Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 54, kokku 54

Teema: Pokerheaven

  1. #41

    Re: Pokerheaven

    ütles, et peaks laekuma mingi hetk ja kui ei, siis võtaksin uuesti ühendust. mind häirib PH juures üldse see, et kui lauad kinni panna, siis võtab minuteid aega enne kui õiget balancet näed. kliendi restartimine kiirendab seda protsessi.

  2. #42
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Pokerheaven

    No ma ka testisin natuke seda softi ja pelasin mõned mängud.
    Kokkuvõttes, suht jube koht ja enam väga sinna minna ei tahaks.
    üritasin 3-tabeldada, mis paistis täiesti võimatuna. Üritasin vajutada muudkui bet bet bet aga tuli ette too koht, kuhu summa saad sisestada ja nii ma nussisin kuni päris mitmes suures potis läksin sit out. mega kettasse ajas see balance värk jah. Mega kaua peab ikka ootama, et näeksid oma konto seisu. Siis veel turna start näitab 19:00 ntx aga tegelt läheb register kinni vahest juba 18:57. Ma ühte turnat mõtlesin, et kas lasta või ei ja kui paar minti oli aega lendas rega kinni aga aega oli ikka veel 3 minti miskit. :D Vast oli arusaadav jutt aga jah kuigi seal boonused/rakeback on suht nicer dicer, siis mina seal ei mängiks.

  3. #43

    Re: Pokerheaven

    tegin eile sissemakse koodiga P1000 aga boonus 0

  4. #44

    Re: Pokerheaven

    Ise tegin EGAMING boonuskoodiga ning ka sealt ei tulnud midagi head. Ning veel üks küsimus, kuidas täpselt ma oma rakebacki saan? On mingi requirement, et pead teatud arvu rake koguma, et rakeback saada?

    EDIT: Rääkisin live supportiga, kes väitis, et bonuscode on HEAVEN ja et ta lisab selle mulle manuaalselt.
    Viimati muudetud l6vikaka poolt : 11.06.11 at 10:34 Põhjus: uus info

  5. #45

    Re: Pokerheaven

    tere!
    kas pokerheaven folditud vastase kaarte ei näita ?

  6. #46

    Re: Pokerheaven

    Tsitaat Algselt postitas poolast Vaata postitust
    tere!
    kas pokerheaven folditud vastase kaarte ei näita ?
    sa pead silmas "muckitud". Ei näita. Võid kodulehele "player zone" minna ja seal tõmmata "handgrabberi" aga mina ei saanud seda ka tööle.

  7. #47
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: Pokerheaven

    Selline uudis, et PH purustas maailmarekord - hetkel on neile kõigi aegade kõrgeim Bad Beat Jackpot, mis eales olnud - €870k. Eelmine oli 1.2m aga kahjuks ei viitsi uurida, kust see pärit oli - äkki Merge?

    Võitmiseks siis tuleb kasutada mõlemat kaarti, peab olema BBJ märgistusega lauas, kaotav käsi peab olema vähemalt kümnete nelik või tugevam ja vähemalt neli mängijat peab saama preflopis kaardid.

    Raha jaguneb:
    1. mängija, kes hoiab käes kaotavat kümnete nelikut või tugevamat saab 35%
    2. mängija, kes tegi bad beadi saab 17.5%
    3. tesied lauas olevad mängijad jagavad omavahele ära 17.5%
    4. PH saab omale 10%
    5. 20% läheb järgmise BBJ seemneks.

    Minu andmetel on kaks Eesti mängijat saanud osakese BBJ. Peokuningas sai omal ajal $40k (istus samal ajal lauas) ja üks teine mängija $60k+, kes outib end ise kui tahab.

    Üldiselt rake on sellistes laudades tapvam aga mingist hetkest, kui BBJ kasvab väga suureks võib muutuda +EV-ks.

  8. #48

    Re: Pokerheaven

    BBJ lauad algavad alates nl100(75% käivatest). rakecap nl100 on 4$/€/£. "post jackpot" on 1sb iga mängitud käe kohta. Post jackpot on kohustuslik seega 4 inimest tuleb alati täis kui mängijaid on lauas 4+(tõenäoliselt mittevajalik info.)

    nl100 laudu on piisavalt ehk õhtuti(7-8tk), keskmiselt 1-2 regfishi lauas(vpip 30, fold to 3b 70+, fold to Fcb 70+, AF1). päris fishe eksib lauda maksimaalselt 1-2, enamjaolt 40-50bbd. Rexid on nl50+ päris normaalsed. 16/13, 3b 4-6(nitte enam nii kõrgel pole). Paar väga head lagi on ka 19/15/3b 6 stiilis.

    Heal Tag-lag rexil peaks tegevust jätkuma.

  9. #49
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Pokerheaven

    Kes meil siin kehvema jooksuga poisid on... Leits peaks max päevaga jackpoti maha võtma seal.?

  10. #50

    Re: Pokerheaven

    Tere!
    Kas 40% rakebacki läbi pokkeriprode ikka kehtib veel? Sest kui klõpsata üldisele pokkeriprode rakeback'i lingile, siis seal on 30%. Ja kui olen juba olen pokerheaveni alla tõmmanud läbi muu lingi kui siit pokkeriprode alt (aga pole veel ennast mängijaks registreerinud), siis kas õige koodiga regades rakebacki ikka saan?

  11. #51
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: Pokerheaven

    Saada PM mulle.

  12. #52

    Re: Pokerheaven

    Tsitaat Algselt postitas Henrik Vaata postitust
    Tere!
    Kas 40% rakebacki läbi pokkeriprode ikka kehtib veel? Sest kui klõpsata üldisele pokkeriprode rakeback'i lingile, siis seal on 30%

    sama kysimus aga ma ei saa sulle(ranka) ps saata millegipärast

  13. #53
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: Pokerheaven

    Kasutage meie rakeback saidi klienditoe süsteemi, kus saate vastuse kiiremini - see on suurem prioriteet (kontrollin iga päev) kui foorum, kuhu ma näiteks nädalavahetustel eriti ei jõua.

    Vastus küsimusele: saab aga regades saatke mulle teavitus. jällegi kasutage rakeback saidi klienditoe süsteemi.

  14. #54

    Re: Pokerheaven

    tere
    mõned küssad:
    1.kas 4 colour decki ei saagi panna
    2.miks seenii kiire on,starsis panin 12 -16 lauda, kunagi ei jäänd hätta, tänamängisin nelja jajumalast tihti eemal
    3.miks see panustamise koht nii väike on,absull midagi ei näe,peab vist luubi appi võtma
    4.kust ma saan näha palju ma pean mingeid punne tegema et oma heaven codega boonust kätte saada

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES