Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 40
  1. #21
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: kroko@Hollywood-grind

    Edu välismaal. Tndub , et Austraalia on kuum koht hetkel eestlastele. ;D

  2. #22

    Re: kroko@Hollywood-grind

    Hei hopsti, väikevennad,

    Kroko tilli nl10 grindimise saaga on selleks korraks läbi ja aeg teha väike kokkuvõte.

    Mis toimus:

    Algus: Sõbra soovitusel tegin Hollywoodi (OnGame skin) konto kuhu kandsin 40$+20$
    Mängitud käsi ~20k
    Tulemus: +207$, Hollywoodi boonused 40$+10$, Pokersource boonus 100$ + 15$ pakk kaarte ;D = +357$
    Mängitud periood: 1,5 kuud, kokku umbes 12 õhtupoolikut
    Winrate: ~6bb/100
    Mindset: 8)
    Järeldus: Üldiselt beadin nl10t

    Eilne viimane sess oli mänguliselt umbes +20$, statsidega 10/7/2, ei tundunudki et nii tight olin eile, eriti just vpip koha pealt. Võibolla on oma osa selles, et kohanesin 8 lauaga ja lihtsalt polnud aega niipalju igast kräppi mängida :)

    Sessi viimane pott oli kirsiks tordil, vabandused küll villaini ees aga noh, vahel peab mulle ka kukkuma. blindide mängus raisen JJ, saan calli, flopp on AKJ, raise-reraise-nupud-call, vastas TQ flopatud rida. Riveri A suckoutis poti siiski mulle ja sain projekti lõpetada rõõmsates toonides :D

    Graafik ja statid 20k käe peale (siit on mõned suured + ja - käed puudu, downswing on tegelikult suurem ja sellele järgnev up ka. aga üldpildi vast annab:
    [img width=750 height=363]http://www.hot.ee/aojalgpall/poker/graph_1202.jpg[/img]
    [img width=750 height=138]http://www.hot.ee/aojalgpall/poker/stats_1202.jpg[/img]

    Huvitava pildina tooksin välja järgmise:
    [img width=750 height=236]http://www.hot.ee/aojalgpall/poker/hands_12_02.jpg[/img]

    Siit on näha et 22-TT mängimine on mul kahjumis, mida ma vaikselt ka mängimise ajal kohu aeg tunnetasin. Ei suuda settidega nii palju välja koukida, et teha tasa PF raise ja foldimisi flopil. Seda leaki tuleks kindlasti uurida, väikeste pocketite mängus on puudujääke, ei oska neid kuidagi mängida kui flopil ei hiti. Aga statid kipuvad näitama, et kui flopil mitte hittides enamasti foldida, siis kasumit nende mängimine ei kipu tootma.

    Siinkohal sooviksin omalt poolt edu NL10 grinderitele, kellega olen OnGames mängides kokku puutunud, kahjuks avastasin selle foorumi liiga hilja et grinderite projektis osaleda. Keegi võib nüüd kogemata välja jääda, aga kindlasti olen madistanud järgmiste sellidega: Vibulane, AceSpaceEst, pendula, mastapupa, SergeiL, arx123, Karupoja, neo0I0. Tänud teile

    Kohtumiseni poole aasta pärast ning siis juba kindlasti suuremate eesmärkidega kui nl10.



  3. #23

    Re: kroko@FTP-grind

    halleluuja,

    Krokotill on kaugelt maalt tagasi ja seda juba mõnda aega. Paraku ei olnud aeg siiamaani küps tema naasmiseks internetipokkeri maailma, kuid nüüdseks on see barjäär taaskord ületatud, ning sedakorda olen end sisse seadnud Full Tildis, kus grindin esialgu 300$ boonust. Sisseelamine läks loomulikult hästi, softiga tutvumiseks tegin paar nl2 lauda ning juba kolmas käsi sain KK-ga tappa AA vastu. Rigged obv.

    Vahepeal on saanud tegeleda väiksemat viisi homegamedega ning läbi loetud HoH seeria ning siit-sealt veel mõnda kirjanduslikku saavutust sirvitud. Kaks esimest sessi FTP-s kipuvad näitama, et sellist raha kokkukühveldamist nagu aasta tagasi Hollywood-Poker toas vist olema ei saa. Korralike statsidega vendi on hulka rohkem ning vaalu ei kohta hoopiski mitte nii tihti kui tookord OnGame võrgus. Tihtipeale vajuvad laua keskmised statsid lausa 11/9 kanti - need on juba nitimad numbrid kui mu enda omad. Laudade vahel sõelumine on tülikas aga sellises lauas on ikka väga raske leida lihtsat double-up kohta. Kuigi stealida saab peaaegu karistamatult, mu steali protsent on 30. See on ilmselt veel liiga madal aga kõvasti kõrgem kui mu viimastes aastatagustes statsides

    2500 käe pealt veel mingeid suuri järeldusi teha ei saa, aga suurim küsimus on ilmselt, kas 16/10 statsidega limbin liiga palju või ei? Positsioonil limbin tihti järgi spekulatiivsete kätega, millega pf raise ei tundu eriti valuet andma, pigem lüpsaks seda kätt flopi hittimisel. Kuidas võiks vastased minu 16/10 stiili ära kasutada? Limpi karistades? Üldiselt seda väga tihti ei ole juhtunud, eriti kui limpereid on ees ja ma hilises positsioonis. Kui käsi rohkem, siis saab ilmselt ka hakata mingeid järeldusi tegema ja limbitud käsi välja filtreerima.

    Poker Trackeri vahetasin välja HEM-i vastu, esialgu ei oskagi mingit suurt vahet välja tuua, PT3 puhul meeldis mulle graafik rohkem :) Mängin esialgu kuni 6 lauda, et oleks piisav ülevaade ja aega. Peatselt on plaanis soetada endale veel üks monitor, siis võib liikuda 8-12 laua peale. Esimesed sessid on olnud pigem brake-even, kahjuks on sisse tulnud ka paar tilditavat kätt, kuid üldiselt tundub mindset hetkel üsna puhanud olema ja biit ajab hetkeks muigama ning järgmist kätt mängin nii nagu ikka oleks mänginud.

    Proovin igast pikemast sessist postitada ka enda jaoks probleemsed käed, kõik on oodatud sõna sekka ütlema :)

    Kuniks toksin mikrolaudades ja summad on minimaalsed, hoian ka informatsiooni ajaloo mõttes br-i postitustes. Kui dollarid kümnetesse tuhandetesse peaks hüppama, eks siis ole aega privaatsemaks muutuda.

    Statid:



    Graafik:




    Roll: 315$

    Probleemsed käed:

    1) Kas siin saaks Fold nuppu üles leida, või standard? Kusagil peaks tegema reraise ja vastupanu korral maha panema? Kui ta turni A tulekul nupud sisse lükkab, siis on teda küll üpris raske mingi käe peale panna, mis poleks bluff ja mida ma biidiks ilmselt? Kahjuks jäi mõtlemise aega väheseks selles käes ja käitusin a la "mul on 2 paari, call" loogika järgi. Millised on suuremad vead selles käes?


    saw flop | saw showdown

    MP2 ($17.17)
    MP3 ($13.59)
    Hero (CO) ($19.14)
    Button ($10)
    SB ($4.85) 39/11/0
    BB ($10.58) 22/18/13, af:3,0
    UTG ($22.11)
    UTG+1 ($10.30)
    MP1 ($26.69)

    Preflop: Hero is CO with K, A
    5 folds, Hero bets $0.30, 1 fold, SB calls $0.25, BB raises $1.30, Hero calls $1.10, 1 fold

    Flop: ($3.10) 5, K, 7 (2 players)
    BB bets $1.80, Hero calls $1.80

    Turn: ($6.70) A (2 players)
    BB bets $7.38 (All-In), Hero calls $7.38

    River: ($21.46) 4 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $21.46

    Results:
    ( Click to show/hide )


    ----------------------------------------------------------

    2) See oli pisut tildine käsi, UTG+1 raise ei olnud väga hea move, aga UTG oli 53/26, SB 38/16 ja sinna vahepeale jäid niti-d, lootsin saada positsiooni vähemalt 1 vaala vastu. SP AF on ~6, fold-to-c-bet on 20%. Ei suutnud oma K-d maha panna seal enam, pott läks ka liiga suureks ära. Millised suurimad vead siin käes?


    saw flop | saw showdown

    BB ($20)
    UTG ($12.41)
    UTG+1 ($21.15)
    Hero (MP1) ($16.76)
    MP2 ($7.05)
    MP3 ($21.79)
    CO ($18.80)
    Button ($6.13)
    SB ($7.90) 38/16/8 af:5,7

    Preflop: Hero is MP1 with Q, K
    1 fold, UTG+1 calls $0.10, Hero bets $0.45, 4 folds, SB calls $0.40, 1 fold, UTG+1 calls $0.35

    Flop: ($1.45) 4, K, 6 (3 players)
    SB checks, UTG+1 checks, Hero bets $1, SB raises $2.90, 1 fold, Hero calls $1.90

    Turn: ($7.25) 2 (2 players)
    SB bets $4.55 (All-In), Hero calls $4.55

    River: ($16.35) 8 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $16.35

    Results:
    ( Click to show/hide )


    -------------------------------------------------

    3) See oli selline veider käsi, villiani PF range on any2, seega pf mäng on vast standard aga flop? Fold to c-bet on 44, ja iga kaart võis teda hittida aga mul on siiski hea leht fishi vastu ja fdr ja sdr on võimalikud. Samas on selge, et ta neid maha ei paneks. Ei oskagi oma c-betti siin 100% õigustada. Turni All-in lõhnas lihtsalt nii kahtlaselt, et ma ei näinud kuidagi, et seal saaks käsi olla, isegi enamus fishe ei pushiks seal monsteriga kui ma olen igal tänaval tugevust näidanud ja on väga tõenäoline, et ma betiks ka turni. Sisetunne ütles call aga kas siin käes võib olla siiski mõni põhimõtteline viga?


    saw flop | saw showdown

    CO ($17.17)
    Button ($23.64) 54/35/0, af:1,4
    Hero (SB) ($10.20)
    BB ($10)
    UTG ($4.95)
    UTG+1 ($10.58)
    MP1 ($22.11)
    MP2 ($10.30)
    MP3 ($26.69)

    Preflop: Hero is SB with A, Q
    6 folds, Button bets $0.40, Hero raises $1.15, 1 fold, Button calls $0.80

    Flop: ($2.50) K, 6, 5 (2 players)
    Hero bets $1.10, Button calls $1.10

    Turn: ($4.70) Q (2 players)
    Hero checks, Button bets $21.34 (All-In), Hero calls $7.90 (All-In)

    River: ($20.50) K (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $20.50

    Results:
    ( Click to show/hide )

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: kroko@FTP-grind

    Tere !

    3bet ja Ag on liiga passiivne. Flop cbet ja turn cbet liiga väiksed.
    Tohib küsida, mis aliase alt sa mängid ?

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Siis ei ole sind märganud veel, aga küll see juhtub :).

  6. #26

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Eilse sessi kohta esialgu graafe ja statse ei pane, oli väga swingine sess, päris korralike biite esines ja kella 2 paiku oli lauas päris kena kogus fishe aga paraku tõmbasid nad kätega nagu 42 turnis auku rea või T2 riverisse kolmanda kahe. Üldiselt biitidel end väga mõjutada ei lasknud, kuid välja võib arvata biidid ässadega. Ilmnes et selle kallal tuleb kindlasti tööd teha, hetkel ma põhimõtteliselt ei suudagi aabitsaid foldida.

    13 AA kätt eile:

    1) AA vs AA, pf-ai, vastane tõmbas masti kokku, rigged obv.
    2) AA vs QJ, SB bet, ma 3-bet, SB 4-bet, ei taha siin teda foldima panna ja call. flop QQ4, ma bet pot, ta raise topelt, mul räme tilt ja all-in. Kahjuks olin selle käe alguses ka veel 20bb deep, nii et väga väga väga halb koht, ei suutunud ennast kontrollida.
    3) AA vs KK, shorti vastu pidas vastu
    4) AA vs ?, floppan maja, välja ei maksta
    5-8) AA, võidan blindid
    9) AA vs 82os, vastane tõmbas masti kokku, rigged? Õnneks short.
    10-11) võidan blindid
    12) AA vs 89s, vastane floppab masti, mul sama masti A. Turnis paneb 3x üle poti, ja ma ei suuda siin foldida! Maksan BI välja.
    13) Blindid

    Kokku ässadega eile siis -33$. Tuleb kuidagi ässade mindset korda saada, igasugu muid käsi suutsin päris edukalt foldida kui näha et beat, aga ässasid ei suuda

    Lisaks veel laudade vahel sõelmine on üpris frustreeriv, aga kuidagi on nii, et saad omale laua, mis on suurima vpip-ga listis ja veerand tundi hiljem on selle laua näitajad mingi 13/9 või isegi 10/9. Olen sellistes laudades ikka päris looselt bettinud, sest blinde võidab tihti, aga raske on sellistes laudes suurt kasumit näidata.
    Viimati muudetud kroko_till poolt : 04.05.10 at 10:54

  7. #27
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Teise käe kohta:

    Miks sa kardad, et ta pf foldib kui ta 4-bettib sind juba?

  8. #28

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Tegu oli päris korralike statsidega mängijaga, 19/16, 3bet 7%, steal 40%. Lisaks olid stackid mõlemal 20bb deep. Ja tegu oli blind vs blind mänguga, minu 3bet võis täiesti vabalt tunduda blindi kaitsmisena ja tema 4bet siin ei pruugi veel kätt tähendada (ja antud juhul ei tähendanudki tegelikult). Kui tal on KK, QQ, siis üpris suure tõenäosusega saab stackid ka flopis sisse, ma ei tahtnud et ta foldiks kätt, millega ta läks stiilima, anda võimalus talle seda kätt kuidagimoodi hittida, kusjuures minu käsi oleks küllaltki varjatud. Oleks flopis olnud üks Q siis oleks seis olnud üpris hea, aga tulnud flopis oleks pidanud ise maha panema.

    See strateegia ei pruugi muidugi õige olla, aga niipalju readisin õigesti, et ta käsi prefop ei ole monster ja see 4bet on steali jätk.

    Kogu käsi: http://www.flopturnriver.com/Poker-H...BB-1074359.php

  9. #29
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    200bb, esimene kord ei hakanud tähelepanu juhtima, teisel korral pean. :P

    Ma ei tea, mina oleks raisenud veel otsa. Ehk mõni targem oskab kommenteerida?

  10. #30

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Tere tulemast Swingtowni

    Neljapäev tundub olema kalapäev. Eilse sessi alguses tabas küll esimese hooga wtf, laudes istuvad mingid 50/30 ja 91/4 sellid. Polegi siiski linnalegend, sellised mängijad ikka eksisteerivad veel :) On see nüüd juhus või fakt aga neljapäevane dünaamika erines ikka kardinaalselt tavalise tööpäeva õhtust. Egas, midagi range tightimaks pisut ning rohkem potte fishidega positsioonis. Muide esimene käsi, BB chekin 44 nelja vastase vastu, floppan seti, turnist maja ja trips maksab kinni ka veel. Pole paha algus. Kaart jookseb ning fish maksab - 300 käega +2,5bb kenasti olemas. Kas tõesti seekord selline sess, kus ma ei kukugi alguses -3BI miinusesse ja ei pea kogu õhtu veetma sealt üles grindides?

    EI

    Kohe pärast seda tilditan 4BI maha, ja 2BI miinusesse. Märksõnaks on FOLD. Ei suuda foldida paare. Keeldun vastatas uskumast kui on 1 ülekaart, kui oman overpairi, siis veel hullem. 88 vs QQ, JJ vs KK ja JJ vs AA. Kõik bustoks. Lisaks üks AK vs AA vs KT, flopp KT4. Flopil bustoks.

    Sealt edasi siis üritasin ennast kokku võtta, ning paar korda suutsin ikka fold nupule ka pihta saada. Fishe jagus, peatselt +2BI üleval jälle. Kas nüüd läheb kõik ülesmäge, ning kalameri ujub taskusse?

    EI

    Järjekordsed JJ vs AA, set vs riverdatud mast, JJ vs TT 89T flopil.. AJs vs J3os J37 flopis. Ja jälle miinusesse. Pärast seda jälle +2BI. Jälle miinuses. Väike suckout ka muidugi, kui All-inis mu QQ crackis AA ja JJ ära. Ja pika ootamise peale sain kätte 150bb deep 91/6 fishi, kes oli juba selles lauas 5BI kaotanud. Lõpuks õhtu +2,5BI aga jääb kripeldama, mis oleks võinud olla. Paha-paha.

    14/7/1,5 statid siis täna, contbet 50%. Kui üldiselt mu agression ja cont ehk on liiga väike, siis tänaste laudadega ma sellele väga tähelepanu ei pööraks, lihtsalt liialt stationeid ja räigeid aggromaniakke oli lauas.


    Statid:



    Graafik:




    Roll: 408$


    Mida öelda 8000 käe peale

    Hea
    * Vältimata swingidele on winrate 8,27bb/100, mis pole ju paha
    * Olen suutnud teha mõned rasked foldid, isegi vahetult pärast suuri biite
    * Leian piisavalt aega ja huvi 2+2 foorumit lugeda.
    * Laudade arvu olen suutnud viia 8le
    * Steal 30% on minu mängu kohta väga hea (aasta tagasi oli 11%)

    Halb
    * Raisetud pottides ei suuda foldida paare, ülepaare praktiliselt NEVER
    * Pärast biite ei suuda monsteritega teha enam value-bette - üritan liialt stackidele mängida ja AI kütta
    * Kui mingil hetkel saavad stealid, 3betid ja CBetid re-raise, siis ma kaotan julguse agressiivselt mängida ja AF kannatab
    * AF on madal kuna ma callin liiga palju flopis/turnis. Samas mulle endale ei tundu, et ma mängiks liiga passiivselt, raske on otsustada kas peaks AF-i ikkagi jõuga ülespoole suruma?
    * Liiga palju 3bet-ide callimist
    * Ei oska teha marginaalsete kätega fishide vastu valuebette (a la middle pair). Ei tunne ära situatsioone, kus seda peaks tegema. Teema vajab kõvasti uurimist.
    * Teen pidevalt mängu, mida vaadates pärast aru ei saa, miks



    Selle sessi 3 probleemset kätt:

    1) Miks ma nii tegin? Kõige õigem vastus vist, et ei tea. 3bet tuli väga agressiivselt mängijalt 14/12/13 (3bet 11%), call tuli 20/15/7 (3bet 9%). Tundsin et võin enamus aega nende rangedest ees olla. Ilmselt see "squeeze" siin +EV mäng ei ole?

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($10.05)
    BB ($7.05)
    Hero (UTG) ($10)
    UTG+1 ($10.91)
    MP1 ($11.08)
    MP2 ($4.05)
    MP3 ($10.15)
    CO ($10.02)
    Button ($3.35)

    Preflop: Hero is UTG with A, K
    Hero bets $0.35, 1 fold, MP1 raises $1.20, 4 folds, SB calls $1.15, 1 fold, Hero raises $9.65 (All-In), MP1 raises $9.88 (All-In), 1 fold

    Flop: ($21.30) 5, J, 7 (2 players, 2 all-in)

    Turn: ($21.30) 7 (2 players, 2 all-in)

    River: ($21.30) A (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $21.30

    ( Click to show/hide )



    ----------------------------------------------------------

    2) Mõlemad vastased siin dongid, algne raise 59/15/1 stationilt, short on 40/19/7. Fold equityt mul ilmselt peaaegu, et pole flopis, aga ülepaar+OESD, ei saanud seda maha pandud ja kui ei saanud maha panna siis pigem shovesin. Kommentaare?

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG ($4.04)
    MP1 ($9.80)
    MP2 ($21.21)
    Hero (CO) ($10)
    Button ($10.10)
    SB ($17.21)
    BB ($10.69)

    Preflop: Hero is CO with J, J
    UTG bets $0.20, MP1 calls $0.20, MP2 raises $0.50, Hero calls $0.50, 3 folds, UTG raises $0.60, 1 fold, MP2 calls $0.30, Hero calls $0.30

    Flop: ($2.75) 10, 8, 9 (3 players)
    UTG bets $3.24 (All-In), MP2 calls $3.24, Hero raises $9.20 (All-In), MP2 calls $5.96

    Turn: ($24.39) 9 (3 players, 2 all-in)

    River: ($24.39) 2 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $24.39

    ( Click to show/hide )


    -------------------------------------------------------
    3) Lõpetuseks 1 VÄGA halvasti mängitud käsi. Kahjuks tuleb lauas sellist jama päris tihti sisse.
    call tuleb 14/11/4, 3bet tuleb 18/13/1,6 3bet 13%. Peaksin siin 4bettima? Call on ok? Minu taga veel üks mängija siiski, ilmselt küll setmineb aga siiski active mängija.
    Flopil ei julge panustada, vastase fold to CBet on 33%, see oli just see hetk, kus väga paljud mu cBetid said reraise.
    Turnil tuleb ülekaart ja junn on jahe, tean juba et callin ta ilmselt maha kui ta AI ei lähe, aga miks ise ei panusta? :(
    River on juba tilt.
    Öäk.

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($3.65)
    SB ($10)
    BB ($10)
    Hero (UTG) ($10.27)
    UTG+1 ($6.80)
    MP1 ($10)
    MP2 ($10)
    CO ($9.74)

    Preflop: Hero is UTG with 9, 9
    Hero bets $0.30, 2 folds, MP2 calls $0.30, CO raises $1.20, 3 folds, Hero calls $0.90, 1 fold

    Flop: ($2.85) 4, 2, 2 (2 players)
    Hero checks, CO checks

    Turn: ($2.85) 10 (2 players)
    Hero checks, CO bets $2, Hero calls $2

    River: ($6.85) 5 (2 players)
    Hero checks, CO bets $4, Hero calls $4

    Total pot: $14.85

    Results:
    ( Click to show/hide )

  11. #31

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Laupäev@Valuetown

    kui neljapäev on niisama kalapäev, siis laupäeval pakutakse mikrodes ahjulõhet. Ole ainult mees ja oska see ära küpsetada ning nahka panna. Nii et mõnd luud-konti kõrisse ei tõmba. Üpris enam-vähem sess täna 12/10,1,7, poleks uskunudki et nii tight oli mäng. Tõmbasin pisut koomale 22-66 mängimist EP, varem alati raisenud, kuid kuna lauad ei ole laupäeval pooltki nii tight ning säärane raise saab päris tihti 1-2 callerit, siis ei tundunud +EV. Kui setti ei floppa siis väga raske potti maha võtta. Erinevalt nädalasisesest mängust, kus EP raise võtab 1/3 juhtudest blindid maha ja tasakaalustab low-pairs mängimist. 10k käe peale oln 22-66 päris korralikus plussis. Huvitaval kombel on aga 77-TT miinuses. Liialt väike sample ilmselt siiski.

    Ei tulnud ka täna sellist sessi, kus poleks korraks vähemalt buy-iniga miinuses olnud aga tilti ei läinud, tegin rahulikult oma mängu ja ootasin ära, kuniks fishid oma TPWK bustoks jooksutasid. Õnne oli muidugi ka, sest üldiselt mind täna ära ei riverdatud - kui sain parema käega rahad sisse siis enamasti pidas vastu. Sessiooni suurim feil oli et AA läks mucki, kuna kirjutasin teises lauas note ja ei jõudnud enam vajutada. AA tänases sessis jälle miinuses ka paraku, seti vastu ei suutnud maha panna ja ise kedagi suurde potti ässadega ei saanud.

    Muide, tegin kuuajase konto DeucesCracked saidile, eesmärgiks iga päev vaadata 1 video. See 350 krooni tasub end laudades parimal juhul juba ühe õhtuga ära ilmselt.

    Siiamaani on olnud kannatust sessiooni niikaua mängida, kuni see plussis on. Eks varem või hiljem tuleb mõni korralik miinuses coolersess ka aga seniks, don't you just love the color of green?







    Roll: 435$


    Ühe käe pakuks ka välja:

    Vastane on 85/29/1.9 fish, 36 käe peale. Muid reade pole.
    Turni re-raise oli kahtlane, fishid siiski väga palju ei re-raise. Kuna mängib any-2, siis pisut hakkasin kartma 2-te või two-pairi siin. Ei tahtnud stacki sellise koha peal sisse ajada, kuigi tema shove korral ilmselt poleks suutnud maha panna. Otsustasin vaadata, mida ta riveril teeb ja checkisin järgi, kuna kartsin et võin taga olla. Mida arvata, kas ja kus olid vead selles käes? +EV oleks olnud siiski stackid sisse saada?


    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($10.95)
    BB ($3.35)
    Hero (UTG) ($10)
    UTG+1 ($3.50)
    MP1 ($10)
    MP2 ($19.94)
    CO ($11.68)
    Button ($16.30)

    Preflop: Hero is UTG with A, K
    Hero bets $0.35, 3 folds, CO calls $0.35, 3 folds

    Flop: ($0.85) 6, A, 2 (2 players)
    Hero bets $0.60, CO calls $0.60

    Turn: ($2.05) 2 (2 players)
    Hero bets $1.90, CO raises to $3.80, Hero calls $1.90

    River: ($9.65) 5 (2 players)
    Hero checks, CO checks

    Total pot: $9.65 | Rake: $0.64

    Results:
    ( Click to show/hide )

  12. #32

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Minraise turnil on jah veits kahtlane. riveri blankil ma leadiks välja,minraise calliks maha, aga kui nuppe paneb, siis peaks veits mõtlema, aga calliks suht kindlalt. ATC võib tal seal olla

  13. #33

    Thumbs up Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Päris pull lugu

    Kellegi päevikus oli tabavalt mainitud, et tasub võitev graafik üles visata ja järgmises sessis keerab see korralikult otsa ringi. Päris hull sess - statid parimad, mis mul siiamaani olnud

    3k käe peale 15/10/2,7, cbet 53%, steal 31%. Tulemus -20bb/100, -6BI

    Sellest jamast võiks ehk positiivsena välja tuua, et mingi hetkeni suutsin päris pikalt tilti vältida ja muiata, et huvitav, kui palju võib tappa saada premiumitega, kus saad fishi flopis TPTK vs LPWK, ja peale seda haukab ta 2 paari või tripsi.. väike KK vs AA, väike QQ vs KK ja väike QQ vs AA ka sisse muidugist.

    Flop set% - 9%
    Kuna kätt oli väga harva, siis mängisin drawsid üsna agressiivselt - 0 OESD got there. 1 FDR sain masti kätte, välja ei makstud. Üldiselt tundus nagu mind loetaks kui avatud raamatut. Pakun isegi, et suurem osa kaotust ei tulnud BI-de kaupa vast just foldidega turnis/riveris. Tuleb end lohutada, et ehk olid head foldid, aga mind pole vist kunagi nii palju reraisetud kui täna

    Enamus sessi tiksusin -2BI ja -3BI vahel, ühel hetkel tundus et tõesti täna mängust asja ei tule sest lihtsalt ei hiti miski, panin laudu kinni, kui 2s lauas korraga käsi - AKs ühes ja QQ teises.

    Esimeses raisen AKs, 30/11 donk callib, flopp KJT, betin peaagu poti, call. turn blank, ma bet 3/4, minraise vastu. Siis lõi tilt sisse juba ja shovesin ära. AQ vastas obv..

    Samal ajal teises tabelis QQ ma raise, 38/0 donk call. Laud 558, ma bet, ta call. River blank ma bett, ta shoveb ja kuna ma esimese laua käest steamis just, siis callin ta maha, aabitsad vaatavad vastu.

    Kahe viimase käega siis veel -2,5B otsa ja see hetk võibolla et oleks tahtnud õige pisut et kedagi ära kägistada. Olles terve sessi TPTK käsi foldinud kui obv flush või straight lauas, siis mindset enam nii tugev ei olnud et need ka oleks suutnud foldida.

    See teeb ka muidugi meele rõõmsaks, kui 31/9 keskmise statsiga lauas saab big blindil AA, kõik foldivad SB completeb ja foldib raisele. Järgmine käsi on 5-way pot

    13k käe winrate 10bb -> 3bb selle sessiga, kuna ei teinud nagu väga halba mängu oma arust, siis tuleb loota, et lihtsalt halb jooks.

    Järgmine sess 8 lauda ei võta, maksimum 6. Tuleb pisut rohkem mõelda.

    Roll: 401$

    Üks käsi ka, mis on pigem halvasti mängitud, aga seetõttu ilmselt säästsin mingi 3/4 buy-ini Vastane 29/12/3,3. Flopis oleks pidanud bettima aga mingil põhjusel hakkasin trappima, kuna tavaliselt kui mul käsi oli, siis folditi, lootsin et paneb mu steali peale ja blufib. Turnis sisetunne ütles et olin beat, kuna üldiselt iga kord kui ma lubasin vaba kaardi kukkuda, siis see biitis mind.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP1 ($20)
    MP2 ($33.19)
    MP3 ($10.58)
    CO ($10)
    Hero (Button) ($10.65)
    SB ($20)
    BB ($26.63)
    UTG ($10)
    UTG+1 ($33.70)

    Preflop: Hero is Button with A, A
    6 folds, Hero bets $0.40, SB calls $0.35, 1 fold

    Flop: ($0.90) K, 9, 10 (2 players)
    SB checks, Hero checks

    Turn: ($0.90) 9 (2 players)
    SB bets $0.40, Hero calls $0.40

    River: ($1.70) 4 (2 players)
    SB bets $2, Hero calls $2

    Total pot: $5.70 | Rake: $0.38

    Results:
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud kroko_till poolt : 12.05.10 at 10:08

  14. #34

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Tjah.

    Kui ikka grindid 3 tundi üritades laudade arvu vähendades võimalikult korralikku mängu teha ja hoolimata biitidest suudad enamvähem nulli jälle sessiga tagasi jõuda ja näed rämedalt vaeva.. Kui ikka pärast seda tuleb fakin kolmel laual korraga poole minuti jooksul -3BI siis käi ***** FullTilt.

    Kroko teine sess järjest -5BI ja graafik miinusesse. 26st AK-st täna hittisin floppi 5 korda, ühe korra folditi, 3 korda oli vastas set ja korra tõmmati potsize bete callides riveris flush. KK vs AA täna jälle muidugi. QQ vs KK täna jälle. JJ vs AA. Full house vs riverdatud kõrgem maja.

    AKo -2BI
    AKs -0,6BI
    QQ -1,3BI
    KK -BI

    Ju võib selle jälle jooksu peale ajada aga tunne on siiski, et ei oska mängida. No mida nahhui Sa fat valuet saad, kui actionit saad ainult siis kui oled taga. Midagi on ikka väga korrast ära, kui ka järgmine sess sama on, siis kolin NL5-te, hetkel on mõistus otsas igatahes.




    Panen statsid viimase 2 sessi kohta ~4500 kätt. Kui keegi avastab siit mingi obv leaki siis oleksin tänulik aga oma arust on need parimad statsid, mis mul üldse on olnud.




    Roll: 385$

    Väike näide ka, vastane on 38/18/2. Samal ajal teises lauas KK vs AA ja kolmandas lauas AK hittis K ja vastas set.


    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($11.43)
    UTG ($30.88)
    UTG+1 ($10.30)
    Hero (MP1) ($10.06)
    MP2 ($1.46)
    MP3 ($11.88)
    CO ($26.43)
    Button ($9.84)
    SB ($8.20)

    Preflop: Hero is MP1 with 6, 6
    2 folds, Hero bets $0.35, 4 folds, SB calls $0.30, 1 fold

    Flop: ($0.80) K, 9, 9 (2 players)
    SB checks, Hero checks

    Turn: ($0.80) 6 (2 players)
    SB checks, Hero bets $0.10, SB raises $0.60, Hero raises $1, SB raises $1.50, Hero raises $2, SB raises $2, Hero raises $2, SB raises $3.75 (All-In), Hero calls $2.75

    River: ($16.50) K (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $16.50

    Results:
    SB had 9, Q (full house, nines over Kings).
    Hero had 6, 6 (full house, sixes over Kings).
    Outcome: SB won $15.40

  15. #35
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Ei ole olemas sellist asja nagu parimad statid. Mängijad teevad isegi NL100 12/10 stiili ning võidavad, siis miks peaks NL10 loosemalt võtma?

  16. #36
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Kindlasti sa tead, et SB on kõige sitem positsioon kasumlikuks mänguks. Ja mida sina teed? SB-lt mängid 27/13.

  17. #37

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Tänud ristijeesus. Võtsin SB pealt pisut vähemaks. Kipun completema liiga palju, suited kaarte eriti.

    Tegelikult on asjad nii, et eilne sess oli kolmas järjest, kus tuli rohkem kui -4BI miinust. Sessi ajal tundus, et saan lihtsalt pidevalt rämedaid biite aga hilisem analüüs näitab, et 2 eelmist suure miinusega sessi on ka ilmselt mängu mõjutanud, ilma ultimate monstrita ei julge mängida, sest muu ei ole viimasel ajal vastu pidanud. Palju mõjutab eelmise sessi jooks, kus agressiivselt mängisin overpaire ja top-paire aga olin alati taga ja sain calle lihtsalt kuni ennast üles poosin. Panen eilse sessi suuremad kaotuskäed, oleks tõsiselt tänulik kui saaksin vastukaja kasvõi mõne kohta. Tunnen, et teen halba mängu aga parandada hetkel ei oska eriti midagi, kuigi talv otsa raamatuid, foorumeid ja videoid läbi võetud. Hetkel tunne, et tilditan lihtsalt oma rolli maha ja karjäär otsas.

    1. http://www.flopturnriver.com/Poker-H...P1-1083721.php
    BB 26/8/2
    MP2 52/4/0

    Kui flopil 2 calli sain hakkasin kartma seti. Kuigi hiljem üle vaadates tundub, et oleks pidanud edasi bettima. Viimasel ajal KK nii palju peksa saanud, et ei ole üldse tahtmist stacki sisse suruda kui saan siin 2 calli.. Peaks ilmselt?

    2. http://www.flopturnriver.com/Poker-H...P3-1083724.php
    SB 59/5/1,5

    Mikros ässadega tihtipeale mõistlik suuremalt tõsta, sest kui fish callida tahab, siis ta callib tavaliselt olenemata panuse suurusest. Standard river.

    3. http://www.flopturnriver.com/Poker-H...P2-1083727.php
    MP2 29/7/1
    CO 39/11/1

    Sama teema mis esimeses käes, kui saan overpairiga flopis 2 calli, siis automaatselt üritan hakata mitte stackide peale mängima, kuna KK on juba niigi suures miinuses.

    4. http://www.flopturnriver.com/Poker-H...BB-1083729.php
    UTG 29/7/1

    Fopi call on tõenäoliselt vale? Auku ost aga käsi on üpris peidetud, et implied odds on olemas minbeti callimiseks. Riveril peaks suutma maha panna?

    5. http://www.flopturnriver.com/Poker-H...SB-1083732.php
    UTG+1 65/6/1

    Täiesti metsa poole käsi? Turnis ei saanud nii väikese panuse peale maha panna, kuna vastane oli ATC, siis eeldasin, et siin tihtipeale nõrgem K. Peaks foldima turni? Flopil c/f?

    6. http://www.flopturnriver.com/Poker-H...BB-1083734.php
    UTG 53/14/0

    Kuuler?

    7. http://www.flopturnriver.com/Poker-H...TG-1083735.php

    BB 35/27/3 3Bet 6%

    Siin ei saa ju ometi PF foldida 3Betile kui 200bb deep stackid? Flopis valesti mängitud? R/F? Turnis ei taha teda ära hirmutada kuna ta betid on nii väikesed, kardan et foldib reraise peale ja kuna river agression on tal 4,5 siis loodan riveris veel raha sisse saada. Peaksin siin 7t kartma? Never ever ei pane teda siin pärast pf 3beti rea peale? River on jamps, kuna olen juba 2KK ja 2AA peksa saanud, siis loodan et tal oli AK või nõrgem set või tõlgendab mu raise blufina ja callib maha. See käsi just tilti ei vähendanud.

    8. http://www.flopturnriver.com/Poker-H...P1-1083737.php
    UTG+1 35/27/3

    Sama tüüp kellele kaotasin 2BI mõni käsi tagasi. Tookord small-betis oma flopatud rida. Kui siin checkib flopis, oleks pidand proovima bettida? Turnis otsustasin ise flushi representida ja alla anda kui ei õnnestu. Vale koht?

    9. http://www.flopturnriver.com/Poker-H...CO-1083740.php
    MP2 11/10/5
    Button 65/1/1

    PF 3-bettima peaks siin? Turnis olin päris kindel, et seal on vastas see mis oli, aga no ma ei suuda siin ikkagi setti foldida. Peaks? Peaks flopis rohkem panema?

    10. http://www.flopturnriver.com/Poker-H...SB-1083741.php
    Button: 32/12/2

    Peaks flopil rohkem panema? Riveril üritan valuebettida, suht feil.

    11. Kuna kahed mutid said järjest tala siis kolmandad läksid tildiga PF AI vs AK. Koinflipis BI nägemist. Peale seda tulid veel mõned biidid ning panin lauad kinni. Viimase laua viimases käes:

    12. http://www.flopturnriver.com/Poker-H...+1-1083746.php
    SB kohta reade pole, 4 käe kohta 50/0
    MP3 on 38/9/1,5

    Kuna kunnidega niipalju juba selles sessioonis tappa saanud. Flopis checkin check-raise mõttega, kuna viimane käsi siis turnis kütan nuppe. Ja no **** küll, siin on vastas J5, no vatt the fakk viimane käsi see on?!



    Kas mul oli enne lihtsalt 5 sessi heater? Viimasel kolmel sessil olen pigem vähem showdowni jõudnud aga W$SD on ikka päris päris kõvasti väiksem. Lisaks kui on miinussess, siis on mu agro ka kõvasti suurem. Kuigi see vist mul varem oli pigem liiga madal. 17k kätt jooksnud -3bb/100, peaks lootust olema veel? Kui varem jooksin üle EV joone, siis viimase 2 sessiga jõudsin sellele järele ja 3 sessiga jooksen juba alla EV. 6500 kätt suht tildis juba

  18. #38
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    pane käed otse siia, enamik ei viitsi eraldi linke lahti teha

  19. #39
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    1. Turnis oleks ise välja bettinud ~80% potist. Kui chekid siis kindlasti raise vastase avamise peale. Ainus käsi mis turnis monsteriks sai on 89 ja see on ainult 1 käsi. Seega kühvelda raha sisse.
    2. Standard
    3. Said rahad eesolles sisse. OK
    4. Riveril enamasti peaks passiivse mängija actioni peale foldima paardunud boardil. Kuigi raske on rida maha panna fishi vastu. Vähesed suudavad.
    5. Fold preflop või karista limpareid miski 0.9$ avanguga. completides loodad hittida ainult nutsi kuna vastaseid palju potis siis TP võib tekitada kickeri probleemi. Nutsi ei floppa just väga tihti. Edasi on lumepallieffekt, ehk viga pre ning asi areneb iseseisvalt. Vähemalt said odavalt selle.

    Hetkel rohkem ei viitsi

  20. #40

    Re: [NL10 FR FTP] Kroko Till

    Viimasel ajal õhtuti pisut meeleolu loomiseks nl5 rushi toksinud, ei ole hetkel tilt-festi olnud tahtmist minna. Aga ka rush on põnev mäng ning jättis õhku küsimuse - kumb mu AA kräkkinud villaini käsi nüüd seksikam oli, 5To või Q2s? Preflop AI peaaegu full stackidele mõlemal juhul.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES