Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 33, kokku 91 EsimeneEsimene ... 2331323334354383 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 1818
  1. #641
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Sellises mängus peaks kollaseid vältima,muidu vead kogu meeskonda alt.
    Pareiko kohta ehk küll aga kuidas neid teisi vältida? Et mängima ilma kontaktita?

  2. #642

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Pareiko kohta ehk küll aga kuidas neid teisi vältida? Et mängima ilma kontaktita?
    Ei pea ju jõhkramaid vigu tegema.Ma mängisin ise kaitses terve aasta eesti meistriliigas ja sain selle ajaga ainult ühe kollase.See oli küll 1989a aga vaevalt mäng väga muutunud on.

  3. #643
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Vastane jookseb su eest läbi ja kukub mingil arusaamatul põhjusel, saad kollase. Jooksed sõbra valesti antud söödule järgi ja üritad palli mängida, saad kollase. Neid olukordi oli veel kus vennad viskasid koerapoosi ja kohe vile tuli. Piiroja teine samuti, kui ikka mingi turakas vilistab siis sa ei saa seda vältida.

  4. #644
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kohtunik eksis vaid penaltiga (noh, mina aeglase korduse järel ei määraks), muud kaardid olid kõik täiesti õigesti antud.
    Jumal tänatud, ma arvasin, et ma olen ainuke eestlane kes arvab, et kohtunik ei teinud mängu ära.

    A ja Piiroja teise kollase kohta. M.Reim ütles jalgpallistuudios ka, et oli käsi. Ta olevat olnud samal tribüünil kust avanes vaade ka küljekohtunikule. Seega jah...

  5. #645

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    väga asjatundmatu jutt Laas. võta kokku!
    Trolol, we have bait:(
    Tahtsin ikka vaid nalja visata sõbralikult kaotuse üle. Kaotada tuleb ka osata.

  6. #646
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kohtunik eksis vaid penaltiga (noh, mina aeglase korduse järel ei määraks), muud kaardid olid kõik täiesti õigesti antud.
    Üldiselt tuleb nõustuda - lisaks ikkagi ka Piiroja käe eest kaart vale minu meelest (seal polnud absoluutselt midagi tahtlikku + võitlus ja vastane seljas). Sellise tähtsusega mängus on ka kaks olukorda ühele poole muidugi päris valus. Oleks Kassai need olukorrad teisiti lahendanud, poleks midagi kobiseda ja 0-2/0-3 oleks igati aus olnud.

  7. #647

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    normal vile kohtuniku poolt imo .. zelinski pani ka valusalt stepanovi teise kollase yle .. mis kuradi kollane .. hea et see viga üldse oli .. lol what ever

  8. #648
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    [YOUTUBE]tXbK-009ZUU[/YOUTUBE]

  9. #649

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Üldiselt tuleb nõustuda - lisaks ikkagi ka Piiroja käe eest kaart vale minu meelest (seal polnud absoluutselt midagi tahtlikku + võitlus ja vastane seljas).
    Piiroja esimene võinuks tulla juba kaks minutit varem, kui ta keskvälja juures täpselt samasuguse vea tegi, kuid seal veel anti andeks. Kolmandat samasugust enam ei antud. Korduses on ka näha, kuidas kohtunik näitab, et kaks hoiatust all.

    Miks kohtunike märkidest üldse rääkida? Piiroja teise määras äärekohtunik. Peakohtunik seda olukorda ei näinud ja ei saanudki näha. Võite taas lindilt vaadata, et esiteks kerkib lipp, siis tuleb vile ja siis paneb äärekohtunik käe rinnataskule, mis tähendab kollast kaarti. Ehk tõlgendus oli, et see polnud seal mingi juhuslik puude ja äärekohtunik oli päris heas positsioonis, et seda sebimist seal jälgida.

  10. #650
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Piiroja teise määras äärekohtunik. Peakohtunik seda olukorda ei näinud ja ei saanudki näha. Võite taas lindilt vaadata, et esiteks kerkib lipp, siis tuleb vile ja siis paneb äärekohtunik käe rinnataskule, mis tähendab kollast kaarti. Ehk tõlgendus oli, et see polnud seal mingi juhuslik puude ja äärekohtunik oli päris heas positsioonis, et seda sebimist seal jälgida.
    Piiroja was sent off soon afterwards when he was judged to have handled as he tussled with Keane. The decision was a questionable one as Keane had given Piiroja a shove in the back

    Olukorra kohta - seda kaarti peavad siiski kahtlaseks ka täiesti erapooletud. Aga mingit müstilist perioodilist eestlaste "kottimisahelat" kohtuniku poolt siin loomulikult pole.

  11. #651

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    , but it was symptomatic of Estonia's shambolic collapse that **** the achievement of their very presence in the play-offs into context.

    Äärekohtunik tõlgendas nii ja ta oli situatsioonile palju lähemal. Pole suurt midagi vaielda ja tuletaks meelde, et siis oli seis juba 0:3 ehk kõik tehtud - ka kohtuniku abita.

    Muide, miks keegi Pareikot ei sõima, et ta endale paar vaba päeva võttis teise kollasega?

  12. #652
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Ma olen siinkohal ka üldiselt nõus taipupole ja pastilaaga kohtuniku osas. (postitatud video tundus pisut humoorikana lihtsalt). Mõned eksimused siiski kohtunikul oli (Vungile tehtud viga läbiminekul kastijoonel - väärinuks kollast vastasele). Kui Piiroja teise kollase üle vaielda, siis jah nö süüdi oleks küljekohtunik - minu arvates teist kollast see ei vääriks. Stepanovi esimese kollase puhul puudet ei olnud (samas kohtunikul väga raske näha seda olukorda) + ta teine viga oleks ilmselt nkn otse punast väärinud. Penalt oli vaieldav (pigem mitte).

    Aga no vaadates väravaid, mis me lasime endale lüüa, tuleks ikka peeglisse vaadata. Terve mängu peale Eesti koondislaste ebaõnnestumiste loetelu läheks päris pikaks.
    See massipsühhoos rahva seas on ikka üllatav küll pisut. Teised on süüdi - kohtunikud, iirlased, uefa, fifa, kreeka ja savisaar.

  13. #653
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Lol, vend ütles, et ühelt tuttavalt osteti pilet 500€ ja teiselt 600€-ga ära enne mängu.

  14. #654
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    See massipsühhoos rahva seas on ikka üllatav küll pisut. Teised on süüdi - kohtunikud, iirlased, uefa, fifa, kreeka ja savisaar.
    Yea, suht.
    Isegi kui kohtunik ei oleks ühtegi kaarti eestlastele jaganud oleks Iirimaa meid sellest hoolimata ( võib-olla siiski natuke teise tulemusega ) ära kottinud. Ma ei tea, siis oleks hakatud vist väljaku hooldusmeeskonda süüdistama, et plats on eestlaste kahjuks rigged või midagi.
    Kaotada tuleb ka osata.

  15. #655
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    kõige rohkem on savikas süüdi, siis natuke vähem ansip ja ka üsna süüdi see kõlvarti-poiss

  16. #656
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Yea, suht.
    Isegi kui kohtunik ei oleks ühtegi kaarti eestlastele jaganud oleks Iirimaa meid sellest hoolimata ( võib-olla siiski natuke teise tulemusega ) ära kottinud. Ma ei tea, siis oleks hakatud vist väljaku hooldusmeeskonda süüdistama, et plats on eestlaste kahjuks rigged või midagi.
    Kaotada tuleb ka osata.
    eestlased oleks mängu pildi järgi kaotanud küll, aga mitte nii suure skooriga. 2:0 oleks olnud optimaalne. siis oleks olnud vähemalt õhkõrn võimalus veel edasi pääseda. hetkel on võimalus sisuliselt 0.

  17. #657
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Oli super ja ajalooline valiktsükkel meie koondise jaoks, olen tõsiselt uhke meie meeste saavutatu üle. Lõpetasime väärikalt, hea mängu tegime Iirimaa vastu võõrsil. Esile tõstaks Tenistet, Klavanit, Saagi, Purit, Vassiljevit selles mängus.

  18. #658

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    imo oli atm meie keskaitse kordi parem kui piiroja ja stepanov .. tra esiteks on nad epic aeglased + nende söödud on mingi v2ga fuuucked .. vanemate meeste aeg peaks ymber saama ..

  19. #659

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Palju parem koosseis mängis täna kui reedel. Klavan keskkaitses on täielik must. Suudab leida need söödud kaitsest ründesse ja ei satu paanikasse kui vastane paari sammu kaugusel. Samuti ei tee lolle vigu, mille eest kohtunikul võimalus kollaseid anda. Teniste, Puri ja Saag olid täna päris positiivsed nähtused. Londak ühe eksimuse kahjuks tegi, kust ka värav tuli. Muidu hea valiktsükkel ja pole vajagi sinna EM-ile minna vaid hoopis MM-ile!

  20. #660
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Voskot oli kurb vaadata nagu eelminegi kord. Ei saa ei tema ega Ahjupera fenomeenist aru...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES