Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 23
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    PokkeriProd POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Kuna lubasin pühapäeval siis nii see ka on: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...et-50NL0602011

    Enda kommentaarid annan alles homme kui ametlik video esitlus.

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    miski 11 mintsa juures kiilub kinni ja vi9skab algusesse

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Mul töötas/töötab ilusti. Arvan, et see tuleneb kuna mitu inimest korraga vaatab aga edastan probleemi edasi.

    PS! Kas kellegil veel sama jama?

  4. #4

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Mina sain ilust lõpuni vaadatud

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Väga head mõlemad :)

  6. #6

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Mõne käe oleks teisiti mängind, muidu hea ikka :)

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Tsitaat Algselt postitas killkoll Vaata postitust
    Mõne käe oleks teisiti mängind, muidu hea ikka :)
    Millised ja miks?

  8. #8
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    ca. 20. minuti kanti AJo 932 T Q board, imo taolise boardi välja jooksmisel küllaltki kindel river bet. Võib täiesti vabalt foldida (käed, mis meid biidivad) 44-88, 9x. Ülekaartidega ta eeldatavasti flopil ei calli, tuginedes eelnevale mängule.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Tsitaat Algselt postitas Potik Vaata postitust
    ca. 20. minuti kanti AJo 932 T Q board, imo taolise boardi välja jooksmisel küllaltki kindel river bet. Võib täiesti vabalt foldida (käed, mis meid biidivad) 44-88, 9x. Ülekaartidega ta eeldatavasti flopil ei calli, tuginedes eelnevale mängule.
    Mulle eriti bet-check-bet bluffid ei meeldi, sest kui vastasel on AIR või TP+ siis ta betib riveri ise. Seega enamasti on tal SD valuehand. Aga tõsi, sinu nimetatud range võib ta foldida ja ootaks selle käe kohta veel arvamusi. Ma ütlek

  10. #10
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Ranka viimase postiga nõus, et bet/ck/bet ei tööta väga efektiivselt ja keskmiseid poketeid on raske foldima saada seda liini pidi. Kui aga mõelda niipidi, et vastane on regulrar kes oskab foldida ja teab midagi representeerimisest siis võiks see isegi meeldida.

    Meeldis QQ käsi.

    Ise oleks ilmselt tunduvalt vähem c-bettind ja rohkem vaadanud boarde, mis oletavalt hitib ja ei hiti vastase range.

    Minu jaoks oli mäng natuke liiga agressiivne aga ma ei oska 3bet pote korrektselt mängida kah.
    Kokkuvõttes ootan seda fishide videot ja loodan, et tuleb pikem seeria ntx: agro fish, passive fish, calling station. Ja mitte halva pärast aga loodan, et sind tabaks natuke "raskem jooks" raskemad olukorrad video ajal. Passive mängija on loomulikult igav aga samas on talle head mängu tehes raske palju kaotada.

    Muidu GG!

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Passiivse mängija vastu on raske suurt poti võita ka, sest ta foldib koguaeg kui tal kätt ei ole. Siis tavaliselt võidad palju pisikesi pote ja kui kaart ei jookse, siis võib sellise vastase vastu väga frustreeriv mängida olla imo.

  12. #12
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Kelle vastu ei oleks frustreeriv mängida kaardi surmas? Kui ranka jookseb videos halvasti siis saavad väiksed pokkerimängijad õppida kuidas mängida "halva" jooksuga ja ehk isegi kinnitust, et ärge minge fancyks.

  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Väga hea video, nagu ikka meeldisid mulle su seletused, põhjendused ja muu mõttekäik. Tõesti, vahepeal oli päris hea kaardijooks rankal, hittisid häid boarde :D Sarnaselt timz0333-le ma ei soovi sulle ebaõnne ega halba kaardijooksu, aga oleks huvitav vaadata sellist videot, kus on halvem kaardijooks.Näeks, mismoodi siis profid mängivad.

  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Passiivse mängija vastu on raske suurt poti võita ka, sest ta foldib koguaeg kui tal kätt ei ole. Siis tavaliselt võidad palju pisikesi pote ja kui kaart ei jookse, siis võib sellise vastase vastu väga frustreeriv mängida olla imo.

    Üldiselt nii kipub olema jah. Kuid samas on vahe kas vastane on loose-passive või tight-passive. Loose-passive vastase vastu tõesti oleks enam-vähem head kaarti vaja, et saaks valuebettida. Enamus ajast sellised callivad ka bottom pairiga maha. Aga tiht-passive vastu annab ka ilma kaardita mõnikord bluffida, et pot maha võtta. vms

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Tsitaat Algselt postitas rainer Vaata postitust
    Väga hea video, nagu ikka meeldisid mulle su seletused, põhjendused ja muu mõttekäik. Tõesti, vahepeal oli päris hea kaardijooks rankal, hittisid häid boarde :D Sarnaselt timz0333-le ma ei soovi sulle ebaõnne ega halba kaardijooksu, aga oleks huvitav vaadata sellist videot, kus on halvem kaardijooks.Näeks, mismoodi siis profid mängivad.
    Ma ei saa aru, mis seal vaadata on? Täpselt sama ju kui hea kaardijooksu aeg board misseb. Hea jooksu aeg vastane foldib, halva jooksu aeg ta callib või check-raiseb, kaotame tihti väikseid panku, showdownile ei jõua ja suurt actionit ei ole. Arvaks, et tuleb igav video.

    Seepärast tulebki videos boarde palju hittida, et oleks rohkem huvitavaid käsi. Käte tulemused on sel juhul ebaolulised aga minu puhul headsupis fishide vastu mängides enamus suuri potte tuleb ikka minu poole.

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Selline video oleks vb tõesti igavam aga ma arvan, et mitte vähemõpetlikum. Ja olgem ausad, et enamus ajast me ei hitti boarde, seega siis peaksid enamus videod igavad olema. Ma arvan, et päris nii see ei ole. Eriti HU-s. Fullringi nittides ei oleks jah midagi vaatamisväärset :D

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Tsitaat Algselt postitas rainer Vaata postitust
    Selline video oleks vb tõesti igavam aga ma arvan, et mitte vähemõpetlikum. Ja olgem ausad, et enamus ajast me ei hitti boarde, seega siis peaksid enamus videod igavad olema. Ma arvan, et päris nii see ei ole. Eriti HU-s. Fullringi nittides ei oleks jah midagi vaatamisväärset :D
    Oleneb mida sa boardi hittimise all mõtled :) Cbetiks ikka hea meelega kui hitiks näiteks 1 pair or better, A high, K high, f-draw, open ended str draw, auku rea tõmme + 1/2 ülekaarti, gut shot rea ja flushi ost jne. Imo pole vaja HUs hittida just paar või parem käsi, et flop oleks hea :)

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Oleneb mida sa boardi hittimise all mõtled :) Cbetiks ikka hea meelega kui hitiks näiteks 1 pair or better, A high, K high, f-draw, open ended str draw, auku rea tõmme + 1/2 ülekaarti, gut shot rea ja flushi ost jne. Imo pole vaja HUs hittida just paar või parem käsi, et flop oleks hea :)
    Jup. Downswinge ja upswinge põhjustavadki suured, mitte väiksed potid. Missed drawd, failed bluffid, suckoudid, sitad callid jne.

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Kahtlemata :)

  20. #20
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL: Ranka TrioBeti regulariga madistamas (2. osa)

    Ranka ,see QQ käsi kui turnil järgi checkisid, kas äkki parem ei olex seal bet foldida ja kui callib siis meil on positsioon ja saame riveril järgi checkida. Et mitte lasta ennast 8x kätel välja bluffida.
    Viimati muudetud anatoli grinder poolt : 09.02.11 at 00:39 Põhjus: muudatus

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES