Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 91 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 1818
  1. #241

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tundub natuke julgusest jäi Schalke treeneril puudu (Tagant järgi hea targutada). Liinide vahed olid liiga suured ja Schalke keskvälja küll kordagi nagu ei näinud. Nii kannatas mängida 15 esimest minti aga kui enam ei jõua neid vahesid kinni katta siis kaldus asi rohkem ühelepoole. Oleks pidanud kaitseliini ikka kõrgemale tõstma ja siis mängida rohkem suluseisuga kui karta Manu ääremängijate kiirust. Lasti jõle vabalt seal kaitseliini ees neid läbisööte otsida. Samas Schalkel oli võimalus see üks-null ära lüüa ja kaitsesse jääda aga ei kasutad võimalused ära. Kordustmängust pole sellises seisus midagi palju loota aga polnud eelmine aasta ka Münchelil suuri lootusi. Neunerilt hea mäng esimene poolaeg eriti, Giggsi löök umbropsu pandud värava poole jäi jõle vähe puudu ja ROoney omal polnud midagi teha.
    Viimati muudetud Gettofish poolt : 26.04.11 at 22:46

  2. #242
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
    Mismõttega finaalist rääkida. Manu vs Schalke on fifty-fifty ja kes arvab easy võit Manule on lihtsalt tohman. Hetkel on Van Der Sari Manut päästnud kuid ega igas meeskonnas sellised lampjalgu nagu Lampard pole ja küll pallid väravasse ka löödakse kui võimalus tekib.
    Tundub, et tead jalgpallist nii mõndagi. Poe urgu, mäger.

    And the reds go marching on!!!! Sellist dominatsiooni ei näe võõrsil isegi Premieri viimaste vastu. Tra kui muhe mäng. Nüüd siis Chelseaga mäng kodus ja finaal :).

    Tsitaat Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
    blablabla
    "Oli võimalusi üks-null ära lüüa"; "kaldus asi rohkem ühelepoole" peale 15 minutit. Kas sa vaatad mänge läbi nende plastmass joogitopside, millega mälus peaga suvel huumorijalkat mängitakse? Arvestades, et sa saksa jalgpalli ekspert oled, siis võiks Schalke parima mängija nime vähemalt osata õigesti kirjutada.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 26.04.11 at 23:10

  3. #243
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
    Tundub natuke julgusest jäi Schalke treeneril puudu (Tagant järgi hea targutada). Liinide vahed olid liiga suured ja Schalke keskvälja küll kordagi nagu ei näinud. Nii kannatas mängida 15 esimest minti aga kui enam ei jõua neid vahesid kinni katta siis kaldus asi rohkem ühelepoole. Oleks pidanud kaitseliini ikka kõrgemale tõstma ja siis mängida rohkem suluseisuga kui karta Manu ääremängijate kiirust. Lasti jõle vabalt seal kaitseliini ees neid läbisööte otsida. Samas Schalkel oli võimalus see üks-null ära lüüa ja kaitsesse jääda aga ei kasutad võimalused ära. Kordustmängust pole sellises seisus midagi palju loota aga polnud eelmine aasta ka Münchelil suuri lootusi. Neunerilt hea mäng esimene poolaeg eriti, Giggsi löök umbropsu pandud värava poole jäi jõle vähe puudu ja ROoney omal polnud midagi teha.
    Pigem võiks lihtsalt öelda, et Schalke oli igas liinis (va väravavaht) tunduvalt nõrgem (nagu oli ka eeldada muidugi). Alla jäädi nii tehniliselt, füüsiliselt kui ka mängu joonise osas.

  4. #244
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    ajasin ennast 2.45 hommikul ylesse, et asja vaadata. oli väärt. glory, glory man united!!!

  5. #245
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Täielik dominatsioon, pikka juttu väga polegi. Lubamatult palju raisatud väravavõimalusi oli küll though. Aga lõppkokkuvõteks ebaoluline. GLORY GLORY!

  6. #246

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    yeah

  7. #247

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Tundub, et tead jalgpallist nii mõndagi. Poe urgu, mäger.
    Naljakas pokkerimängija ei tunne protsente. Sinu jaoks on 50-50 Schalke kindel võit?
    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    "Oli võimalusi üks-null ära lüüa"; "kaldus asi rohkem ühelepoole" peale 15 minutit. Kas sa vaatad mänge läbi nende plastmass joogitopside, millega mälus peaga suvel huumorijalkat mängitakse? Arvestades, et sa saksa jalgpalli ekspert oled, siis võiks Schalke parima mängija nime vähemalt osata õigesti kirjutada.
    Ütlesin midagi valesti? Sa võiksid ise oma Manu punased prillid eest ära võtta. Ma ei ole saksa jalgpalli ekspert aga jälgin eurospordi pealt tihti ning nimi valesti läks juhtub ka eurospordi kommentaatoril - Neuner või Neuer oma ala ühed parimad mõlemad.

  8. #248
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
    Naljakas pokkerimängija ei tunne protsente. Sinu jaoks on 50-50 Schalke kindel võit?

    Ütlesin midagi valesti? Sa võiksid ise oma Manu punased prillid eest ära võtta. Ma ei ole saksa jalgpalli ekspert aga jälgin eurospordi pealt tihti ning nimi valesti läks juhtub ka eurospordi kommentaatoril - Neuner või Neuer oma ala ühed parimad mõlemad.
    Milline osa sellest mängust su arust 50-50 oli? Ps. see oli Schalke kodus.
    Ma tean, et sa ei ole saksa jalgpalli ekspert. Arvestades kui palju ignorantset lollust sa korraga oskad kirjutada, siis ei ole eriti reaalne, et sa kunagi varem üldse ühtegi jalgpalli mängu oleksid näinud.
    Kui ma oma Manu punased prillid eest ära võtan, kas ma siis hakkan arvama, et mäng oli natuke tasavägisem? Erinevalt sinust ma oskan üsna objektiivselt mänge jälgida. Ma olen 90% Unitedi mängudest sellel hooajal näinud ja ma ei ole näinud, et nad oleks kedagi võõrsil nii hullult domineerinud. Premieri viimased ja Carling cupis 4. liiga tiimid on ka suuremat vastupanu osutanud. Neil on ainult hiilgav väravavaht puudu olnud, kes neid halvimast päästab. Possession küll ei ole mingi eriline näitaja, aga kui mõni Premieri tiim kedagi 65-35 peale alagruppe omab, siis on midagi väga valesti.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 27.04.11 at 10:51

  9. #249

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Mida kuradit sa ajad? Kas ma olen öelnud see mäng mis toimus oli 50-50. Ma rääkisin mõlema võistkonna võimalustest edasipääseda on võrdsed. Selgelt Schalke mängijad ei pidanud poolfinaali pingele vastu ja tegid oma ühe hooaja sitema mängu. Mõni teine päev oleks võinud seis ka vastupidi olla. Samas ei ole asi veel läbi ning kui Schalkel pole enam midagi kaotada võivad nad palju ilusamat mängu näidata, millega nad nii kaugele üldse jõudsid.

    Kuidas sa suudad objektiivselt hinnata kui sa oled 90% ainult Manu mänge näinud. Sa ei suuda hinnata kahte poolt kui sa tunned vaid ühte meeskonda. Samuti sa ei oska hinnata tegureid mis jalgpallimängus on. Arvad ManU mängijate motivatsioon premieri liiga tagumise vastu või neljanda liiga võistkonna vastu on sama mis CLi poolfinaalis? Tuled siia nalja tegema?

  10. #250
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    rohkem nagu 50:60

  11. #251
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
    Mida kuradit sa ajad? Kas ma olen öelnud see mäng mis toimus oli 50-50. Ma rääkisin mõlema võistkonna võimalustest edasipääseda on võrdsed. Selgelt Schalke mängijad ei pidanud poolfinaali pingele vastu ja tegid oma ühe hooaja sitema mängu. Mõni teine päev oleks võinud seis ka vastupidi olla. Samas ei ole asi veel läbi ning kui Schalkel pole enam midagi kaotada võivad nad palju ilusamat mängu näidata, millega nad nii kaugele üldse jõudsid.

    Kuidas sa suudad objektiivselt hinnata kui sa oled 90% ainult Manu mänge näinud. Sa ei suuda hinnata kahte poolt kui sa tunned vaid ühte meeskonda. Samuti sa ei oska hinnata tegureid mis jalgpallimängus on. Arvad ManU mängijate motivatsioon premieri liiga tagumise vastu või neljanda liiga võistkonna vastu on sama mis CLi poolfinaalis? Tuled siia nalja tegema?
    Kui sa oled ainus inimene peale sakslastest Schalke fännide maailmas, kes ütleb, et edasipääs on 50-50, siis sa võiksid sellest omi järeldusi teha. Kõik, kes jalgpallist midagi päriselt teavad, olid enne seda mängu kindlad, et ManU on ~75% favoriit. Tagantjärele targana rohkemgi. Mõlema võistkonna edasipääsu võimalused ei olnud kindlasti ligilähedaseltki võrdsed. Mõni teine päev ei oleks kindlasti seis 2-0 Schalke kasuks. Kas sa elad kuskil maakohas vanaisa puskarivabrikus või? Ma ei viitsi igaksjuhuks üle kontrollida, aga kui 04' kõrvale jätta, siis Schalke on vist viimase 10a kõige halvem meeskond, kes poolfinaali jõudnud on.

  12. #252
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Mina pean Monaco-Porto 2004 finaali meeskondi sisuliselt halvemaks kui Schalke. Samas on kuidagi kehv hinnata seda, et üks meeskond on CLi poolfinaali jõudes kuidagi kehvem. Teenimatult või jopates ikka nii kaugele ei jõua.

  13. #253
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Mina pean Monaco-Porto 2004 finaali meeskondi sisuliselt halvemaks kui Schalke. Samas on kuidagi kehv hinnata seda, et üks meeskond on CLi poolfinaali jõudes kuidagi kehvem. Teenimatult või jopates ikka nii kaugele ei jõua.
    Iga aasta jõuab keegi räige joppamisega kuskile. 1. ülikerged vastased 2. räige õnn mängudes. Schalke luckbox sai tühjaks lõpuks, muud midagi.

  14. #254
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Milles seisnes õnn vastasseisus Interiga ?

  15. #255
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Milles seisnes õnn vastasseisus Interiga ?
    Teise poolaja esimese 5min jooksul oleks võinud seis vabalt 4-2 olla, aga sellest 5min hiljem oli 2-4.
    Schalke ei ole eriti produktiivne meeskond ründes. See, et nad kahe mänguga Interile 7? kütsid on räige luckbox.

  16. #256
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Milles seisnes õnn vastasseisus Interiga ?
    Väravatega joosti üle EV kindlasti. Kuigi selle hooaja Inter ei ole võrreldav absoluutselt eelmise aasta omaga. Kaitse oli neil sitt, mis sitt. Kui eelmist hooaega võtta, siis imo Bayern luckboxis veits finaali ennast ja selgelt sai kotid taha Interilt.
    Viimati muudetud inward poolt : 27.04.11 at 15:17

  17. #257
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    1. ülikerged vastased
    Hakkame otsast siis analüüsima. Kellel poolfinalistidest olid kerged vastased? Mitte kellelgi oleks ilmselt kõige õigem vastus (jajah, Barca mängis Shakthariga aga ega nemadki mingid pupujukud polnud tegelikult). Võttes vaatluse alla praegu tähelepanu keskmes olnud Schalke siis no ma ei tea. Eelmise aasta võitja ja tipp-sats Hispaaniast pole just mingi Kopenhaageni vastu veeretamine aight?

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    2. räige õnn mängudes
    Vaidleks jälle vastu. Kui ikka lüüakse tipp-meeskonnad 2 korda järjest uppi peale alagrupi võitu ei ole tegemist enam mingi luckboxiga. Valenciale löödi neli vist? Manu võrdlusaluseks võttes lõi samal aastal kaks.


    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Schalke ei ole eriti produktiivne meeskond ründes. See, et nad kahe mänguga Interile 7? kütsid on räige luckbox.
    Mkey, alusetu väide küll aga hakkame siis seda ka ümber lükkama. Schalke lõi alagrupis 10 väravat mida on ilmselt rohkem kui Manul. Play-offidest ma ei räägigi. See hooaeg liigas on tõesti aiataha läinud aga eelmistel hooaegadel tuleb löödud väravate arvuks stabiilne 50 mis on Bundesliga ühtlast taset arvestades hea tulemus ma leian. Tänapäeva tippjalgpall ei ole mingi täringumäng, lepiks selles ikka kokku.

    Ja mitte paha pärast nüüd või midagi aga ütleme nt et kui su kodutänav on Manchester United, siis püsi seal. Või kui tekib tahtmine patseerida siis tee enne väike kodutöö või patseeri Wigani tänaval.

  18. #258
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Keegi oskab soovitada kvaliteetseid lehekülgi kust streemi vaadata saab ?

  19. #259
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Keegi oskab soovitada kvaliteetseid lehekülgi kust streemi vaadata saab ?
    http://www.myp2p.eu/competition.php?...pline=football

  20. #260
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Hakkame otsast siis analüüsima. Kellel poolfinalistidest olid kerged vastased? Mitte kellelgi oleks ilmselt kõige õigem vastus (jajah, Barca mängis Shakthariga aga ega nemadki mingid pupujukud polnud tegelikult). Võttes vaatluse alla praegu tähelepanu keskmes olnud Schalke siis no ma ei tea. Eelmise aasta võitja ja tipp-sats Hispaaniast pole just mingi Kopenhaageni vastu veeretamine aight?


    Vaidleks jälle vastu. Kui ikka lüüakse tipp-meeskonnad 2 korda järjest uppi peale alagrupi võitu ei ole tegemist enam mingi luckboxiga. Valenciale löödi neli vist? Manu võrdlusaluseks võttes lõi samal aastal kaks.



    Mkey, alusetu väide küll aga hakkame siis seda ka ümber lükkama. Schalke lõi alagrupis 10 väravat mida on ilmselt rohkem kui Manul. Play-offidest ma ei räägigi. See hooaeg liigas on tõesti aiataha läinud aga eelmistel hooaegadel tuleb löödud väravate arvuks stabiilne 50 mis on Bundesliga ühtlast taset arvestades hea tulemus ma leian. Tänapäeva tippjalgpall ei ole mingi täringumäng, lepiks selles ikka kokku.

    Ja mitte paha pärast nüüd või midagi aga ütleme nt et kui su kodutänav on Manchester United, siis püsi seal. Või kui tekib tahtmine patseerida siis tee enne väike kodutöö või patseeri Wigani tänaval.
    Need kaks punkti olid iga-aastastele luckboxidele rohkem suunatud kui Schalkele, sest pea iga aasta on keegi teenimatult poolfinaalis IMHO. "Eelmise aasta võitja" on samas väga kohatu väide, sest Inter on eelmise aasta hale vari.

    Kui nad on Bundesliigas tagumises top3's löödud väravate poolest, siis ma arvan, et ma võin neid tembeldada küll ebaproduktiivseks ja 7 väravat Interile on kindlasti rämedalt üle EV jooksmine. Kui Inter ja Schalke mängiks omavahel 10 mängu, siis kas sa tõesti tahad väita, et Schalke lööks kokku 35 värava ringis? Lepiks selles kokku, et elaks olevikus, mitte lähiminevikus ja mis juhtus eelmistel hooaegadel.
    Ps. kui viitsid selle osa otsida, kus ma väitsin, et ma Unitedit produktiivseks ründe tiimiks nimetasin, siis oleks solid.

    Kuigi mulle ei meeldi Real ega Barca, siis ma olen rahul, et nad on poolfinaalis. Kuigi mulle meeldivad lihtsad mängud, siis mulle ei meeldi, et Schalke nii kaugele jõudis. Kuigi Arsene pole mingi rocket scientist, siis ma usun, et ta jutus natuke tõde leidub kui ta julges öelda, et Schalke on veerandfinaali jõudnutest kõige nõrgem tiim.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 27.04.11 at 20:49

Lehekülg 13, kokku 91 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES