Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 89 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1768
  1. #21

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Proovisin enda telefoniga www.moneybookers.com -i minna, kasutades kodust wifit. Sama teema, lehte laeb ilgelt kaua ja ei ühenda ära...

  2. #22
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Suht sick coca. See on see facebookis võidetud eurodega vehkimine :D. Ma sain kunagi tööl fb's suu pruukimise kohta hoiatuse

  3. #23

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    rofl, aga nali naljaks :D
    ma lihtsalt tahaks teada, wtf is da problem + ükski inimene pole vahepeal minu arvutis käinud

  4. #24

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    no kui sa oma telefoniga ka ei saa siis pigem su koduvõrgu probleem mingi, EMTa pole lehte blocking igaljuhul, mul täitsa läheb

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    lol andu_andu on next live bot after imre
    lol. Priit Oja ees turniiri võitmine - priceless. Oja oli lõpus nii muserdunud, et callis mu allini pimesi ära HU-s :D

    Homme, kolmapäeval, on 6-max, unl. rebuys turniir. tõoatab tulla solid turna - ma mängin kindlalt. Võtke rahakott rebuydeks kaasa ja tulge ka.

  6. #26

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    vaatan 888 poes ringi ja ikka igasugust paska müüakse. huvitav, kas keegi üldse ostab kah neid asju.

  7. #27
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    ma ei ole veel kuskilt pokkerisaidi poest midagi mõistliku leidnud.

  8. #28
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Imo see tundub päris mõistlik. Ise mõtlen, kas tellida või mitte. Kuluks ära küll suusatamisel ja rattasõidul.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    mitu tundi alksi/pohmakat?
    Jaanuaris olin purjus ainult kolm päeva. Esimene oli siis vana aasta jooma, kus 1. jaanuar oli pohmell. Teine oli paar nädalat tagasi peokunniga ja kolmas oli see pühapäev, kus jõin mõned klaasid tequilat ära. See kõik. Veebruaris plaanin ainult PokkeriProd.com kokkutulekul juua ja ülejäänud aja kaine.

  10. #30

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Kui cashoutimisel panga Holding branchi vaja on, siis ma SEB pange puhul kirjutan? sai mõistus otsa. Tallinn?Estonia?

  11. #31
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
    Kui cashoutimisel panga Holding branchi vaja on, siis ma SEB pange puhul kirjutan? sai mõistus otsa. Tallinn?Estonia?
    Peakorteri aadressi panin mina. Oli Tallinn, Tornimäe - vaata nende pealehel olevat infot.

  12. #32
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Potik Vaata postitust
    Imo see tundub päris mõistlik. Ise mõtlen, kas tellida või mitte. Kuluks ära küll suusatamisel ja rattasõidul.
    on tõesti.. aga ilmselt siiski oleks poest odavam osta.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jaanuaris olin purjus ainult kolm päeva. Esimene oli siis vana aasta jooma, kus 1. jaanuar oli pohmell. Teine oli paar nädalat tagasi peokunniga ja kolmas oli see pühapäev, kus jõin mõned klaasid tequilat ära. See kõik. Veebruaris plaanin ainult PokkeriProd.com kokkutulekul juua ja ülejäänud aja kaine.
    repsecpt.. kuidas sul see õnnestub? :D

  13. #33

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    to madis :
    endal oli ka seda hiljuti cashoutimisel vaja. Holding branch peaks olema nagu see peapank ja sul on vaja sinna seda panga nime mille alla SEB kuulub, ntx swedbankil ongi swedbank ja IMO (pole kindel ) peaks SEBl ka olema SEB

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    repsecpt.. kuidas sul see õnnestub? :D
    Easy. Kui oled poissmees, kes grindib palju siis on igav. Iga õhtu tahad välja minna, õlli jooma, pubides tuterdada, jõusaalis ja niisama tuulutada. Nädalavahetustel geiklubidesse naisi sebima jne.

    Siis võtad omale naise ja enam ei pea niipalju pidudel naisi sebimas käia. Pealekauba pannakse linna suurim ja parim klubi, mis paraku jälle homoklubi kinni ning ei olegi põhjust enam juua :( Nii see läheb.

  15. #35
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    :D btw.. miks angel kinni pandi?
    rahvast ju käis seal?

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Ehh.. kas keegi selgitaks ära mida on teha heteromehel geiklubis? Ma ei tõstaks vist elus oma jalga sinna ..

  17. #37
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Ehh.. kas keegi selgitaks ära mida on teha heteromehel geiklubis? Ma ei tõstaks vist elus oma jalga sinna ..
    sealsed inimesed on normaalsemad.
    mitte mingist ehitajast alkohoolikud kes vabal ajal harrastavad pudelitega pähe taguda üksteistele.

  18. #38
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    :D btw.. miks angel kinni pandi?
    rahvast ju käis seal?
    Hmmm... Ei oskagi öelda. Rahvast seal oli ja väga harvadel juhtudel oli rahvast vähe, enamasti ikka tantsuplats paksult täis, kohvikus vabu laudu ei olnud, ukse peal oli kontroll ja kliente valiti hoolikalt, mis põhjustaski selle, et klubi sees ei olnud ühtegi "idiooti" ning peod olid alati mega meeldivad, turvalised ja lõbusad. Ütleme nii, et angelis peksa saada või röövitud saada on väiksem võimalus kui äiksega pihta saada ja kordagi ei näinud seal ühtegi totsi, kes 10 palli süsteemis saaks vähem kui 8 palli. Lõpus muidugi totse oli seal isegi rohkem kui pedesid :) Ma räägin, et avastamata kullakaevandus oli :)

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Ehh.. kas keegi selgitaks ära mida on teha heteromehel geiklubis? Ma ei tõstaks vist elus oma jalga sinna ..
    Loe mu eelmist kommentaari. See oli küll geiklubi ja seal geisid käis aga enamasti käisid seal vabameelsed inimesed, samuti kuulsused, sest tõenäoliselt tundsid nad seal end vabamalt, kui mujalt, sest klientuuri valiti hoolikalt.

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    sealsed inimesed on normaalsemad.
    mitte mingist ehitajast alkohoolikud kes vabal ajal harrastavad pudelitega pähe taguda üksteistele.
    Mnjaa.. Maitse asi :P

Lehekülg 2, kokku 89 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES