Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 86

Teema: Käekellad.

  1. #21

    Re: Käekellad.

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    [ ] Luges OP'd.
    [x] Oled retarded
    /OT


    Ma kirjutasin paar mõttetera, mida ostmisel/valimisel jälgida...
    See, mis firma oma sa ostad....see ei tohiks kedagi kottida va sind ennast. Obv, et Breitling või Tag Heur on 5000+€ kanti.

  2. #22
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Käekellad.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    [x] Oled retarded
    /OT


    Ma kirjutasin paar mõttetera, mida ostmisel/valimisel jälgida...
    See, mis firma oma sa ostad....see ei tohiks kedagi kottida va sind ennast. Obv, et Breitling või Tag Heur on 5000+€ kanti.
    "Otsusta nahk- või metallrihma vahel kõigepealt" - Kas sa arvad, et iga inimene, kes ei oma downi sündroomi ja on vanem kui 12-aastane ei tule selle peale juba iseseisvalt?

    Ps. kui sa targutama kukud, siis võiks vähemalt maailmakuulsaid nimesid osata õigesti kirjutada.

  3. #23

    Re: Käekellad.

    lol

  4. #24
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Käekellad.

    Ma olen sitaks kaua juba ühte kella otsinud, aga kellapoodides pole isegi sarnast näinud, äkki keegi oskab aidata. UK-s käisin siis kasinnis mingil Ukraina kutil oli selline käe peal, päris äge, aga siis ei tulnud pähe küsida. Üritasin paintis midagi valmis kritseldada:


    Rihm oli metallist, sellistest juppidest ja kellaosa ise oli ka nagu oleks üks jupp rihmast olnud, ei olnud laiem ega midagi, sama lai kui rihm. Samas minu pildil tundub nagu mingi naiste GUESS, aga see ei tundunud üldse naistekas ja need vahekohad ei olnud ka üldse suured nagu pildil on, pmselt polnud vahekohti näha. Minu meelest kell ise oli tavaline, mitte mingi fancy a'la 3 rohelist tulukest ja 6 punast = kell on pool 5, vaid tavaline nagu pildil tegin (aga kindel pole). Kui keegi isegi sarnase kella oskab leida oleks äge :)

  5. #25
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Käekellad.

    Antud hinnaklassis ongi nagu juba mainitud, riidetootjate ja muude rahvatantsijate kellad, mis sul heal juhul mõne aasta kestavad. Soovitaks natukene hinnapiiri kergitada ja osta endale korralik šveitslane, millega sul 10a muretu peaks olema, kui kellaga korralikult hoolduses käia.

    Igasugused Armanid, Gucci-muccid, CK'd jne on käevõrud, mis aega näitavad, mitte kellad. Seega soovitaks sul vaadata juba puhtalt välimust ning lähtuda praktilisusest. Näiteks, kui sa pead ülikonda kandma, siis sinna sobib mingi disainerikell nagu hapukurk maasikamoosiga. Kui sul hinnapiiri pole võimalik kergitada, Eestis blue-label kellapoodides on valik paratamatult kehv, seega amazon.co.uk võiks olla su lähtepunkt (hinnavahe päris korralik). Fossili trendikellad on näiteks täitsa okeid ja vaatagi ehk brände, mille põhibisnes on siiski kellatootmine. Tean ühte Eestis tuntud juveeli- ja kellapoe partnerit ning ka tema oli sellel meelel, et pigem on neil kasulik müüa paar kilo eeki maksvaid brändijunne, kui korralikke kellasi, sest viimastel on turg siin liiga väike, et see ära tasuks.

    Disclaimer - mõned minu kellad:
    ( Click to show/hide )

    Hetkel sihin veel ühte vintage Breitlingit ja pruuni nahkrihmaga Panerai Luminori.
    Viimati muudetud EGERT poolt : 01.02.11 at 09:13

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Käekellad.

    Raymond Weil peaks väga kallis firma olema, kui ma ei eksi siis mõni kell oli isegi 40 000 EEK ?

  7. #27
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Käekellad.

    €400 - €4k, mis on algajale kellaostjale piisavalt lai mängumaa :)

    Aga kui on vaja "dress to impress", siis kammi vanaisa kapid ja ebay läbi, NSVL sõjaväelaste Vostok läikima lööduna ja korda tehtuna on klass omaette

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Käekellad.

    lol armani kell. pepsi sa haigeks jääd, siis lähed rätsepa juurde ravile ? Seiko all the way, selles hinnaklassis vähemalt kindlasti. Peavad vastu nagu loomad.

  9. #29

    Re: Käekellad.

    Minu kell

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 01.02.11 at 10:22

  10. #30
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Käekellad.

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    €400 - €4k, mis on algajale kellaostjale piisavalt lai mängumaa :)

    Aga kui on vaja "dress to impress", siis kammi vanaisa kapid ja ebay läbi, NSVL sõjaväelaste Vostok läikima lööduna ja korda tehtuna on klass omaette
    oojaa.. mul kodus sahtlis üks ootab.. kena kuldse läikega jms.. aga krt ei tiksu juba üle 10 aasta.. pole siiani meelde tuld parandusse viia..

  11. #31

    Re: Käekellad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma olen sitaks kaua juba ühte kella otsinud, aga kellapoodides pole isegi sarnast näinud, äkki keegi oskab aidata. UK-s käisin siis kasinnis mingil Ukraina kutil oli selline käe peal, päris äge, aga siis ei tulnud pähe küsida. Üritasin paintis midagi valmis kritseldada:


    Rihm oli metallist, sellistest juppidest ja kellaosa ise oli ka nagu oleks üks jupp rihmast olnud, ei olnud laiem ega midagi, sama lai kui rihm. Samas minu pildil tundub nagu mingi naiste GUESS, aga see ei tundunud üldse naistekas ja need vahekohad ei olnud ka üldse suured nagu pildil on, pmselt polnud vahekohti näha. Minu meelest kell ise oli tavaline, mitte mingi fancy a'la 3 rohelist tulukest ja 6 punast = kell on pool 5, vaid tavaline nagu pildil tegin (aga kindel pole). Kui keegi isegi sarnase kella oskab leida oleks äge :)
    Midagi sellist?


  12. #32

    Re: Käekellad.

    Endal on mõlemad fossilid ostetud ilusti jäävad sinu hinnaklassi ja erinevaid stiile esindatud kuhjamisi.

    Siiani pole ükski alt vedanud, (umbes 4 kella omanud venna oma juba üle 10a vana ikka tiksub truult)

  13. #33

    Re: Käekellad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma olen sitaks kaua juba ühte kella otsinud, aga kellapoodides pole isegi sarnast näinud, äkki keegi oskab aidata. UK-s käisin siis kasinnis mingil Ukraina kutil oli selline käe peal, päris äge, aga siis ei tulnud pähe küsida. Üritasin paintis midagi valmis kritseldada:


    Rihm oli metallist, sellistest juppidest ja kellaosa ise oli ka nagu oleks üks jupp rihmast olnud, ei olnud laiem ega midagi, sama lai kui rihm. Samas minu pildil tundub nagu mingi naiste GUESS, aga see ei tundunud üldse naistekas ja need vahekohad ei olnud ka üldse suured nagu pildil on, pmselt polnud vahekohti näha. Minu meelest kell ise oli tavaline, mitte mingi fancy a'la 3 rohelist tulukest ja 6 punast = kell on pool 5, vaid tavaline nagu pildil tegin (aga kindel pole). Kui keegi isegi sarnase kella oskab leida oleks äge :)
    Äkki mõni RADO uuem mudel ?

    http://www.rado.com/watches/all_watches/default.htm

  14. #34
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Käekellad.

    kõik kellad nii kuradima kallid. hetkel vaatasin seda RADO kodulehte ning nii mõnigi jäi silma, aga isegi ebayst ostes peaksin oma kuu kasumi sinna alla panema. ffffuuuu

  15. #35
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Käekellad.

    Kellateema on mu meelest overrated.
    Miks on mehel üldse mingeid aksessuaare vaja?
    Järgmine teema tuleb "Millist kõrvarõngast endale osta?".

    lol. Mitte et mul kellade vastu midagi on, aga need kellel pole, vaadake ringi. 80% meestest ja naistest on pohh, mis kell mehel on ja pole probleemi.

    Aga spordi tegemiseks on hea, kui spordikell ja pulsivöö on olemas:) Vahel vaja pulssi kontrollida ja ringiaegu võtta vms.

  16. #36

    Re: Käekellad.

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Kellateema on mu meelest overrated.
    Miks on mehel üldse mingeid aksessuaare vaja?
    Järgmine teema tuleb "Millist kõrvarõngast endale osta?".

    lol. Mitte et mul kellade vastu midagi on, aga need kellel pole, vaadake ringi. 80% meestest ja naistest on pohh, mis kell mehel on ja pole probleemi.

    Aga spordi tegemiseks on hea, kui spordikell ja pulsivöö on olemas:) Vahel vaja pulssi kontrollida ja ringiaegu võtta vms.
    +1. Isegi pensionärid vaatavad kella juba mobiililt, kell kui funktsionaalne ese suri välja vist 90. aastate lõpus millalgi.

  17. #37
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Käekellad.

    Mulle meeldib, et inimesed näitavad enda kellasid. Väga põnevad tunduvad ning väga sümpaatsed. Tänud veelkord ja pange aga pilte :)

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Käekellad.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    +1. Isegi pensionärid vaatavad kella juba mobiililt, kell kui funktsionaalne ese suri välja vist 90. aastate lõpus millalgi.
    no absoluutselt pole nõus.. ma ei viitsi oma telefoni taskust või puusakotist taga ajada, et kella vaadata + mu käekell veekindel jms saan rahulikult rannas ka käe peal hoida + mul seal stopperid ja timerid jms mudru...

  19. #39

    Re: Käekellad.

    Ma kah eriti kunagi kellade peale ei ole mõelnud ja endale niikuinii lubada ei saa, eluaeg on kõik vidinad(kellad,ketid) pidanud vastu esimese joomani, hommikul on ainult päevitamata rant käepeal tavaliselt. Aga teema on huvitav ja kellad on ilusad siin väljapakututest.

    üks eputrilla kah:

    ( Click to show/hide )

  20. #40
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Käekellad.

    Pole ise pikka aega kella kandnud, aga hiljuti sain kingiks ja nüüd tõesti meeldib kanda.
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES