Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7
  1. #1

    NL 30 setiga riveris

    No-Limit Hold'em, $0.30 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($39.61)
    Button ($70.66)
    Hero (SB) ($36.49)
    BB ($30)
    UTG ($30)
    MP ($30.68)

    Preflop: Hero is SB with 8, 8
    UTG bets $1.05, 3 folds, Hero calls $0.90, 1 fold

    Flop: ($2.40) J, 7, 8 (2 players)
    Hero checks, UTG bets $1.80, Hero raises $4.80, UTG calls $3

    Turn: ($12) A (2 players)
    Hero bets $8.75, UTG calls $8.75

    River: ($29.50) Q (2 players)

    Total pot: $29.50

    Vastase statsid on 19/15/1.1 182 käe peale.
    Flopis tegin liiga väikse raise, kuna laudades oli suht palju actionit sellel hetkel ja ei jõudnud väga möelda. Kuna vastane on suht nitine, siis UTG range tal vaevalt väga lai on.
    Flopi calling rangeks võib olla QQ, KK, AA, AKss, AQss AJo, KQss eeldades, et ta JJ,77,AJss shoveb seal.
    Turni A võtab ta rangest päris palju käsi välja, AKss, AQss ning ka AJss.
    Turni beti callib ta mõni kord QQ, KK suguste kätega, kui ta flopis pole JJ/77/AJ/AA shovenud, siis nüüd tundub küll viimane aeg, millal ta seda tegema peaks, kuid samuti võib ta AA ja KQs, slowplayda. Bettisin suhteliselt suurelt, et oma kätt 4nda eest kaitsta, kuid riveris oleks 4nda puhul isegi foldimisruumi veel jäänud, vist?
    River Q täiendas ainult QQ kätt, riveriks on ta range väga kitsas, KQss, AA, QQ, KK ja võib-olla AJ ning nendest beatime me ainult kahte kätt.
    Mis oleks kõige õigem käik riveris? Kuna endal jooksis juhe täielikult kokku seal, siis enda arvamuse jätaks siin enda teada, hiljem näitan tulemust.

    NB! Olen algaja ning ei oska eriti käsi analüüsida, kui mu mõttekäigus või mängus mõni viga silma jäi, siis võiks sellest siin teada anda.

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: NL 30 setiga riveris

    Ta ei pruugi FD+ overs siin flopil otsa panna pärast seda raise, sest flop on sulle setminemiseks ideaalne. Väga raske koht on see imo, me ei biidi tõesti tema value range enam kuigi palju. Kui bluffimas näinud pole siis tuleks tõesti vist ck/f see river, sest KK ta ever ei beti ja AJ kui flush maas ka vähe tõenäoline.

  3. #3
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: NL 30 setiga riveris

    vaakumis ma shipiks. A oli üsna hea kaart sulle ja kuna tegu paistab olevat passiivse mängijaga, siis ta mitte ei slowplay, vaid üritab 'pot-controllida'. väga fistpump olukord ei ole, aga samas sa oled at the top of your range ja erinevad villaini broadway kombinatsioonid ka callivad sind.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL 30 setiga riveris

    Raske koht, sest shovedes peame 25% good olema vähemalt, kuid loogiline käsi tema valueranges, mida biidime, on üksnes AJ. Samas kui tegu sellise mängijaga, kes armastab floatida jne, siis võib veel juurde arvata nt AK, AQ ka.

  5. #5
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: NL 30 setiga riveris

    Ma ei tea kui hea see on, aga mulle meeldib selliseid flope donk/shoveda. Liiga palju turne, mis meie actioni killivad.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL 30 setiga riveris

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ma ei tea kui hea see on, aga mulle meeldib selliseid flope donk/shoveda. Liiga palju turne, mis meie actioni killivad.
    Kui flopi agg factor on suur, siis peaks loogiliselt see tõesti kasumlik muuv olema, aga samas kui vastas on passiivitar, siis ta lihtsalt callib donkbeti, ja turniks on pot väiksem kui ta oleks seda pärast checkraise'i.

  7. #7
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: NL 30 setiga riveris

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kui flopi agg factor on suur, siis peaks loogiliselt see tõesti kasumlik muuv olema, aga samas kui vastas on passiivitar, siis ta lihtsalt callib donkbeti, ja turniks on pot väiksem kui ta oleks seda pärast checkraise'i.
    Olen osaliselt nõus. Samas kuna readid puuduvad, siis keskmine pacificu 19/15 raise/callib sellel flopil kui tal on piisavalt hea käsi. Kui tal piisavalt head kätt ei ole, siis ta ka ei cbeti seda flopi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES