Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 9 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 179
  1. #21
    leits
    Guest

    Re: moi ljubimõi OPEL

    sitaks funny imo

  2. #22
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Tuntud väljend on ju, et ennem naine olgu lits, kui auto Opel ;D

    Ning samuti ei näe pointi sõita odava Opeliga, kui kuus teenida 100k eestlast +, see on raha mõnitamine ;D

  3. #23

    Re: moi ljubimõi OPEL

    esimene auto oli mul 94 aasta Opel Vectra 1,8i CDX, ostsin 2001

    [img width=480 height=358]http://image.nettix.fi/extra/carimg/980701_980800/980731_b_f5efbc14fc4c5c6a.jpg[/img]


    nüüd on 2006 Vectra

    [img width=750 height=562]http://s2.desktopmachine.com/pics/Opel-vectra-82-1024.jpg[/img]

    nüüd tahaks Insigniat..

    BTW, Aasta Auto 2009

    [img width=750 height=500]http://www.autoincar.com/wp-content/uploads/2008/04/opel-insignia-2.jpg[/img]


  4. #24
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: moi ljubimõi OPEL

    vat see on ehtne opelimees

  5. #25

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Minu kolmas auto oli Opel Ascona 84, mis omajagu ületas minu esimest autot skoda xxx, kuid jäi samavõrd alla minu teisele autole ehk VAZ 2106 76

  6. #26

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Insignia on suht hea välimusega auto (ega Opelid ei näe üldiselt üldsegi kehvad välja) aga mina näiteks ei usaldaks teda mingil juhul tutikana osta. Ma kardan, et temaga tekib sama efekt, mis näiteks Ford Mondeoga - auto näeb küll hea välja, kuid ei suuda hinda hoida. Kui auto kaotab viie aastaga oma väärtusest 3 korda või rohkem, siis on sellise auto omamine minu mõistes liigne luksus ja viis aastat vana Opeli, Fordi vms. omamine tähendab juba seda, et liiga sageli tuleb teeninduste ja romulate vahel joosta. Insigniaga suht samas hinnaklassis on näiteks Toyota Avensis (tuleb ka peagi uus mudel), Honda Accord, Mazda 6 vms - need masinad ei kaota oma hinnast never nii palju ning vähemalt kaks esimest on ülimalt töö- ja lollikindlad. On veel mitmeid valikuid (sh. kasvõi näiteks Korea autod, mille kvaliteet on viimasel ajal kõvasti tõusnud) kuid üsna tõenäoliselt ma välistaks auto valikul Opeli, Fordi, prantslased, Fiatid, Seatid jms. Praktilise inimese jaoks ongi 3-5 aastat vana Toyota/Honda minu arvates parim valik ning kui teenid kuus 100K+ (mitte pokkeri-, müügitöö- ega ehituse alal) siis võid alles hakata uut S-klassi või A8 vaatama (kuigi nende kvaliteet on kahjuks viimastel aastatel jälle tugevasti langenud).

    P.S. Kusjuures mulle meeldisid kunagi 95-00 Omegad. Suur ja mugav auto ning sai suhtelisel odavalt kätte. Vectra ka ok. Juppe pidi kõvasti minema, aga samas ei olnud need kuigi kallid.

  7. #27

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Insignia on suht hea välimusega auto (ega Opelid ei näe üldiselt üldsegi kehvad välja) aga mina näiteks ei usaldaks teda mingil juhul tutikana osta. Ma kardan, et temaga tekib sama efekt, mis näiteks Ford Mondeoga - auto näeb küll hea välja, kuid ei suuda hinda hoida. Kui auto kaotab viie aastaga oma väärtusest 3 korda või rohkem, siis on sellise auto omamine minu mõistes liigne luksus ja viis aastat vana Opeli, Fordi vms. omamine tähendab juba seda, et liiga sageli tuleb teeninduste ja romulate vahel joosta. Insigniaga suht samas hinnaklassis on näiteks Toyota Avensis (tuleb ka peagi uus mudel), Honda Accord, Mazda 6 vms - need masinad ei kaota oma hinnast never nii palju ning vähemalt kaks esimest on ülimalt töö- ja lollikindlad. On veel mitmeid valikuid (sh. kasvõi näiteks Korea autod, mille kvaliteet on viimasel ajal kõvasti tõusnud) kuid üsna tõenäoliselt ma välistaks auto valikul Opeli, Fordi, prantslased, Fiatid, Seatid jms. Praktilise inimese jaoks ongi 3-5 aastat vana Toyota/Honda minu arvates parim valik ning kui teenid kuus 100K+ (mitte pokkeri-, müügitöö- ega ehituse alal) siis võid alles hakata uut S-klassi või A8 vaatama (kuigi nende kvaliteet on kahjuks viimastel aastatel jälle tugevasti langenud).

    P.S. Kusjuures mulle meeldisid kunagi 95-00 Omegad. Suur ja mugav auto ning sai suhtelisel odavalt kätte. Vectra ka ok. Juppe pidi kõvasti minema, aga samas ei olnud need kuigi kallid.

    võibolla on asi ka kasutajas, mul pole oma opelitega kunagi probleeme olnud ja ainukesed kulud on olnud regulaarsed hooldused, kummid, õlivahetus jne. mis sinna juurde kuulub. aga ma olen suht rahulik juht kah, kiirust ei ületa, talda ei vajuta jne.

  8. #28

    Re: moi ljubimõi OPEL

    samas jutud opeli kohta ei tule ka õhust.
    näiteks kui mul oli vectra2000, kui käisin 2. kursusel(vist?), siis enne seda autot ei teadnud ma auto mootorist, varuosadest, parandamisest jne jne mitte midagi. peale seda autot oleksin võinud juba kuskile remonditöökotta vabalt praktikale minna. kõik sai selgeks. aga ikkagi ta meeldis mulle.

  9. #29
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Kas pole mitte vale arusaam, et Opeli jupid on odavad, minumeelest olen kuulnud, et jupid ikka siga kallid. Minumeelest üks tuttav vahetas ratta laagreid ja kui ma ei eksi 1 ratta laager maksab Omegale 800 eeku.

  10. #30

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Kas pole mitte vale arusaam, et Opeli jupid on odavad, minumeelest olen kuulnud, et jupid ikka siga kallid. Minumeelest üks tuttav vahetas ratta laagreid ja kui ma ei eksi 1 ratta laager maksab Omegale 800 eeku.
    tõenäoliselt on seal nagu ka arvutijuppidega, et mingist hetkest hakavad vanemad originaaljupid maksma rohkem kui uute autode omad.

  11. #31
    leits
    Guest

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Kas pole mitte vale arusaam, et Opeli jupid on odavad, minumeelest olen kuulnud, et jupid ikka siga kallid. Minumeelest üks tuttav vahetas ratta laagreid ja kui ma ei eksi 1 ratta laager maksab Omegale 800 eeku.
    vaata mingi Bmw juppide hindu, siis võime öelda, et need on ikka väga odava.
    Mu 2k3 Bmw'le maksab rattalaager 1.9k vist oli v 1.8k

    A tho ma võrlen hetkel suht koht võrreldamatuid ka, kuid siiski

  12. #32
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    kuna ma pole kunagi omanud ühtki autot, sest keegi raha anda ei taha, siis ma tunnen ennast alati igas autos suht kunnilt. Kui mingi vana opeliga käisime volbri ajal lätist alki toomas, siis ei toonud midagi, kuna üks vana oopel otsustas paar kilomeetrit enne piiri mootori kokku jooksutada. Muidu sai pikemalt kasutada ühte nivat, millega oleks kraavis lõpetanud, kui üritasin vaadata pimedas salongis alla kummardades, kuhu poole nii vanal risul 5s sisse läheb, sest nupp oli lahti ja midgai ei näinud ka.

  13. #33

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Papsi Opli bussile see Vivaro olid laagrid kokku 2,5k esimesed siis. Enda autolo esimesed kokku 400 krooni uued :D

  14. #34
    leits
    Guest

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Nojah minu saan on aastast 2003 ka:D
    Aga patriku opel on legendaarne no doubt ... faking oplei mytsi pidin veel talle ostma, ei ole leid veel

  15. #35
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    kuna ma pole kunagi omanud ühtki autot, sest keegi raha anda ei taha, siis ma tunnen ennast alati igas autos suht kunnilt. Kui mingi vana opeliga käisime volbri ajal lätist alki toomas, siis ei toonud midagi, kuna üks vana oopel otsustas paar kilomeetrit enne piiri mootori kokku jooksutada. Muidu sai pikemalt kasutada ühte nivat, millega oleks kraavis lõpetanud, kui üritasin vaadata pimedas salongis alla kummardades, kuhu poole nii vanal risul 5s sisse läheb, sest nupp oli lahti ja midgai ei näinud ka.
    Liigutasin tolle kommentaari ESTPatricku teemast siia, ei sobinud kuidagi sinna. Ja tahtsin ise lisada niipalju, et ajad pada mulle siin vä? Me tol päeval läksime ka opeliga (punase kadetita, rahva suus välk) volbrikal lätti viina järele. No viinad saime kõik kätte ja tagasi ka aga miskit kokkujooksnud opelit ma tee ääres kindlalt ei näinud :D

  16. #36

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Ma mõned aastad tagasi ostsin endale sadama lähedal olevast kolaurkast opeli võtmehoidja, lammutasin lahti ja panin keti otsa, selle kaelaketiga olin kaua aega tegija

  17. #37
    leits
    Guest

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Patrik ei maininud, et tegu on veel Touring variandiga ehk siiks universaaliga. See on TEH NUTS

  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Opel Kadett oli küll omal ajal korraliku minekuga :D

    Mis siis, et autot omades pidi ise õlinäpp olema või siis mõni sõber, sest aeg-ajalt oli ikka vaja jälle mõni jupp välja vahetada

    Aga jah need opeli naljad olid ülikõvad, sai hirnuda korralikult ;D


  19. #39
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: moi ljubimõi OPEL

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Opel Kadett oli küll omal ajal korraliku minekuga :D

    Mis siis, et autot omades pidi ise õlinäpp olema või siis mõni sõber, sest aeg-ajalt oli ikka vaja jälle mõni jupp välja vahetada

    Aga jah need opeli naljad olid ülikõvad, sai hirnuda korralikult ;D

    Mul oli üks koolivend, kes putitas Opel Kadeti nii üles, et igasugsed 5,6 jne liitrised mersud, bmw kadusid täpina taha. Isegi kiiredustel haapsalus ruulis oma kadetiga, nii mis kole.

  20. #40
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: moi ljubimõi OPEL

    ma justkui mäletan, et kui käisin haasalus kiirendust vaatamas kunagi, siis seal oli mingi ilge vana ront, millel olid tagaklaasid kinni keevitatud ja kui õigesti mäletan siis puudus ka korralik värv.

    kas see oli seesama opel kadett?
    kui oli, siis "nii mis kole" on fraas õige koha peal ;D

Lehekülg 2, kokku 9 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES