Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 54
  1. #21
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Nagu näha, siis selline sõnakasutus riivas paljusi ja isegi kui ranka üritas huumorit teha või mida iganes, siis seda heaks kiita tõesti ei saa ja eriti sellise tõsise teema puhul ehk nagu praegu juhtus on teema tänu sellisele sõnakasutusele suht offtopic ja arutame asjade üle, millele ei peaks aega raiskama. Kindlasti selliseid sõnakasutusi peaks edaspidi vältima, kus paljud võivad solvuda, samuti peate aru saama, et ranka on suht otsekohene inimene (ei mõtle praegu värd ütlust :)) ja ei keeruta, nagu ta ütles, et hakkate plekki sittuma, siis midagi talle ei meeldinud ja ütles selle otse välja, mis on ka kohati loogiline aga võiks jällegi sõnavara valida, et keegi ei solvuks jne

    Mängul kindlasti on potensiaali ja võtan kindlasti osa. Praegu on arutelu ja muutmine veel võimalik, seega andke teada, mis ei meeldi, kas paljudele ei meeldi näiteks sellise suurusega osavõtumaks, võiks olla väiksem jne, andke teada.

    Rakeback lehele tulevad videod sellepärast, et seal on omad plussid ja ka meil on väikesed plaanid sellega tulevikuosas, miks seal videosi uploadida. Kõige suurem pluss, et seda lehte ei arenda me ise ja ranka on saanud juba lootust, et me saame sinna tulevikus lehearendaja poolt tasuta vingema lahenduse, millel on parem player, sisukorrad ja siduda kogu videondust süsteemiga, sest videosi tuleb lähiajal väga palju järjest ja nagu ranka ütles ei ole normaalne kui tuleb 3 postitust tagasisidet kui videot vaadatud isegi 500+ inimest, seega meil on ka sellega teatud plaanid, et foorumis ei käida ainult infot ammutamas vaid tuleks ka ise tegutseda ja miks on loodud ka PP klubi, et arendada pokkerit ja kui mõned inimesed arendavad ja ülejäänud ammutavad, siis on töö puudulik, kuigi kõik peaks või vähemalt mingi panusegi andma ja siit tulevad järjekorras ka muutused. Loomulikult on ka panus see, et te kõik siin käite ja on tekkinud üldse selline pp kommuun, aga katsume ka koos rohkem tööd teha. Ning kas tõesti on nii raske logida rakeback lehele ja vaadata videot ja seda kõik tasuta, keegi ei sunni teid meie rakebacki kasutama ja me pole kuskil foorumis pidevalt promonud seda, aga keegi ei keela liituda ja anda väike panus PP arengule.

    Minult tuleb sellel nädalal välja HEMi analüüs 1 osa, mis on esialgu 3 osaline ja katsume nende kolme osa jooksul analüüsida preflop mängu ja ülevaadet saada oma leakidest. Video hõlmab wordi faili ja videot, video on kõigile aga wordi fail on momendil ainult klubi liikmetele, sest seal on palju tööd, isiklikke asju, teistest teostest teooria kohta lõike, mis ehk polegi eetiline avaliku foorumi jaoks jne, ehk mängijatele, kes tahavad areneda ja arendada pokkerit ning meie klubi liikmed peaks sellised olema kui ka sealt ei hakka tagasisidet tulema, siis on ka klubis midagi mäda jne, järelikult on tegu valede liikmetega aga kui klubi eesmärk on kõigile selge ja ka foorumi, et areneda ise ja arendada pokkerit, siis sellised liikmed peavadki kuuluma PP foorumi, klubisse ja selles suunas me ka siin hakkame asju korraldama, see on minu nägemus. Kui me ei saa seda nii hästi teha foorumiga, kuigi üritame, siis pp klubiliikmetelt ootaksime edaspidi paremat koostööd ja tänu sellele areneks pidevalt ka pp foorum.

  2. #22
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    see värdjateema võttis muigama, samas ka 'käemäng' võttis muigama, kõlab veits nagu onaneerimine või nii...

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    vardimang.
    solid jume.
    mis see on miski aprillinali siin v6i eeldad t6esti, et saad SNG jagu varde kokku?
    ja yldse, tundub et sul viimase 24h jooksul katus korduvalt jooksu pannud. selle asemel, et saada taaskord 40 kommentaari ja samapalju varjatud aplausi otsustasid sa tolle HU video miski parooli all panna, mis vaatamisel n6uab kuhugile logimist.
    hiljem tuled ja kirud/ahvardad samas teemas, et kui kohe kommentaare ei tule, siis tulevikus hakkate plekki sittuma.
    see k6ik on sissejuhatus tolle 6ilsa eesmargi taitmisel, kus loodad kaotada 90% kasutajatest? edasi mis?
    kui tahad strateegiat promoda, siis m6tle ennem tiba ja siis alles tulista.
    vardi, mul on hea tuju. diskussin face up.
    Videod on algusest peale RB saidil olnud ja kuna meil ei olnud seal normaalselt playerit siis ajutise lahendusena panime pealehele ning seda mainisime ka siin: http://www.pokkeriprod.com/2010/12/2...-madalas-vees/ (viimane lause video all). Seega väga alusetud süüdistused meie vastu sinu poolt. Teiseks võiksid lugeda meie vana aasta kirja (jällegi väga nõme ja slängikas jutt, pealkiri jube lame), kus on kirjas ka tuleviku plaanid, mis haarab ka videode osa.

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    see värdjateema võttis muigama, samas ka 'käemäng' võttis muigama, kõlab veits nagu onaneerimine või nii...
    Kunagi fooruminimi oligi ju käemängu foorum :) Ja sellest mängust foorum saigi alguses.

    Aga ei oleks uskunud, et see sõna "värd" niipalju poleemikat põhjustab. Kui tõesti on see nii haavav ja valus siis palun siiralt vabandust. Lihtsalt (rumalalt) lootsin, et meie kasutajaskond on harjunud sellise "inside" huumoriga ning enamus jutte, artikleid kirjutanud läbi huumoriprisma. Vaadake kasvõi viimaste postituse nimesid ja sisu pealehel:

    POKKERIVIDEO: 50NL HU – Operaator Kõps pokkeririigis (http://www.pokkeriprod.com/2011/01/0...pokkeririigis/)
    Pullikiri vana aasta õhtal!!!! (http://www.pokkeriprod.com/2010/12/3...a-aasta-ohtal/)
    POKKERIVIDEO: Mootoratturhii… Priit – II (http://www.pokkeriprod.com/2010/12/2...rhii-priit-ii/)
    POKKERIVIDEO: Mootorratturhii.. Priit! Sumpamas madalas vees!, kus on sisuks:
    Kui eelmine nädal toimus PokkeriProd.com filmiarhviis esilinastus filmile, mille ma isiklikult ristiks “Vapper Priit ja Vuss Villem tapmas pahasid” siis täna meie kuulus mootorratturhiireke… Ei Priiduke väntas taas valmis 28 minutit pika video."

    On need siis nii official ja ametlikud uudised? Kõik nagu blogi jutt, kus pm. kasutatakse slängi ja roppusi. Ma olen arusaanud, et see meeldib kasutajatele aga ju olen valesti aru saanud. Veelkord palun siiralt vabandust ja edaspidi enam minu sulest selliseid jutte, tekste ega promoartikleid ei ilmu.

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    ootaks vabandust magicfriendilt kui ranka oleks

  5. #25
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    mind üldse see sõnakasutus ei häirinud. Kõik on mingiteks intelligendinärudeks hakanud, prolehuumor ei kõlba enam?

  6. #26
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    timpz, selle asemel et mind provotseerida shipi rankale vastavalt kas 21 v6i 25 euri ja ole ametlikult esimene vardimangule reganu.
    ranka, valtimaks analoogseid "arusaamatusi" aksepteeri t6siasi, et insidejoke on ja jaab inside jokiks. su yleskutse oli avalikus foorumis ja k6igile suunatud. hell no, aga "vardi" oli rohkem kui liiast. arukamad vaatlejad lugesid sellest "syytust napukast" enamatki valja... aga kuna spekuleerimine on parateadus, siis siin l6petab.
    see, et te yritate vagisi raha "systeemi tuua" on aga halekoomiline. Muruntau oli seal olympsi teemas aktiivne ideede genereerija, ehk aitab sind/teid ka siin teemas. ehk oleks kasulik lausa keegi palgat66line v6tta, mitte niisama lahmida?
    vagisi ei hakka siin keegi strateegitsema. vitsaga/vitsata.
    ja l6ppu saab alati kirjutada, et tegu "pullikirjaga" v6i inside jokiga, seega...no hard fiilings guys.
    p6nevaid ideid!

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Vägisi rahasüssteemi?

    Kõige enne klubil puudub meil maks ja me peame ka suutma end elata - raamatupidamine näiteks. Sellest on siis tingitud ka käemängu rake ja kuna tegu on MTÜ-ga siis rahasid enda kasuks ei saa liigutada.

    Videode poole pealt - loodad sa tõesti, et ma eluaeg teen tasuta tööd kui neegerori, oma 1000 silmapaari vaatab video ära ja kommentaare on paarkümmend? Milleks? Ma parem annan neile paarikümnele kommijale tasuta ligipääsu (nii see tõenäoliselt mingi hetk hakkabki olema) ja ülejäänud 980 maksku. Isegi kui ma ei saa ühtegi kopikat siis ma ei kaota siin mitte midagi. Ei saanud pappi ennem ja ei saa ka praegu aga vähemalt saan nüüd koostöötada paarikümne meeldiva inimesega ning nii ise arenda. See "paarkümmend" on näidisarv ja tegelikkuses on neid meeldivaid iniemsi veelgi rohkem.

    EDIT: foorumi alguses kui videosid tegime siis oli tagasiside alati metsik, laskusime sügavatesse vaidlustesse ja video tegija sai ka paremaks mängijaks. kas siis oma vana infot kinnitades või siis uut infot saades

    Ja palusin juba vabandust. Mis ma veel tegema peaksin? Põlvitama w?

  8. #28
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tundub huvitav. Midagi 100% lubada ei oska, aga 70/30 kui peaks osalemise tõenäosust pakkuma.

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    timpz, selle asemel et mind provotseerida shipi rankale vastavalt kas 21 v6i 25 euri ja ole ametlikult esimene vardimangule reganu.
    ranka, valtimaks analoogseid "arusaamatusi" aksepteeri t6siasi, et insidejoke on ja jaab inside jokiks. su yleskutse oli avalikus foorumis ja k6igile suunatud. hell no, aga "vardi" oli rohkem kui liiast. arukamad vaatlejad lugesid sellest "syytust napukast" enamatki valja... aga kuna spekuleerimine on parateadus, siis siin l6petab.
    ja l6ppu saab alati kirjutada, et tegu "pullikirjaga" v6i inside jokiga, seega...no hard fiilings guys.
    p6nevaid ideid!
    Tee peale, muutud veel arukamaks.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Parandasin esimese postituse ära ja pärast antud intsidenti ma tõenäoliselt tasulist ei tee ning sel juhul puuduvad ka auhinnad, isegi PP.com pusa ei anna. Võtan aja maha ja mõtlen natuke.

  10. #30
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    ranka ära anna alla igasugu vendade pärast.

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ranka ära anna alla igasugu vendade pärast.
    tglt isegi pole vahet kas see vend on suvakas või mitte, alla ei tohiks ikka anda ühe kommentaari peale

  12. #32
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ranka ära anna alla igasugu vendade pärast.
    Alla annaksin siis kui ma ei korraldaks käemängu - ma korraldan aga ma arvan, et seekord tasuline üritus kukus vähemal või suuremal läbi, sest eelnev kommentaarium võis mõjutada osasid kasutajaid.

  13. #33
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    ma mõtlesin üldisemalt. rääkisid ilusat mesijuttu levikas, jäin uskuma. go for it

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    kui ma ainult neid detaile mäletaks... aga ju saab jalku kokkusaamise aeg värskendada :)

  15. #35
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Teen esimene kord "tasuta". See tähendab, et esikoht saab pusa või/ja coachingvideo - ma ei tea lubada, mis mängu ta mängib.

    Päris tasuta ei tee, sest ei ole aega sadat vastust kontrollida ja ainukeseks tingimused - $1 mu FTP kontole, ranka666 (T). Pärast raha kandmist saatke ka PM kui kasutajanimi erineb foorumi kasutajast. Esikoht saab kogu auhinnafondi omale lisaks pusale.

    PS! Lebovenna eest maksan ise, sest ta kõige rohkem seda mängu oodanud :)

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    lolercopter, thanks. FTPsse oleks seda 1 taala suht niru depositida ka :D

  17. #37
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    im in

  18. #38
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Sain rahad kätte. 19. jaanuar 23:59:59 aega rahasid kanda siis lukku.

  19. #39

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Kuidas ma saan raha kanda, kui mul full tildis kontot ei ole?

  20. #40
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    nikilt ja intzult raha saadud aga mul üks kurb uudis - käemäng jääb vist ära või õigemini lükkub edasi. võtan täna omale mõtlemisperioodi, sest pm. olen 16 päevaga näidanud samasuurt volüümi kui muidu näitan 1.5 kuuga ning pm. 0 võitvat päeva. mindset on kadunud, tilt suur, mäng laguneud ja ei jõua seda käemängu sellises olekus küll teha.

    arvatavasti võtan üldse foorumist puhkust, kuna ei suuda siin teisi aidata ja teiste eest joosta niikauaks kui mäng on ja eraelu asjad on korras. ei mõista üldse, miks ma nii halvasit jooksen. ei ole elus nii sitalt jooksnu oma 4 aastase karjääri ääres, see kuu olen tõenäoliselt floppe rohkem näinud kui viimasel aastal nelja kuuga kokku ja mängijaid on kõige kehvemad aga rahad ei tule mu taskusse. EV järgi jooksen sitaks all EV aga see ei näita pm. midagi, sest olnud ikka räigelt cooler vs cooler/cooler vs bad beat olukordi, kus ala J4s 3betitakse ja callitakse 4bet, flopataksem ittem idagi ja check-callitakse runner-runner mast.

    ei tea, karma võlg vist, pean rohkem hakkama teisi aitama aga samas tunnen, et milleks ma seda teen? vastu anyway midagi ei saa, vaid hoopis magicfriend sugustelt vendadelt sõimata. olen liigagi paljusid aidanud aga vastupidiselt ei ole keegi või tegelt üks inimene (point@taipupole) on oma abistavad kätt pakkunud.

    tüüpilised eestlased, ainult oma perse on kõige tähtsam ja ümaram

    /oh tuju läks kohe palju paremaks

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES