Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    6max NL10 shallow TP sita kickeriga flopis

    Cake Poker No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Cake-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($5.87)
    SB ($1.55)
    BB ($4.63)
    UTG ($19.45)
    MP ($8.19) Solid reg
    CO ($3.97)

    Preflop: Hero is Button with J, K
    1 fold, MP bets $0.35, CO calls $0.35, Hero calls $0.35, 1 fold, BB calls $0.25

    Flop: ($1.45) 4, 6, K (4 players)
    BB checks, MP bets $1.45, 1 fold, Hero raises to $2.90, 1 fold, MP raises to $7.84 (All-In), Hero ????

    Total pot: $12.49

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: 6max NL10 shallow TP sita kickeriga flopis

    Ma ei raiseks tema PSB kui ma ei taha stacke keskele saada. 60BB ma ei foldiks TPMK drawy flop.

  3. #3
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 6max NL10 shallow TP sita kickeriga flopis

    Üks küsimus. Miks raised?

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: 6max NL10 shallow TP sita kickeriga flopis

    callides tuleb reeglina järgmine barrel ja ega mu seis paremaks eriti muutuda ei saa ju, minraise peaks flopis üsna tugev näima et igasugune jama maha panna, või ma eksin siin?

  5. #5
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 6max NL10 shallow TP sita kickeriga flopis

    No kui raised ja paned pool stakki sisse siis mina küll foldima ei hakka. Draw ka maas.
    Siin on mingeid riide vaja, sest pot flopis võib lisaks bluffile tähendada ja seda, et püütakse oma ülepaari kiirelt sellisel flopil mängida.
    Raise-fold on kohutav imo.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 6max NL10 shallow TP sita kickeriga flopis

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Raise-fold on kohutav imo.
    +1
    Mis käelt sa loodad villaini maha saada? KT või? Pmst raise'ele kõik halvemad käed foldivad (v.a FD) ja paremad callivad/shovevad, seega selline liin on väga kole. Ise calliksin flopi ja re-evaluate'ksin turnil.

    Olenevalt MP stattidest kaaluksin pre pigem squeeze'i.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 6max NL10 shallow TP sita kickeriga flopis

    Aga raise-fold vb siin odavam IMO, kui 2 tänavat callida. Aga ise olen ka harjunud sellise solukorras tänava või 2 callima, olenevalt vastase cbet statsidest tänavate kaupa, mida antud hetkel ei ole siia pandud, endal need põhi HUDis koguaeg silme ees.

  8. #8

    Re: 6max NL10 shallow TP sita kickeriga flopis

    Kas sa bluffraised floppi ?? Või kui valueraisesid, miks sul küsimus tekkis siin ??

    Aga jah, ma calliksin siin ja ka turni. Kui raised, siis juba call.

  9. #9
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max NL10 shallow TP sita kickeriga flopis

    obv call. flopil sa ei vali kas callida 1 tänav või 2 vaid kas foldida kohe või callida lolliks

  10. #10
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max NL10 shallow TP sita kickeriga flopis

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Aga raise-fold vb siin odavam IMO, kui 2 tänavat callida. Aga ise olen ka harjunud sellise solukorras tänava või 2 callima, olenevalt vastase cbet statsidest tänavate kaupa, mida antud hetkel ei ole siia pandud, endal need põhi HUDis koguaeg silme ees.
    sinu põhjendused on halvad, need sobiksid palju paremini kui PF squeezida, vat see oleks kõige odavam

    PS: kas su hud selekteerib statsid mis on multiways ja mis Hu pottides, vastane käitub nendes olukordades väga tihti kardinaalselt erinevatel alustel, mistõttu on HUD tihtilugu ilma lisareadida kasutu

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 6max NL10 shallow TP sita kickeriga flopis

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    obv call. flopil sa ei vali kas callida 1 tänav või 2 vaid kas foldida kohe või callida lolliks
    Wdf, et kui flopi callid, siis pead lõpuni callima? 3 bulletit ei pane siin ükski reg kehvemaga ju
    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    sinu põhjendused on halvad, need sobiksid palju paremini kui PF squeezida, vat see oleks kõige odavam

    PS: kas su hud selekteerib statsid mis on multiways ja mis Hu pottides, vastane käitub nendes olukordades väga tihti kardinaalselt erinevatel alustel, mistõttu on HUD tihtilugu ilma lisareadida kasutu
    Jah ma squeeziks ka pf.
    Ma ei usu, et mingi NL10 shallow reg siin ulme adjusti teeb, et kas 1 või 2 vastast, kui on käsi, siis cbetitakse nagunii ja peale cbetti ollakse anyway HU reeglina. Pigem muudetakse cbeti suurust vastavalt vastaste arvule.
    Antud käes bet pot - tundub, nagu oleksime taga, aga flopi ma veel calliks ja edasi ei läheks kui jätkab. Kehvema paariga või kunniga(mis pole ta rangeski ilmselt) ta ei jätka siin...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES