Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 89 EsimeneEsimene ... 9101112132161 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 1768
  1. #201
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Kas ma arvutasin õigesti kui sain $24 summaks, kui capida kõik tänavad FL $1/2'es ?

  2. #202
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Heh, kas pokkerimängija elukutse üks suurimaid plusse polegi siis hoopis see, et oled 100% oma aja peremees, ärkad kuna tahad, lähed magama kuna tahad, teed päev otsa mida tahad, pidutsed sellel päeval ja ajal kui tahad. :) Vähemalt mina naudin just seda vabaduse tunnet kõige enam ja kõige rohkem maailmas vihkan äratuskella ja kella peale ärkamist. :P

  3. #203
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Heh, kas pokkerimängija elukutse üks suurimaid plusse polegi siis hoopis see, et oled 100% oma aja peremees, ärkad kuna tahad, lähed magama kuna tahad, teed päev otsa mida tahad, pidutsed sellel päeval ja ajal kui tahad. :) Vähemalt mina naudin just seda vabaduse tunnet kõige enam ja kõige rohkem maailmas vihkan äratuskella ja kella peale ärkamist. :P
    See eeldab, et sul rohkem kohustusi ei ole. Aga kui sa pead tegelema veel muude asjadega siis lihtsalt tuleb teha miski tööaeg. No ma mõtlen, et kui mul ainukeseks kohustuseks on kuus mängida 150h pokkerit siis tõesti on selline elu lilleke. Aga noh kes käskis niipalju kohustusi kokkukaapida :)

  4. #204
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    aga naljakas et mõndadel inimestel ongi unetsükkel 25 või 27-28 tundi.

    imo 36tunnised tsükklid oleks päris funid

  5. #205
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    longshot, aga kunagi oli siin kusagil video, kus hästi pingul naine tantsis ukseaugus. Nagu kusagilt bungalost filmitud, naise taga oli loodust (meri?) näha. Teab keegi?
    [YOUTUBE]THzN0iYY4i0[/YOUTUBE]

  6. #206
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    aga naljakas et mõndadel inimestel ongi unetsükkel 25 või 27-28 tundi.

    imo 36tunnised tsükklid oleks päris funid
    Tegelt piisab kuuest tunnist juba aga see eeldab, et rütm on paigas ja lähed "normaalsel" ajal magama. See normaalne aeg ongi miski 21:00-06:00, sest siis on väljas kõige vaiksem ja kõige vähem segavaid faktoreid.

  7. #207

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Inimeste unevajadus on siiski erinev. Üldjuhul nõustuks low-flow'ga, kui vaja tõusta ei ole, siis magan palju tahan.

    Kuigi sellega tekivadki graafiku nihkumised, sest muu maailm käib ikka omasoodu, mitte sinu graafiku järgi.
    Trennis käimine keerukam ja üldse päris öö peale nihkudes teistega inimestega suhtlemine juba samuti.

  8. #208
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Kas ma arvutasin õigesti kui sain $24 summaks, kui capida kõik tänavad FL $1/2'es ?
    Anyone pls?

  9. #209

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Thanks LuuK!!!

  10. #210

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Ei mängi FL, kuid tundub õige.
    Et pot oleks siis vähemalt 48$.

  11. #211

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Karm time managment. Pane paika oma päeva kava! Kirjutan sellest ka blogist aga näiteks mul oli selline ja on pärast kokkutulekut ka:
    04:00 äratus
    .......................................
    21:00 tuled surnuks ja magama
    Proua elab ka samas graafikus?

  12. #212
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    24h päev jääb tõesti lühikeseks. aga mulle meeldib ilgelt magada ka. jaanuar/veebruar vist keskmiselt ilmselt 10-12h. hetkel tho talvevaheaeg ja pole hommikul loenguid vms. kooliajal obv saan vähem magada.

  13. #213

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    3h päevas magades on võimalik välja magada ilma mingite probleemideta, st mälu ei halvene jne. asi näeb välja nii, et magad 6x päevas 20-30 min iga 3,5h tagant. elukutselistele grinderitele võib see isegi sobida. seda kasutavad nt kõrgemad merejalaväelased, paljud fighteri piloodid jne. 5h iga päev juurde võita on päris korralik lisa päevale. 35h nädalaga ja 150 h kuuga.

    siin on blogi inimesest kes alusas sellega ja tänaseks ongi sellel reziimil. siin on ka logid iga päeva kohta esimene nädal ja edasi nädalate kaupa
    http://www.stevepavlina.com/blog/200...yphasic-sleep/
    juba nädalaga saab reziimi paika.
    Viimati muudetud con poolt : 03.02.11 at 16:44

  14. #214

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Heh, kas pokkerimängija elukutse üks suurimaid plusse polegi siis hoopis see, et oled 100% oma aja peremees, ärkad kuna tahad, lähed magama kuna tahad, teed päev otsa mida tahad, pidutsed sellel päeval ja ajal kui tahad. :) Vähemalt mina naudin just seda vabaduse tunnet kõige enam ja kõige rohkem maailmas vihkan äratuskella ja kella peale ärkamist. :P
    +1

  15. #215

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Kas teid tõesti huvitab, mida keskmine Delfi lugeja(rumal pööbel) teie elukutsest/hobist arvab? Ma ei ole näinud siiani vist ühtegi intelligentset inimest, kellele viie minutiga ära ei seletaks asja ja kes ikka midagi negatiivset arvaks. Ja kui teile meeldib lollidega kuskil vaielda sellistel teemadel, sest nad on Delfist valesti aru saanud, siis ma ei mõista miks te üldse peaks selliste inimestega suhtlema.
    Eriti "meeldivad" mulle need inimesed, kes hakkavad ohkima kui keegi kuskil raiskab millegi nende jaoks mõttetu peale(sest see maksab rohkem või suurema osa nende kuupalgast). "Mõtle mis selle rahaga teha saaks". No teeni see iseseisvalt ja hakka siis mõtlema, mis sa ENDA rahaga teed. Samas näkku räägivad sulle mesijuttu kokku, et äkki saaks kuidagi isiklikku kasu. See teiste rahakotis surkimine on tüüpiline kibestunud/kadeda eestlase pahe.
    Vaksali peldikus surnuks end süstides -
    elu võib olla ka seegi ?

  16. #216
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    samas tähendab see polyphasic sleep ka seda, et pead loobuma kõikidest pidutsemistest jne.

  17. #217
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    No aga öösel on lauad nii kuldsed. Siiamaani praegu ärkan ja 9 hommikul magama :(.



    e: See oli siis ranka jutule 04:00 ärgata. Üks argument on ka see, et ranka sa mängid HU.
    Viimati muudetud inward poolt : 03.02.11 at 17:29

  18. #218
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Proua elab ka samas graafikus?
    Ei aga kui mul on tööd tehtud on tal ka oma asjad tehtud ning saab rohkem aega veeta. Parem kui ärgata 15:00, siis hakata grindima ja ööläbi üleval olla. Pole enam poissmehe prioriteete olla nolifer.

  19. #219
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    No aga öösel on lauad nii kuldsed. Siiamaani praegu ärkan ja 9 hommikul magama :(.
    Minu arvates kõige kuldsemad lauad on 03.00-07:00, eriti magusad on 4-5 vahel. Regulare vähe ja fishe hunnikutes.

    Bumhuntides on see eriti näha. Kui muiud 50 bumhunterit ja 30 lauda siis 4-5 vahel on bumhunterid 10-20 ja laudu samapalju.

  20. #220
    Õpihimuline Mängur Kasutaja bubba avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    434

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    kui ma tahaks neid pealehe videosid vaadata, siis näen et seda kontot rakeback osas siin vaja. Niuke küsimus , et kas mulle tekivad selle konto tegemisega ka mingid kohustused või on mul võimalik see teha ainult videote vaatamiseks?

Lehekülg 11, kokku 89 EsimeneEsimene ... 9101112132161 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES