Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 89 EsimeneEsimene ... 1321222324253373 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 1768
  1. #441
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    PTR peksab segast. viimaste kuude tulemusi ei näita. teist päeva juba. kellelgi veel? ravi on selle vastu?
    Raviks on oma käte salvestamine enda andmebaasi.

  2. #442
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    PTR peksab segast. viimaste kuude tulemusi ei näita. teist päeva juba. kellelgi veel? ravi on selle vastu?
    Mul ka ei tracki juba iidamast aadamast.Näitab mingeid 15 käelisi sesse lol jne :D.
    Mul savi ka ka see PTR,kuigi mu graafik on seal nii kole ja täiesti ebakorrektne ei saa ikka actionit laudade alustamisel :(.Eile tegin rekordi,istusin peaaegu 3h PL50 laudades nii,et 0 inimest oleks sisse istunud.NL laudades istusin tunnike nii,et ükski mats ei istunud.Ja seda veel hommiku tundidel.

  3. #443
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Keegi nagunii ei vaata su graafikut. Fishe ei huvita ja regid näevad nagunii, et sa oled reg stacki järgi. :P

  4. #444
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Keegi nagunii ei vaata su graafikut. Fishe ei huvita ja regid näevad nagunii, et sa oled reg stacki järgi. :P
    Arvad?Ma ise küll vaatan.
    Tglt vbl see isegi ebaoluline jah.

    Ükspäev oli siuke asi,et istusin lauas ja üks vend istus lauda kelle kohta mul 0 sample,võtsin talt 3 buyini ja ta mängis üli sitasti HU-s ja arvasin,et ta fish.Läksin hiljem PTR-i ja mees oli sick võitja NL50 ja NL100 :D.

  5. #445
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ükspäev oli siuke asi,et istusin lauas ja üks vend istus lauda kelle kohta mul 0 sample,võtsin talt 3 buyini ja ta mängis üli sitasti HU-s ja arvasin,et ta fish.Läksin hiljem PTR-i ja mees oli sick võitja NL50 ja NL100 :D.
    Purjus Leits äkki?

  6. #446
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Purjus Leits äkki?
    Ei pole leitsiga kunagi laudades koos old vist.

    Neid regulare on omajagu kes wannabe durrrrideks muutuvad HU-s ja mõttetuid lükkeid teevad.

    Ntx see vend : http://www.pokertableratings.com/ful...arch/NeverMiss

    Graafik tundub nagu mini nanonoko,aga HU-s kaotab soliidselt.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 08.02.11 at 14:15

  7. #447
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    HU ja FR on lihtsalt erinevad mängud. Ma nt. ei julge ka regularidega HU mängida. Esiteks väga ei oska ja teiseks spewmode läheb peale.

  8. #448

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    [YOUTUBE]BPN3gLVDsOY[/YOUTUBE]

  9. #449
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    HU ja FR on lihtsalt erinevad mängud. Ma nt. ei julge ka regularidega HU mängida. Esiteks väga ei oska ja teiseks spewmode läheb peale.
    Tõsi ta on.
    See sama vend kelle PTR-i sinna panin ütles mulle lambist bumhunter eile.Ma ütlesin siis talle selle peale,et come sit at my tables i play anyone ja siis ei öelnud enam midagi vastu :/.Ja see oligi see sama aeg kus 2.5h üksinda istusin laudades.
    Erinevad mängu stiilid ja valikud lihtsalt jamh.
    Ma näiteks hetkel enam mingi 16 lauda ei suuda normaalselt mängida,vajub kohe mäng ära.Lasen 6-9 korraga,samal ajal kui teisel vennal on skilli mingi 16 või rohkem lasta,aga väiksema winratega,aga suurema volüümiga ja teeb sama välja :P.

    Ei ütlegi halvasti konkreetse venna kohta,eks igaüks ise valib kuidas ta kõige tootlikum on,aga käib pinda kui jutt ja teod ei käi kokku kes seal lauas sitta toodavad regid.Kui siuke bummer olen siis istugu maha.Ma kunagi ei pane siukest t*ra näiteks maha,et reg sai 1 vs 1 fishi ja siis ma lähen torkima sinna.Aint siis istun maha kui rohkem rahvast istub veel.
    Veits ebaviisakas imo.Aga paljud teevad mulle nii.Kaasaarvatud eestlased.
    Samas osadel on jumala savi ka see.Tean,et kuskil party pokkeri HU laudades vist kunagi isegi blockiti üksteise laudu ja juhiti fish just sinna lauda kuhu vaja.Ühesõnaga mingi punt inimesi kes üksteist teadsid blokivad teiste laudu,et fish enda lauda juhtida.Ei tea kas enam nii tehakse,aga Codecci teab lähemalt sellest rääkida obv.
    Pole muidugi reeglite vastane vist?Aga suht douche käitumine ikkagi.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 08.02.11 at 14:40

  10. #450
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Kui reg istub üksi lauas ja fish istub sinna, kas siis on kolmandal inimesel ebaviisakas sinna istuda?

  11. #451
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Kui FR regid HU-s suckivad, siis vb oleks mõtekas isegi minul, uNL husng grinderil minna nl25/nl50 FR laudu avama ja bumhuntima ? :D

  12. #452
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Kui reg istub üksi lauas ja fish istub sinna, kas siis on kolmandal inimesel ebaviisakas sinna istuda?
    Ma küll kunagi ei istu ntx.
    On konkreetne punt inimesi kes teevad 24/7 nii.Nii kui ma actionit saan on insta mul kohe parema külje all.Savi kui mingi umbes kodanik fish istub,aga ühed samad näed kes päevast päeva laudades on veits imelik nii teha imo.

    Osad regid on isegi nii viisakad,et istuvad küll lauda kui mul HU on,aga on sit outis nii kaua kuni veel rahvast liitub.Respect nendele.

  13. #453

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    prima 500k turna tundub väga magus....

  14. #454
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Kui FR regid HU-s suckivad, siis vb oleks mõtekas isegi minul, uNL husng grinderil minna nl25/nl50 FR laudu avama ja bumhuntima ? :D
    Eks ma olin uus nägu seal limiidis ja alguses mängiti,aga enam üldiselt ei mängita eriti.
    Kas just suckivad seda ma ei väida.Lihtsalt ütleme kui isegi 1bb/100 võitja suure sample peale olla NLFR-is siis ma usun,et siuke inimene biidib ka fishi ilusti HU-s..Fish on alati fish.NL200 fish pole targem kui NL50 fish.Aga tundub,et nad on ennast ära hellitanud nende fishidega ja HU-s teevad mingeid imelikke lükkeid tõesti.
    Üldiselt ma arvan,et mõttetu on regidega sõdu pidada,aga ega ma sit outi ka ei pane kui keegi ise istub.
    3-e sorti seal FR-is laias laastus minuarust,need kes waiting listi tõmbavad,need kes lauda avavad ja siis 3ndad isikud kes konkreetselt passivad peale su lauda kuni sa actionit saad ja istuvad sisse ja ALATI panevad sit out kui see on läbi.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 08.02.11 at 14:53

  15. #455
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Küll teie olete korralikud ja viisakad.. kui ma kusagil fishi märkan siis mind küll ei huvita,kui seal mingi reg proovib ta raha enne mind endale saada.

  16. #456
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Küll teie olete korralikud ja viisakad.. kui ma kusagil fishi märkan siis mind küll ei huvita,kui seal mingi reg proovib ta raha enne mind endale saada.
    Ma ei tea kas see just viisakus on,aga minuarust tuleb see kasuks siis teised ka ei pane sulle vänta.

  17. #457

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Teistel on jumala poh... sinust. Need regid kes sul sit outima tulevad ongi need jobid regid kes sit outivad kuni 5+ mängijat on koos ja kunagi lauad kehvadel saitidel sellepärast ei täitu.

  18. #458
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Teistel on jumala poh... sinust. Need regid kes sul sit outima tulevad ongi need jobid regid kes sit outivad kuni 5+ mängijat on koos ja kunagi lauad kehvadel saitidel sellepärast ei täitu.
    Ma tean jah,see ongi see punt millest ma rääkisin.Aga ega neid nüüd nii palju pole.Mingi kindel kaader kes nii teeb.
    Mõttetu arutada sellel teemal tglt,ega üksi maailma ei paranda :D.Alati on mingeid väntasid.
    Mannetu mõnikord vaadata lihtsalt.Istun lauas üksi,siis mingi vend mingi 18$ sentidega istub lauda ja mingil tondil on ikka vaja joinida :D.Võidab oma 7-8$ doltsi kätte ja paneb sit out.Mingu mäkki tööle parem mitte ärgu higistagu oma raha nii kokku IMHO :D
    Aga,ok /thread.Laudadesse.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 08.02.11 at 15:08

  19. #459
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Kellegil veel Stars jamab?

  20. #460
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Jamab jah, lauad ka kaovad järjest. Ju läheb maha mingiks ajaks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES