuslikku infot mu poolt ei tule.

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Järgnevates videodes peaks video tegija, enne kommenteerimist pro´le statside ära seletama, mida mingi number reas tähendab.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Häiris hääldus sõna "equity" (ˈɛkwɪtɪ) puhul.

    Lisaks, kas te ära ei tüdine selliste donkish halfstackeritega mängimisest? Nii ei ole üldse huvitav ju.
    Ma ise snap quitin kõik, kellel on stäk väiksem kui 60BB. Kui veits tildine, mind sitt siis quitin absull kõik kellel on alla 80BB. 50Nl ja 100NL ei tohiksi alla 60BB kellegagi mängida, sest traffic on liiga suur.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Järgnevates videodes peaks video tegija, enne kommenteerimist pro´le statside ära seletama, mida mingi number reas tähendab.
    MeelisV saatis mulle ka selle info aga ma ise ei pannud tähele. Anyway HU-s need statid ei ole üldse tähtsad. Tihti on päevi kus olen mänginu 6-7 tundi, siis hakkan PT3-est statistikat kontrollima ning avastan, et käsi ei olegi importinud ning päev otsa ei ole HUD töötanudki.

    HUD vajalik siis kui mängida 2 või rohkem lauda.

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Enne video vaatamist, võite sellele pilgu peale visata:
    Mu HUDi display:

    Abb. Name
    Hands
    ---
    VPIP
    Call open
    Steal
    3bet
    ---
    Agg factor
    Flop CB
    Fold to flop CB
    Flop Check raise



    Ma mängin küll HUd statse silmas pidades ja see 75s 3bet oli ka selles tingitud, et ei olnud veel seda vastast kordagi 3betinud.
    Ärge selle pärast põdege, et shortstackerite vastu mäng on. Järgmine nädal tuleb 100% fullstack mäng.
    Õhtu poole võtan siin rohkem sõna, praegu pean välja minema.

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Ranka kommentaarid olid toredad/asjalikud. Mis eriti meeldis oli too "tsau blau" l6pus, meenutas Otti ja omaaegset Carte Blanche :)
    Nokiks aga selle kallal, et vastasteks valitakse "lambidongid". Viimane tyyp oli lausa 5000$ miinuses.
    Kordades huvi pakkuvam oleks mang, kus mangiksid m6ne solid venna vastu, kus otsitakse momente kus vastane teeb
    vea / sa outplayed ta. Samas poleks tegu enam bumhundiga....
    Wp, gg m6lemad.
    Bye.

  20. #20
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis iga mängija peaks omale selgeks tegema, et fishi vastu ei ole mõtet balanseerida.
    a) ei ole mõtet bluffida! ISegi kui esimesed 50 kätt te pole kordagi 3bettinud. Seda on mul sitaks juhtunud, kui fish avab näiteks 40% buttoneid ja ülejäänud käed limbib/foldib. Siis ei ole mõtet kordagi bluffida, mitte kordagi!!!!!!!! See, kes arvab ,et nüüd fish adjustib on ise veel suurem fish -- nad ei adjusti. Saate oma ässad, 3bettide esimest korda ja naks on stäkk Teie.
    b) betsizingut ei pea ka balanseerima. Kui käsi misseb pange cbet IP pool potti või isegi alla selle. Olen leidnud fishe, kes foldivad 2BB-le sama effektiivselt kui 3-4BB cbetile. 3BB cbet (3x raised potis) on standard ja üle selle on verkill. Seda siis kui Teil ei ole kätt või ühesõnaga kätt, millega olete võimelised callima ära allini. Sinan alla käivad ka nõrgad drawd, keskmised paarid, top paarid nõrga kikkeriga, bottom paarid jne. Seti, 2p, tp/gk, tugev combo draw ma panen 4-5, pot või isegi overbet. Olenevalt stäkist, käest, boardist jne.
    c) drawdega bettige vähem, OOP mängige passiivselt, turne dongake. Kui te callite OOP, saate pihta drawle ja vastane betib. check-call flop, kui turn misseb ja vastane üldiselt station pange turnis 40-50% potti ning seadke omale riveri hind. See on uskumatu kui palju nad foldivad, kui callivad on teil equityt + saate bluffida ja ku iraisevad siis nad reeglina teevad väikese minraise ning saate callida.
    d) 3betted pottides betsizing korda. Kui teil on JT ja fish avab 3BB (100BB stäkid) siis pange 8.5-9BB. Võite panna ka 10BB kui tunente end mugavalt aga kui nüüd käes AK, AA, KK, AQ, JJ, QQ (ehk suur käsi) pange 9,5BB, 10BB, 11BB, isegi 12 ja 13BB on fine (kahte viimast ma ei ole eriti testinud, sest 10-11 on piisav). NAD EI FOLDI, lihtsalt ei foldi. Kui postflop saate pihta tugevale käele siis olenbevalt boardidest bettige aga palju. pot on 18 ja drawd maas pange 15. Kui nad callivad teie 13 beti, callivad ka 15 beti. Kui missete siis pange sama summa mis oli 3bet suurus. Näiteks fish avas 9BB, te 3bettide 8.5BB peale QTs-iga, flop tuleb 492 (üks poti, teiel BD mastitõmme). Pot on 16.5BB (rake maha). Siin mina panen 7, maksimaalslet 8BB. Kui nad raisevad siis raisevad ka Teie 10BB cbeti, samamoodi foldivad ja callivad sama effektiivselt. Erinevus on, et TE säästate raha ja erineuvs on, et TE saate odavamalt näha turni kaarti. Kui nüüd turni tuleb T või Q - BINGO! POMMITAGE SUURELT.
    Väga head nõuanded, millest tavaliselt ei kirjutata. Braavo!

    Ma tahaks veel mainida, et kui mängite fishidega, siis arvestage seda, et aeg on ka faktor. Fish ei jää sinuga igavesti mängima. Nii et mida kiiremini teie premium käte situatsioonid ette tulevad, seda parem. Mõelge sellele, enne kui järgmine kord teete väga marginaalse avangu, 3beti või calli. Ma sageli leian, et see on minu väärtusliku aja ja jaksu raiskamine. Just gimme those aces! :D

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES