Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 91 EsimeneEsimene ... 917181920212969 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 1818
  1. #361
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ja mille järgi sa seda võtad, et te järgmine aasta PL võidate? Viimaste aastate statistikale toetudes on reaalne, et jääte tiitlist ilma. Samas ma mõistan, et sa oled natuke kibestunud, kuna 21 aastat tiitlita on pikk aeg. Tüüpiline Pooli fänn.

    ( Click to show/hide )
    jah, toetu sellele nt?!

    http://twitpic.com/4vmqkz

    Üldiselt võiks ikka veits karta ka järgmine hooaeg sest Pool on tõusnud viimase poolaastaga väga arvestatavaks meeskonnaks. Kenny+Suarez rappisid teid juba igast asendist ka kui ma õigesti mäletan. Tüüpilistest fännidest rääkides..

  2. #362
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    jah, toetu sellele nt?!

    http://twitpic.com/4vmqkz

    Üldiselt võiks ikka veits karta ka järgmine hooaeg sest Pool on tõusnud viimase poolaastaga väga arvestatavaks meeskonnaks. Kenny+Suarez rappisid teid juba igast asendist ka kui ma õigesti mäletan. Tüüpilistest fännidest rääkides..
    Pool lõi endale päris hea lähteasendi sel hooajal. Uued omanikud, treener ja ründeliin. Järgmisel aastal on nad top4 konkurentsis, tiitlist on veel vara unistada. Paari-kolme aasta pärast ma arvan, et nad sekkuvad ka tiitlikonkurentsi. Eks näis kas sellest ka karika pea kohale tõstmiseks piisab. Ajalugu näitab, et mitte. Arsenal on ka meeletult kõva tiim iga aasta kuni saabub 1. märts.
    Isiklikult arvan, et järgmise aasta jagavad tiitli veel omavahel ära United ja Chelsea kui just Wenger mütsist mingit imet kaitseliini ja väravavahiga välja ei tõmba või/ja mehi peale märtsi mängima ei pane.

    Hea näide muidu. Ainus detail, mille ära unustasid: kaitses olid Evans ja Smalling.

  3. #363
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Wenger on seniilne, Chelsea puhul sõltub kõik sellest kes pukki saab. Üldiselt see näide oli illustratiivne aga thanks much täpsustamast sest selline kaitseliin lööb kogu mu postituse ju uppi. Kui veel detailidest rääkida siis viimasena mainitud paari minu silmad selles mängus ei näinud - kaitseliin oli hoopistükis oranžikamates toonides.

  4. #364
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Wenger on seniilne, Chelsea puhul sõltub kõik sellest kes pukki saab. Üldiselt see näide oli illustratiivne aga thanks much täpsustamast sest selline kaitseliin lööb kogu mu postituse ju uppi. Kui veel detailidest rääkida siis viimasena mainitud paari minu silmad selles mängus ei näinud - kaitseliin oli hoopistükis oranžikamates toonides.
    Mybad. Ajasin ühe teise mänguga segi, kus Evans kaks väravat sisse lasi. Poindiga panin täppi vähemalt, asi seegi.
    Kas ma saan õigesti aru, et Liverpool on tiitli-pretendent number 2-3. olenevalt Chelsea treenerist?

  5. #365
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Palun põhjuseid miks ei võiks olla?

  6. #366
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Palun põhjuseid miks ei võiks olla?
    Ma tahan side-betida lihtsalt mingi sümboolse summa peale, siis on magusam pärast nina alla hõõruda. 4:1 et Liverpool ei jõua top2 hulka, 2:1 et ei jõua top3 hulka.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 16.05.11 at 20:36

  7. #367
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Head põhjused.

  8. #368
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Head põhjused.
    Olgu, keskväli ja väiksemal määral kaitse ja pink.

  9. #369
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Jah, aga sellel teemal saame arutada siis kui aken kinni läheb.

  10. #370
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Jah, aga sellel teemal saame arutada siis kui aken kinni läheb.
    Enamjaolt nõus. Ainus asi, et Liverpool ei mängi Euroopas ja see annab koosseisu täiendamisel väikse eelise Unitedile ja Chelseale + neil on hetkel vähem auke tiimis. Arsenalil ei tohiks kaitsjate leidmisega eriti raskusi olla. Kui Wenger sellega jälle hakkama ei saa, siis jesus wat. City läheb niikuinii kvantiteedi peale välja, äkki joppab.

  11. #371

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    jah, toetu sellele nt?!

    http://twitpic.com/4vmqkz

    Üldiselt võiks ikka veits karta ka järgmine hooaeg sest Pool on tõusnud viimase poolaastaga väga arvestatavaks meeskonnaks. Kenny+Suarez rappisid teid juba igast asendist ka kui ma õigesti mäletan. Tüüpilistest fännidest rääkides..
    Jah, see olin ju mina, kes hakkas Liverpooli dissima?!?!

    Üldiselt soovin ma kõikidele hooaja alguses edu (sõpruskonnas on paljud Arsenali ja Liverpooli pooldajad) ja terve hooaja vältel käib sõbralik lõõpimine. Siin jäi mulle aga arusaamatuks, miks oli vaja toppida mingi debiilne kokavendade laul ja samas rääkida tulemustest mida pole pikka-pikka aega olnud. Tüüpilistest fännidest rääkides...

  12. #372
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Eks ma olen jah kibestunud.Miks ma peaks olema kibestunud ? Et pole PL 21 aasta jooksul suutnud võita ? Ma oleks siis kibestunud kui oleksin Manu fänn kelle peatreener süüdistab kaotustes alati kohtunike.Ja meeskonnas mängib sookoll shrek.

    NB! See oli mõnus meloodia ei muud, see ongi sõbralik lõõpimine. Kui sa ei saanud aru.

    Piiz!
    Viimati muudetud Afeen1989 poolt : 16.05.11 at 21:45

  13. #373

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Afeen1989 Vaata postitust
    Eks ma olen jah kibestunud.Miks ma peaks olema kibestunud ? Et pole PL 21 aasta jooksul suutnud võita ?
    Jah.

  14. #374
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Enamjaolt nõus. Ainus asi, et Liverpool ei mängi Euroopas ja see annab koosseisu täiendamisel väikse eelise Unitedile ja Chelseale + neil on hetkel vähem auke tiimis. Arsenalil ei tohiks kaitsjate leidmisega eriti raskusi olla. Kui Wenger sellega jälle hakkama ei saa, siis jesus wat. City läheb niikuinii kvantiteedi peale välja, äkki joppab.
    Noh eelise kindlasti aga ma ei usu, et kõik kolm satsi samu mehi taga lähevad ajama. Manul pidi ju Sneijder suht kindel olema kuid, et Liverpool teda jahtinud oleks, ma pole kuulnud. Arsenalist transferiturul ma enam lugu ei pea, saan aru küll et hoiame finantsid kontrolli all aga ilma paari kolme suurema täienduseta on jälle selline poolkõva 'oleme viimaste voorudeni konkurentsis' hooaeg tulemas. City on muidugi City, samas mine tea keda Meistrite Liiga jalgpalli valguses kohale annab tuua. Chelsea on sellesmõttes huvitav, et squad vananeb ning pinki pole olemas, seega on päris mitut-mitut meest oodata. Kui veel juurde arvestada, et keegi kindlasti ka lahkub siis ma kardan et sellist kvaliteeti nii mitme mehe näol kohale tuua ei suudeta, eriti veel kui eelneval talvel on 75 milkut magama pandud ja sellest suurem osa olgem ausad üsna tühjalt auku.


    godspeed anna andeks kui tundeid haavasin aga tundus et sinu LOL postitusest hakkas asi hargnema. samas härrad tõestasid siin hiljem veel igasuguseid asju nii et no offence.
    Viimati muudetud WeThePeople poolt : 16.05.11 at 21:51

  15. #375
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Afeen1989 Vaata postitust
    Ma oleks siis kibestunud kui oleksin Manu fänn kelle peatreener süüdistab kaotustes alati kohtunike.Ja meeskonnas mängib sookoll shrek.
    Vau, lihtsalt vau. Ilusat elu sulle Soomes ehitusel.

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Noh eelise kindlasti aga ma ei usu, et kõik kolm satsi samu mehi taga lähevad ajama. Manul pidi ju Sneijder suht kindel olema kuid, et Liverpool teda jahtinud oleks, ma pole kuulnud. Arsenalist transferiturul ma enam lugu ei pea, saan aru küll et hoiame finantsid kontrolli all aga ilma paari kolme suurema täienduseta on jälle selline poolkõva 'oleme viimaste voorudeni konkurentsis' hooaeg tulemas. City on muidugi City, samas mine tea keda Meistrite Liiga jalgpalli valguses kohale annab tuua. Chelsea on sellesmõttes huvitav, et squad vananeb ning pinki pole olemas, seega on päris mitut-mitut meest oodata. Kui veel juurde arvestada, et keegi kindlasti ka lahkub siis ma kardan et sellist kvaliteeti nii mitme mehe näol kohale tuua ei suudeta, eriti veel kui eelneval talvel on 75 milkut magama pandud ja sellest suurem osa olgem ausad üsna tühjalt auku.
    Viimaste juttude järgi läheb Young Unitedi asemel Liverpooli ja selle vastu mul pole ausalt öeldes midagi. Mõtlesin seda, et Liverpool saab rohkem selliseid 10-20m vendasid osta ja Unitedil tuleb äkki paar priskemat 20-30m'st. Mitte et hind muidugi määrav oleks, aga illustreeriv jällegi. Arsenali muutustesse usun ainult uute omanike pärast, et äkki need sunnivad. Chelseal on vaja keskväljale 1-2 meest, rünnakule 1 ja sellest võib piisata. Lisaks on neil olemas see "miski", mis on võitmiseks vajalik. Arsenalil ja Cityl puudub see täielikult. Liverpool mängib ka alati hingega, aga nagu ajalugu näitab, siis puhtalt sellest jääb puudu. Saame näha.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 16.05.11 at 22:00

  16. #376

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    PL on imo ainult 19 aastase ajalooga. ja "suures nelikus" on nii manu kui liverpool sees, nii et peace out.(ps. manu fännina pean mainima, et MU ei ole kunagi alla 3. koha lõpetanud)

  17. #377
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Ja Edu sulle ka, edu läheb alati vaja.Oled sa selgeltägija muidu vabal ajal ? Sry kui haavasin sinu tundeid.ferguson tõesti vingub palju.

  18. #378
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Afeen1989 Vaata postitust
    Ja Edu sulle ka, edu läheb alati vaja.Oled sa selgeltägija muidu vabal ajal ? Sry kui haavasin sinu tundeid.ferguson tõesti vingub palju.
    Tarvis. Ei. Ei haavanud, tänan muretsemast. Jah, vingub, aga sookolli kommentaare leiab millegi pärast eestlaste hulgast eelkõige 15-20 aastaste Unitedi haterite seas, kellel tuleb suust ainult ila välja ning millel ei ole reaalsusega mingit seost.

  19. #379
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Kui ma nüüd ei eksi siis isegi Inglased vihkavad teda või õigemini Manu fännid.( Nüüd enam mitte kuna on hakanud väravaid lööma ja inimeste aju on suht lühike) Ja ta lihtsalt natuke meenutab mis seal ikka. Ma meenutan ka siga vahel inimesed ütlevad ,et kuule röhh tule siia ega ma siis solvu.
    Tglt ma ei vihka üdini ManUt aga lihtsalt see Roony ja jumal tänatud ,et Ronaldost lahti saite.

    Ma tulen rahus! Tsill

  20. #380
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    mida *****, mees?

Lehekülg 19, kokku 91 EsimeneEsimene ... 917181920212969 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES