Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 50, kokku 50
  1. #41
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: TIGRANO - HEMi analüüs 1 osa

    Tsitaat Algselt postitas renks64 Vaata postitust
    Tere,video lihtsalt ei käivitu,milles võib viga olla ?
    Mul oli sama probleem, kui kasutasin Internet Explorerit. Proovi Mozillaga. Ma tõmbasin ka selle ja kui vaadata proovisin, siis Mozilla käskis mingi Flash playeri kiirelt tõmmata. Seda ma tegin ja video hakkas kohe tööle.

  2. #42

    Re: POKKERIVIDEO: TIGRANO - HEMi analüüs 1 osa

    Ok,tänud kiire vastuse eest !

  3. #43
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: POKKERIVIDEO: TIGRANO - HEMi analüüs 1 osa

    Probleem üldjuhul arvutiga, flash ei tööta (uuenda), mingi muu arvuti probleem või tõesti oli mingi lühiajaline probleem video lehega aga viimase probleemi lahendus on, et näiteks täna peab kindlasti töötama.

  4. #44

    Re: POKKERIVIDEO: TIGRANO - HEMi analüüs 1 osa

    mul oli sama teema, IE näitas kenasti vaid neid demoklippe, aga kui soovisin tervet video vaadata, siis vajutades videoklipi play nupu peale, siis tuli faki sõrm ette ja video käima ei läinud. IE omas flash- i viimast versiooni.

    aitas mozilla ja nüüd töötab. paistab nii, et tuleb pt3 kõrvale jätta ja hem osta... selliseid detaile ma ise pt3 välja ei suudaks võluda ja kindlasti soovin hudist aru saama hakata ja ilma profi eeltööta ma jääksin hätta või ei oskaks saadud infot enda jaoks tõlgendada.

  5. #45
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: POKKERIVIDEO: TIGRANO - HEMi analüüs 1 osa

    Tundub jah, et ainuke häda on selle IE, selle vastu vist pole mingit muud ravi kui Firefoxi jne kasutada.

    Kellel huvi oli analüüsi vastu, peaks olema jõudnud PFR osaga ühelepoole ja seega kohe, kohe saate järgmise osa vaatamiseks.

    Saime selle osa statistikat võrrelda ainult kahe inimsega, rohkem ei olnud huvilisi kahjuks.

  6. #46

    Cool Re: POKKERIVIDEO: TIGRANO - HEMi analüüs 1 osa

    järgmisel nädalal soetan hem- i ära, ainuke mure on käte arvuga, mul 96K kätt NL5 kohta olemas, aga asuvad PT3- s ja vähemalt pooled neist kätest on mängitud oma tehnikaid katsetades, seega tuleksid järeldused väga segased.

    alustasin uuesti ranka tabeli järgi fr mängimist ja nüüd läheb aega, enne kui saan piisava käte arvu kokku ja tasapisi katsun hud- i näppima hakata, näiteks värvide konfimist. töötan sellise http://foorum.pokkeriprod.com/showth...okah-loeng-HUD materjaliga kuigi kahjuks on seal paljud lingid vananenud, aga enamuse saan vast selle järgi ära tehtud.

    ja ära sa seda väga palju ka soovi, et neid arutlejaid liiga palju oleks, mina näiteks olen vägagi algaja ja selline tüütaks oma algeliste küsimustega septsialisti ära.

    jään uusi videosid ootama!
    Viimati muudetud eluvaatleja poolt : 18.02.11 at 21:26

  7. #47
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: POKKERIVIDEO: TIGRANO - HEMi analüüs 1 osa

    Mingi ülevaate saad kindlasti oma 100k käega aga üldjuhul isegi 300 kätt ei ole piisav, et saada head ülevaadet. Näiteks mul on isegi KK veel LP isoleerides miinuses jne :)

    Sellepärast ongi hea võrrelda teistega kui endal näiteks vähe käsi, siis tulevad sarnasused ehk paremini välja.

    Need lingid on vananenud, sest alles hiljuti lõpetasime pri serveriga ära ja peab vaatama, ehk saame olulisemad lingid taastada.

  8. #48

    Re: POKKERIVIDEO: TIGRANO - HEMi analüüs 1 osa

    oleksin tänulik kui saaks selle video taastada: http://arion.pri.ee/tigrano/hudsetup.swf

  9. #49

    Re: POKKERIVIDEO: TIGRANO - HEMi analüüs 1 osa

    Tsitaat Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
    oleksin tänulik kui saaks selle video taastada: http://arion.pri.ee/tigrano/hudsetup.swf
    +1

  10. #50
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: POKKERIVIDEO: TIGRANO - HEMi analüüs 1 osa

    Kogu arion.pri serveri info on rankal kõvakettal olemas, ajaga taastame tähtsamad asjad.

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES