Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 91 EsimeneEsimene ... 715161718192767 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 1818
  1. #321
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    sain aru küll mis sa mõtlesid aga mis sa arvad kas vigastus võib saada otsustavaks Bale klubivahetusel?

  2. #322
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    sain aru küll mis sa mõtlesid aga mis sa arvad kas vigastus võib saada otsustavaks Bale klubivahetusel?
    Ei. Ma mõtlesin seda, et kui ta vahetab klubi, siis mulle läheb ta vigastus 100% korda. Kui ta ei vaheta klubi, siis ta vigastus läheb mulle 90% korda.
    Kui ma praegu valesti improviseerisin sellele küsimusele, siis ma arvan, et ainult hind võib 2-5m ringkonnas muutuda, mitte tehing ise.

  3. #323
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    ma pidasin silmas et klubijuhid võivad üsna ettevaatlikuks muutuda. raskest vigastusest naasvat mängijat ei saa kunagi võtta nii, et hakkab paugutama kui terveks saab. ja kuigi ta kindlasti saab terveks, võib selline vigastus tulevikus uusi vigastusi tekitada. ehk siis kokkuvõtvalt vb ei sooviks manu endale ühte 35 millist potentsiaalset patsienti. kui young on kindel siis ehk tullakse nani, valencia, young pluss mingil määral giggs ja rooney grupiga äärtel toime aga see vist garanteerib berbatovi jäämise. samas on welbeck ka vahepeal meheks saanud aga noh, kes teab mis plaanid temaga on.

  4. #324
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    ma pidasin silmas et klubijuhid võivad üsna ettevaatlikuks muutuda. raskest vigastusest naasvat mängijat ei saa kunagi võtta nii, et hakkab paugutama kui terveks saab. ja kuigi ta kindlasti saab terveks, võib selline vigastus tulevikus uusi vigastusi tekitada. ehk siis kokkuvõtvalt vb ei sooviks manu endale ühte 35 millist potentsiaalset patsienti. kui young on kindel siis ehk tullakse nani, valencia, young pluss mingil määral giggs ja rooney grupiga äärtel toime aga see vist garanteerib berbatovi jäämise. samas on welbeck ka vahepeal meheks saanud aga noh, kes teab mis plaanid temaga on.
    Young ei ole puhas äär. Young on rohkem ronaldo tüüpi ründav winger. Meil(avastasin, et liialdan pidevalt selle terminiga, aga minor details) on rohkem Giggsile asendust vaja. Berbatovi jäämist ei garanteeri miski, ta on tühimass, ballast ja ma ei viitsi rohkem googledada neid termineid. Ma olen seda subjektiivselt rääkinud 2a, aga viimastel kuudel on selle arvamuseni ka Sir isiklikult jõudnud.
    Ma arvan, et ühte patta lähevad rooney+hernandez+young+welbeck ja siis eraldi on giggs+valencia+nani, aga giggsile on igaks-juhuks asendust vaja pigem varem kui hiljem. Muidugi ma ei saa tegelikult absoluutselt aru, miks oleks kedagi ründeliini üldse juurde vaja. Nii palju kui ma targemate inimeste jutust kuulsin, siis Fergusonil pole veel 100%'list usaldust Hernandezi suhtes. Dunno kust selline loogika tuleb. Bale on ilmselt transfer listis kolmandajärguline(lulz, i know) target peale Sneijderit ja Modricit.

    Ma ei arva, et sellised murrud on potentsiaalsed püsi-patsendid. Tulevikus on uus murd muidugi kergem tulema kui teise suvalise mängijaga, kellel seda pole olnud, aga oleme ausad, sellise murru jaoks läheb meeletult ebaõnne vaja. See ei ole nagu (Hargreavesi) põlved või hamstringid.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 09.05.11 at 00:54

  5. #325
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    aga spew keeda sa meile väravasse ootaksid? ja kes on kõige tõenäolisemalt tulemas?

  6. #326
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    aga spew keeda sa meile väravasse ootaksid? ja kes on kõige tõenäolisemalt tulemas?
    Kõige rohkem ootaksin Neuerit, aga ma usun, et ta on üsna kindel Bayernisse mineja siiski. Küsisin üle De Gea kohta, aga sain vastuseks ainult "wait, who?". Sain aru, et Stekelenburg on hetkel peamine kandidaat.

  7. #327
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    siis sealt tuleb väike tagasiminek. aga no ehk meie treenerid siluvad selle asja ära

  8. #328
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Puhta ääre liigitamist on keeruline võtta. Minu silmis on ta siiski see niiöelda äär kes Giggsi asendaks. Eks Berba jäämise kasuks räägivad kõnekalt need väravad mis ta löönud on, küll kuuekaupa tavaliselt aga siiski mingit uudsust ta suudab ette tuua teatud vastaste vastu. Ilmselt üritatakse teda siis mingisse diili sisse sipsida (Berba+raha = Bale), aga ma ei tea kas keegi sooviks praegusel momendil endale sellist ründajat kes enamusajast suitsu teeb ja siis ühes mängus viis väravat lööb, rääkimata Spursist kellel ründetegevuses stabiilsust tarvis on. Isiklikult loodan et Spurs suvel puutumata jääb ja sisse toodaks mõni korralik ründaja (kuigi ideaalsena tundunud Bent käest lasti) ning väravavaht (Gomes kõlbab ainult selleks, et pühapäeval klubiruumidest tolmu võtta), et võidelda miks mitte ka kõige kõrgema koha eest. Spursist veel rääkides loodan väga väga väga palju, et nt Forlan ja Rossi paar ära tuuakse (miks mitte ka Drogba) ja keskväli säilitatakse. Kas esmajärgus väravavahti ei jahita või tõesti on mingi lootus näha Edwini tõrjeid veel ühe hooaja?


    ise nüüd üle lugedes väga segane jutt aga eks kellaaeg ole vastav.

  9. #329
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    siis sealt tuleb väike tagasiminek. aga no ehk meie treenerid siluvad selle asja ära
    Nii kaua kui uut Bosnich/van der Gouw/Taibi/Barthez/Caroll/Howard koopiat ei tule, siis ma olen rahul. Kõik kolm varianti, kes hetkel enam-vähem reaalsed on, on nendest kõigist kordades paremad.

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Puhta ääre liigitamist on keeruline võtta. Minu silmis on ta siiski see niiöelda äär kes Giggsi asendaks. Eks Berba jäämise kasuks räägivad kõnekalt need väravad mis ta löönud on, küll kuuekaupa tavaliselt aga siiski mingit uudsust ta suudab ette tuua teatud vastaste vastu. Ilmselt üritatakse teda siis mingisse diili sisse sipsida (Berba+raha = Bale), aga ma ei tea kas keegi sooviks praegusel momendil endale sellist ründajat kes enamusajast suitsu teeb ja siis ühes mängus viis väravat lööb, rääkimata Spursist kellel ründetegevuses stabiilsust tarvis on. Isiklikult loodan et Spurs suvel puutumata jääb ja sisse toodaks mõni korralik ründaja (kuigi ideaalsena tundunud Bent käest lasti) ning väravavaht (Gomes kõlbab ainult selleks, et pühapäeval klubiruumidest tolmu võtta), et võidelda miks mitte ka kõige kõrgema koha eest. Spursist veel rääkides loodan väga väga väga palju, et nt Forlan ja Rossi paar ära tuuakse (miks mitte ka Drogba) ja keskväli säilitatakse. Kas esmajärgus väravavahti ei jahita või tõesti on mingi lootus näha Edwini tõrjeid veel ühe hooaja?


    ise nüüd üle lugedes väga segane jutt aga eks kellaaeg ole vastav.
    Avastasin ka ise enda postitust üle lugedes, et see transfer list võis törtsu segaseks jääda. Ilmselgelt jätsin väravavahi mainimata, aga see tundus iseenesest mõistetav. Van der Sari kohta oli korraks mingi 3-month contract jutt, et ülemineku perioodi kuidagi sujuvamaks muuta. Nagu ma varasemalt mainisin, kuna ta naisel vähk on, siis aastane leping tundub hetkel väga ebareaalne. Isegi see 3-month versioon oli vist pigem minusuguse fänni unistus kui insiderite tarkusetera.
    Berba läheb Itaaliasse või Saksamaale, mitte Inglismaale kellegi diiliga koos. Misiganes ta tuua suudab, siis meile ei ole vaja 30-millist vahetusmeest. Iga sent, mis ta eest üle 15 milli saab, on imo lotovõit. Jumal tänatud, et ta hooaja esimesel poolajal oma väravad ära kangutas.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 09.05.11 at 01:21

  10. #330
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    heh.
    See on pigem Ametlik tugitoolijalgpalli teema ManU fännidele.

  11. #331
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    heh.
    See on pigem Ametlik tugitoolijalgpalli teema ManU fännidele.
    positiivne

  12. #332

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    keegi eesti liigat vaatab? :D

  13. #333
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    hehe. Manu ftw.

    ( Click to show/hide )

  14. #334

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    hehe. Manu ftw.

    ( Click to show/hide )
    Hea näha et inimesed mäletavad rohkem kui Barthezi viimast paari hooaega.

  15. #335
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    ok ta võis enamvähem olla enne seda kahte viimast hooaega aga TOP5 come on.. kahn,schmeichel,buffon,va der saar, casillas. esimesed mis mulle pähe tulid ja bartez saab juba neilt pika puuga.

  16. #336
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    heh.
    See on pigem Ametlik tugitoolijalgpalli teema ManU fännidele.
    Hah hea, nii on :)

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    ok ta võis enamvähem olla enne seda kahte viimast hooaega aga TOP5 come on.. kahn,schmeichel,buffon,va der saar, casillas. esimesed mis mulle pähe tulid ja bartez saab juba neilt pika puuga.
    Top5 vast mitte, aga üsna hea oli siiski. Reaktsioonitõrjed, joonel oli ta väga solid. Aga jah väljatulekud, tsenderdused ja tähtsates mängudes tulid korralikult käkid, et päris nii maailmatipuks teda ei peaks. Muidu koondise eest ta ei keeranud üldse nii palju sitta(kui üldse ei meenu vähemalt) kui Unitedi eest.

  17. #337
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    ok ta võis enamvähem olla enne seda kahte viimast hooaega aga TOP5 come on.. kahn,schmeichel,buffon,va der saar, casillas. esimesed mis mulle pähe tulid ja bartez saab juba neilt pika puuga.
    mina mäletangi tema klubiaegu vaid ManU eest. ta oli tõesti kohati väga ebastabiilne (nagu hetkel Berbatov?).. vahepeal lasi sisse väravaid, mida Eesti Meistriliiga väravavahid ilusti ära nopiksid. samas tegi ka tõrjeid milleks ei olnud maailmas ükski teine väravavaht võimeline.

  18. #338
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    mina mäletangi tema klubiaegu vaid ManU eest. ta oli tõesti kohati väga ebastabiilne (nagu hetkel Berbatov?).. vahepeal lasi sisse väravaid, mida Eesti Meistriliiga väravavahid ilusti ära nopiksid. samas tegi ka tõrjeid milleks ei olnud maailmas ükski teine väravavaht võimeline.
    Räägid all-time top5'st ja siis hakkad Berbatoviga võrdlema. Berbatov on praeguses unitedi nimekirjas top5 ründaja ja halvimate ostude top5's. Barthez tegi tõesti hiilgavaid tõrjeid, aga kui hooaja kõige otsustavamatel hetkedel saad liiga tihti mingite käkkidega hakkama, siis see varjutab väga palju. Sellest ebaõnnestunud ajajärgust oli ta kindlasti parim, aga Smeicheli ja Van der Sariga võrdlemine või ühte listi panek on puhas solvang imo. Jalgpall on juba kord selline selektiivse mäluga spordiala(eriti brittide seas), et ühe pisikese veaga võid sa hävitada meeletult palju. Becks oli ühe punase kaardi tõttu aastaid Inglismaa üks vihatuimaid jalgpallureid. Osad on ta peale siiani solvunud.

  19. #339

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Bartez oli hingelt ründaja vist, mäletan ikka kuidas ta peale jooksvaid ründajaid üle mängis(alati ei õnnestunud obv) ja alles siis andis söödu.

  20. #340
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Räägid all-time top5'st ja siis hakkad Berbatoviga võrdlema. Berbatov on praeguses unitedi nimekirjas top5 ründaja ja halvimate ostude top5's. Barthez tegi tõesti hiilgavaid tõrjeid, aga kui hooaja kõige otsustavamatel hetkedel saad liiga tihti mingite käkkidega hakkama, siis see varjutab väga palju. Sellest ebaõnnestunud ajajärgust oli ta kindlasti parim, aga Smeicheli ja Van der Sariga võrdlemine või ühte listi panek on puhas solvang imo. Jalgpall on juba kord selline selektiivse mäluga spordiala(eriti brittide seas), et ühe pisikese veaga võid sa hävitada meeletult palju. Becks oli ühe punase kaardi tõttu aastaid Inglismaa üks vihatuimaid jalgpallureid. Osad on ta peale siiani solvunud.
    ei võrrelnud Berbatoviga. eelnevalt käis siin jutt, et Berbatov litib ühes mängus viis kolli ja siis ei löö pikka aega ühtegi. tõmbasin paralleele Bartheziga, kes oli kohati samamoodi ebastabiilne (puterdused jne ning järgmine mäng imetõrjed).

Lehekülg 17, kokku 91 EsimeneEsimene ... 715161718192767 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES