Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 22
  1. #1
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    NL100: villan trikitab

    no mis toimub?
    imo tal ei ole seti/drawd/airi/overpairi :D

    Full Tilt - $1 NL - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    MP: $197.50
    MP+1: $165.50
    CO: $51.50
    BTN: $100.00
    SB: $34.00
    BB: $84.65
    UTG: $100.00 16/12/2 - 1.6k reg
    Hero (UTG+1): $100.00

    SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero has T T

    UTG raises to $3.00, Hero calls $3.00, fold, fold, fold, BTN calls $3.00, fold, fold

    Flop: ($10.50, 3 players) 2 4 9
    UTG checks, Hero bets $7.00, fold, UTG raises to $24.00
    ( Click to show/hide )

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NL100: villan trikitab

    IMO ta balanseerib siin oma checking-range ja seda teeb ta ainult bluffi, parema käega ja äärmisel juhul käega, mille vastu flippad (AQss, AKss, AJss, QKss). Seega raise ei ole siin hea mäng ning jäävad järgi fold ning call. Mina calliksi ja kui turn totaalne blank siis stäkin end ära. Blank turniks pean kõike kaarte, mis ei ole ülekaardid ega potid.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NL100: villan trikitab

    As played - stäkin ära. Kaks on parimaid kaarte, mis tulla sai, sest vähendab settide combosid + setti ta ei mängiks nii ning isegi ehk mitte ülepaari.

  4. #4
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: NL100: villan trikitab

    tänks hea vastuse eest!

  5. #5

    Re: NL100: villan trikitab

    Mille peale UTG meid muidu paneb, et talle tundub, et tal on palju fold equityt?

  6. #6
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: NL100: villan trikitab

    hea küsimus.
    imo minu range: 22-AA,AsJs+.

    ehk siis üritab 55-QQ bluffida?

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NL100: villan trikitab

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mille peale UTG meid muidu paneb, et talle tundub, et tal on palju fold equityt?
    Mitu korda sa oled ise teinud bluffe kohtades, kus sa tead, et vastane suht harva foldib aga ikka paned oma stäki keskele? Ma olen väga palju ja kui villu ei ole suur võitja (seda saab peetrist [PTR] kontrollida) siis selliseid vigu ta kindlasti teeb. Ei ütle ka, et see on insta stack-off aga ma eeldan, et kui me callime flopi siis tuleb pm. igas turnis uus barrel ja seega peaksime
    a) kas foldima flopi
    b) blankiga ära stäkkima

    Pot liiga suur, et nüüd foldides viga teha ja siin käes saame väga palju infot imo. Kui tal on bluff on see väga väärtuslik info, kui tal on see valuebet siis on see ka väga väärtuslik info tänu tema ebastandartsele betsizingule. Seda ma ei oska öelda, et kas ta bersizing AA või parema käega on hea või halb. Ühelt poolt foldib välja kõik drawd, teiselt poolt jällegi kutsub hero callima kõike paare, mis callisid flopi.

  8. #8
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: NL100: villan trikitab

    mainiks veel et enne flopi checki ta mõtles tavapärasest natukene kauem.
    ehk ma ei usu et tal see mingi standard liin on

    imo päris palju $ tuleb tema lampi tilt FPS pealt.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NL100: villan trikitab

    Kui tal on tilt FPS sündroom siis on see maailma easym call turnil. Flopil jääb küsimuseks kas tõsta või callida.

  10. #10
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: NL100: villan trikitab

    aga ei ütleks et igas turnis barreldab.
    vb tüüp ei oskanud oma AK mängida ja lihtsalt bluff c/r lootes et ma b/f AJ+,55-88.

  11. #11
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: NL100: villan trikitab

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui tal on tilt FPS sündroom siis on see maailma easym call turnil. Flopil jääb küsimuseks kas tõsta või callida.
    ei noh ta ei ole tiltis ega FPS. aga arvestades seda fancyt liini siis võib oletada et iga 20s kord tüüp lampi tildib.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NL100: villan trikitab

    Pärast sellist laini ma lihtsalt eeldan, et kui ta läks praegu bluffi peale siis barreldab ka turne ja kui läks value peale tuleb ka barrel.

  13. #13

    Re: NL100: villan trikitab

    Mulle tunduski see rohkem tavalise FPS-ina, turni shove ei klapi eriti millegagi, ta saaks riveriks niikuinii rahad sisse, kui vaja.
    Nagu ma aru saan, siis variatsioonil oli tegelikult varasem note olemas, miks see on kerge stackoff koht. Ja minu mäng on enivei täis selliseid liigutusi, nagu villain tegi, omaarust loon mingit imaget, aga tegelikult on mõttetu raha põletamine.

  14. #14
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: NL100: villan trikitab

    imo hero flopi calling range on seal väga tugev. tihti set/FD või overpair.
    ehk oleks mõistlik tal ainult flopis c/r kui tahab bluffida sest nagu sa ju ütlesid kui me value c flopi siis peame ka value c turni.

  15. #15
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: NL100: villan trikitab

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mulle tunduski see rohkem tavalise FPS-ina, turni shove ei klapi eriti millegagi, ta saaks riveriks niikuinii rahad sisse, kui vaja.
    Nagu ma aru saan, siis variatsioonil oli tegelikult varasem note olemas, miks see on kerge stackoff koht. Ja minu mäng on enivei täis selliseid liigutusi, nagu villain tegi, omaarust loon mingit imaget, aga tegelikult on mõttetu raha põletamine.
    ei mul ei olnud note.

  16. #16

    Re: NL100: villan trikitab

    Ma kirjutasin samalajal kui sa parandasid, et ta ei olnud tiltis ega FPS. Aga mängu ajal on see selline olukord, kus sa võtad timebanki, ütled mõh? proovid mõelda, kehitad õlgu ja callid. Ja siis vahid pärast HH ja proovid mingit notet välja mõelda.

  17. #17
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: NL100: villan trikitab

    uus mõte..

    villan mõtleb:
    oky.. ei hitinud oma 55-88,broadway kaartidega nii et checkime.

    UTG+1 betib.

    aga tra UTG+1 ei coldC 22-44 ega ka KK+.
    nii et tema nuts range on AINULT 99 ja veel headest kätest AsQs+ ning TT-QQ.
    mina saan siin repida set/+overpairi. sitta kh.. bluffime üle.

    c/r.
    UTG+1 callib.


    eem.. wtf?? no ainult 99 on nuts range ja sellega vb oleks ta juba flopis 3betinud.
    no kui ma AI lähen siis ta ei saa isegi FD callida. fuck it shipin lootes et tal 99 pole.

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NL100: villan trikitab

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    imo hero flopi calling range on seal väga tugev. tihti set/FD või overpair.
    ehk oleks mõistlik tal ainult flopis c/r kui tahab bluffida sest nagu sa ju ütlesid kui me value c flopi siis peame ka value c turni.
    Kui villain vähegi mõtleb, siis suht standard mäng oleks sellisel flopil seti ja suure ülepaariga otsa panna. Siis minu arvates just su calling range on üpriski nõrk. Mitte nõrk küll aga suht monsterivaba ala. 9X+, FD-s. See võibki villainile väga saatuslikuks saada kui ta nii mõtleb - ala, et oh shoven, et äkki ikka foldib oma nõrga üheksa ja FD-d paneb kiirelt mucki.

    Aga jah sellise villaini vastu tuleks callida siin absoluutselt terve rangega, see tähendab ka settide ja mistahes ülepaariga ning tõenäoliselt stäkkida igal turnil (võib-olla K ja A turnid on foldid). Võin ka eksida muidugi.

  19. #19

    Re: NL100: villan trikitab

    Tõenäoliselt tekkisidki talle vallatud mõtted pähe alles peale sinu betti, enne tundus suht käest loobunud olevat.

  20. #20
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: NL100: villan trikitab

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui villain vähegi mõtleb, siis suht standard mäng oleks sellisel flopil seti ja suure ülepaariga otsa panna. Siis minu arvates just su calling range on üpriski nõrk. Mitte nõrk küll aga suht monsterivaba ala. 9X+, FD-s. See võibki villainile väga saatuslikuks saada kui ta nii mõtleb - ala, et oh shoven, et äkki ikka foldib oma nõrga üheksa ja FD-d paneb kiirelt mucki.

    Aga jah sellise villaini vastu tuleks callida siin absoluutselt terve rangega, see tähendab ka settide ja mistahes ülepaariga ning tõenäoliselt stäkkida igal turnil (võib-olla K ja A turnid on foldid). Võin ka eksida muidugi.

    imo standard on setiga ikka slowplay-callida flopis :D

    edit:
    nagu ma aru saan siis me kõik nõustume et flopi c ning river c AI on parim move jh?

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES