Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 91 EsimeneEsimene ... 2028293031324080 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 1818
  1. #581

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Mulle oleks horvaatia endale meeldind kõige rohkem, osa ka sellepärast et just sai tuldud sealt Iirimaalt

    Piletite edasi müümine kallima hinnaga peaks olema keelatud.
    See et lennud täis ongi vb hea, jääb koondise tšarterisse ruumi kui kõik kohe kiirustades ära ostavad.

  2. #582
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Võiks nii teha ,et kõik pokkeripro foorumi kasutajad kes tahavad mängu vaatama minna võiks kanda näiteks raha ühele inimesele kes ostaks piletid ära siis saaksime kõik koos istuda.Enne mängu teeks kuskil baaris meeldivaks ennast, ja peale mängu näiteks edasi pidutsema ma arvan ,et mäng hakkab nagunii mingi 21:45. Mis te arvate ? Kui sitt idee siis ärge näkku lööge.

  3. #583
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    "Pääsmed, mida Eestile eraldatakse maksimaalselt 5100, on mõeldud ainult Eesti koondise poolehoidjatele (kohalikke iirlasi Eesti sektorisse ei lubata)."

  4. #584

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    "Pääsmed, mida Eestile eraldatakse maksimaalselt 5100, on mõeldud ainult Eesti koondise poolehoidjatele (kohalikke iirlasi Eesti sektorisse ei lubata)."
    jap lugesin ka seda :D kui iirimaale lendab 5100 eesti koondise fänni, siis ma jooksen kilomeetri paljalt...eesti lipp kaelas.

  5. #585
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    krt, ma hea meelega vaataks neid mänge, aga ma tean et kui ma vaatan, siis eesti saab lutti. nii nagu mul üks sõber, kes on kaia kanepi fänn, aga ta teab, et ei tohi kunagi vaadata tema mängu. siis on kanepil kohe ******

  6. #586
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    krt, ma hea meelega vaataks neid mänge, aga ma tean et kui ma vaatan, siis eesti saab lutti.
    Minuga on vastupidi.. ilmselt tänu mulle nad ongi viimased mängud võitnud, varem kui pm üldse ei vaadanud, siis said ainult põske. Kui ma järgmist mängu viitsin vaadata, siis ilmselt see ka võidetakse.

  7. #587
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    eesti meeskond peaks mängima paremini kui iial varem, et võita iirimaad, mäng tuleb kindlasti huvitav

  8. #588
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    100% hoian omadele pöialt ning lähen kohapeale, kuid ägisi tahetakse EMile lasta? :/ Vaata Iirimaa 2011 aasta tulemusi. 12 mängu ja 1 kaotus, see ka sõpruskohtumine. 5:0 võit P-iirimaa üle, 0:0 viiks Venemaaga võõrsil ja 2:0 võit Itaalia üle võõrsil.
    kaotus urugaile, keda me nädalapäevad varem võitsime. Teisipäevane mäng Armeenia vastu oli ka hale 2-1, kui Armeenia väravavht sai alguses punasse ja takkaotsa löid omavärava ka. Lisaks Keane ja Doyle on vigastatud. Kahjuks piiroja vigastus ei ole piisavalt tõsine et playoffidest eemale jääda siiski.

  9. #589

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    kaotus urugaile, keda me nädalapäevad varem võitsime. Teisipäevane mäng Armeenia vastu oli ka hale 2-1, kui Armeenia väravavht sai alguses punasse ja takkaotsa löid omavärava ka. Lisaks Keane ja Doyle on vigastatud. Kahjuks piiroja vigastus ei ole piisavalt tõsine et playoffidest eemale jääda siiski.
    uruguay mängis Eestis jääväljakul, muidugi on tingimused kõigi jaoks samad, aga üks asi on ikka esimest korda uisud alla saada. Piiroja vigastus pole ikka õnneks tõsine, atga see oli sul näpukas vist, kuid siiski tšehhide mängu vaadates(kahte nägin Em valiksarjas) tundusid just nemad paremad vastased.

  10. #590
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Ikka kahjuks, Piirojat peab Pareiko pingsamalt jälgima kui iiri ründajaid

  11. #591
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Ikka kahjuks, Piirojat peab Pareiko pingsamalt jälgima kui iiri ründajaid

    hhhahaaahahhaaaaaa, u made m d

  12. #592

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    lol seda vana juttu pole mõtet jälle üles hakata võtma. On jah puujalg ja paneb aeg-ajalt pakke, aga asendamatu mees koondises, kõva töömees ja suudab alati meeskonda üles kütta.

  13. #593

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    ( Click to show/hide )

  14. #594

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    enne vaatasin jah, alguse oli paljulubav, aga lõpp läks ikka mõttetuks ropendamiseks ära.

  15. #595

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Kes on huvitatud mängu pileti ostmisest läbi FC Pokkeriprode, siis info on selles postis: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post375607

    Väike põhjendus ka, miks maksab osta meie kaudu samast postist: "Üldiselt soovitaks tegelikult osta meie kaudu, sest klubidel on eelisõigus piletitele ja kuna Eestis on +10k klubides mängivat jalgpallurit, siis võivad vabalt pooled piletid klubidega enne ära minna, kui avalik müük algab. Samuti võtavad paljud jalkat mängivate sõprade kaudu. Olen kuulnud juhtumeid, kus üks klubi on võtnud +50 piletit, samas kui klubis võib olla max 30 mängijat. Seekord on "veidi" erakordsem mäng ja arvatavasti kasutavad seda võimalust paljud. Esmaspäeval läheb igatahes rabamiseks, siin saab olla kindel."

    Meiega alet ei saa, aga need piletid on Play Off mängu kohta niigi odavad. Hinnad on €16/12 küljel ja €14/10 otsatribüünil. Soodustust saavad 1988 ja hiljem sündinud ja 1950 ja varem sündinud, üliõpilaspiletid ja muu taoline jura ei loe midagi.

  16. #596
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Mõru pill, Manu fännid?

  17. #597

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    eks tugevamad kaotavad ka aegajalt. hooaja lõpus istub ikka city 3-4 koha peal:)

  18. #598

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
    Mõru pill, Manu fännid?
    Miks?

  19. #599
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Miks?
    6-1 kaotas cityle.

  20. #600
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    wow 6-1 tõesti ?

    E:
    Ise mängu ei vaadanud kahjuks aga wtf
    Dzeko 90
    Silva 90+1
    Dzeko 90+3

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES