Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 23

Hübriidvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Väga hea video, nagu ikka meeldisid mulle su seletused, põhjendused ja muu mõttekäik. Tõesti, vahepeal oli päris hea kaardijooks rankal, hittisid häid boarde :D Sarnaselt timz0333-le ma ei soovi sulle ebaõnne ega halba kaardijooksu, aga oleks huvitav vaadata sellist videot, kus on halvem kaardijooks.Näeks, mismoodi siis profid mängivad.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Tsitaat Algselt postitas rainer Vaata postitust
    Väga hea video, nagu ikka meeldisid mulle su seletused, põhjendused ja muu mõttekäik. Tõesti, vahepeal oli päris hea kaardijooks rankal, hittisid häid boarde :D Sarnaselt timz0333-le ma ei soovi sulle ebaõnne ega halba kaardijooksu, aga oleks huvitav vaadata sellist videot, kus on halvem kaardijooks.Näeks, mismoodi siis profid mängivad.
    Ma ei saa aru, mis seal vaadata on? Täpselt sama ju kui hea kaardijooksu aeg board misseb. Hea jooksu aeg vastane foldib, halva jooksu aeg ta callib või check-raiseb, kaotame tihti väikseid panku, showdownile ei jõua ja suurt actionit ei ole. Arvaks, et tuleb igav video.

    Seepärast tulebki videos boarde palju hittida, et oleks rohkem huvitavaid käsi. Käte tulemused on sel juhul ebaolulised aga minu puhul headsupis fishide vastu mängides enamus suuri potte tuleb ikka minu poole.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES