Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 31, kokku 31
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL10 - KK, kuidas mängida riveril?

    Kui on selline vahva loose laud, siis ma tõstaks pigem preflop vähem ~0.3-0.4 või siis julmalt rohkem ~1.5$+
    Ühel juhul võib tulla preflop kergemalt 3bet või vähemalt sa ei ehita nii suurt multi-way poti, kus ülepaarist on raske loobuda, aga broke ka minna ei tahaks.
    Teisel juhul saad ehk vähemalt ühe tohmani, kes tuleb A3o-ga flopist ässa otsima ning leiab gutshot rea ja callib nagu segane.
    Kui laud on LAG, siis võib parim käik olla hoopis limp/raise peale minek. Muidugi kui keegi ei tõsta, siis postflop on tihti KK vaid hädine ülepaar.

  2. #22

    Re: NL10 - KK, kuidas mängida riveril?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Raise flop, raise turn.
    Kui oleksime potis kahekesi, siis oleks call õige?

  3. #23
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL10 - KK, kuidas mängida riveril?

    raise flop, raise turn for christ sake,(seda teemegi selleks, et selliseid asju nagu praegu juhtus, ei tuleks) wtf miks sa callid nagu donk? river maksame ära kui tal parem käsi

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 - KK, kuidas mängida riveril?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    raise flop, raise turn for christ sake,(seda teemegi selleks, et selliseid asju nagu praegu juhtus, ei tuleks) wtf miks sa callid nagu donk? river maksame ära kui tal parem käsi
    raise flop, raise turn. Sellise FD boardiga ma lähen üldiselt alati broke`i, FD on kaotava mängija lemmikkäsi, sest ta arvab, et 50-50 ta saab alati võidu ja KK-ga callimine oma surma poole 3way potis on ikka täielik fishi tunnus. Kuna sa riveril juba sellisesse jamasse sattusid siis ma ei tea, vähenda kahjumeid ja ck/foldi või küta raha sisse ning kujuta ette, et kui oleksid flopis raisenud siis mingi Axs FD vend oleks AI callinudja oleks oma biidi saanud ikkagi. ;D

  5. #25
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL10 - KK, kuidas mängida riveril?

    flush draw ei tule 50% juhtudest:D 1 juhul 5 tuleb või neljas kui meil flopil on draq

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 - KK, kuidas mängida riveril?

    Liigne value võtmine on ka üks asi, mis tildini viib.

  7. #27
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL10 - KK, kuidas mängida riveril?

    ma võtan alati max valuet, okei las calllib 3 tänavat oma drawga , 4 juhul võidan ma 40 dollarit, 1 juhul kaotan need sitased 10, kui ma möngin kuus ca 30k kätt, sisi teeb see kokku päris viisaka summa

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 - KK, kuidas mängida riveril?

    Eks ta õige ole, aga kui on näha, et draw võis kokku tulla siis check-check võib nii mõnigi kord raha säästa, mis on samuti +EV ning samuti ajada fish närvi, sest ta ei saanud oma riveri checkiga raha kätte. Samuti kui ta drawd kätte ei saanud siis ta enamus aega check-foldib ning me ei saa teada, mis käega ta mängis. Mind aitab väga palju selliste mängijate lugemine, kelle käe ma korra olen ära näinud ntx callib pote gutshot reatõmbega või hoopis callib pote keskmise paariga. Samuti kui fish närvi ajada siis üldjuhul chipsid lendavad üsna kiiresti laias kaares. Samuti ega ta riveril ei checki vaid minraiseks ning me sel juhul tihti ei teagi, kas callida see minraise või foldida ning minul sel juhul jääb ikka veidi kripeldama. Ja veel üks asjaolu: olen märganud enamus mängijaid hakkavad ära kasutama kui ma riveril vastu checkin ning betivad möödaläinud drawdega ise ehk siis saan neilt lisabeti välja kaubelda ning need möödaläinud drawd tavaliselt on üsna läbinähtavad.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: NL10 - KK, kuidas mängida riveril?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ma võtan alati max valuet, okei las calllib 3 tänavat oma drawga , 4 juhul võidan ma 40 dollarit, 1 juhul kaotan need sitased 10, kui ma möngin kuus ca 30k kätt, sisi teeb see kokku päris viisaka summa
    Iga mängija võtab (või vähemalt proovib võtta) pokkerit mängides max valuet ehk siis saada oma kaardidest maximum summa ning teenida võimalikult palju raha. Paraku reaalsus on see, et enamustel see eriti hästi välja ei tule.

  10. #30

    Re: NL10 - KK, kuidas mängida riveril?

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Eks ta õige ole, aga kui on näha, et draw võis kokku tulla siis check-check võib nii mõnigi kord raha säästa, mis on samuti +EV ning samuti ajada fish närvi, sest ta ei saanud oma riveri checkiga raha kätte. Samuti kui ta drawd kätte ei saanud siis ta enamus aega check-foldib ning me ei saa teada, mis käega ta mängis. Mind aitab väga palju selliste mängijate lugemine, kelle käe ma korra olen ära näinud ntx callib pote gutshot reatõmbega või hoopis callib pote keskmise paariga. Samuti kui fish närvi ajada siis üldjuhul chipsid lendavad üsna kiiresti laias kaares. Samuti ega ta riveril ei checki vaid minraiseks ning me sel juhul tihti ei teagi, kas callida see minraise või foldida ning minul sel juhul jääb ikka veidi kripeldama. Ja veel üks asjaolu: olen märganud enamus mängijaid hakkavad ära kasutama kui ma riveril vastu checkin ning betivad möödaläinud drawdega ise ehk siis saan neilt lisabeti välja kaubelda ning need möödaläinud drawd tavaliselt on üsna läbinähtavad.
    Ilus metageimi jutt. Sarnased tähelepanekud mul endal, eriti see busted draw bluff. Kõige ilusam value saamise koht. Teatud olukordades on nii mastitõmbe moodi mäng vastasel, et riveri overbetile allinile tuleb instacall. :D

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 - KK, kuidas mängida riveril?

    BTN on nagu näha üsna deep, 900bb? Seal ma arvan ta callib iga ässaga ja lead outib tihti kuna tal "kõva stack" taga.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES