Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 54
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tervist!

    Ma ei teagi, kas seda nimetada käemänguks või niisama pokkerikontrolliks aga alustame täna teemaga.

    Kui enne luges päris palju õnn siis nüüd enamus ajast oskused. Teen mängu, kus küsin küsimusi, iga vend saadab mulle vastuse ja sealt paneme kokku punktid.

    Küsimused kuuluvad kõik mänguga seotud olukordadesse. Alguses lihtsad, et ala postitan käe, kus tuleb kirjutada kaks vastust - mis on vastase käsi ja kui tihti peame käe võitma, et jääda break-even või vastupidi, et kui tihti peab vastane foldima, et jääda vähemalt nulli kui bluffime jne jne.

    Käed on kõik heads-upist ja proovin võimalikult 'face up' käed leida, et oleks lihtsam arvata. Lisaks viskan sisse standard küsimusi - lihthe näida, kui vastane limp-callib buttoneid, kunagi ei 3beti, fold to cbet on selline ja selline ,et kuidas abused.

    PM igaüks saab mängu võita, kui viitsid natuke mõelda.

    Kuna ma ei viitsi 100 inimesega tegeleda siis mäng muutub tasuliseks.
    a) klubliikmed maksavad €21 (€1 läheb klubiarvele, €20 auhinnafondi)
    b) mitteliikmed maksavad €25 (€5 läheb klubiarvel, €20 auhinnafondi)

    Rahade jagamisel võtan aluseks Starsi SNG sturktuurid. Tuleb 9 inimest siis võtan 9 mehe SNG ja samade prosede alusel jagan rahad. 1, 2, 3 koht. tuleb vähem otsin väiksemas turka, tuleb rohkem otsin suurema.

    Mängu pikkus on 10 küsimust aga täpset aega ei anna seepärast, et pärast vastamist arutame läbi. Äkki mu vastuses viga sees ja äkki jääb kellegile külge.

    Punktide süsteemi ma teeks nii, et 1 punn õige vastuse eest, -2 punni vastamata jätmise eest, -1 punkt vale vastuse eest.

    Mänguga alustaks hiljemalt 20 jaanuar, rahasid saab saata ainult mu SEB kontole ja kannan tagasi kontole, kust rahad tulid.

    DISKUSS, kas mängul on jumet?

    Osalejad
    Timpz
    Lebovend

  2. #2

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Pane üks näidisküsimus, tundub huvitav.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    jah, mulle ka meeldib v2ga ning hea meelega enne raha saatmist tahaks kiirelt n2idet n2ha.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    iga värd?

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    jah, mulle ka meeldib v2ga ning hea meelega enne raha saatmist tahaks kiirelt n2idet n2ha.
    Lihtsate küsimuste näide:
    Fish shoveb any2, mis käega Te callite kui teate, et duublit saades fish hit and runnib. Õige vastus pm. on, et flipata ei ole mõtet vaid tuleks oodata ära käsi, millel on rohkem kui 60% või enam equitit.

    Keerulisem küsimus:
    Fish foldib 40%BB-st, 10% ajast 3betib ja ülejäänud 50% ajast callib. Flopis foldib 100% ajast cbetile - mitme jaotuse jooksul fish läheb broke kui me avame 3BB ja cbetime alati poolt potti. (ülesande lihtsustamiseks puudub käes rake).

    Või kui tihti peab fish foldima 3betile, et meie 3bet oleks preflop tasandil break-even. Neid saab seostada ilusti kätega ja saab igast käest küsida kaks küsimust või ise konstrueerida ülesandeid.

    Lauas väga vajalik info.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Kui rahasid ei maksa, kas siis mängu käigul saab silma peal hoida või ei ole üldse accessi antud teemasse?

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tervist!

    Ma ei teagi, kas seda nimetada käemänguks või niisama pokkerikontrolliks aga alustame täna teemaga.

    Kui enne luges päris palju õnn siis nüüd enamus ajast oskused. Teen mängu, kus küsin küsimusi, iga värd saadab mulle vastuse ja sealt paneme kokku punktid.

    Küsimused kuuluvad kõik mänguga seotud olukordadesse. Alguses lihtsad, et ala postitan käe, kus tuleb kirjutada kaks vastust - mis on vastase käsi ja kui tihti peame käe võitma, et jääda break-even või vastupidi, et kui tihti peab vastane foldima, et jääda vähemalt nulli kui bluffime jne jne.

    Käed on kõik heads-upist ja proovin võimalikult 'face up' käed leida, et oleks lihtsam arvata. Lisaks viskan sisse standard küsimusi - lihthe näida, kui vastane limp-callib buttoneid, kunagi ei 3beti, fold to cbet on selline ja selline ,et kuidas abused.

    PM igaüks saab mängu võita, kui viitsid natuke mõelda.

    Kuna ma ei viitsi 100 inimesega tegeleda siis mäng muutub tasuliseks.
    a) klubliikmed maksavad €21 (€1 läheb klubiarvele, €20 auhinnafondi)
    b) mitteliikmed maksavad €25 (€5 läheb klubiarvel, €20 auhinnafondi)

    Rahade jagamisel võtan aluseks Starsi SNG sturktuurid. Tuleb 9 inimest siis võtan 9 mehe SNG ja samade prosede alusel jagan rahad. 1, 2, 3 koht. tuleb vähem otsin väiksemas turka, tuleb rohkem otsin suurema.

    Mängu pikkus on 10 küsimust aga täpset aega ei anna seepärast, et pärast vastamist arutame läbi. Äkki mu vastuses viga sees ja äkki jääb kellegile külge.

    Punktide süsteemi ma teeks nii, et 1 punn õige vastuse eest, -2 punni vastamata jätmise eest, -1 punkt vale vastuse eest.

    Mänguga alustaks hiljemalt 20 jaanuar, rahasid saab saata ainult mu SEB kontole ja kannan tagasi kontole, kust rahad tulid.

    DISKUSS, kas mängul on jumet?
    Miks liikmeid/mängijaid värdideks kutsud?

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    iga värd?
    ta rääkis meeste keeles see tegelt tähendab iga lahe tegelane kes osa võtab

  9. #9
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Riivas ka minu õrna hinge see punane sõna.

  10. #10

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Fish shoveb any2, mis käega Te callite kui teate, et duublit saades fish hit and runnib. Õige vastus pm. on, et flipata ei ole mõtet vaid tuleks oodata ära käsi, millel on rohkem kui 60% või enam equitit.
    Out of pure interest - millest tuleb see 60% piir? Et A8o(59,9) ei calliks ja A9o(60,8) calliks? Lisaks peaks see otsus olenema stäkkide suurusest (kui meil on 3x suurem stäkk kui vastasel, siis meil võib olla mõistlik ära oodata 65% equity käsi, kuna me saame vahepeal kaotatud blindid tagasi) ja blindide ja stäki suhtest (kui me oleme väga diip, siis jällegi on meil rohkem aega kätt oodata ja mõistlik on oodata parema equityga kätt kui 60% - mida diibim me oleme, seda suuremat equitit me tahaksime, kuna tegu ei ole long-run otsusega vaid one-time-event (kuna eeldus on hit&run)). Kokkuvõttes ei taha tähte närida vaid aru saada, kas see 60% on orienteeruv piir ja kui, siis kas me saame 59,5% lugeda valeks vastuseks. Lisaks ehk juhtida ka tähelepanu, et selliste ülesannete püstitused võivad ebapiisava situatsiooni kirjelduse korras olla mitmeti mõistetavad. Kuigi ka see tekitab loomulikult arutelusid ja iga mõttetegevus on +EV, seega edu projektiga!

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas Purz Vaata postitust
    Kui rahasid ei maksa, kas siis mängu käigul saab silma peal hoida või ei ole üldse accessi antud teemasse?
    Jah.

    Tsitaat Algselt postitas kroko_till Vaata postitust
    Out of pure interest - millest tuleb see 60% piir? Et A8o(59,9) ei calliks ja A9o(60,8) calliks? Lisaks peaks see otsus olenema stäkkide suurusest (kui meil on 3x suurem stäkk kui vastasel, siis meil võib olla mõistlik ära oodata 65% equity käsi, kuna me saame vahepeal kaotatud blindid tagasi) ja blindide ja stäki suhtest (kui me oleme väga diip, siis jällegi on meil rohkem aega kätt oodata ja mõistlik on oodata parema equityga kätt kui 60% - mida diibim me oleme, seda suuremat equitit me tahaksime, kuna tegu ei ole long-run otsusega vaid one-time-event (kuna eeldus on hit&run)). Kokkuvõttes ei taha tähte närida vaid aru saada, kas see 60% on orienteeruv piir ja kui, siis kas me saame 59,5% lugeda valeks vastuseks. Lisaks ehk juhtida ka tähelepanu, et selliste ülesannete püstitused võivad ebapiisava situatsiooni kirjelduse korras olla mitmeti mõistetavad. Kuigi ka see tekitab loomulikult arutelusid ja iga mõttetegevus on +EV, seega edu projektiga!
    See küsimus on tõesti vägagi kaudne ja selliseid ei pane anyway. Oli näite küsimus -- lihtsalt paremat ei tulnud pähe :) Aga muidug jah 60% on tegelt suht piir aga naljakas on see, et random käe vastu enamus käsi ongi 60% kanti :) Isegi AJ on 64%, AK 66% ja JT miski 58%. Suure favoriidid hakkavad 88+ kust isegi imeb 70%+ välja aga sellist luksust oodata ei saa - ainult 3.2% käsi.

    EDIT: ja miski QJ ning AK vahe on väga marginaalne randomi vastu siis naljakas et öeldakse - wait for better spot. Tegelikkuses polegi eriti paremaid kohti olemas.

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga muidug jah 60% on tegelt suht piir aga naljakas on see, et random käe vastu enamus käsi ongi 60% kanti :)
    Mismõttes. Ikka igasugu % on. Või sa vist mõtlesid neid käsi, kus tekib otsustamise koht, kas ühele poole või teisele poole..

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud kilu6 poolt : 10.01.11 at 20:31

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    ta rääkis meeste keeles see tegelt tähendab iga lahe tegelane kes osa võtab
    Krt, keegi võiks mingi kohaliku sõnaraamatu teha, ma muidu saan asjadest veel valesti aru ja hakkan ennatlikke otsuseid tegema.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Mismõttes. Ikka igasugu % on. Või sa vist mõtlesid neid käsi, kus tekib otsustamise koht, kas ühele poole või teisele poole..

    ( Click to show/hide )
    Mõtlesin callitavad käsi. Aga su tabel on väga hea iseloomustamaks seda, et 60% käe foldimine mõttega, et ootan "better spotti" on tegelt pointless, sest need ongi ju parimad kohad.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Krt, keegi võiks mingi kohaliku sõnaraamatu teha, ma muidu saan asjadest veel valesti aru ja hakkan ennatlikke otsuseid tegema.
    Jep, kõik ei pruugi koheselt aru saada.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    reaalselt nokite selle värdi asja kallal või leveldate?

    mul peaks su pangakonto olemas olema, millal maksma võib hakata?

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Kas ideed/sisseostud/kuupäevad on fine? Kui tihti peaks küsimusi tulema? Ma ise pakuks, et iga kolme päeva tagant.

    EDIT:
    ja see värdi oma on ju täielik nali. oleme eluaeg siin foorumis suht vabalt kirjutanud pool-slängis, itsitanud ja hirnunud ning natuke uskumatu, et võetakse sellist asja tõsiselt.

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    jaa, tulistame nyyd.

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust

    EDIT:
    ja see värdi oma on ju täielik nali. oleme eluaeg siin foorumis suht vabalt kirjutanud pool-slängis, itsitanud ja hirnunud ning natuke uskumatu, et võetakse sellist asja tõsiselt.
    Kui sa nt peaksid mulle külla tulema, siis annan esimese asjana sulle täiega jalaga p***e ja ütlen, et meil on eluaeg külalistega nii tehtud. Milline su reaktsioon on?

    Ei, ma ei võtnud seda hinge ega midagi, lihtsalt kuidagi kohatu oli.

    Tänan, et võtsid lõpuks vaevaks seletada.

  20. #20
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tervist!

    Ma ei teagi, kas seda nimetada käemänguks või niisama pokkerikontrolliks aga alustame täna teemaga.

    Kui enne luges päris palju õnn siis nüüd enamus ajast oskused. Teen mängu, kus küsin küsimusi, iga värd saadab mulle vastuse ja sealt paneme kokku punktid.

    Küsimused kuuluvad kõik mänguga seotud olukordadesse. Alguses lihtsad, et ala postitan käe, kus tuleb kirjutada kaks vastust - mis on vastase käsi ja kui tihti peame käe võitma, et jääda break-even või vastupidi, et kui tihti peab vastane foldima, et jääda vähemalt nulli kui bluffime jne jne.

    Käed on kõik heads-upist ja proovin võimalikult 'face up' käed leida, et oleks lihtsam arvata. Lisaks viskan sisse standard küsimusi - lihthe näida, kui vastane limp-callib buttoneid, kunagi ei 3beti, fold to cbet on selline ja selline ,et kuidas abused.

    PM igaüks saab mängu võita, kui viitsid natuke mõelda.

    Kuna ma ei viitsi 100 inimesega tegeleda siis mäng muutub tasuliseks.
    a) klubliikmed maksavad €21 (€1 läheb klubiarvele, €20 auhinnafondi)
    b) mitteliikmed maksavad €25 (€5 läheb klubiarvel, €20 auhinnafondi)


    Rahade jagamisel võtan aluseks Starsi SNG sturktuurid. Tuleb 9 inimest siis võtan 9 mehe SNG ja samade prosede alusel jagan rahad. 1, 2, 3 koht. tuleb vähem otsin väiksemas turka, tuleb rohkem otsin suurema.

    Mängu pikkus on 10 küsimust aga täpset aega ei anna seepärast, et pärast vastamist arutame läbi. Äkki mu vastuses viga sees ja äkki jääb kellegile külge.

    Punktide süsteemi ma teeks nii, et 1 punn õige vastuse eest, -2 punni vastamata jätmise eest, -1 punkt vale vastuse eest.

    Mänguga alustaks hiljemalt 20 jaanuar, rahasid saab saata ainult mu SEB kontole ja kannan tagasi kontole, kust rahad tulid.

    DISKUSS, kas mängul on jumet?
    vardimang.
    solid jume.
    mis see on miski aprillinali siin v6i eeldad t6esti, et saad SNG jagu varde kokku?
    ja yldse, tundub et sul viimase 24h jooksul katus korduvalt jooksu pannud. selle asemel, et saada taaskord 40 kommentaari ja samapalju varjatud aplausi otsustasid sa tolle HU video miski parooli all panna, mis vaatamisel n6uab kuhugile logimist.
    hiljem tuled ja kirud/ahvardad samas teemas, et kui kohe kommentaare ei tule, siis tulevikus hakkate plekki sittuma.
    see k6ik on sissejuhatus tolle 6ilsa eesmargi taitmisel, kus loodad kaotada 90% kasutajatest? edasi mis?
    kui tahad strateegiat promoda, siis m6tle ennem tiba ja siis alles tulista.
    vardi, mul on hea tuju. diskussin face up.

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES