Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 23
  1. #1
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    NL200 AKo standard stackoff?

    14/11 agrod 2.4 ja 34%. 3bet 3.8% ja fold to 3bet 64%, 4bet 12%. 21k käsi.

    Readid:
    bvb 4b foldis regi vastu
    3b ja check/call cb
    2to6 ja fold to 17 peale
    ei sqs donki ja mind AKga ip
    bvb callib reraise bvb 942ss 98s
    AK-ga duubelbarrel QQ3 T oop

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP2 ($242)
    MP3 ($203)
    CO ($218)
    Button ($140.50)
    Hero (SB) ($200)
    BB ($85)
    UTG ($243.90)
    UTG+1 ($244)
    MP1 ($302.50)

    Preflop: Hero is SB with A, K
    5 folds, CO bets $6, 1 fold, Hero raises to $20, 1 fold, CO raises to $46, Hero raises to $200 (All-In)

  2. #2

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    need on cutoff statsid? palju 4 bet range on

  3. #3
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    need on cutoff statsid? palju 4 bet range on

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Readid:
    bvb 4b foldis regi vastu
    Mis see 4bet range sellise readi peale enam tähtsust omab?

    Käe kohta...usun kyll, et wp.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Stove 12%

  5. #5

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    fine kui 21k käe peale midagi ei ütle, siis pange südamerahuga rahad sisse
    ma loodan et mu kohta on ka sellised riidid tehtud, et ma saaksin AK käest väljut AA/KK-ga kui ma olen eelnevalt QQ 4b-foldinud, mis on täiesti standard isegi 6maxis
    Viimati muudetud KraindOnMaind poolt : 08.01.11 at 03:38

  6. #6
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Tsitaat Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Stove 12%
    Parandage kui eksin, aga see 12% HUDi popupis ei võrdu 12% rangega, vaid 12% kordadest ta 4-betib kui talle võimalus antakse.

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    fine kui 21k käe peale midagi ei ütle, siis pange südamerahuga rahad sisse
    ma loodan et mu kohta on ka sellised riidid tehtud, et ma saaksin AK käest väljut AA/KK-ga kui ma olen eelnevalt QQ 4b-foldinud, mis on täiesti standard isegi 6maxis
    Well played, aga millisel limiidil ja saidil see standard on?

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Parandage kui eksin, aga see 12% HUDi popupis ei võrdu 12% rangega, vaid 12% kordadest ta 4-betib kui talle võimalus antakse.
    Imo sul on õigus.

    HUD'is saab panna ka eraldi:
    a) 4bet (see on siis protsentuaalne kord võimalikest kordades)
    b) 4bet range (sel juhul ta peaks ise välja arvutama 4bet range range, arvutab läbi a) stati)

  8. #8
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    4-bet range on standardina isegi HEMi popupis olemas.

    Võib-olla loll käsi, aga mulle tundub, et ma ehk leveldasin ennast siin. Sest mina olen vastase jaoks kaunis tundmatu (3b/4b sõdu ei ole) ja tema minu jaoks ka va see üks kord juhuslikult, kus ta avas ja 4b/foldis regi vastu (aga mina pole see reg! Samas on meil decent equity QQ+, AK vastu). See, et see on bvb on ilmselt ka viga, sest ma panen tihti btni readid 3b olukorras ka bvb-na kirja. Võib-olla ei peaks samas. Obviously jooksin selle top range vastu ja nüüd on vaja teada, kas olen tulemustele orienteeritud või on see siiski standard.

  9. #9
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Hakkasin isegi uurima vahepeal, miks PT3-s 4bet range stati pole (mis mitmetes heade mängijate videodes HEMi popupis silma hakanud). Sai peagi selgeks, et on üks hullemaid state, mis olla saab. See sõltub nii rämedalt mängija positsioonilistest 3-4bet harjumustest ja teda 3bettinu 3bet rangest (meeletu sample vajalik, et see neutraalseks saada). Nendega kahjuks see stat ei arvesta üldse! Pmslt nagu inceptionis unenäod unenäos - väga raske neid kontrollida :).

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Endale tundub küll viimasel ajal, et isegi head regid leveldavad ennast AK-ga ikka üsna tihti üle, eriti kui mingi gay 4bet neile teha näiteks.

  11. #11
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Samas on reaalselt selliseid vendi, kes 4-bet/foldivad väga palju NL100/200.

    Pastilaa, ma ise ei vaata kunagi 4bet range stati. Tegelikult ei vaata 4beti stati ka väga, viimasel ajal olen lihtsalt silmama hakkanud, et mitu korda mitmest, aga intuitsiooni pole küll tekkinud, et mida sellega peale hakkata. Üks riid on parem, aga antud olukorras läks viltu. :)

  12. #12
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Endale tundub küll viimasel ajal, et isegi head regid leveldavad ennast AK-ga ikka üsna tihti üle, eriti kui mingi gay 4bet neile teha näiteks.
    kas sa tahad sellega öelda, et reg vs reg olukorras AK shippida on viga?

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Tsitaat Algselt postitas tdx Vaata postitust
    kas sa tahad sellega öelda, et reg vs reg olukorras AK shippida on viga?
    No NL25 kus mina mängin, siis JAH.


    Edit: Mäng on oluliselt muutunud viimase aastaga. Kui aasta tagasi oli AA vs KK ship standard iga sessi ajal regide vahel, siis nüüd näeb sellist asja ikka väga harva. Ja reg vs reg AK shippida on küll tänapäeval suht raha põletamine.

    Edit2: Ei väsi kordamast, et enamasti oleneb siin ikka vastasest ikka. Kui palju tema 3-4bet blufib jne...
    Viimati muudetud janek174 poolt : 09.01.11 at 22:30

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Tsitaat Algselt postitas tdx Vaata postitust
    kas sa tahad sellega öelda, et reg vs reg olukorras AK shippida on viga?
    janek juba vastas ära, aga NL25s on hetkel AKga pre shovemine käe blufiks pööramine (regide vastu), sest calli halvemalt ei saa pea kunagi (parimal juhul saad 43/57 olukorra QQ vastu).

    AA vs KK ship on aga minuarust siiamaani standard. sellesmõttes, et keegi foldi peale küll ei mõtle. tihtipeale ei saada lihtsalt stacke preflop sisse vaid flopis.

    //edit: see käsi on küll NL200 ja ei tea kui kasumlik seal AKga pre ära stackida on.
    //edit2: ja BvB olukorras shipin alati AK tho.
    Viimati muudetud kardaanirist poolt : 10.01.11 at 10:38

  15. #15
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    enda image on tähtsam sellises olukorras kui vastase oma. minu vastu mängitud 276 käe jooksul oled sa 11/5 3% 3bet ja võid ise arvata kas sa AKo saad kasumlikult ära stackida.

  16. #16
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Hakkasin isegi uurima vahepeal, miks PT3-s 4bet range stati pole (mis mitmetes heade mängijate videodes HEMi popupis silma hakanud). Sai peagi selgeks, et on üks hullemaid state, mis olla saab. See sõltub nii rämedalt mängija positsioonilistest 3-4bet harjumustest ja teda 3bettinu 3bet rangest (meeletu sample vajalik, et see neutraalseks saada). Nendega kahjuks see stat ei arvesta üldse! Pmslt nagu inceptionis unenäod unenäos - väga raske neid kontrollida :).
    4bet range arvutatakse PFR*4bet%. Kuidas PT3 siis õigustab selle 4bet% sisse jätmist oma programmi? Ma ei tea ühtki statti, mis oleks 100% staatiline, kui niimoodi nitpickida võiks tulla järeldusele, et pt3 ja hem on täiesti kasutud programmid.

  17. #17
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Asi polegi niiväga otseselt kasumlikkuses KUI sind callitakse (loll oleks loota, et calliks AQ-). Asi on selles, et 4-bet folditakse ja sisse aetakse tihti rangega QQ+, AK (40%) equitit, aga mitte standardina. Mind huvitab, kas antud read on piisav, et kategoriseerida villaini selliseks, kes ajab sisse rangega QQ+, AK (2.6% kätest) ja et leiduks ka junki a la (~1.5%) kätest.

  18. #18
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    enda image on tähtsam sellises olukorras kui vastase oma. minu vastu mängitud 276 käe jooksul oled sa 11/5 3% 3bet ja võid ise arvata kas sa AKo saad kasumlikult ära stackida.
    Owned. Pigem arvangi, et mu image pole piisavalt hea, et vastase vastu AK ära stackida ja nende notedega leveldasin ennast, sest see konkreetne note ei ole ju minu vastu.

  19. #19
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Blindi stealimise situatsioonis minuarust saadki taoliselt väikselt 4betilt suht palju respecti oma 5bet AI-ga. Blindid lihtsalt nii tihti tulistavad 3beti vastu, et buttonil näpud sügelevad 4beti järele. Blindivarga 4-bet statid mis > 3%/17% on minu jaoks 5-beti tegemiseks AI AK-ga piisav argument eriti kui tema stealimisrange on lai.

    Siin aga on juba vastase 3-beti stat suht nitine ja kuigi sul on read, et foldis 4-beti, siis ma hoomaks pigem seda, et enamustel kordadest on ta piisavalt hea sinu vastu. Ma paneks oma otsuse kolmest asjast kokku:
    - read
    - ta on nit
    - mis sina võiks tema silmis olla

    Kuna sa ütlesid, et pole eriti hea, siis 2:1 fold.

  20. #20
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    4bet range arvutatakse PFR*4bet%. Kuidas PT3 siis õigustab selle 4bet% sisse jätmist oma programmi? Ma ei tea ühtki statti, mis oleks 100% staatiline, kui niimoodi nitpickida võiks tulla järeldusele, et pt3 ja hem on täiesti kasutud programmid.
    PT3 tegija lühike kommentaar selle stati kohta. http://party.pokertracker.com/forums...tart=0#p132508

    Võiks "nitpickida" loomulikult iga stati üle (ja kasvõi nii tarbetu sõna nagu "nitpickida" seda iseenesest on, kasutamise üle suvalises eestikeelses lauses. tore muidugi, et oled omandanud vägeva ingliskeelse slängisõnavara. ise kasutaks siin lihtsalt "norida" - sama effekt ja jõuaks kiiremini rahvani, kellega räägime + ei jätaks nii üleolavat muljet. kui see on taotluslik, siis lase edasi). Antud juhul arvestasin lihtsalt endast targema arvamusega. Sama arvan pokkerialaselt muidugi sinu arvamuse kohta - tänud vastamast .

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES