Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 35
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Moderaatorite otsingutel

    Tervist!

    Arutasime praeguste administraatorite ja moderaatoritega ning leidsime, et parim viis leida uusi "tegijaid" on teha teema ja lasta igal tahtjal seada üles oma kanditatuur.

    Kanditatuuri esitamisel palun andke teada, milliste alafoorumite moderaatoriks soovid. Veel parem on kui lühidalt lisaksite, et miks sa tahad modeks, miks peaks just sin valima ja kui saad modeks, siis mida foorumis muudaksid?

    Sooviavaldus pange siia teemasse ja kokku võtame 3-10 uut nägu.

    Soovijad:
    1. OliverK, alafoorumid: OT/Üldiselt pokkerist
    2. lebovend, alafoorumid: OT/üldiselt kanti :)
    3. Provoker, alafoorumid: Strateegia, eeldatavalt FR
    4. camu, alafoorumid: Strateegia, eeldatavalt 6m
    5. masterpuppet, alafoorumid: !OT
    6. con, alafoorumid: FR
    7. fyte, alafoorumid: 6 max, Üldiselt
    8. MeelisV, alafoorumid: heads-up
    9. kjmrc, OT, üldiselt, turniir
    10. leits kõik peale HU ja turkade
    11. rohelinekonn - alllll
    12. hotcocacola - ta ise ka ei tea
    13. Tarmonaator
    14. tarq666 - netipokker

  2. #2

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Sean oma kandiatuuri Totaalselt Teemaväline Jutt (Offtopic) alamfoorumile võib ka Üldiselt Pokkerist kampa võtta. Passin niikuinii nii tööl kui kodus pidevalt foorumis ja roppusi ja mölisemist oskaks vast kustutada ikka.
    Tooks päevikud tagasi kasvõi offtopicu alla kuna arvan et paljude huvitavate tegelaste elu välismaal, tegemisi pokekrivallas oli huvitav lugeda kohe New post nupu alt ja mitmed huvitavad kujud on hetkel blogide alt kadunud kes ennem aktiivsed olid.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Moderaatorite otsingutel

    3 viimast posti tõstetud OT-sse.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Olgu, ma proovin seekord tõsiselt.

    Plussid:
    +Pikaajaline liige.
    +Usaldusväärne.
    +Olen vabatahtlikult varem läbi viinud käemängu.
    +Teinud ühe topicu "Õpime koos" alafoorumisse.

    Miinused:
    -On ette tulnud kohatut trollimist. (Tänane postitus siia teemasse)
    -Minu image on pehmeltöeldes mitte just kõige sõbralikum.
    -Rohkem veedan aega offtopicus, kui strateegia foorumites.

    Ei oska mingit kindlat alafoorumit välja pakkuda. Pigem oleks üks nendest üldmoderaatoritest.
    Kui see peaks juhtuma, muudaksin oma imaget. Kui sellega hakkama ei saa, on alati ju võimalus staatus tühistada.
    Miks esitan sooviavaldust? See annakski hea motivatsiooni hakata foorumit teise nurga alt vaatama.

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Ma võiks enda kanda võtte mingi strateegia osa. Kui keegi ikka mitu kätt ühes teemas postitab, siis osakn vast ebavajaliku osa ära kusutada. Sama ka teemasse mittesobivate postitustega. Külastan rohkem FR strateegia osa. Foorumis käin tavaliselt ikka rohkem kui mitu korda päevas niiet silm on enamvähem peal asjadel.

  6. #6
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Seaksin oma kandidatuuri üles 6-max strateegiasse. Ma muidugi ei tea, kui palju seal modereerida on, sest väga suurt mölisemist pole täheldanud. Sobiks ka mõni teine alafoorum, OT näiteks, sest lauslollust, trollimist ja igale poole saatmist ei salli.
    Ma otseselt ei muudaks foorumis midagi.
    Plussid: Palju vaba aega, laiskus.
    Miinused: Neid peab keegi kõrvaltvaataja ütlema.
    Tänud!

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Reedel tõmban teema kanditatuurid lukku ja hiljemalt pühapäevaks vastused käes.

  8. #8

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Mina. Et oleks rohkem motivatsiooni foorumis käia, mis hetkel kaob. Seega läbi motivatsioonipuhangu sooviksin rohkem strateegiat nühkida ehk rohkem käsi ja nende kommenteerimist.
    Foorumi osas kõik, peale offtopicu, mille *laviini ei suudaks läbi seedida.

  9. #9

    Re: Moderaatorite otsingutel

    kandideeriks fr strateegiasse nl2-10, võtaks need enda peale, hoiaks korda. külastan pmst igapäev paar korda. redigeeriks poste mingil määral, annaks normaalsed lahtiseletatud vastused.

    otseselt enda töö osas teeks vb nädala/kuu kokkuvõtteid kõige parematest(pikemalt ja paremalt lahtiseletatud) kätest, ideid palju alati olnud, eks näis mis reaalsemad/vajalikumad on.
    paneks suurema rõhu õppematejalidele kuna tegu ikkagi uute tegijatega, levitaks charte/linke jne lisaks tavapärasele käe analüüsile.
    Viimati muudetud con poolt : 27.01.11 at 05:17

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Võin modereerida nt "üldiselt pokkerist" ja "6max strateegia" alafoorumeid, kustutaks spämmi ja muud OT-postid ära teemadest. Plussiks võib vast lugeda, et olen aktiivne foorumlane.

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Sooviksin saada Heads-Up'i Mängijate Foorumi moderaatoriks. Seal ma tuulan niikuinii koguaeg ja olen seal väga aktiivne ja üritan alati lahkelt aidata. Muutmise kohta ei oska praegu midagi õelda. Eks seda ei saa ma muuta, et inimesed rohkem strateegia foorumites aktiivsemad oleksid, sealt abi/teiste arvamust otsiksid ja oma mängu foorumis analüüsiks ja parandada üritaksid.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Väga hea!!!! :) Panid Teid kõiki kirja ja aega on veel kaks päeva enda sooviavaldus saata.

    PS! Leits kui sa mõtlesid oma mode kohta tõsiselt siis palun postita ka tõsine postitus.

  13. #13

    Re: Moderaatorite otsingutel

    5. masterpuppet, alafoorumid: OT => OT oli just see foorum, mida modereerida ei sooviks. Kõik muu sobib.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Moderaatorite otsingutel

    panin "!" märgi :)

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Prooviksin ka siis.. mu soov oleks saada moderaatoriks Üldiselt Pokkerist, Turniirimängijate foorum ja OT alafoorumites. Kuigi sobivad ka väga hästi ülejäänud alafoorumid, lihtsalt neil eelneval kolmel nimetatul olen viimasel ajal palju silma peal hoidnud. Plussiks võib lugeda seda, et ma olen põhimõtteliselt 95% internetis oleku aeg ka foorumis.. See vist harjumuseks saanud ja nagu standardilt juba lähen otsejoones PP.com foorumisse kui brauseri avan :D Aga jah arvan, et tuleksin toime küll mingisuguse alafoorumi korras hoidmisega.
    Ahjaa, ja mida foorumis muudaksin? Kindlasti kui mul oleks suurem vastutus selle foorumi ees peale hetkelise lihtsalt lugemise/kommenteerimise, siis mul tuleb ka mõningaid ideid, kuna puutud pidevalt kokku teatud alafoorumitega ning ajapikku tekib ka ideid nende paremaks muutmisele obv.. See oleks kõik.
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 27.01.11 at 11:46

  16. #16

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Okei, panen ilusama postituse ka siis. Äge oleks ilmselt moderaator olla, kuid ilmselt ma väga suure kasuteguriga pole .. tho trollimist oleks ju ikka vaja vähemaks saada (ees otsas minu endaga). Olen siin peaaegu alguse aegadest ka juba nii et inimesed ehk peaksid teadma mind. Suht savi mis alateemad sobiks ilmselt peale HU ja turniiri oma, neid ei loe vapsjee ... au revior

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Miks mitte koguaeg nagunii siin ringi hiilin nagu kõik teised seega saaks silma peal hoida küll. 6 max/Üldiselt pokkerist oleks vast teemad kus rohkem aega veedan kui mujal.

    kui saad modeks, siis mida foorumis muudaksid?
    kohe midagi muutma ei hakka aga eks aja pikku tekkib ikka soovitusi ja ideid mida välja pakkuda. Mida ma olen ka siiani teinud.

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Moderaatorite otsingutel

    leitsi ärge nüüd küll pukki laske (no offence mate, aga sa oled ju ilge troll) võtke parem rage "palgale" tal pikaajaline kogemus ja pole teda vist mitte kordagi siin foorumis trollimas näinud.

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Moderaatorite otsingutel

    trollinud olen küll ma arvan.. aga tänu pikaajalisele kogemusele ja kogetule.. ma ei kandideeri:-)

    brag: ma olen FT foorumis siiani peale pikki aastaid suurima repiga kasutaja, kuigi adminni/mode koha panin seal maha ca 3 aastat tagasi..

  20. #20

    Re: Moderaatorite otsingutel

    Soovin modeks saada. Olen trusted member. Rohkem infot vist ei pea andma.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES